Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Запитання по реалізації притоку свіжого повітря в таун-хаус

sasha.m119

Рекомендовані повідомлення

Є таун-хаус із SIP панелей вже з ремонтом, треба реалізувати приток свіжого повітря в дві спальні на другому поверсі (14,37 м2 і 17 м2, висота 2,65 м). Поставити рекуператори нема можливості (в одній спальні вікно на всю стіну), подумав що реалізувати можна через горище, тобто саму систему там поставити (перекриття - дерев'яні балки, утеплення мін.ватою і ППУ і натяжна стеля). Витяжки з санвузлів і на кухні першого поверху реалізовані.

 

Ввідні дані такі: перший поверх опенспейс на 35 м2 + санвузол, тут вентиляція поки не критична і без проблем можна поставити рекуператор стіновий; другий поверх - дві спальні (14,37 м2 і 17 м2, висота стелі 2,65 м), санвузол і коридор зі сходами. Живе три дорослих плюс дитина.

 

Тому питання:

1) на скільки зрозумів то приток повітря варто робити в спальних кімнатах, а витяжку в санвузлі, правильно?

2) чи доцільно буде робити вентиляцію тільки на другому поверсі тільки в спальних кімнатах, це буде мати сенс? Чи якщо робити, то вже по всьому таун-хаусу, тобто і на першому поверсі також?

3) приток повітря і витяжка може бути не з цілісної системи? Маю на увазі те що витяжка в санвузлах вже встановлена і просто додати приток повітря в спальні;

4) на які системи вентиляції варто дивитись, а що краще взагалі не брати до уваги?

5) нагуглив готові системи під різні варіанти типу такої - klimapro.com.ua/Skhemy-ventyliatsii-indyvidualnykh-budynkiv?product_id=437 вроді все гарно і ціни норм, є сенс таке розглядати по ціні-якості, чи краще переплатити, щоб спроектували індивідуальний проект і зробили все суперякісно?

1176021197_2-.thumb.jpg.76cb3dc0fccada57899450b9d29eb375.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подзвонив в klimapro щоб порадили систему вентиляції, вони сказали що мені вистачить мінімальної системи, там що за 9900 грн, там рекуператор ВУЄ/ВУТ 100 П міні, тобто максимум на 106 м3/год повітря, здається мені що це буде замало для двох кімнат і трьох дорослих з дитиною.

Також зрозумів що свою витяжку треба буде з'єднувати с системою, бо в іншому випадку рекуперації не буде (тут зрозуміло), я от подумав - не краще буде щоб ситема була з підігрівом повітря, чи розхід на електрику буде великий в цьому випадку?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я сам только изучаю вопрос вентиляции, но из того что я уже понял, на вашем объеме рекуператор вряд ли окупится, лучше ограничиться подогревом воздуха в приточке.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я сам только изучаю вопрос вентиляции, но из того что я уже понял, на вашем объеме рекуператор вряд ли окупится, лучше ограничиться подогревом воздуха в приточке.

 

У мене таке саме враження складається, що можливо не варто переплачувати за сам рекуператор, краще буде взяти з підігрівом, але все ж треба рахувати і розуміти нюанси системи. Буду далі читати інтернети з ютюбом

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А что это за проекты без вентиляции?

Это так строят сейчас на продажу?

 

Ну чего без вентиляции, открытые окна тоже вентиляция))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А что это за проекты без вентиляции?

Это так строят сейчас на продажу?

 

Ну от такий проект, коли купував то в тауні було тільки чотири стіни, тобто вільне планування, на кімнати вже сам ділив.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
У мене таке саме враження складається, що можливо не варто переплачувати за сам рекуператор, краще буде взяти з підігрівом, але все ж треба рахувати і розуміти нюанси системи. Буду далі читати інтернети з ютюбом

Децентрализованный рекуператор рассматривали?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Децентрализованный рекуператор рассматривали?

 

Ні, не розглядав.

З установкою вирішив, наступного тижня запланований монтаж, буде приточка Salda VEGA 350 E з підігрівом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...