Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Приму ремни безопасности.

САЛИК

Рекомендовані повідомлення

Приму в дар или обменяю на пиво,сок ремни безопасности задние, а то нету чем кресло для ребенка пристегнуть.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приму в дар или обменяю на пиво,сок ремни безопасности задние, а то нету чем кресло для ребенка пристегнуть.

купите новые,дети все таки.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приму в дар или обменяю на пиво,сок ремни безопасности задние, а то нету чем кресло для ребенка пристегнуть.

не на том економите,купите новые,дети все таки.

П.С.так то случайно получился дубль.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

купите новые,дети все таки.

 

 

думаете новые крепче ????:no:

 

 

ПС: проходил мимо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

думаете новые крепче ????:no:

 

Вот и я о том-же. Да и с деньгами чет не особо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ремни безопасности ето не только ремни,у него есть свой принцып работы, и как у любой вещи ресурс,а еще на разборках,как правило автомобили после аварий...

вас я реально отговариваю.какой у вас автомобиль?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приму в дар или обменяю на пиво,сок ремни безопасности задние, а то нету чем кресло для ребенка пристегнуть.

 

у вас є кріплення для ременів, але нема самих ременів??? якщо нема кріплень - сама лента продається на ринках. єдине - чи захочуть різать? якщо не помиляюсь - чернігівське "хімволокно", з папірцями по розривні навантаження.

якщо кріплення є - то в газету об'яв шукати розбірку чи на Перова.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ремни безопасности ето не только ремни,у него есть свой принцып работы, и как у любой вещи ресурс,а еще на разборках,как правило автомобили после аварий...

вас я реально отговариваю.какой у вас автомобиль?

 

ви реально гоните

ремінь безпеки це не ремінь ГРМ, у нього ресурсу ще на ваших праправнуків вистачить

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ви реально гоните

ремінь безпеки це не ремінь ГРМ, у нього ресурсу ще на ваших праправнуків вистачить

Вот именно, что есть ресурс (да и вечного ничего нет), а вот если ремень пережил ДТП его ресурс, как минимум в разы меньше. Здесь разговор о детях и я считаю правильным все-таки купить новый.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на будь-якій розборці думаю занедорого віддадуть

 

На разборках непросто найти, на 2 заезжал-нету, говорят на маршрутки разбирают.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я конечно понимаю, что сейчас скрута..но деньги на машину есть, на детей есть, а на ремни нет??, а вдруг если с разборки и они с аварии:(..подумайте хорошо, плз
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ТС щось темнить...

У вас кріплення під ремені є в салоні? Якщо ні - то ваша проблема не в відсутності ременів а в тому куди їх надійно кріпити. Якщо вони штатно не передбачені - то може не виявитись підсиленого металу в підходячому місці.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Крепления есть, просто кто-то снял ремни и новые покупать нет смысла, потому-что машина не надолго у меня.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сколько их надо? Один есть точно. Был весь комплект у напарника в гараже но ехать нужно за ними. Ремни все опелёвские. Машины были не аварийные. Если что звони 099 036 00 78.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...