Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Какой газобетонный блок выбрать?! UDK Gazbeton vs H+H Block EXTRA разница 100грн куб.

gokostik

Рекомендовані повідомлення

Любі друзі, планую починати будівництво через місяць наразі є цоколь і хочу починати зводити стіни з газобетонних блоків.

Планую товсті стіни:

365 мм - H+H Block EXTRA - 670 грн куб

або

375 мм - UDK Gazbeton - 570 грн куб

так аби потім не утеплюватися - просто покрити все короїдом.

Думав брати 400 мм Стоун Лайт але мене відговорили - кажуть гірша якість.

 

Перший поверх буду перекривати Ж\Б плитами перекриття чи вистачить газобетону марки Д400?

Хатинка буде на основі такої www.cottage.com.ua/project.php?id=826# тобто невелика :)

 

Якого виробника краще вибрати?

Висловіть власні думки будь-ласка!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене таке ж саме точно питання :)

Мені дуже хвалили UDK. Маю таку інформацію - що стоіть німецьке обладнання - і німецькі спеціалісти перший рік контролюють виробництво.

Так що я зупинюсь напевно на UDK - 375 мм - без утеплення - просто мінеральна штукатурка зовні.

Чому так ? Начитався купу літератури і зробив такий висновок. Вважаю такий варіант найоптимальніший.

До речі, я отримав пропозицію по UDK з доскавкою в Луцьк - по 560 гривень за куб. Вважаю непогано - та і національного виробника підтримати варто :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Любі друзі, планую починати будівництво через місяць наразі є цоколь і хочу починати зводити стіни з газобетонних блоків.

Планую товсті стіни:

365 мм - H+H Block EXTRA - 670 грн куб

або

375 мм - UDK Gazbeton - 570 грн куб

так аби потім не утеплюватися - просто покрити все короїдом.

Думав брати 400 мм Стоун Лайт але мене відговорили - кажуть гірша якість.

 

Перший поверх буду перекривати Ж\Б плитами перекриття чи вистачить газобетону марки Д400?

Хатинка буде на основі такої www.cottage.com.ua/project.php?id=826# тобто невелика :)

 

Якого виробника краще вибрати?

Висловіть власні думки будь-ласка!

ЮДК, однозначно. Качество на высоте. Только плотности Д400 как по мне маловато, если будет второй этаж.

 

p.s. Сам стою перед похожим выбором, собираюсь строить гараж 6х8, со вторым жилым этажом, предварительный разговор с конструктором показал, что 400-й плотности недостаточно. Но у меня нужно перекрыть плитой 6м пролет, да еще и проем под секционные ворота 4 м. Рекомендую найти конструктора, пусть Вам прикинет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ЮДК, однозначно. Качество на высоте. Только плотности Д400 как по мне маловато, если будет второй этаж.

 

p.s. Сам стою перед похожим выбором, собираюсь строить гараж 6х8, со вторым жилым этажом, предварительный разговор с конструктором показал, что 400-й плотности недостаточно. Но у меня нужно перекрыть плитой 6м пролет, да еще и проем под секционные ворота 4 м. Рекомендую найти конструктора, пусть Вам прикинет.

 

Ну якщо плитою перекривати - то і справді може заслабкий 400-тий бути.

Хоча література пише - що при умові армування стін і армуючого поясу витримає без проблем. Спеціалісти також так кажуть.

 

Я собі хочу робити 2 поверхи. Перекриття - дерев"яні балки і дошка 40-ка. Також от думаю...може буду на перший поверх 500-ку брати. Трохи холодніша - то мінус - але міцніша - то плюс звичайно.

Треба подумати, порахувати. А також людей розпитати хто вже будував.

 

Що ще цікаво - а хтось будував так як ми думаємо - газоблок без утеплення ? Мається на увазі хтось зимував вже в такому будинку ? Цікво почути реальний відгук.

Хоча, в принципі, якщо буде холодно (в яому я в принципі сумніваюсь) - завжди можна утеплити мінватою (але ні в якому разі не пінопластом!).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хатинка буде на основі такої www.cottage.com.ua/project.php?id=826# тобто невелика :)

 

 

Проект гарний, до речі. Великі вікна - багато світла - мені подобається :)

 

Важливо також толкову будівельну бригаду підібрати. Там треба буде армування під вікнами робити, глухі стіни армувати і т.д. Треба щоб хлопці з досвідом були - а головне совісні.

Я десь вчора тут на форумі читав, що зараз ціна коливається в районі 150 гривень за куб кладки на клей (Київ). Ну 180 гр. - це вже максимум.

Тих хто просять більше - на форумі просто закидають шапками.

Змінено користувачем Sharkan
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за поради.

Бригада є дуже відповідальна з досвідом і сумлінна. Сам присутній на стройці 75% часу ;) тому поки все робили на совість.

Думаю продовжимо в тому ж дусі.

На рахунок армування по периметру - обовязково буду робити і на першому поверсі і перед мауерлатами на криші.

Просто всі з ким радився враховуючи проектантів вибирають Д400.

Я завжди кажу "краще перебдеть чем недобдеть" :) але не хочу втрачати зайві кусочки тепла :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за поради.

Бригада є дуже відповідальна з досвідом і сумлінна. Сам присутній на стройці 75% часу ;) тому поки все робили на совість.

Думаю продовжимо в тому ж дусі.

На рахунок армування по периметру - обовязково буду робити і на першому поверсі і перед мауерлатами на криші.

Просто всі з ким радився враховуючи проектантів вибирають Д400.

Я завжди кажу "краще перебдеть чем недобдеть" :) але не хочу втрачати зайві кусочки тепла :)

 

Так у мене така ж сама дилема. Але всі і справді кажуть що Д400 достатньо цілком і повністю. Я так розумію (з фото проекту) що у Вас один поверх з мансардою ?

 

До речі - а як Ваша бригада цінить роботу (скільки беруть за куб) - якщо не секрет ? Будівництво в Києві, до речі ? Можете в "лічку" відписати якщо публічність цієї інформації не бажана.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я так розумію (з фото проекту) що у Вас один поверх з мансардою?

 

Саме так. Один поверх плюс мансарда. 1 поверх буду перекривати ж\б плитами. Може справді краще взяти на перший поверх Д500?

 

ось тут (ссылка устарела) пише,

шо Н+Н D400 = B 1,5, M25

а тут (ссылка устарела)

шо UDK D400 = B 2,0 M25

 

=====================================

На рахунок цін ще не дійшли згоди - географічно знаходимся в Рівненській обл. :) так, що сусіди.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хлопці, а ИТОНГ пише в характеристиках своїх 400-х блоків "міцність на стискання" ( Wytrzymałość na ściskanie materiału w stanie suchym) 3 МПа. Чи означає це клас на стискання В3? Бо в такому разі варто замислитись над його використанням.Ці дані я взяв з каталогу продукції Кселла в Польщі за 2007 рік.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ого цены! в киеве 490грн куб UDK ...

Это политика компании. В том же Днепре цена блока с доставкой более 500 грн(расстояние до завода в пределах 15 км:()Ну очень они хотят завоевать киевский регион и оттяпать кусочек рынка у Аэрока:beer: (ИМХО)

Для нас пересичных потребителей это есть гуд

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а тут www.dci-group.com.ua/gazobeton_udk_02.html

шо UDK D400 = B 2,0 M25

На выставке Фасад 2010 общался с нашим региональным менеджером , так он клятвенно заверял , что класс бетона у 400 (по плотности) блока не ниже В 2,0 (и паспорт будет прилагаться ) Единственное , что пока держит на распутье ,так то что 400 толщины они не делают:( ,хотя он уверяет что для Днепра 375 - более чем

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

(ссылка устарела)

ГАЗОБЕТОН БМА-БЛОК

Марка по плотности Д400

Марка по прочности на сжатие, кг/см2 М25

Коэф. теплопров. 0,10

 

(ссылка устарела)

ГАЗОБЕТОН YTONG

Марка по плотности Д400

Марка по прочности на сжатие, кг/см2 2.0

Коэф. теплопров. 0,105

 

може все таки справді БМА або Итонг?

Там є 400 ширина....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Блін, тепер я вже нічого не розумію, бо тільки що заглянув на Хеlla.ua і там наведені інші характеристики блоків, ніж ті, що я нарив в 2007 році, а саме:

блок РР2(0,4) МІЦНІСТЬ 2,0 МПа

Виходить, що вже і немає сенсу брати ІТОНГ, бо з такими характеристиками вже і в нас виробляють.:shock:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте, решил наконец то зарегестрироваться, т.к. до этого только читал. А тут размораживаю стройку, буду потихоньку показывать, что и как. Изначально выбирал между Паротермом и Газобетоном. Паротерм отпал после осенней выставки в Киеве. Просто подходил к стенду и невзначай в процессе беседы постучал по образцу ручкой, а он звенит, как керамический горшок, сразу представил себе, какая у него звукопроницаемость. У меня сейчас в доме крыша из дешовой металочерепице, так звук такой же )))) когда дождь идёт.

 

Тоже стою перед выбором газобетона.

Фундамент завершил в прошлом году. Решил подойти основательно к вопросу выбора. У меня есть возможность протестировать блоки на прочность в Киевской лаборатории (они проводили сертификацию для отечественных заводов) у них какой-то специальный пресс для газобетона и печи высушивания. Брал Х+Х, там д 400 чётко В1.5. А вот у ЮДК один блок из паллеты где было написано Д400 В2 был Д500 и меньше В1.5. Другой из другой партии был Д400 и чуть не дотянул до В1.5. Обухов Д400 тоже В 1.5. Броварского Д400 не было, брал Д500 - выдал В1.0. Посоветовали в лаборатории взять Каховский блок. Сказали, что они его испытывали и он был очень прочным, и одна сотрудница сказала, что такой теплостойкости она не встречала. Там коэффициент очень низкий. Сейчас не помню какой, уточню. Но всё ни как в Новую Линию за ним не заеду, а на базе рядом со мной его нет. О результатах напишу.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте, решил наконец то зарегестрироваться, т.к. до этого только читал. А тут размораживаю стройку, буду потихоньку показывать, что и как. Изначально выбирал между Паротермом и Газобетоном. Паротерм отпал после осенней выставки в Киеве. Просто подходил к стенду и невзначай в процессе беседы постучал по образцу ручкой, а он звенит, как керамический горшок, сразу представил себе, какая у него звукопроницаемость. У меня сейчас в доме крыша из дешовой металочерепице, так звук такой же )))) когда дождь идёт.

 

Тоже стою перед выбором газобетона.

Фундамент завершил в прошлом году. Решил подойти основательно к вопросу выбора. У меня есть возможность протестировать блоки на прочность в Киевской лаборатории (они проводили сертификацию для отечественных заводов) у них какой-то специальный пресс для газобетона и печи высушивания. Брал Х+Х, там д 400 чётко В1.5. А вот у ЮДК один блок из паллеты где было написано Д400 В2 был Д500 и меньше В1.5. Другой из другой партии был Д400 и чуть не дотянул до В1.5. Обухов Д400 тоже В 1.5. Броварского Д400 не было, брал Д500 - выдал В1.0. Посоветовали в лаборатории взять Каховский блок. Сказали, что они его испытывали и он был очень прочным, и одна сотрудница сказала, что такой теплостойкости она не встречала. Там коэффициент очень низкий. Сейчас не помню какой, уточню. Но всё ни как в Новую Линию за ним не заеду, а на базе рядом со мной его нет. О результатах напишу.

 

:beer:

 

Спасибо. Напишите обязательно. О каховском я слышал плохие отзывы - геометрия плохая.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Любі друзі, планую починати будівництво через місяць наразі є цоколь і хочу починати зводити стіни з газобетонних блоків.

Планую товсті стіни:

365 мм - H+H Block EXTRA - 670 грн куб

або

375 мм - UDK Gazbeton - 570 грн куб

так аби потім не утеплюватися - просто покрити все короїдом.

Думав брати 400 мм Стоун Лайт але мене відговорили - кажуть гірша якість.

 

Перший поверх буду перекривати Ж\Б плитами перекриття чи вистачить газобетону марки Д400?

Хатинка буде на основі такої www.cottage.com.ua/project.php?id=826# тобто невелика :)

 

Якого виробника краще вибрати?

Висловіть власні думки будь-ласка!

Однозначно можна брати блоки українського виробництва, вони вже не поступаються польському, і їхні характеристики теж на високому рівні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так у мене така ж сама дилема. Але всі і справді кажуть що Д400 достатньо цілком і повністю. Я так розумію (з фото проекту) що у Вас один поверх з мансардою ?

 

До речі - а як Ваша бригада цінить роботу (скільки беруть за куб) - якщо не секрет ? Будівництво в Києві, до речі ? Можете в "лічку" відписати якщо публічність цієї інформації не бажана.

 

Марка Д 400 достатня при будівництві будинку до трьох поверхів. Ще вона тепліша ніж Д 500. Товщина 375 - 400 мм непотребує зовнішнього утеплення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Марка Д 400 достатня при будівництві будинку до трьох поверхів. Ще вона тепліша ніж Д 500. Товщина 375 - 400 мм непотребує зовнішнього утеплення.

 

Для плотности Д400 бывают разные классы прочности В1.5, В2.0 например. При выборе газобетона следует обращать внимание на особенности проекта и возможные нагрузки, которые необходимо будет выдержать. (вдруг у кого-то бассейн расположен на втором этаже или очень большой пролет без несущих перегородок внутри)…

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Марка Д 400 достатня при будівництві будинку до трьох поверхів. Ще вона тепліша ніж Д 500. Товщина 375 - 400 мм непотребує зовнішнього утеплення.

 

Тобто 3 поверхи (3-й включно) ? У мене виходить два повноцінних поверхи + дах. Думаю що марка Д 400 повинна витримати. Тим быльше між поверхами перекриття дерев"яними балками. До речі - я бачив на фото, що люди укріплюють газобетонні стіни вертикальними бетонними колонами, тобто стовпами (наприклад мансардні поверхи). Для чого це робиться - і в яких випадках це потрібно робити ? Напевно тоді кли дах важкий (наприклад з черепиці)...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Заехал в Новую Линию. Купил Новокаховский камень. Правда у них был только Д500. Подсказали, что в Эпицентре есть. Да и цена в НЛ высоковата. Пока только померял. Геометрия исключительная. Правда я мерял рулеткой, но точность по моему идеальная. Взял блок 30 на 20 на 60, и 10 на 20 на 60

Пока в лабораторию не повезу. Хочу завтра заскочит в Эпицентр за 400м.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для плотности Д400 бывают разные классы прочности В1.5, В2.0 например. При выборе газобетона следует обращать внимание на особенности проекта и возможные нагрузки, которые необходимо будет выдержать. (вдруг у кого-то бассейн расположен на втором этаже или очень большой пролет без несущих перегородок внутри)…

 

Нужно требовать во время заказа конкретную прочность...

И с поставкой чтоб давали паспорт качества (см. вложение).

По каховке - размеры в пределах допуска были (прим 50 кубов), но попадались пачки с разными (+/-1мм) размерами. Просто нужно брать пачку и выкладывать из нее ряд по периметру, тогда будет меньше проблем...

В крайнем случае можно "теркой" пройтись - я такую купил (как для дерунов).:rolleyes:

790627794_.thumb.jpg.8e019b7114b11e6b9129b2ab80b0e072.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто 3 поверхи (3-й включно) ? У мене виходить два повноцінних поверхи + дах. Думаю що марка Д 400 повинна витримати. Тим быльше між поверхами перекриття дерев"яними балками. До речі - я бачив на фото, що люди укріплюють газобетонні стіни вертикальними бетонними колонами, тобто стовпами (наприклад мансардні поверхи). Для чого це робиться - і в яких випадках це потрібно робити ? Напевно тоді кли дах важкий (наприклад з черепиці)...

 

Если делать как положено "венец" по всему периметру перед укладкой мауэрлата, то никаких "столобов" не нужно... Я у себя сделал... с "утеплением" снаружи... то же самое и распредпояс под плиты перекрытия.

К тому же эти бетонные колонны являются мостиками холода, что нивелирует "теплоту" газобетона...

862582759_091206-1.thumb.jpg.2a484aea287ef62e935e5258fae15c40.jpg

2041069468_091208-1.thumb.jpg.2e7a20a2d760b3a34fb89d05e0e878fc.jpg

1476833067_091209-1.thumb.jpg.5f4e718aa0580a67b52f4b23db8bb773.jpg

656551847_100105-.thumb.jpg.31265834c82ee2e4653abf4bf709b975.jpg

144018651_091211-1.thumb.jpg.12e725256ae9351bd957b5dc6573d91b.jpg

Змінено користувачем Igor_M
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нужно требовать во время заказа конкретную прочность...

И с поставкой чтоб давали паспорт качества (см. вложение).

 

Ось тут як на мене є проблеми - адже усюди з ким не спілкуєшся говорять - польський то є польський. А у нас і сертифікат можуть зробити який завгодно. Та і кожну партію перевіряти не будуть. Це трохи ображає. Сподіваюся, що це неправда і УКРАЇНСЬКА якість ще себе покаже = а то хотілося б підтримати вітчизняного виробника - тим більше у кризу.

 

Так може все таки взяти газоблоки від БМА Д400 розміром 400 мм?

Може хтось в таких живе? :)

Діліться досвідом?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...