Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Покритикуйте проект PK-218

goodzik

Рекомендовані повідомлення

Не розумію щось... .. Одже ми про різну довжину чи про різні кути схилів говоримо?

 

Мы говорим о том, что данную тему создал форумчанин "Goodzik". Он предоставил выбранный им из интернета вариант усадебного дома (картинки фасадов и планировки этажей). И попросил уважаемых форумчан высказать свои мнения по поводу достоинств и недостатков данного дома.

Началась обычная полемика мнений. Одно из мнений было таковым., что за трубами немного отстоящими от конька крыши, в зимний период может собираться "снежный мешок"., что чревато возможными протечками. На что форумчанин "Goodzik" принял собственное решение.. либо сместить конёк крыши максимально.. к ближней вертикальной плоскости труб, либо сместить конёк по длинной центральной оси труб. При этом уточнил, что разный уклон скатов крыши его не напрягает. ..Я поддержал таковое решение "Goodzika", и выразил своё мнение, что архитектура дома в целом не пострадает, а может быть станет даже интересней..))

Так вот я.. об этом. А о чём Вы -- я пока не понял..))

Доречі., придивіться, будь ласка уважнише до тієї гарненької картинки, що я вдруге запостив. Там намальовані червоні лінії. Є такий спосіб (називається "метод архітектора") за допомогою якого, навіть у перспективному зображенні, можно легко обчислити угли кутів. ..Добра Вам та й усього Світлого...))

Змінено користувачем АлексВладимирович
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уважаемые форумчане, всем спасибо за конструктивную критику и советы. Т.к. я в этом деле новый человек, по этому для меня это важно и позновательно :beer: :friends:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Goodzik" принял собственное решение.. либо сместить конёк крыши максимально.. к ближней вертикальной плоскости труб, либо сместить конёк по длинной центральной оси труб. При этом уточнил, что разный уклон скатов крыши его не напрягает.
Там може бути рішення як з різними кутами так і з однаковим. і я б йому радив останнє, як з естетичних так і з практичних міркувань.

 

Там намальовані червоні лінії. Є такий спосіб (називається "метод архітектора") за допомогою якого, навіть у перспективному зображенні, можно легко обчислити угли кутів.
Там у плані того будинку косий контур покрівлі. Придивіться уважніше. Це видно неозброєним оком, судячи зі змінної довжини виносів покрівлі у різних точках, видно і без метода архітектора. На мою думку то рендер якогось досить ламаного у плані будиночка. Тому чисто візуально відчувається, що площа скатів під однаковими кутами.

 

До речі, звичайно це добре що ви ще не забули такі терміни як "метод архітектора", але без точок сходу та лінії горизонту нічого обчислити не можна тим паче кути. У зворотній послідовності його не використовують для аналізу перспектив, хіба що окремі співвідношення елементів, тобто пропорції, а для обчислення кутів його не використовують. Так що отут ви помиляєтесь. Крім лінії горизонту та точок сходу, які у інших випадках можно все-таки знайти, але ми ніколи не вгадаємо точку спостерігача і не тільки її. З перспективи можна лише побудувати так званий "опущений план" а не орто.

fdbbfde47170.jpg.c26ccfb8ba478e3355b2fe74fc9071e8.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мы говорим о том, что данную тему создал форумчанин "Goodzik". Он предоставил выбранный им из интернета вариант усадебного дома (картинки фасадов и планировки этажей). И попросил уважаемых форумчан высказать свои мнения по поводу достоинств и недостатков данного дома.

Началась обычная полемика мнений.

 

Так вот я.. об этом. А о чём Вы -- я пока не понял..))

.Добра Вам та й усього Світлого...))

 

Лично мне не нравятся сообщения где много елея, разные пожеланий мира и добра и много предложений без конкретики.

 

Еще раз - когда задача поставлена недальновидно, размыто, 90% ключевых исходных данных не ясны, то и результат будет отвечать заданию.

 

Тот, кто кинется делать абы что, для процесса делания, проявит себя как послушного исполнителя любых, даже неквалифицированных пожеланий. Это иногда бывает выгодно, но в целом это не мое, так как результат всегда получается очень сомнительным.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...