Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Медная трубка для кондиционера

faskino

Рекомендовані повідомлення

Необходимо заложить на этапе строительства в новострое две трассы для кондиционера, поэтому прошу совета в выборе производителя медной трубки и где можно приобрести.Видел в продаже бухты по 15 метров,что отлично устроило бы.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вся расходка для кондиционеров Змінено користувачем Хохол
рекламная ссылка
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На этапе стройки позвал установщика кондиционера и он мне проложил магистраль, сделал выводы трубок в стене. По окончании стройки он же и поставил блоки.

Рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На этапе стройки позвал установщика кондиционера и он мне проложил магистраль, сделал выводы трубок в стене. По окончании стройки он же и поставил блоки.

Рекомендую.

 

Тут легких путей не ищут:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
На этапе стройки позвал установщика кондиционера и он мне проложил магистраль, сделал выводы трубок в стене. По окончании стройки он же и поставил блоки.

Рекомендую.

Те саме зробив і я.Але в процесі дизайну було прийняте рішення про зміщення кондиціонера в сторону десь на 1 метр.Як бути,чи можна мідь допаяти? Кажуть що конденсат буде роз'їдати місце пайти.Порадьте рішення,будь ласка.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Те саме зробив і я.Але в процесі дизайну було прийняте рішення про зміщення кондиціонера в сторону десь на 1 метр.Як бути,чи можна мідь допаяти? Кажуть що конденсат буде роз'їдати місце пайти.Порадьте рішення,будь ласка.

 

Нормально все паяется и никаких проблем.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як бути,чи можна мідь допаяти? Кажуть що конденсат буде роз'їдати місце пайти.Порадьте рішення,будь ласка.

 

Можно паять, никаких проблем

Более того - длинные трассы на промах, VRV идут паяные.

А этих *спецов* стороной обходите

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...