Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Лазерный нивелир. Помогите определиться.

Мечты сбываются

Рекомендовані повідомлення

Лазеры не могут быть точнее водяного уровня, приблизительно такими, за очень большие день да, могут быть.

 

Кстати когда-то видел в инете науфовский водяной уровень за 1000 долларов.... Точность 1 мм на любом расстоянии, и то это погрешность человеческого фактора.

А я где-то писал, что лазер точнее водяного уровня???

Читайте внимательно и вдумчиво...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Точно??? Ничего не попутал?

7-8 лет тому только появилась Вега Крос...

И только года через 3-4 китайцы начали делать подделки...

 

Ничего не перепутал Vega Cross, RGK PR110, AutoCross-Laser 2 Plus, LSP LX-120 это не подделка это абсолютно один и тот же прибор делаться на одном заводе только разный корпус цвета+ разные названия и комплектация

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Вечір добрий !!! Питання до людей , які торгують LSP . Коли в наявності появиться LSP LX-3D Pro ? І в чому різниця між цим , і LSP LX-3D без приставки Pro ? Крім оболонки зовнішньої ? Дякую.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Всім привіт.

 

Допоможіть вибрати недорогий лазерний нівелір.

 

Беру для себе, для приватного будівництва. Тратити багато грошей на нього не буду, краще з шлангом бігатиму.

 

Дуже хочеться набір - кейс, нівелір, тринога, окуляри...

 

Ніколи з ними не працював, тому трохи розгубився. Варіанти на які придивлявся:

 

1. Самий дорогий для мене - підкупає бренд, але нема кейса і окремо трбе брати триногу. kapro.in.ua/nivelir_862_kapro/

 

2. Люблю цю фірму в розрізі ціна/якість dwt.com.ua/elektroinstrument/izmeritelnyy-instrument/lazernyy-uroven-dwt-llc02-30/

Проблеми ті ж що і в капро, окремо тринога +400грн і нема кейса

 

3. ДВТ та інтертул можу взяти по закупівельній ціні, тому ще один варіант intertool.ua/catalog/elektroinstrument-i-oborudovanie/lazernie-i-opticheskie-pribori/niveliri-lazernie/intertool-mt-3009.html#list=Category-block Все те саме - нога +400грн, відсутність кейсу.

 

4. Знайшов в неті поляків в гарній комплектації за недорого:

Варіант А: www.jakor.com.ua/10204/lazernyj-uroven-lex-lxnl01/

Варіант Б: www.jakor.com.ua/9028/lazernyi-planirovshhik-nivelir-al-fa-alnl01/

 

Підкажіть як обрати і чи варто гнатися за брендом в цьому випадку? Адже я знаю принцип роботи нівеліра і думаю що він одинаковий у всіх - то в чом же різниця???

Короче порадьте недорого і якісно...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім привіт.

 

Допоможіть вибрати недорогий лазерний нівелір.

 

.....

Підкажіть як обрати і чи варто гнатися за брендом в цьому випадку? Адже я знаю принцип роботи нівеліра і думаю що він одинаковий у всіх - то в чом же різниця???

Короче порадьте недорого і якісно...

 

Бренд не дарма коштує дорожче, а принцип роботи нівелірів у всіх однаковий - маятник з діодом, диявол у деталях. Буває, що найдешевший "китаєць" працює довше і краше іменитого побратима, але найчастіше працює прислів'я "Скупий платить двічі". Тому я пропоную саме гарантійний товар, а триногу та окуляри можете придбати окремо, замість кейсу - тканевий чохол.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

підкупає бренд

Це той, який відмовляється від виконання гарантійних зобов’язань? Добре подумайте.

Проблеми ті ж що і в капро, окремо тринога +400грн і нема кейса

Ви ж розумієте, що те що покладуть в комплект буде такої якості, що краще віддати ворогу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Незнав такого про капро...

Думав шо капро то круто...

 

Шкода - я розраховував почути якісь конкретні відгуки про конкретнв моделі... Тепер знову незнаю що обрати, пішов пити віскі і думати про високе...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

https://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=213260 - где-то со второй страницы и до конца просмотреть как LITMANENko гарантийно обслуживался после телефонного обещания обслужить по высшему разряду. Результат - только зря время потерял.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бренд не дарма коштує дорожче... я пропоную саме гарантійний товар...

 

Ваши сказки уже стоили мне бензина и времени. Уже ведь было громкое "Абсолютно все клиенты, которые пришли обменять "сбившийся" уровень, не зависимо от срока эксплуатации, получили обмен на новый. И никакой суд, права потребителей и т.д. не были привлечены." Вы продолжаете пиарить Капро Kapro и Левшу, хотя уже знаете, что гарантийные обязательства вы не выполняете. Вы хотите что бы еще кто то съездил на Сырецкую 25А и послушал езду по ушам?

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Задам нове питання

 

Спочатку я хотів рівень тако плану 5_al-fa_alnl01-400x600.jpg

 

Бо він масивний, внушає довіру,.... короче і тому подібна фігня...

 

Тепер задумався над отаким laserniy-uroven-lsp-2lx-set-500x500.jpg

 

Мені треба універсальний прилад, заливати теплу підлогу, класти плитку, робити стелю... Тепер мені здалося що такий маленький і легенький кубик, дещо легше закріпити для наприклад розмітки стелі...

 

Хто працює - що краще взяти (за принципом будови) для вище перерахованих потреб... Боюся купити, а потім сказати, а мать його шо ж ти дурень купив, а як ним тепер потолок робити... Ну чи щось подібне.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви дивіться - універсальний рівень має будувати 3 площини, з такими виступаючими призмочками (може є й не на 3, вам би й двох вистачило, мабуть - треба дивитися що випускають). Його можна поставити майже впритул до стіни посередині й отримати площину (для вкладання тієї ж плитки).

Той що внизу - він що будує? Просто хрест? Це його треба ставити збоку, ще й на певній відстані, щоб отримати лінію не 20 см довжиною...

lazernyy-nivelir-bosch-gll-2-10-professional-0601063l00.jpg

Собі я взяв в село покласти 15 квадратів плитки та залити площадку на вулиці дешевий китайський рівень за 20 баксів. Мені його з певними обмеженнями вистачить - але, наприклад, в мене ще немає стіни, яка б обмежувала встановлення рівня за межами приміщення, де вкладатиметься плитка. Якби стіна вже була - його було б складно вже використовувати дуже. А той що будує повну площину - просто няшка :) . Щось типу такого:

BOSCH-GLL-3-80-P.jpg

Тобто ви ставите призмою, яка спереду на фото, до стіни - і отримуєте лазерну площину на відстані 2 см від стіни. З тим рівнем, що у вас на нижньому фото це неможливо - він просто будує горизонталь і вертикаль, причому впритул до стіни його не поставиш - дуже короткі відрізки променів будуть, треба віддалитися.

Тому якщо у вас багато робіт для рівня, а не як в мене - півтори стіни и карнізи повісити, то радив би звернути увагу на призмовики (їх китайці теж роблять). Вони реально зручні у багатофункціональні.

lineynyy_lazernyy_nivelir_bosch-gll-3-80-c_1.800x600w.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Максим, браво!!!

Как всегда в своем репертуаре :D

Тема называется "Недорогий лазерний рівень"

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тема называется "Недорогий лазерний рівень"

Я не пропоную брати Бош. Китайці запропонують НЕДОРОГИЙ лазерний рівень з побудовою площин - це не проблема.

Якщо згодні на масу обмежень, які накладає рівень з простим перехрещенням - то найдешевше рішення ACULINE AK435 (він же Firecore A8826). Але має певні обмеження у використанні і в багатьох випадках доведеться обходитися без нього.

Ціна - 20-22 бакси.

З побудовою площин на сотку дорожчий - 130 баксів. Але якщо потрібен універсальний рівень - то саме його треба брати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Максим, браво!!!

Как всегда в своем репертуаре :D

Тема называется "Недорогий лазерний рівень"

 

глянув ціни і зрозумів Ваш сарказм :shock::good:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думав шо капро то круто...

 

Я думав, Ви мали б зрозуміти, що любий бренд це круто поки він працює:D:beer:. Далі якщо там щось ламаеться то це вже не круто. Завжди будуть проблеми через те що, не бренд поганий а то є бізнес по Українськи. Це коли проблеми не вирішуються як має бути в цивілізованих країнах, а тобі дають кусок гуми і ти її с продавцем жуешь на пару с тонами макаронів на вухах. І коли ти втомлюешься жувати жвачку розуміешь що нічого не вдіешь і йдешь собі с Богом на чотири сторони. Або за биткою в багажник машини:D.

Вам вирішувати. Або взяти у місцевих хлопців рівень до 5000 і він хоч ремонтуватися буде. Нікуди вони не подінуться. А бо замовити в Китаї, буде дешевше але ремонту мабуть підлягати не буде. ИМХО. У мене дешевий рівень 1500 грн Російський Кондротул працює вже 4 роки нарікань нема, бо не падав. Як впаде то ремонту вже мабуть і не підасться. Куплю тоді у місцевих:beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вам вирішувати. Або взяти у місцевих хлопців рівень до 5000 і він хоч ремонтуватися буде. Нікуди вони не подінуться. А бо замовити в Китаї, буде дешевше але ремонту мабуть підлягати не буде. ИМХО.

 

Что дешевый нонейм, что тот же Бош 380 все равно из Китая. Только дешевые подлежат юстировке и ремонту, а Бош увы :D Но таки да, Бош, Дэволт или Хилти довольно точные, нонейм тягаться с ними не может.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поділюся своїм досвідом...

Купив собі ADA 2D Basic (кейс, окуляри, 2 проміня червого кольору) .. Довго читав, порівнював... Взагалі хотів ADA 3D, але пожалів грошей...

Рівнем задоволений, але є "але" ... Не вистачає третього проміня і червоний промінь не видно в день.

Порівняно з тим же DeWalt лазери стоять гірші, якщо у мого на відстані в 10 метрів товщина проміня, умовно, 10 мм, то у DeWalt 5 мм .... Для мене це не суттєво ...

Так що подумайте стосовно зеленого кольору промінь і щоб було 3 проміня.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тему створену HumanKM

 

Недорогий лазерний рівень

обєднав в Лазерный нивелир. Помогите определиться.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для себя, для частного строительства (положить плитку, залить пол, разметить гипсокартон) я не вижу смысла покупать Бош и Девольт за 100500 гривен. И не вижу смысла в 2018 году покупать уровень, который рисует только крестик на стенке. Поэтому китайцы наше всё. В соседней ветке я вам советовал как купить с наименьшими потерями и с наибольшим количеством наворотов. Конечно профессиональный инструмент это круто, но у профессиональных строителей он деньги зарабатывает. А вы плитку положите и инструмент забросите куда подальше.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
Далі якщо там щось ламаеться то це вже не круто. Завжди будуть проблеми через те що, не бренд поганий а то є бізнес по Українськи. Це коли проблеми не вирішуються як має бути в цивілізованих країнах, а тобі дають кусок гуми і ти її с продавцем жуешь на пару с тонами макаронів на вухах. І коли ти втомлюешься жувати жвачку розуміешь що нічого не вдіешь і йдешь собі с Богом на чотири сторони.

 

Вот кстати еще один прекрасный пример бизнеса по украински. Сначала ты отваливаешь штуку баксов, а когда нужен сервис - иди нах. Поразительно, даже китайцы на али уже вкурили что клиент всегда прав, а наши :p

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
Для себя, для частного строительства (положить плитку, залить пол, разметить гипсокартон) я не вижу смысла покупать Бош и Девольт за 100500 гривен. И не вижу смысла в 2018 году покупать уровень, который рисует только крестик на стенке. Поэтому китайцы наше всё. В соседней ветке я вам советовал как купить с наименьшими потерями и с наибольшим количеством наворотов. Конечно профессиональный инструмент это круто, но у профессиональных строителей он деньги зарабатывает. А вы плитку положите и инструмент забросите куда подальше.

Суть заключается не в слове написанном на нивелире профессионал - внутри можете получить сюрприз скоро напишу случай с БОШ и деволт!

По поводу Алиєспресс - могу вам сразу сказать не питайте иллюзий - китайцы не глупый народ если обогнал много стран мира по производству - кроме китайцев лазерные нивелиры уже никто не делает - Все именитые бренды делаются в Китае!

Лазерные нивелир которые продаются на Алиэспресс только с виду похожие - внутри диоды и платы стоят самые дешевые - как раз на цену что есть на али не больше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

внутри диоды и платы стоят самые дешевые - как раз на цену что есть на али не больш

Это понятно. На ярком солнце вещь бесполезная. Но за свои 20 баксов намного удобнее пузырькового уровня во многих случаях, если удастся приглушить внешнюю засветку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я не згоден з гноблінням китайських виробів.

Я купив собі майже за 100 баксів фукуду на 3 площини.

В товариша Капро за купу бабок. Прокладали каналізаційну мережу майже 400метрів з уклоном 7мм/1м

Так мій китайоза рулить. Лазер в нього потужніший. Він навіть на акамуляторах (а це 4,8В замість 6В) світить яскравіше, а на батарейках так взагалі агонь.

Похибка одно*уйствєнна.

 

І пофіг мені які там діоди, адідас чи абібас, вони на 100% справляються з поставленою задачою. І якби зараз прийшлося купувати знову, взяв би китайця не думаючи.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...