Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Заміна фланцю в бойлері

begemotokot

Рекомендовані повідомлення

Шановна спільнота, прошу підказати причину появи води в трубках фланцю. Бойлер gorenje gbf 80. Перший, "рідний" почав текти тиждень тому: вода крапала з трубок, куди встановлюються тени. Без зайвих вагань демонтував фланець, замовив новий, нібито "оригінал", після установки заповнив бак водою, все було гаразд до моменту поки не почався нагрів. Через 3-5 хвилин - проблема як на старому - крапає. Ок, думаю не якісний, повернув продавцю, замовив інший, вже не оригінальний. І знов та ж халепа! Я вже починаю думати, що проблема не в лижах! Крім того, на корпусі бойлера сигнальна викрутка показує фазу, що логічно якщо вода потрапляє на виводи тенів. Чи може мені так не щастить із фланцями втретє вже??? На відео фланець№2 "оригінал", але так само й зі всіма.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, тени старі. До речі теж про це думав, але ж з іншого боку, ну скільки там цієї води може бути? Може увімкнути "голий"? Не згорить?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Без зайвих вагань демонтував фланець, замовив новий, нібито "оригінал", після установки заповнив бак водою, все було гаразд до моменту поки не почався нагрів.
Что-то я туплю. Вы что поменяли? Не колбу же для сухого тэна? Может, сам тэн? Змінено користувачем ashim1990
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Місяць тому розбирав gbk 150. За 4роки трохи погризло анода. Вибрав грам 300 накипу. Замінив прокладку, хоча й стара нормальна була. Конструкція дуже продумана.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Саме колбу для сухого тену. Ні, вона окрема.
ОК. Уплотнение колбы - прокладка? Там все в порядке? Иначе, хуже всего, - бак...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, й прокладка фланцю і бак в порядку, бо в іншому випадку крапало б з боків, але не з трубок

 

Добавлено через 1 час 18 минут

Під'єднав тен "насухо", розігрів десь до 100° - жодних ознак вологи, пари...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Під'єднав тен "насухо", розігрів десь до 100° - жодних ознак вологи, пари...
Может, реально, конденсат? Попробуйте в длительной работе.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я думаю згорить він від тривалої роботи всуху, бо це не штатна його температура. Це фактично як чайник.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я думаю згорить він від тривалої роботи всуху, бо це не штатна його температура. Це фактично як чайник.
Конечно, может сгореть. Я имел ввиду, попробовать включить в нормальную работу.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Полагодив нарешті. Проблема була в неякісних фланцях. Перший під виглядом оригінального був китайський, другий - саморобка харківських токарів. Обидва при нагріванні та розширенні давали протікання по шву окінцівок трубок. Мій висновок: придбавати аналоги/не оригінальні запчастини - марнування часу та нервів. Дякую за поради.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...