Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Трембіта. Таунхаузи в Ременові і Вислобоках.

Piton111

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня!

Пропоную перенести всі дискусії стосовно Таунхаузів Трембіти в теми: www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=67279

Сюди.

 

Добавлено через 33 минуты

Вчора був в Ременові. Почали обшивати пінопластом.

Перекриття між першим і другим поверхом обезшумлювати вони не планують. Буду купляти мінвату і обезшуилювати.

Також напевно завтра буду ставити двері(заказував окремо).

Це я так щоб тему оживити))))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня!

Пропоную перенести всі дискусії стосовно Таунхаузів Трембіти в теми: www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=67279

Сюди.

 

Добавлено через 33 минуты

Вчора був в Ременові. Почали обшивати пінопластом.

Перекриття між першим і другим поверхом обезшумлювати вони не планують. Буду купляти мінвату і обезшуилювати.

Також напевно завтра буду ставити двері(заказував окремо).

Це я так щоб тему оживити))))

 

 

і будете різати мінвату? я так розумію її прийдеться чіпляти між поперечок перекриття 2 поверху, точної ширини не знаю ну на вигляд ширина см 35-40.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

і будете різати мінвату? я так розумію її прийдеться чіпляти між поперечок перекриття 2 поверху, точної ширини не знаю ну на вигляд ширина см 35-40.

 

Поміряв, десь так і є. Напевно буду купляти рулони шириною 1200, щоб розрязати на 3.

Вот наразі думаю яку ширину дати. 100 чи не жлобити і дати на всю дошку 200))))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поміряв, десь так і є. Напевно буду купляти рулони шириною 1200, щоб розрязати на 3.

Вот наразі думаю яку ширину дати. 100 чи не жлобити і дати на всю дошку 200))))

 

питав їхнього прораба Андрія, казав, шо дійсно не планують робити обезшумлення, на дах планують 15 см мінвату дати

казав шо можна привезти свою мінвату(цікаво яка в них ціна, якшо брати іхню мінвату) і вони вставлять її. ціна питання якшо 15 см то 7грн за кв. м роботи. 20см вже дороще бо ширші профіля якісь треба.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

питав їхнього прораба Андрія, казав, шо дійсно не планують робити обезшумлення, на дах планують 15 см мінвату дати

казав шо можна привезти свою мінвату(цікаво яка в них ціна, якшо брати іхню мінвату) і вони вставлять її. ціна питання якшо 15 см то 7грн за кв. м роботи. 20см вже дороще бо ширші профіля якісь треба.

 

Звідки такі ціни?

Дзвонил до постачальника якого мені дав Андрій. ISOVER(100) рулонний війшов 18,5грн/кв.м.

Під дах також планую 20см. Також додатково планую утеплити лоджію.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Звідки такі ціни?

Дзвонил до постачальника якого мені дав Андрій. ISOVER(100) рулонний війшов 18,5грн/кв.м.

Під дах також планую 20см. Також додатково планую утеплити лоджію.

 

я певно не так висловився, ціна роботи, укладка їхніми майстрами коштує 7 грн за кв.м

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Напевно буду купляти рулони шириною 1200, щоб розрязати на 3.

думаю яку ширину дати. 100 чи не жлобити і дати на всю дошку 200))))

 

якщо про товщину слоя утеплення, то чим більше, тим краще (і звукоїзоляція в т.ч.) а 200 не влізе - вата не повинна нічого торкатись, натягнете шнурок, влізе 150 мм

ПС краще не різати а скласти в два...відповідно підібрати ширину рулона

IMHO

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо про товщину слоя утеплення, то чим більше, тим краще (і звукоїзоляція в т.ч.) а 200 не влізе - вата не повинна нічого торкатись, натягнете шнурок, влізе 150 мм

ПС краще не різати а скласти в два...відповідно підібрати ширину рулона

IMHO

 

Якщо вата не буде нічого торкатись то як вона там в середені триматись буде? Полюблму вона буде торкатись пароплівки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо вата не буде нічого торкатись то як вона там в середені триматись буде? Полюблму вона буде торкатись пароплівки.

порадьтесь на форумі з спеціалістами.

на скільки знаю, плівки категорично не повинно торкатись.

у увипадку утеплення, якщо вата лежить на плівці, може намокнути, відповідно не буде працювати як утеплювач.

натягується МІЖ балками(кроквами) шнурок синтетичний і на ньому лежить вата, в 1-2 см від плівки.

ПС у випадку звукоїзоляції (між поверхами) думаю без різниці лежить на плівці чи ні. але повторю- раджу проконсультуватись

 

(ссылка на изображение устарела)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ніхто не знає чи будуть міжкімнатні двері, і які будуть вхідні ??? і на рахунок сходів, шо плануєте робити з перилами ???
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ніхто не знає чи будуть міжкімнатні двері, і які будуть вхідні ??? і на рахунок сходів, шо плануєте робити з перилами ???

 

вхідні показував на телефоні власник цієїї затії, якість темно червоні вроді, але матеріалу не знаю, вроді не плоскі, а з квадратами, шоть типу кольору вишні, ціна вроді 2200-2500грн була на ціннику, але то було пів року тому, які вони зара замовили без поняття

 

колір вроді був такий www.kz.all.biz/img/kz/catalog/111430.jpeg

а форма така www.reshetki-bronedveri.dp.ua/photo/bronedveri-dnepropetrovsk-vhodnye-dveri-metalicheskie-8.jpg

 

але повторюю- це бела фотка на смартфоні і це було пів року тому, тому результат може бути будь-який)))

Змінено користувачем fardor
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Одні вже стоять в Вислобоках. Помоему вони світліші. Впринципі не такі вже і погані як я очикував.

Я собі заказува окремо. Будуть встановлювати завтра)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я надеюсь штатно смонтированное отопление и воду если не переделывают, то хоть скурпулёзно инспектируют?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я надеюсь штатно смонтированное отопление и воду если не переделывают, то хоть скурпулёзно инспектируют?

 

ну тепер на скільки мені відомо у них є людина яка відповідає за сантехніку і опалення, людина яка відповідає за електрику(не знаю чи одна) людина яка займається сходами, про решту не знаю, певно хтось штукатурить(принаймні в Вислобоках все штукатурить один чувак з вусами), хтось вставляє вікна, хтось чіпляє дах і т. д.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И Вам, как покупателю этой радости, не страшно?

 

ну я ж написав, шо кожен займається своєю справою, чи покупцям треба влаштовувати екзамен для кожного працівника якого наймає Трембіта?)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я понял. Удаляюсь.

 

"О сколько нам открытий чудных готовит просвященья миг..."

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я понял. Удаляюсь.

 

"О сколько нам открытий чудных готовит просвященья миг..."

 

можливо так, можливо ні, можливо все на світі цім...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И Вам, как покупателю этой радости, не страшно?

 

Да не особо. Я с самого начала смотрю за стройкой и бываю там 1-2 раза в неделю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"О сколько нам открытий чудных ..."

ты прям с языка снял :)

 

Я с самого начала смотрю за стройкой

я очень рекомендую собраться с тройкой соседей и нанять квалифицированного специалиста для проверки инженерии, пока не стало поздно(потом придется разбирать стены и портить ремонт, ежели что)

я не уверен, что Вы сможете проверить качество соединений на глазок (накачивается воздух или вода в систему, оставить на пару дней, проверить показания манометра - если упало давление, больше чем на сколько-то, значит есть течь...)

ну и саму "правильность" инсталяций хорошо бы оценить, чтоб не было "мучительно больно за бесцельно потраченные" ....деньги

 

 

ПС из личного опыта: все скрытые инсталяции - трубы, проводка и т.д., по мере возможности фотографировать,с рулеткой от видимых ориентиров, чтоб потом при "забивании гвоздя" через 5 лет сюрприза не оказалось...

 

6019ac0763fbt.jpg 054307721583t.jpg 296146d6a46ft.jpg e2c22d6f5fd7t.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

я очень рекомендую собраться с тройкой соседей и нанять ....

 

Не надо. Это лишние расходы.

 

Проще будет потом найти дядьку, с вусами, который там "людина яка відповідає за сантехніку і опалення, людина яка відповідає за електрику(не знаю чи одна)" и классически, по-Райкину спросить : "кто сшил костюм?"...

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не надо. Это лишние расходы.

не юродствуйте, батенька :) дайте лучше совет людям, ведь они еще не набили шишки и свято верят, что народ "на зарплате" хорошо относится к своим обязанностям. а то, что исполнители меняются по 5 штук в день на одном объекте(квартире) это ничего.....

 

ИМХО

проблема в одном: у "дядек с усами" никто работу не принимает....а им в этих таунхаузах жить не придется....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасение утопающих - дело рук самих утопающих.

Посему, кто в море утонет - плавать больше не будет.

 

Советы давали уже год. Им следовать - дорого. Проще понадеяться на дядек с вусами, приезжать раз в три дня и с умным видом ходить по стройкам, выискивая, где вата подешевле и подбирать цвет шнурочков.

 

Сам, небось, такой же был. Пока не заглянул в справочник.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Спасение утопающих - дело рук самих утопающих.

Посему, кто в море утонет - плавать больше не будет."

 

 

ну не можете сказати нічо корисного, то краще дійсно удаляйтесь

 

мені цікаво якою має бути людина, чи краще сказати, хто її до такого довів, щоб отак висовлюватись і бажати так багато 'хооршого' власникам будинків від Трембіти, у Вас певно важке життя, що Ви на всіх зриваєтесь і хочете, щоб у всіх теж все було погано.

І не кажіть, що Ви просто хочете попередити, Ви просто стараєтесь по сильніше знущатись і вколоти людей, що вони зробили не правильний вибір.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сам, небось, такой же был. Пока не заглянул в справочник.

был. свято верил что профессионалы сделают свою работу, а я только денег отслюнявлю.

в справочники заглянул, когда волосы дыбом начали вставать от того, что видел...

но к советам, данным сторонними людьми, прислушиваться ума хватало....

 

ну не можете сказати нічо корисного, то краще дійсно удаляйтесь

він сказав, ви просто не хочете бачити:

Я надеюсь штатно смонтированное отопление и воду если не переделывают, то хоть скурпулёзно инспектируют?

 

 

поради можна пошукати в профільних темах. головне розуміти що вони(поради) потрібні

 

murava звернув увагу на можливі проблеми. власне ПОПЕРЕДИВ.

не хочете його слухати- 99% гарантії, що обернеться проблемою.

ні, по вашій логіці - 50 %. може буде все добре, а може не буде........

 

відповідально говорю, попрацювавши з Трембітою: косяк вилізе точно. питання тільки коли.

 

мені цікаво хто її до такого довів, щоб отак висовлюватись

ті хто не хоче прислухатись до порад. ....повторювати по 100 разів одне й те саме мабуть надоїдає

 

Мурава,це людина, яка терпляче, професійно розжовує людям- як воно повинно бути.Тратить свій час на форумчан, багатьом поміг. якщо його не хочуть слухати, цілком нормально що він саме так реагує, а ви пробуєте його опоносити, замість того, щоб задайти питання і отримати відповідь.

 

Будьте толерантнішим, ви бачите в словах іншого тільки те що собі напридумали....і тут же у відповідь пробуєте образити людину.

 

ПС власне за допомогу і консультації murava був обраний людиною року на цьому форумі

 

ППС у всіх вибачаюсь за офф, просто поважаю мураву як спеціаліста і однофорумчанина, не міг не вступитись

 

Дуже всім раджу прислухатись до порад і перевірити якість інженерії в будинку, саме тої, яку потім дорого і тяжко переробити...вода, каналізація, опалення, електромережі

Змінено користувачем RST
извинился за оффтоп
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...