Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Еко-ремонт в квартирі

kutsan

Рекомендовані повідомлення

Вітаю!

Через 4 дні починаю ремонт в квартирі - так вийшло, що зовсім не встиг розібратися в різноманітті матеріалів на ринку. Будь ласка, порадьте екологічний варіант в теперішніх умовах - щоб не переживати потім за здоров`я дитини і сім`ї. Які матеріали найбільш безпечні і нетоксичні? Планується:

1. Шпаклівка і побілка стін (не шпалери). Яка шпаклівка, яка фарба?

2. Циклювання паркету і покриття його лаком. Який лак?

3. У санвузлі - плитка, тут сподіваюсь, підводних камнів з шкідливими матеріалами немає. Якщо є - напишіть!

Можете окрім типів матеріалів писати конкретні марки, які варто брати, а які ні - якщо правилами форуму це не заборонено.

Буду дуже вдячний всім хто відповість!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это ваш первый ремонт? Если да то сначала нужно начать с проекта вашего объекта..

Для понимания последовательности самого ремонта и конечной фазы включая сантехнику с проводкой. Электро точки света розетки , где какая мебель будет стоять с ее точными размерами. Это поможет вам определить для себя бюджет самого ремонта. И даст вам от 25% экономии ваших купонов.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Екостеля, ремонт робитимуть родичі-майстри з досвідом, тими матеріалами, які я їм куплю. Проект поняття широке, проект є в голові і буде передано на словах. Прошу допомоги по матеріалах!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Екостеля, ремонт робитимуть родичі-майстри з досвідом, тими матеріалами, які я їм куплю. Проект поняття широке, проект є в голові і буде передано на словах. Прошу допомоги по матеріалах!

 

Самая большая ошибка это родственники и близкие знакомые. Вторая это отсутствие проекта в голове все не запомнить. А так шпаклевка типа Кнауф+водоэмульсионная краска. Паркет однокомпонентный акриловый лак.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А якщо родичі грошей не беруть? Може тоді це не помилка, а вихід з ситуації? Щодо лаку зрозумів, а щодо водоемульсійної фарби - хіба вона така вже екологічна? Чув, що є кращі варіанти, вапняні фарби. Щодо шпаклівки - Ви маєте на увазі гіпсову? Вона екологічна?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Саме екологічне це вапно, глина і кізяки. Лак - це вже хімія, фарба - також. У вас квартира чи будинок?

 

Добавлено через 1 минуту

А якщо родичі грошей не беруть?

Якщо у вас нормальні родичі, то це вихід. на жаль убіьшості випадків родичі роблять "аби як", і їх не можна носом товкти і вимагати переробити

 

Добавлено через 3 минуты

3. У санвузлі - плитка, тут сподіваюсь, підводних камнів з шкідливими матеріалами немає.

Я би радив тут добре обробити все від грибка, і не ставити теплу підлогу, тому що при нагріванні плитка теж виділяє шкідливі речоивни у повітря. Сама чиста плитка - не емельована. але чи ви знайдете таку зараз, я не знаю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну лак різний є - такий шо очі ріже, а є майже без запаху. Кізяки худоби, що паслася у зоні відчуження теж зовсім не еко... Це до того, що я не заганяюсь, просто при всьому різноманітті будматеріалів, які зараз є в продажі не хочеться заліпити в стіни і підлогу якусь гидоту. Порадьте просто найменш шкідливі і алергенні сучасні матеріали. Схиляюсь до штуку та вапняної штукатурки та лаку на водній основі, але мало про це знаю, тому і питаюся тут людей, що мають тяму в цьому.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Воспользуйтесь поиском по форуму,обсуждалось неоднократно.Самый экологичный-чисто известковый пирог.Известковые штукатурка,шпаклёвка и покраска.Но там не стандартные технологии исполнения работ,поэтому если ваши родственники такого раньше не делали,то 100 % запорят работу.

А если бы они такое делали,то уже давно бы Вам посоветовали.

 

Добавлено через 1 минуту

А так шпаклевка типа Кнауф+водоэмульсионная краска.

Не пишите бред,тем более с таким ником-ЕКО!

А вот насчёт родственников соглашусь полностью,с понедельника заходим доводить до ума дом после родственников заказчиков.У меня подсобник в пьяном виде левой рукой сделает лучше,чем сделали "родственники".

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мастерок, родичі не робили такого... може й справді не експерементувати і не довіряти їм цю роботу вперше. Яка тоді альтернатива вапняним стінам? Підкажіть, будь ласка!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чисто бумажные обои безо всяких винилов-флизелинов.Это или самые простые украинские или премиум сегмент импортных.

Просто я сам аллергик и многие годы плотно работал с заказчиками с проблемами дыхания-аллергиками,астматиками.В идеале Вам необходимо точно определить от чего плохо именно Вам и просто исключить эти материалы из пирога отделки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шпалери зараз є, набридли вже. Хочеться нормальних білих стін. Щодо здоров`я -поки що проблем немає, але задача щоб і не було. Мастерок, дякую Вам за рекомендації! Змінено користувачем kutsan
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вітаю!

Через 4 дні починаю ремонт в квартирі - так вийшло, що зовсім не встиг розібратися в різноманітті матеріалів на ринку. Будь ласка, порадьте екологічний варіант в теперішніх умовах - щоб не переживати потім за здоров`я дитини і сім`ї. Які матеріали найбільш безпечні і нетоксичні? Планується:

1. Шпаклівка і побілка стін (не шпалери). Яка шпаклівка, яка фарба?

2. Циклювання паркету і покриття його лаком. Який лак?

3. У санвузлі - плитка, тут сподіваюсь, підводних камнів з шкідливими матеріалами немає. Якщо є - напишіть!

Можете окрім типів матеріалів писати конкретні марки, які варто брати, а які ні - якщо правилами форуму це не заборонено.

Буду дуже вдячний всім хто відповість!!!

 

Не заморачивайтесь!

Не лепите себе стены, потолки, полы из ДСП и все будет нормально!

Мы живем в мире ХИМИИ. Я не против снижения количетва ыброса вредных веществ, но проживая в многоэтажном доме - это не реально!.

В данный момент все производители (в основном) придерживаются правил и норм санитарии.

Поверьте на слово, что какие бы у вас не были обои (флизелин на виниле или обои), пол будет из ламината или натуральной доски, но через год если сделать замеры выброса вредных веществ в вашей квартире или в соседней, разница будет НУЛЕВАЯ!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Относительно лаков на водном или органическом растворителе.

Экологичность первых проявляется только :

- при их производстве. Сейчас западные экологические нормы очень зажимают производителей полимерных покрытий по чистоте производства. Минимализация выбросов.

- при нанесении их на поверхность. Не будете дышать парами ксилола или метилпиролидона.

Дальше на поверхности после испарения растворителя (вода или органика) и полимеризации вы получаете полимерное покрытие с немного разными механическими хар-ками, но почти одинаковой "экологической опасностью".

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Относительно лаков на водном или органическом растворителе.

Экологичность первых проявляется только :

- при их производстве. Сейчас западные экологические нормы очень зажимают производителей полимерных покрытий по чистоте производства. Минимализация выбросов.

- при нанесении их на поверхность. Не будете дышать парами ксилола или метилпиролидона.

Дальше на поверхности после испарения растворителя (вода или органика) и полимеризации вы получаете полимерное покрытие с немного разными механическими хар-ками, но почти одинаковой "экологической опасностью".

 

Воспользуйтесь поиском по форуму,обсуждалось неоднократно.Самый экологичный-чисто известковый пирог.Известковые штукатурка,шпаклёвка и покраска.Но там не стандартные технологии исполнения работ,поэтому если ваши родственники такого раньше не делали,то 100 % запорят работу.

А если бы они такое делали,то уже давно бы Вам посоветовали.

 

Добавлено через 1 минуту

А так шпаклевка типа Кнауф+водоэмульсионная краска.

Не пишите бред,тем более с таким ником-ЕКО!

А вот насчёт родственников соглашусь полностью,с понедельника заходим доводить до ума дом после родственников заказчиков.У меня подсобник в пьяном виде левой рукой сделает лучше,чем сделали "родственники".

И где бред человеку неважен проект.Работа на шару неважно как а вот єко захотелось . Так вот стены- глина навоз яйца побелка. Санузел тазик ведро вода с колодца. Вместо паркета обычные доски или сено.мебель чистое дерево вот и условное эко

Мастерок а вот ник от лукавого.:fool:

экологично, , экономично стильно и практично!!!

Видел я Эко в старой мазанке но сейчас так не строят.....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підкажіть ще щодо виробників вапняної штукатурки. Ферозіт, Будмікс, Атлант - те що бачив в продажу. Який брати?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Альба ще є... Порадьте, бо чув від деяких людей, що треба лише імпортний, чеський, наприклад. Що наші то все лайно.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Альба ще є... Порадьте, бо чув від деяких людей, що треба лише імпортний, чеський, наприклад. Що наші то все лайно.

 

Граждане - да все это развод на бабло! Все примерно одинаковы!:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зараз немає чогось відверто поганого або суттєво відмінно кращого (за ту ж ціну).

Сухі суміші - речі без прихованих суттєвих властивостей.

Брав би більш-менш відому торгову марку, що виробляє сухі суміші, для якої було б критично випустити провальний продукт і втратити весь ринок збуту, але яка не вкладається багато в рекламу.

Можливі деякі несуттєві відмінності властивостей, які відчутні майстрам, що працюють з розчинами кожного дня. Якщо це дійсно так, то вони вам самі скажуть що для них найкраще.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можливі деякі несуттєві відмінності властивостей, які відчутні майстрам, що працюють з розчинами кожного дня. Якщо це дійсно так, то вони вам самі скажуть що для них найкраще.

 

Те кто работают известью постоянно такой фигнёй,как покупать смеси в мешках,не занимаются,ни разу в жизни ни купил ни одного мешка.Если много,то миксером с ближайщего бетонного узла,если мало,то мешаем сами песок и известь https://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=94596&page=2 .Последние годы,даже "много" мешали сами,т.к. пробили по Киеву нормальных поставщиков извести и по итогу заказчикам раствор обходился в копейки.

Но это было всё раньше,сейчас у меня это направление закрыто, т.к. мои мастера спрыгнули в Швецию, а у меня нет ни времени ни желания обучать других людей.Благо хватает доходов по другим направлениям.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в минулому році довелось робити суто екологічний ремонт.

Замовник сам переглядав склад всіх матеріалів на предмет шкідливих домішків.

В-принципі, майже вся продукція Knauf пройшла перевірку (ротбанд, гіпсокартон...)

В перестінки замість мін.вати використовували перліт

Ще використовувалась Semin CE78 для швів і як фінішка (акрилові він забракував)

Плиточник використовував продукцію Mapei

Стіни і стеля грунтовані казеїновим грунтом № 145 (KREIDEZEIT)

Все пофарбовано вапняною фарбою Auro

Кондиціонер фірми Daikin )

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

по водным лакам из доступных, и болле качественным это бона

из лаков на растворителе сольвент лаки капарол дают большую защиту от влаги

запах есть при нанисении но не критично ,после висыхания нет

по екологичности самый лутшый это мое мнения,и требует навыков нанисения

 

водные лаки в нанисении по проще ,это если бона

украинские аналоги очень тежело

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Ч

Просто я сам аллергик и многие годы плотно работал с заказчиками с проблемами дыхания-аллергиками,астматиками..

 

Господи, а как же Вы сколько лет ремонты делаете ? какого оно дышать этим всем

 

Добавлено через 6 минут

если для Вас кизяки ,которые под чернобылем срались-это уже проблема,:D

то купите прибор для измерения радиации. пойдите на деревянный рынок, купиде различной древесины и скройте морилкой сделанной на шкарлупе лука, который вырощен в горах Шотландии. Это и будет самый эко ремонт)не забудьте уровень шкурок лука померять))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...