Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Цегла у Львові!

Taras Lviv 20

Рекомендовані повідомлення

заводів виробників безліч, особливо в області

"Ваш магазин" візьміть, привезуть, розвантажать ще й гроші заберуть :-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так то я знаю) Але де яка) ато привезуть таку що в руках сипеться хочу знати може хто де брав які відгуки!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я брав цеглу повнотілу з Дідилова, хороша якість і ціна з доставкою!!! А так ше був встиг і швидше купляв городоцьку цеглу
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я брав цеглу повнотілу з Дідилова, хороша якість і ціна з доставкою!!! А так ше був встиг і швидше купляв городоцьку цеглу

 

Дідилів нормальна але дивлячись для чого..

Продається в Епіцентрі, геометрія не найкраща та і на дощі розлазиться з часом...

Краща городоцька але знаю що в них вроді пустотіла. .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Робили файну цеглу в Куровичах,вона така жовтувата, але вроді завод вже не працює....але якщо пошукати то на людях ше має бути.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пошукайте дрогобицьку, якщо її ще роблять.Я брав читири роки тому. Повнотіла с трьома дірками. На городоцьку їде багато розчину. Можна підїхати на Півколо(бічна Зеленої) там фірма ,що торгує цеглою. Варіантів більше ніж в Епіку.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З Вістовичів вроді не погана цегла, а так підїхати на обїздну де машини стоять там можна і подивитись в них на цеглу і вразі купити якшо підходить!!!

 

Добавлено через 54 секунды

Пошукайте дрогобицьку, якщо її ще роблять.Я брав читири роки тому. Повнотіла с трьома дірками. На городоцьку їде багато розчину. Можна підїхати на Півколо(бічна Зеленої) там фірма ,що торгує цеглою. Варіантів більше ніж в Епіку.

 

Роблять шей як, вони ше почали робити подвійну цеглу

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З Вістовичів вроді не погана цегла, а так підїхати на обїздну де машини стоять там можна і подивитись в них на цеглу і вразі купити якшо підходить!!!

 

Добавлено через 54 секунды

 

 

Роблять шей як, вони ше почали робити подвійну цеглу

 

на обїздній знаомий коли запитав яка марка цегли в воділи-продавана то й задав питання "яка потрібна" тобто якщо м100 то м 100 якщо 125 то 125, ніяких доків небуло....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на обїздній знаомий коли запитав яка марка цегли в воділи-продавана то й задав питання "яка потрібна" тобто якщо м100 то м 100 якщо 125 то 125, ніяких доків небуло....

 

Я з таким тоже стикався, на відповідь яка марка почув та там різна і М75 і 100 і 125 дивись сам по кольору)))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...