Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Потрібні вікна

Djentelmen

Рекомендовані повідомлення

Сподіваюся, що на цей розділ форуму "підписані" всі небайдужі щодо теми вікон.

Отже,

Шановні вікнарі.

Оголошую тендер на виготовлення або придбання вікон відповідно до креслень. Вікна - для шпиталю на Госпітальній у Києві буде встановлено в палатах бійців АТО (креслення додаю).

ГАРАНТУЮ, що а ні в кабінети, а ні в зали і т.ін., а саме в палати - хлопцям-героям.

На цей час потрібно 2 (ДВА!!!) вікна у п"яту палату та 5 (П"ЯТЬ!!!) вікон у інші палати (у мене на складі стоїть готове вікно, яке немає можливості встановити зза відсутності другого - в палаті по два вікна).

Сподіваюся, що саме в темі "ТЕНДЕРІВ" Ви, колеги, почнете "видирати" таке замовлення. Слідкуватиму за Вашою активністю по кількості переглядів теми, у чому переконаний заздалегіть.

Друзі, "порвіть" один-одного цінами, але дуже прошу, БЛАГАЮ ВСІХ ВАС, допожіть тим, хто ще вчора на лінії вогню готовий був покласти своє життя за наше ж з вами майбутнє.

P.S. Шановний Валеріє Валентиновичу, Вас, як модератора форуму від вікнарів, дуже прошу зза можливості "прибити" цей тендер до часу доколи "закриємо" протяги у палатах бійців (я повідомлю).

P.S.S. Хто не готовий зробити вікно - єднайтеся з колегами. Переможемо у цьому найсвятішому тендері у нашому житті бо ми того варті. Чи не так???

P.S.S.S. Також не втрачаю надію в одного форумчанина-вікнаря-Патріота, який гарантував "закрити" протяги-отвори в 5-й палаті.

Слава Україні! Героям Слава!:flag1:

І... пам"ятайте, Друзі, не на все в цьому світі виміром є гроші та надприбутки. Заздалегіть щировдячний, та з повагою, Ігор.:flag1:

Gosp(1).thumb.jpg.6e96063ff67491930c008850bbe08d0b.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Игорек, в начале октября мне выставили вот такой вот счет из болгарской СТЕКи (из Рехау у нас себестоимость подороже получалась, сорри). Комлектация хорошая (установщики довольны). К сожалению, еще подарить что-то мне уже будет немного больно, а вот отдать по себестоимости - почему нет? Включи эти расчеты в свой тендер.

Ты умничка :rolleyes:

271183 Закaз ZS-LEC(1).xls

Змінено користувачем Доброе_утро
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Игорь, а может есть какой-то счет или карточка, на которые можно перечислить денег на окна?

Наши окна дорогие - не потянем.

Просчитывала одно из окон у нас в Житомире - получилось 3000 грн., а еще доставка, монтаж. Проще - деньгами.

Кстати у нас в Житомире тоже есть военный госпиталь - планируем заказать и поставить пару ПВХ окон.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

из украинского профиля ( виндофсы всякие,ALM пласты...) такое добро может быть 2900 грн. но качество сборки будет хорошее. это без установки.

 

если что то маякуй, установку я оплачу сам.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Друзі, звертайтеся в приват - дам всім зацікавленим номер телефону та номер карти волонтерів. На свою карту приймати гроші не хочу, аби не бути звинуваченим у користних мотивах.

До сих пір - на складі стоїть вікно, яке не можу змонтувати зза відсутності другого. Пам"ятаєте - у палаті по два вікна. :(

:flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Друзі, звертайтеся в приват - дам всім зацікавленим номер телефону та номер карти волонтерів. На свою карту приймати гроші не хочу, аби не бути звинуваченим у користних мотивах.

До сих пір - на складі стоїть вікно, яке не можу змонтувати зза відсутності другого. Пам"ятаєте - у палаті по два вікна. :(

:flag1:

 

Я заплутався.

Скільки вікон є і скільки треба?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я заплутався.

Скільки вікон є і скільки треба?

Два вікна встановлено.

Маю одне вікно на складі.

Потрібно ще СІМ вікон.

:flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Два вікна встановлено.

Маю одне вікно на складі.

Потрібно ще СІМ вікон.

:flag1:

 

Я одним зможу допомогти!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Друзі, звертайтеся в приват - дам всім зацікавленим номер телефону та номер карти волонтерів.

:flag1:

 

Игорь, у меня доступ к личным сообщениям закрыт (спасибо администрации форума). Сбросьте мне в личку реквизиты.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Игорь, у меня доступ к личным сообщениям закрыт (спасибо администрации форума). Сбросьте мне в личку реквизиты.

Може спробуйте написати запит на відкриття приватних повідомлень у цю тему?

 

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=166469

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Може спробуйте написати запит на відкриття приватних повідомлень у цю тему?

 

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=166469

 

Не хочу писать запрос. Раз администрация решила что нет доступа, значит и не нужно. Я написала Вам на эл-ку запрос.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не хочу писать запрос. Раз администрация решила что нет доступа, значит и не нужно. Я написала Вам на эл-ку запрос.

 

Всі контакти і реквізити відправив у відповідь на запит :flag1:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Всі контакти і реквізити відправив у відповідь на запит :flag1:

Игорь,напоминаю,сбросьте пожалуйста в личные номер волонтера,или адрес установки окна:unknown:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Игорь,напоминаю,сбросьте пожалуйста в личные номер волонтера,или адрес установки окна:unknown:

Дякую за нагадування.

Відправлю у приват. :flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

Не рекомендую компанию Белбудпласт. Имел неприятность через посредника с ними решать технические проблемы по кривым дверям входной группы. Отношение к заказчику наплевательское, качество работы наплевательское, проблему решать не хотят, практически был послан ихним специалистом (или кто он там такой) и оставлен один на один с посредником.

 

В общем странная контора.

 

ЗЫ: быстро испарился от них коментарий :D

Змінено користувачем SergeyNikolaevich
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 роки потому...
Не рекомендую компанию Белбудпласт. Имел неприятность через посредника с ними решать технические проблемы по кривым дверям входной группы. Отношение к заказчику наплевательское, качество работы наплевательское, проблему решать не хотят, практически был послан ихним специалистом (или кто он там такой) и оставлен один на один с посредником.

 

В общем странная контора.

 

ЗЫ: быстро испарился от них коментарий :D

 

А до чого цей допис про Белбудпласт в цій темі?

До речі, шановні модератори, тема закрита. Щиро дякую форумчанам-вікнарям, які долучилися до цієї теми, а також всім, хто приймав участь.

Разом - ми сила.

Слава Україні! :flag1:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...