Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Порадьте колун.

Vstre4nik

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт.

Купив кілька років тому (при переїзді у власний будинок) интертуловський колун. За кілька годин роботи біля голови зломався. Взяв інший у знайомого, доколов. Далі по роботі була можливість брати відходи деревини і він не був потрібен. Робота скінчилася, закінчуються дрова і купив свіжих лісовоз. Прийшли люди попилили. Знайшов майстра котрий мені до того старого колуна зробив ручку, з сухого дуба. Коли працював все було супер, поки на тому ж місці і ця ручка не відломалася. Там замала проушина 1.8*4.5 см. Питав на ОЛХ в продавців подібних колунів - вони схоже що всі з однаковою проушиною. Брати щось "модне" типу фіскарса - жаба давить навіть при умові що на ОККо вони тіпа з 50% знижкою продаються, хоча така д ціна і на ОЛХ. Порадьте щось нормальне за нормальну ціну.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Брати щось "модне" типу фіскарса

Вас розумію,через то пройшов,спочатку колов дрова звичайною сокирою,які рідко доживали до закінчення процесу.Потім купив в магазині якесь китайське,дальше саморобні 2 штуки.А вже два роки тому взяв фіскарс х 25.Пожалів що скоріше не взяв-колоти бука,діаметром + - 110 см ,це для садомазохістів.Щороку по 20 куб.На даний момент в мене 3 фіскарси,х25,х15(їх вже не випускають,а жаль)і х10.

на ОККо вони тіпа з 50% знижкою продаються

Щось мені не вірится що така знижка може бути на оригінальний фіскарс.То щось "підвально-гаражне" напевно.

Сусіди,які попробували моїм колоти,тоже купили.Навіть теща,60 років,собі купила х15.

Вам треба для роботи і важкої.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Діаметром 110??? Ви де таке знайшли? Я за роки роботи на фірмі зі своєю пилорамою ну 60-80 см були, ну метрові кілька раз, а такі гіганти і в дрова :unknown:

От спеціально глянув на ОККО - фіскарс х17 по акції - 1249 (так 2249), на ОЛХ - грубо 1200-1400 грн.

Якби мені його треба було часто, а так буквально кілька днів у році, та й відгуки часом на нього не надто схвальні.

P.S. Що в нього за обмеження? Бачив у відео, що типу на боковий злом не можна, то розшатується пластик.

Змінено користувачем Vstre4nik
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та же проблема была решена походом на Юнность и покупкой кованного колуна + рукоятки.сам посушил спм насадил не забыв расклинить .колет легко и непринужденно.

Тут главное уметь попадать в то место куда целишся.при частых промахах любая ручка накроется.

Цена вопроса 280 гривен.вес около 3кг без рукояти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Нет друзья, фискарс это что то.

Собираю топорики. Разные недорогие. СССР. У меня их много.

Друг подарил фискарс. Лежал пару лет. Как то решил испытать. СССР курит. Далеко в стороне.

Случайно чиркнул по ноге, был в шортах, лето. До кости почти. Шрам на всю жизнь.

В полене не застряет. Ручка (топорище) на вид не очень. Убить пока не получилось. Не могу сказать как долго продержится, но рубит бомбезно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Купил пару лет назад Fiskars Х21 - колит отлично. Покупал в Эпике по акции.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
  • 1 місяць потому...

Fiskars-отстой, в красивой упаковке за неадекватные деньги, если некуда деньги девать то выбирайте:

 

 

 

Я заказывал на олх кованый 2,5кг. хотя смотрел на хусварну но жаба взяла свое.

 

Дерево шлифуете и пропитываете льняным маслом с воском, у основания мотаете веревку толстую 10-12см, чтоб не сломать ручку при срывах веревка смягчает удар. Если чурки очень огромные то стоит и

5 кг взять. в идеале 2 колуна иметь разного веса.

Уже кубов 12 переколол за 2 года ни каких проблем.

Змінено користувачем irina1969
реклама
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Fiskars , - остальное зря потраченные деньги, или вы мазохист.

А, как Вам такое "чудо"?

Колю любые чурки (даже с травмированной кистью правой руки...Ж-))

_DSC7301.jpg.bdfc9f222abc581f152078c079b2f72d.jpg

10pb.jpg.511f3b9ab7ebfcffcf376ba9daa5673f.jpg

10pbxx.jpg.ffa2e627706476760d690bba5958d340.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А, как Вам такое "чудо"?

Колю любые чурки (даже с травмированной кистью правой руки...Ж-))

 

Классная штука, но колун для зарядки для души.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Классная штука, но колун для зарядки для души.

Согласен!...«зарядить, кому то, от души»-колуном удобнее...;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 7 місяців потому...
А, как Вам такое "чудо"?

Колю любые чурки (даже с травмированной кистью правой руки...Ж-))

 

Чёт я не пойму... В этой кострукции ты сам прикладываешь физическую силу или всё на автомате только кругляши закидывай))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чёт я не пойму... В этой кострукции ты сам прикладываешь физическую силу или всё на автомате только кругляши закидывай))

Эта конструкция,механическая с пружиной.Прикладываешь умеренную физическую силу (умноженную кинетической энергией груза )Работает без внешних источников энергии

 

 

 

 

или всё на автомате только кругляши закидывай)) :

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...