Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Какие хвойные самые ароматные?

MishaZ

Рекомендовані повідомлення

Хочу сделать у себя ароматный хвойный уголок. Больше всего по аромату впечатляют можжевельники, но опять же не все, нюхал их в Эпицентре, одни сорта более сильный аромат, другие совсем не слышно. У кого есть хвойные дома, пожалуйста, поделитесь у каких сортов каких видов сильный аромат.

Меня больше всего впечатлили можжевельник китайский и козацкий.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочу сделать у себя ароматный хвойный уголок. Больше всего по аромату впечатляют можжевельники, но опять же не все, нюхал их в Эпицентре, одни сорта более сильный аромат, другие совсем не слышно. У кого есть хвойные дома, пожалуйста, поделитесь у каких сортов каких видов сильный аромат.

Меня больше всего впечатлили можжевельник китайский и козацкий.

 

Максимальный аромат от хвойных-после полива и в летнюю спеку.Но речь о взрослых кустах,молодняк не дает сильный аромат.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я б ще додав, що в період появи молодого приросту хвойні дуже виділяють аромат. У нас понад вулицями, проспектами, як і в більшості міст країни, росте ялівець козачий. Саме зараз він і пахне. Якщо шукаєте ялівець схожий за запахом на козачий, наприклад, але іншого забарвлення, то зверніть увагу на ялівець середній (пфітцера). У нього є багато різновидів за формою і кольором.

Сорти туї західної мають солодкуватий запах і очевидно, що найбільша концентрація його буде в період росту і після стрижки.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...