Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Джерело безперебійного живлення для дуже нечастого використання

Вомбат

Рекомендовані повідомлення

Підкажіть, що є резон купити для не частого використання для :

1. газового котла зі споживанням електроенергії 150 вт. на 24 години.

2. для двох інкубаторів потужністю по 160 вт кожний годин на 12.

Головними параметрами будуть низька ціна та довгий термін експлуатації, тому що потреба в цьому УПСі буде ну максимум 1-2 рази на рік, воно мені потрібно для підстраховки.

Дякую за поради.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Головними параметрами будуть низька ціна та довгий термін експлуатації

 

дак это взаимоисключающие требования

 

 

1. газового котла зі споживанням електроенергії 150 вт. на 24 години.

2. для двох інкубаторів потужністю по 160 вт кожний годин на 12.

 

оно вместе работать будет?

 

Добавлено через 1 минуту

тому що потреба в цьому УПСі буде ну максимум 1-2 рази на рік, воно мені потрібно для підстраховки

аккумулятору до лампочки Ваши планы по его использованию. он мрет даже если Вы его не используете.

 

Какой АКБ? Авто или AGM/GEL?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Працювати все буде окремо, звісно - ніхто ж не висиджує птахів, поки на вулиці так холодно, що треба котлом будинок опалювати :)

 

он мрет даже если Вы его не используете.

Так ото ж тому і питав, може є щось, що живе довго?

Какой АКБ? Авто или AGM/GEL?
Той, який краще підходить під мої задачі. Мабуть АГМ?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

аккум гелевый смотрите, есть специальные, которые используют в охранных системах
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Працювати все буде окремо, звісно - ніхто ж не висиджує птахів, поки на вулиці так холодно, що треба котлом будинок опалювати

 

Та хто ж Вас знаэ))))

 

 

Так ото ж тому і питав, може є щось, що живе довго?

Довго це сккільки?

 

АГМ, Гель - десь 5-7 років поживе.

 

Берем котел. 150Вт*24год=3600Вт*год /12В=300А*год - але це в ідеалі. А по життю, з урахування не розряди до 0, та ККД інвертора треба брати 400А*год.

АКБ Challenger A12-200 по 440дол треба 2шт. Тобто 880дол.

 

Далі ПБЖ - 220v.com.ua/ups/2027.html =160дол

Загалом 1000дол.

 

Якось отак.

 

 

аккум гелевый смотрите, есть специальные, которые используют в охранных системах

там AGM ставлять

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мо бензогенератор малої потужності? Воно малогабаритне і не набагато дорожче хорошого УПСа.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мо бензогенератор малої потужності? Воно малогабаритне і не набагато дорожче хорошого УПСа.

 

а краще і те і друге.

 

Бо маленький гена то с автоматикою ніяк. А коли дома нікого нема?

Меленький гена, якщо його не заводили пів року то не факт що й заведуть.

А ще бенз закінчується, коли не чекав того.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а краще і те і друге.

То ж скільки яєць треба висидіти та курчат виростити, щоб така система не те що була вигідна в експлуатації, а просто окупилась?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То ж скільки яєць треба висидіти та курчат виростити, щоб така система не те що була вигідна в експлуатації, а просто окупилась?

 

а вопрос не в окупаемости, а в возможных убытках

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То ж скільки яєць треба висидіти та курчат виростити, щоб така система не те що була вигідна в експлуатації, а просто окупилась?

То ж для себе :))) Хочу повністю забезпечити сім"ю домашнім м"ясом, а за то грошей не шкода :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а вопрос не в окупаемости, а в возможных убытках

Строго говоря, убытки - это результат неправильной хозяйственной деятельности. В конкретном примере это потери. И далеко не всегда потери в итоге приводят к убыткам. В данном случае возможная потеря двух десятков яиц или двух десятков суточных цыплят в денежном эквиваленте не стоит и десятой части даже одного самого дешевого компонента системы (бесперебойника).

А вот трата десятка тысяч гривен на гипотетические потери пусть даже эквивалента 1000 гривен - это точно убытки в итоге :)

 

 

То ж для себе )) Хочу повністю забезпечити сім"ю домашнім м"ясом, а за то грошей не шкода

Ясна річ, це вже не з розділу раціонального. Танк може спалити 500 літрів палива на годину, може навіть і більше, але кого це хвилює, якщо у нього інше завдання?

:beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Строго говоря, убытки - это результат неправильной хозяйственной деятельности. В конкретном примере это потери. И далеко не всегда потери в итоге приводят к убыткам. В данном случае возможная потеря двух десятков яиц или двух десятков суточных цыплят в денежном эквиваленте не стоит и десятой части даже одного самого дешевого компонента системы (бесперебойника).

А вот трата десятка тысяч гривен на гипотетические потери пусть даже эквивалента 1000 гривен - это точно убытки в итоге

 

в принципе да, зачем жить если все равно помрешь, да идорого, это, жить, не окупаемо

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

идорого, это, жить, не окупаемо

 

Хорошую религию придумали индусы —

Что мы, отдав концы, не умираем насовсем. (С)

:D

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Панове, а підкажіть тоді, як можна максимально дешево зробити систему на сонячних панелях, щоб АКБ був як буферна емність, мабуть? Ну типу щоб згладжував скачки вироблення ЕЕ? Якось так можна?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для небольших нагрузок нет смысла связываться с генераторами.

Оптимально УПС, да не дешево, но ночью не гудит, автоматически подхватывает, из минусов - дорогой расходный материал в виде аккумуляторов, но размороженая система отопления дороже.

Всем кто спрашивает, мне б котел чтоб не остановился, рекомендую именно УПС.

 

РС из свежего у знакомого с целью резерва стоит (стоял) гена, живет в Броварах в частном секторе, года три не пользовался, и самое плохое, что не заводил для профилактики, тут пропала электроенергия, решил воспользоваться генератором, итог - оторванный шнурок (завод ручной), генератор так и не завелся да и не мог, отвез в сервис - в двух словах произошла диффузия поршня в цылиндр путем оксидирования естественным путем, дешевле выкинуть чем ремонтировать, ушел гена в метлом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

произошла диффузия поршня в цылиндр путем оксидирования естественным путем, дешевле выкинуть чем ремонтировать, ушел гена в метлом.

это как раз в тему о - мне дорогой не нужно, я же раз в год заводить буду.....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

это как раз в тему о - мне дорогой не нужно, я же раз в год заводить буду.....

 

Думаю, что и с дорогим на улице под куском оцынковки тоже будет, если его периодически не заводить, ну может дорогой сам о себе позаботится.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

произошла диффузия поршня в цылиндр путем оксидирования естественным путем

о_О ничего себе.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю, что и с дорогим на улице под куском оцынковки тоже будет, если его периодически не заводить, ну может дорогой сам о себе позаботится.

 

мне конечно сложно судить о глубине процесса, описанного Вами.

Но проблемы с окислением имеют место быть. Хотя у Хонд, в оригинале, такого я не замечаю. А у по проще генераторов, чаще всего страдают карбюраторы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не зовсім коректно описав свою потребу. Отже, мені треба максимально бюджетно (але не на шкоду якості) якусь придумати систему з:

1. Сонячною батареєю невеликої потужності, на 1 квт

2. ИБП, який би згладжував можливі коливання? у виробництві ЕЕ сонячною батареєю, якщо немає мережі. Чи можна повісити на цю систему якийсь нагрівач, щоб він спалював зайво вироблену ЕЕ?

Потужність, яку я буду використовувати - 144 вата.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вомбат, "Спалювати" зайве не потрібно. Зайвого нема, є певні можливості по генерації. Це як палка ковбаси у холодильнику - споживаєте по потребі, чи собі на канапку чи зразу для гостей багато. Однак більше раніше покладеної палки з холодильника не виймеш. :)

УПС не згладжує, він бере на себе якщо не вистачатиме (у класичній схемі).

Треба розуміти, що в сумерках, в хмарну погоду та вночі не вистачатиме. Тобто УПСа має вистачити як мінімум на 5 - 10 годин а то й на пару днів. Дешево такого не буває...

Ваш варіант з добором - панель - зарядка - АКБ - перетворювач. Але тут теж дешевоне вийде.

Визначіться з необхідним часом автономної роботи, з потужністю, напругою ітд.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не зовсім коректно описав свою потребу. Отже, мені треба максимально бюджетно (але не на шкоду якості) якусь придумати систему з:

1. Сонячною батареєю невеликої потужності, на 1 квт

2. ИБП, який би згладжував можливі коливання? у виробництві ЕЕ сонячною батареєю, якщо немає мережі. Чи можна повісити на цю систему якийсь нагрівач, щоб він спалював зайво вироблену ЕЕ?

Потужність, яку я буду використовувати - 144 вата.

 

Бюджетно:

на Али купить сэлов и собрать панелек.

инвертор собрать самому

АКБ найти в металлоломе и востановить.

 

Чуток не бюджетно

-Инвертор гибридный 370дол

-Фото модуль 300Вт=130дол*4шт=520дол

-АКБ автомобильный (на 24В) возьмете на первое время, как надоест перейдете на что-то попристойней

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чуток не бюджетно

-Инвертор гибридный 370дол

-Фото модуль 300Вт=130дол*4шт=520дол

-АКБ автомобильный (на 24В) возьмете на первое время, как надоест перейдете на что-то попристойней

О, оце вже щось вимальовується. Таке питання, щоб зараз мені було 150 ватт в годину, на скільки ват треа взяти сонячних батарей?

І питання номер два: щоб влітку не таскатися з проводом до річки, чи можна там поставити батареї і на скільки ватт при потужності насоса в 1 квт без батареї? Чи батарея все-одно потрібна? Для згладжування коливань чи для чого? І яка саме потрібна? Від неї працювати насосу НЕ ТРЕБА, не проблема буде в дощову чи хмарну погоду не поливати.

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

О, оце вже щось вимальовується. Таке питання, щоб зараз мені було 150 ватт в годину, на скільки ват треа взяти сонячних батарей?

зараз, це саме зараз, коли хмарно, чи вчтора, коли сонячно, чи може в літку?

 

Добавлено через 2 минуты

І питання номер два: щоб влітку не таскатися з проводом до річки, чи можна там поставити батареї і на скільки ватт при потужності насоса в 1 квт без батареї? Чи батарея все-одно потрібна? Для згладжування коливань чи для чого? І яка саме потрібна? Від неї працювати насосу НЕ ТРЕБА, не проблема буде в дощову чи хмарну погоду не поливати.

Дякую.

як мед дак і ложкой.

Теортетично - так.

Практично - не до мене.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...