Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

закрита топка - встановлена БЕЗ облицювання

Ноф-Ноф

Рекомендовані повідомлення

Виявляється, можна без класичного облицювання закриту топку встановити.

 

Що Ви про такий варіант думаєте:

1) з точки зору дизайну - чи це красиво, на Ваш смак?

2) з технічної точки зору?

 

ni25-2.jpg

 

ni22-1.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня будет практически без облицовки. Технически - это максимальный конвективный и лучевой теплосъем.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Розводка повітря по іншим кімнатам не потрібна.

 

 

 

Не зрозуміло, де цю конусоподібну штуку (що над топкою) взяти. Напевно, її в комплекті з топкою можна придбати? Цікаво, скільки вона коштує. (Бо можуть таку ціну заліпити, що дорожче за облицювання вийде).

 

 

 

Дивно, що я на українських сайтах ніколи раніше такий варіант не бачив. Здається ж, що це дуже розумний варіант.

 

Добавлено через 1 минуту

У меня будет практически без облицовки.

 

Поділіться подробицями, будь ласка! Дуже цікаво, що саме Ви придумали.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот то, что дизайнеры нафотошопили на картинке - в реальности невозможно, кресло на таком расстоянии при открытой дверке уже давно бы загорелось, от топки без экрана обычная штукатурка тоже скорее всего потрескалась, а с экраном уже и не красиво выглядит, та и по фото вообще не очень...
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поділіться подробицями, будь ласка! Дуже цікаво, що саме Ви придумали.

Вот тут www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=209720&page=3 на первых двух фото пост 56 внешний вид моего камина на сегодня. Пока думаю так: установлю горизонтальную плиту-перегородку между трубами подачи воздуха и дымовой трубой с радиаторами. из чего - пока не знаю - она будет находится над дымовой чашей, а там 200-300 С. Края этой плиты будут выходить за пределы топки на какое-то расстояние. Т.е. организуется "первый этаж" - топочный. Предполагаю, что на нем воздух будет нагреваться самой топкой и расходится в стороны. Второй этаж - это собственно дымовая труба с радиаторами. Её внешний вид получился весьма интересным и закрывать её не буду. Третий этаж - это где сендвич и две трубы к рекуператору - зашивается металлом. Над трубой с радиаторами также организую как-бы выступающую "крышу", чтобы нагретый воздух от трубы, также расходился в стороны. Где-то так пока мыслю.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не зрозуміло, де цю конусоподібну штуку (що над топкою) взяти. Напевно, її в комплекті з топкою можна придбати? Цікаво, скільки вона коштує. (Бо можуть таку ціну заліпити, що дорожче за облицювання вийде).

Конус можно сварить из металла,потом покрасить жаростойкой краской, можно каркас из уголков ,затем обшить суперизолом. Стены в нише желательно чем-то обложить ,как вариант мрамор или если попроще то песчаником . Все это и выльется в цену недорогой облицовки .

Змінено користувачем ks6
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Конус можно сварить из металла,потом покрасить жаростойкой краской, можно каркас из уголков ,затем обшить суперизолом.

 

а яке взагалі призначення цього конусу?

 

Просто сховати некрасиву верхню частину топки і з'єднання топки з димоходною трубою?

 

І до чого цей конус кріпиться, теж не зрозуміло - до стелі?

 

Добавлено через 7 минут

Вот тут www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=209720&page=3 на первых двух фото пост 56 внешний вид моего камина на сегодня.

 

Уау!!! Я дуже вражений.

 

"Пан має час та натхнення" :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а яке взагалі призначення цього конусу?

 

Просто сховати некрасиву верхню частину топки і з'єднання топки з димоходною трубою?

 

І до чого цей конус кріпиться, теж не зрозуміло - до стелі?

 

Добавлено через 7 минут

 

 

Уау!!! Я дуже вражений.

 

"Пан має час та натхнення" :)

Бачив таке у продажі чи на англійському, чи на польському сайті. Гуглив вартість футіровки по запиту nordpeis ni-25 parts, і бачив там ту палатку, цінник не гуманний був.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Виявляється, можна без класичного облицювання закриту топку встановити.

 

Що Ви про такий варіант думаєте:

1) з точки зору дизайну - чи це красиво, на Ваш смак?

2) з технічної точки зору?

 

 

1) Считаю что не важно или мне красиво, если ктото делает чтото для себя. Себе сделал так как красиво мне :)

 

2) Масса топок продается открытых, которые стоят отдельно без порталов вообще. Считаю что это тоже самое в принципе. Соглашусь что эфективность больше. Другой вопрос найти/изготовить то что вам нужно в нужном бюджете.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гуглив по запиту nordpeis ni-25 parts

 

о, знайшов! Ціна "палатки" по прайсу - 370 євро (включно з ПДВ).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Розводка повітря по іншим кімнатам не потрібна.

 

 

 

Не зрозуміло, де цю конусоподібну штуку (що над топкою) взяти. Напевно, її в комплекті з топкою можна придбати? Цікаво, скільки вона коштує. (Бо можуть таку ціну заліпити, що дорожче за облицювання вийде).

 

 

 

Дивно, що я на українських сайтах ніколи раніше такий варіант не бачив. Здається ж, що це дуже розумний варіант.

 

Добавлено через 1 минуту

 

 

Поділіться подробицями, будь ласка! Дуже цікаво, що саме Ви придумали.

 

На офіційному сайті ru.chazelles.com таких повно. Не думаю що ми зокрема їх будемо купувати, але повторити з чогось можна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...