Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Зареєстрував у ДАБІ Декларацію про готовність об’єкта до експлуатації (зразок)

Дощ

Рекомендовані повідомлення

Викладаю зразок Декларації про готовність об’єкта до експлуатації, яка була мною зареєстрована.

Звертаю увагу на:

- п3. Інформація про відповідальну особу - інженера з технічного нагляду

туди потрібно вписувати реального інженера з достовірними даними, без цього навіть не читатимуть. Мені офіційно обійшовся у 150$ (договір, наказ). Пізніше вияснив що за цю послугу середня ціна від 100 до 300$

- п.6. Інформація про осіб, відповідальних за виконання будівельних робіт:

перший раз писав себе, назва документу пусте місце - повернули вказавши що цей пункт неправильно. За порадою місцевого інспектора у назву документу вписав Повідомлення про початок буд.робіт - знову повернули. Пішов до Лизогуба - його заступник сказала знову залишити пусте місце. До Декларації приклав копії двох відмов і знову подав з пустим міцем - тепер пройшло.

- п.12-13 - туди переписуєте дані з тех.паспорта БТІ слово в слово, тобто п.12 на другій сторінці тех.паспорта, п.13 - на останній.

Вартість основних фондів у п.15 також із паспорта БТІ

Підписуєте кожну стрінку, останню - двічі.

А ще дівчата, що приймають, при повторній подачі радили прикладати копії відмов, щоб ті хто читатиму не тупили :beer:

Декларація про готовність об’єкта до експлуатації_Зразок_cd.doc

  • Лайк 48
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чи були зауваження на предмет того, що Повідомлення про початок виконання будівельних робіт видано 01.12.2011р., а будівництво закінчено 01.12.2011р? Тобто, чи чіплялися, чому розпочали будівництво без дозволу? (Чи дати формальні?)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Був штраф. І з кожним документом (повідомлення і декларація) я в обов’язковому порядку прикладав копію постанови+копію квитанції - знімало всі питання. А ще паспорт БТІ "з готовністю" у мене оформлений у серпні. По факту після сплати штрафу був "чистим як аркуш"

 

 

З.І. у зразку дані і цифрри змінені, але хронологічний порядок і текст збережені

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене в уже зареєстрованому повідомленні про початок виконання будівельних робіт в рядках про генерального підрядника, авторський нагляд, технічний нагляд стоять прочерки, є тільки інформація про відповідального за виконання робіт (замовник). То чи треба в такому разі в Декларації інформацію про відповідальну особу - інженера з технічного нагляду?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене в повідомленні також не було нікого вказано в тех.нагляді і у інших пунктах, але в декларації технагляд потрібно вказувати обов’язково. Очевидно це вимагають тому, що реєстрація без звіту про тех.обстеження - хтось же має хоч формально проконтролювати відповідність нормам.

Мені такий варіант здається найпринятливішим, це вже я зараз розумію, бо архбуд.паспорт на забудову виготовляється по факту з нанесенням всіх збудовних приміщень з врахуванням даних тех.паспорту БТІ. Тільки я не знаю що потрібно робити щоб уніфікувати шлях і така процедура канала у інших випадках. Але раз у мене пройшло значить процедура законна і має місце. Може справа в тому, що БТІ не поставило відмітку "самобуд", бо документи у мене ж якісь-то були.

 

 

 

З.І. Хоча думаю і у інших випадках за певну винагороду технік БТІ може взяти "частину відповідальності" на себе і не поставити відмітку "самобуд", але це діло слизьке і техніку може попасти "на горіхи" - ризиковано. У будь-якому випадку це буде дешевше ніж звіт про техобстеження за 10-15$/м2

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Опишите, пожалуйста, полную схему действий. Так?

 

1. Инвентаризация в БТИ, результатом которой есть Технический паспорт.

2. Подача Декларации в ГАСК. (Какие при этом надо доки давать: разрешение на строительство, проект, техпоспорт.... Что?)

3. Получение зарегистрированной Декларации.

 

- Куда дальше для получения права собственности или Декларация и есть это самое право?

- В БТИ после требется идти?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

туди потрібно вписувати реального інженера з достовірними даними, без цього навіть не читатимуть. Мені офіційно обійшовся у 150$ (договір, наказ). Пізніше вияснив що за цю послугу середня ціна від 100 до 300$

У меня в ГАСКе просили показать только оригинал приказа о назначении инженера по тех.надзору. О договоре никто не спрашивал даже и в декларацию только приказ вписываем. Приказ обошелся в 500грн. Киев.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Опишите, пожалуйста, полную схему действий. Так?

 

1. Инвентаризация в БТИ, результатом которой есть Технический паспорт.

2. Подача Декларации в ГАСК. (Какие при этом надо доки давать: разрешение на строительство, проект, техпоспорт.... Что?)

3. Получение зарегистрированной Декларации.

 

- Куда дальше для получения права собственности или Декларация и есть это самое право?

- В БТИ после требется идти?

Ви що узаконюєте, самобуд чи ні?

Взагалі-то процедура така:

1. Буд.паспорт

2. Повідомлення

3. Інвентаризація БТІ (техпаспорт)

4. Декларація - крім декларації по закону ніяких документів подавати не потрібно, але ви можете дати копії тих які вважаєте за потрібне, я надавав копії відмові постанови про штраф). Наявність буд паспорта та ін. контролюється ДАБІ з моменту подачі повідомлення, або по факту будівництва якщо повідомлення не подане. Хоча спеціально їздити і ловити вас ніхто не буде.

Час з моменту подання декларації до її отримання використовується для обробки наявних даних про ваше будівництво.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви що узаконюєте, самобуд чи ні?

Взагалі-то процедура така:

1. Буд.паспорт

2. Повідомлення

3. Інвентаризація БТІ (техпаспорт)

4. Декларація - крім декларації по закону ніяких документів подавати не потрібно, але ви можете дати копії тих які вважаєте за потрібне, я надавав копії відмові постанови про штраф). Наявність буд паспорта та ін. контролюється ДАБІ з моменту подачі повідомлення, або по факту будівництва якщо повідомлення не подане. Хоча спеціально їздити і ловити вас ніхто не буде.

Час з моменту подання декларації до її отримання використовується для обробки наявних даних про ваше будівництво.

 

Спасибо. У меня НЕ самострой. У меня даже не ПОВІДОМЛЕННЯ, а рарешение ГАСКа на строительство есть. То есть Строй.паспорт, все приказы на технический, авторский надзор, генподрядчик и т.д. - все это имеется. Как раз в голове созрела мысль уже пробовать Декларацию получать, а тут Ваша тема так кстати, с образцом заполнения. :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доповнення до п.4.

У ДАБІ на Кривоноса окрім декларації по факту нічого не потрібно, але згідно витягу з наказу №91 від 24,06,11 Мінрегіонрозвитку очевидно у місцевий ДАБК ще такі документи:

1. Заява про прийняття об’єкту

2. 2 примірника заповненої декларації (на кривоноса)

3. Звіт про тех обстеження (за потреби)

засвідчені в установленому порядку копії

4. документа що посвідчає право власності на ділянку

5.техпаспорт БТІ

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3. Звіт про тех обстеження(за потреби)

 

Это надо, если строили сами, без подрядчика с линцензией? А если пордядчик есть с лицензией, то не требуется, наверное этот Звіт про тех обстеження?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Звіт роблять коли самобуд або суттєві відхилення від буд паспорту, тобто побудовано не те що заплановано і погоджено
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Здравствуйте.

Несколько вопросов по поводу заполнения декларации по 461приказу:

  1. Куда нести заполненную декларацию: в районный (Макаровский р-н) ГАСК или в областной?
  2. Поделитесь контактами "інженера з технічного нагляду".
  3. Что такое "строк введення об’єкта (черги, пускового комплексу) експлуатацію" в п.11 декларации

Спасибо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня в ГАСКе просили показать только оригинал приказа о назначении инженера по тех.надзору. О договоре никто не спрашивал даже и в декларацию только приказ вписываем. Приказ обошелся в 500грн. Киев.

 

Подскажите,пожалуйста, а если я сам работаю инженером технадзора,имею сертификат и личную печать (правда в дорожном стр-ве, но сертификат общестроительный), могу ли я вписать себя в декларацию,так как весь контроль строительство моего садового дома я осуществлял сам.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Обратите внимание - 18.01.2012 было принято Постановление КМУ №43, которым внесены изменения в форму Декларации о готовности объекта к эксплуатации. Действует с 04.02.2012 года.

Согласно изменениям технадзор в Декларации указывается "за наявності" + добавлен п. 11-1, касающийся документов на землю + изменили абзац по персональным данным (ох тут и коряво кто-то постановление выписал, ну да ладно:) ). Это значит, что при сдаче в эксплуатацию можно будет не указывать технадзор, но пока еще нет практики, поэтому ждем.

 

3. Інформація про відповідальну особу - інженера з технічного нагляду (у разі наявності)*

...

11-1. Інформація про документ, що посвідчує право власності чи користування земельною ділянкою, або договір суперфіцію

_____________________________________________________________________________________";

...

З метою забезпечення ведення обліку повідомлень про початок виконання підготовчих і будівельних робіт; декларацій про початок виконання підготовчих і будівельних робіт; дозволів на виконання будівельних робіт та відмов у їх видачі; анульованих дозволів; переоформлених дозволів; декларацій про готовність об'єкта до експлуатації; обліку сертифікатів та відмов у їх видачі відповідно до Закону України "Про захист персональних даних" я, ___________________________________________________________________________________,

(прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи)

даю згоду на оброблення моїх персональних даних.

 

Мені відомо, що за подання не в повному обсязі та недостовірних даних, зазначених у декларації про готовність об'єкта до експлуатації, встановлена відповідальність відповідно до закону.

 

 

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

tapok, а что дальше делать с этой зарегистрированной гаском декларацией? это уже конец процесса?

Потім пишете заяву на ім’я міського (сільського) голови довільної форми з текстом "Прошу оформити право власності на житловий будинок, адреса така-то, на підставі зареєстрованої декларації про готовність об’єкта до експлуатації". В додатках вказуєте і прикладаєте

1. Копію декларації

2. Копію держакту на землю

3. Копію паспорта і ідентифікаційного номера

+ у нас вимагають довідку з комунгоспу про відсутність заборгованості (має бути договір на вивіз сміття) і довідку з відділу благоустрою про порядок на прилеглій території (номерна табличка, паркан, відсутність бруду і сміття).

Потім це все подаєте у приймальну виконкому, собі залишаєте копію заяви з реєстраційним номером і чекаєте. У нас залежно від того коли збереться виконком на засідання. По процедурі має розглянути комісія, потім виконком приймає рішення, далі БТІ виготовляє свідоцтво яке прередається назад у виконком, ставляться печатки, підписи, потім назад у БТІ на реєстрацію і потім вже ви отримуюєте свідоцтво на руки. Мені сказали все буде готово протягом 3-4 тижнів без поспіху. Потім потрібно піти у магазин або дістати припасених на такий випадок пару-десять пляшок і можна заливатись. Бажано запросити всіх причетних аби подвоїти радість від свята :beer:

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Потім це все подаєте у приймальну виконкому, собі залишаєте копію заяви з реєстраційним номером і чекаєте. У нас залежно від того коли збереться виконком на засідання. П

Невелике уточнення: повноваження про розгляд питання щодо оформлення права власності у виконкомів наразі забрали і передали місцевим радам. Тобто рішення приймається на сесії ради за поданням відповідальної особи (доповідача на сесії), зазвичай місцевого головного архітектора

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Ви що узаконюєте, самобуд чи ні?

Взагалі-то процедура така:

1. Буд.паспорт

2. Повідомлення

3. Інвентаризація БТІ (техпаспорт)

4. Декларація - крім декларації по закону ніяких документів подавати не потрібно, але ви можете дати копії тих які вважаєте за потрібне, я надавав копії відмові постанови про штраф). Наявність буд паспорта та ін. контролюється ДАБІ з моменту подачі повідомлення, або по факту будівництва якщо повідомлення не подане. Хоча спеціально їздити і ловити вас ніхто не буде.

Час з моменту подання декларації до її отримання використовується для обробки наявних даних про ваше будівництво.

 

А на каком этапе Вы оформляли и платили штраф, до стройпаспорта или после?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Був штраф. І з кожним документом (повідомлення і декларація) я в обов’язковому порядку прикладав копію постанови+копію квитанції - знімало всі питання. А ще паспорт БТІ "з готовністю" у мене оформлений у серпні. По факту після сплати штрафу був "чистим як аркуш"

 

 

В мене схожа ситуація по датах. Розшифруйте, будь-ласка, цю фразу: "...А ще паспорт БТІ "з готовністю" у мене оформлений у серпні. По факту після сплати штрафу був "чистим як аркуш"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Писав у сусідній темі

Розкажу як у мене: будівництво розпочав у 2005р, все як треба, зробив план забудови, в архітектурі дали типовий проект і на нього пустий буд.паспорт сказали, ну все є можна починати. Але чи вони так сказали чи я так слухав, але цей буд паспорт потрібно було узгоджувати/погоджувати в т.ч. у архбудконтролі. Коротше можна то й можна, почав будувати, без паніки - будував коли було бажання й гроші. У серпні 2011 практично все закінчив. Думаю пора вже вводити в експлуатацію. Пішов в БТІ, там виготовили паспорт на підставі тих документів що я дав. І у техпаспорті не поставили відмітку "самобуд". Прийшов у вересні до місцевого інспектора ДАБІ щоб подавати декларацію про закінчення. А він: "о, а де наш дозвіл, а чого паспорт пустий" :o Коротше прочитав лекцію, штраф 850 грн і послав робити паспорт. Зробив я буд.паспорт, прийшов з ним знову до інспектора, він сказав "штраф не звільняє від процедури" значить пишіть повідомлення. Так от, коли він виписував Постанову з Протоколом то у його папці моєї справи я примітив фото мого будівництва у всіх можливих ракурсах :confused:, очевидно зроблене через паркан, але яка різниця, факт-то задокументований. Так що виїжджають, ібо нєфіг.

Зареєстрував я повідомлення, і знову до інспектора "що робить, може по спрощеній?" Він каже: голяк, у вас все законно, просто через штраф, буд.паспорт є, повідомлення є, тех.паспорт з "готовий до вводу в експлуатацію" є, пишіть Декларацію і реєструйте, більше нічого не потрібно. Значить з четвертого разу я її зареєстрував, позавчора забрав :Yahoo!: ( трохи розгребусь і викладу зразок)

Далі йду по процедурі. Так що й таким чином можна 8)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До tapok - а Ви в якому районі побудувались та оформлялись? Ваш останній пост в сусідній гілці я читав. В мене приблизно така сама історія. Будуватися почав у 2008 році. Отримав дозвіл на будівництво в селищній раді, зробив будівельний паспорт у тому ж 2008 році (правда недооформив - немає всіх підписів та печаток). Побудувався у 2010 році. Пішов у тому ж році в районну ДАБІ (ГАСК) - інспектор ні слова не сказав про повідомлення чи про те що у мене самочинна забудова, почав оформляти сертифікат. Зробив тех паспорт у БТІ (без відмітки про самочинне будівництво) і тут відмінили сертифікати. Бажання оформляти будівлю пропало. З'явилося у кінці 2001 року. Під час візиту до того самого інспектора ДАБІ вияснилося що у мене вже самочинне будівництво, але якщо звернутися у потрібну контору (я так розумію за тех. звітом за 12000 грн.), то проблем з подальшим оформленням не буде. Бажання оформлятися пропало вдруге. :-) Знову виникло зараз - завдячуючи консультаціям Apxitektop є приблизний план того що робити далі. Попробую направити в ДАБІ повідомлення та буду робити декларацію. Хочу спробувати навіть не платити штраф, але якщо попалять, то мабуть піду таким шляхом як Ви - повідомлення-штраф-декларація. Змінено користувачем apxitektop
Архітектор => Apxitektop
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дякую за зразок

спробую подати з врахуванням змін від кабміну без технагляду.

 

як справа з чергою на Клименка? треба займати чергу дуже зранку чи рухається швидко?

дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...