Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Водоканал, промивка, хімбаканаліз?

porterlv

Рекомендовані повідомлення

Привіт.

Маю цілу епопею з підключенням води і водовідведення до новобуду. Прошу юридичної консультації.

Історія:

ТУ - Проект - кошторис "договірний" (я копаю, водоканал прокладає і врізує, мої матеріали + сертифікати відповідності). Будинок будується по будівельному паспорту, в експлуатацію не зданий.

Водоканал нарахував понад 22 000 грн за воду (6 метрів труби 32 мм діам) і каналізацію (8 метрів труби 130 мм діам.) :(

Після розборок викинули асфальт і його подрібнення - вивезення (вулиця не асфальтована!), взяв на себе копання - засипання. Ціна різко впала, уклали договір. Оплатив, приїхали, почали робити, заставив переробити (клали в одну траншею воду і каналізацію! В проект навіть не дивились...).

Зробили, пішов оформляти. Хотіли оштрафувати "за неправомірне користування водою" :o Бо мали опломбувати після прокладання. Пояснив, що в законі чи в договорі у мене нема такого пінкту і то їх проблема і як хочуть то когось з них звільнимо - про штраф забули. :fool:

Далі, вилізло, що мені потрібно ще оплатити введення в експлуатацію (400+ грн, промивку 1400+ грн, хімбаканаліз 500+ грн) :(

Оплатив... Були проблеми з квитанцією на промивку - 12 кабінетів і 2 дні щоб її взяти...

в 4 місцях залишав чи показував квитанції, як збирав підписи для введення в експлуатацію, отримав довідку про введення, внизу пусте поле "укладено договір на водопостачання та відведення № ... ". З довідкою відправили в водозбут. Написав заяву на присвоєння абонентського номера, видали роздруківку з адресою ініціалами і абонентським номером, поле угода № пусте :fool:

За тиждень поставив водомірний вузол, написав заяву, прийшли опломбували.

Через місяць - сусідка дзвонить (при тому, що на кожній заяві є мій моб номер!), були з водоканалу, у тебе величезний борг, хочуть подавати в суд. Дзвоню в водоканал, кажуть мабуть за промивку ви не заплатили. І тут мене прорвало... Чекаю, коли подадуть до суду, а тоді зустрічний позов і їх рвати, бо:

1 у мене є квитанція про оплати, втч промивки

2 договір не укладено - я по суті їм нічого не винен.

3 сумніваюсь у вимогах промивки і хімбаканалізу.

 

По останньому детальніше.

 

В кошторисі - угоді нема ні слова про промивку і аналіз. Там тільки прокладання та врізка. Промивка і аналіз окремими рахунками - значить мають бути окремі акти. Акт по угоді маю, підписував, акт на хімбаканаліз маю, підписував. Промивку не робили! акту нема, не підписував.

 

Рив закон, є таке: Н А К А З N 30 від 05.07.9 "Про затвердження Правил технічної експлуатації систем водопостачання та каналізації населених пунктів України"

 

трубопровід повторним випробуванням.

9.5.11. До приймання збудованого трубопроводу в експлуатацію

будівельна організація під керівництвом представника виробника

здійснює його промивання та дезинфекцію в три етапи:

попереднє механічне очищення і промивання з швидкістю не

менше 1 м/сек.;

дезинфекція хлорною водою згідно із затвердженою

Міністерством охорони здоров'я СРСР Інструкцією з контролю за

знезараженням господарсько-питної води і за дезинфекцію

водопровідних споруд хлором при централізованому і місцевому

водопостачанні N 723а-67 з концентрацією активного хлору

40-50 мг/л та добовому контакті;

остаточне промивання до одержання двох задовільних

бактеріологічних та фізико-хімічних аналізів води.

 

Звідси ясно, що промивка необхідна, робиться ДО ВРІЗКИ.

Але промивки не було а хімбак аналіз робили 1 раз після введення в експлуатацію і він відповідає нормам (є відеонагляд, можу доказати).

Є ще такий документ: Н А К А З №190 від 27.06.2008 "Про затвердження Правил користування системами централізованого комунального водопостачання

та водовідведення в населених пунктах України "

 

IV. Приєднання об'єктів до систем централізованого

питного водопостачання та водовідведення

 

4.1. Для приєднання до систем централізованого

водопостачання та водовідведення замовнику таких послуг надаються

технічні умови. Форма технічних умов наведена в додатку 1 до цих

Правил.

Для одержання технічних умов замовник послуг з

централізованого водопостачання та водовідведення подає до

виробника таких послуг:

заяву;

опитувальний лист за формою згідно з додатком 2;

ситуаційний план з визначенням місця розташування земельної

ділянки на відповідній території.

Технічні умови мають містити графічний матеріал із нанесенням

відповідних інженерних мереж та місць приєднання до них об'єкта

будівництва.

Виробник послуг з централізованого водопостачання та

водовідведення видає замовнику технічні умови згідно з поданою

заявою протягом десяти робочих днів з дня реєстрації відповідної

заяви з урахуванням потужностей споруд та пропускної спроможності

мереж систем централізованого водопостачання та водовідведення, із

зазначенням умов для проектування вводу: місця приєднання, місця

розташування водомірного вузла, умов для влаштування проміжного

резервуара і насосів - підвищувачів тиску.

{ Пункт 4.1 розділу IV в редакції Наказу Міністерства

регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального

господарства N 541 ( z1895-12 ) від 24.10.2012 }

 

4.2. Вартість послуг з надання технічних умов на приєднання

до централізованих систем водопостачання та водовідведення

визначається на підставі обґрунтованих трудовитрат та вартості

одного людино-дня.

{ Пункт 4.2 розділу IV в редакції Наказу Міністерства

регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального

господарства N 541 ( z1895-12 ) від 24.10.2012 }

 

4.3. Забороняється будь-яке самовільне приєднання об'єктів

водоспоживання до діючих систем централізованого водопостачання та

водовідведення (включаючи приєднання до будинкових вводів,

внутрішньобудинкових мереж або до мереж споживачів).

{ Пункт 4.3 розділу IV в редакції Наказу Міністерства

регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального

господарства N 541 ( z1895-12 ) від 24.10.2012 }

 

4.4. Виконання технічних умов є обов'язковим при розробленні

проектів на об'єкти будівництва.

{ Пункт 4.4 розділу IV в редакції Наказу Міністерства

регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального

господарства N 541 ( z1895-12 ) від 24.10.2012 }

 

4.5. З'єднування системи водопостачання об'єкта, який

підключений до системи централізованого питного водопостачання, з

водопроводами, які підключені до власних джерел водопостачання,

можливо за погодженням із виробником.

Засувки, встановлені на лініях, що з'єднують зазначені

водопроводи, не можуть розглядатися як роз'єднувачі, у зв'язку з

чим між ними має бути наявний видимий розрив.

З'єднання таких водопроводів може здійснюватись у разі

недостатньої потужності централізованого водопроводу з місцевих

джерел за узгодженням з виробником і територіальними органами

держсанепідемслужби та при встановленні засувок, опломбованих у

закритому положенні виробником.

 

4.6. Технічний нагляд за будівництвом та приймання споруд в

експлуатацію здійснюються згідно з Порядком прийняття в

експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, затвердженим

постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року

N 461 ( 461-2011-п ).

{ Пункт 4.6 розділу IV із змінами, внесеними згідно з Наказом

Міністерства регіонального розвитку, будівництва та

житлово-комунального господарства N 541 ( z1895-12 ) від

24.10.2012 }

 

4.7. Приєднання мереж водопостачання та водовідведення

субспоживачів до мереж споживачів здійснюється згідно з порядком,

наведеним у пунктах 4.1-4.6 цих Правил.

 

 

Тут нема жодного слова про промивку та баканаліз.

 

Нагадаю, водогін це ШІСТЬ МЕТРІВ СЕРТИФІКОВАНОЇ труби, сертифікати надані, прокладав водоканал (мають ліцензію) врізка у вуличний водопровід. І за промивку якої не було вони вимагають 1400 грн :(

 

Тут питання до юристів:

Якими конкретно пунктами закону чи правил маю я керуватись?

Чи правомірні вимоги промивки і хімбаканалізу?

Як мені краще діяти і на що можна розраховувати зважаючи на вище описане?

Дякую.

Змінено користувачем porterlv
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Написав офіційний запит в водоканал, чекаю відповіді. Їз запиту має стати зрозуміло, якими саме правовими актами керується водоканал у своїх вимогах.

По логіці, вимоги водоканалу десь в астралі, бо не відповідають вимогам

 

Н А К А З N 30 від 05.07.9 "Про затвердження Правил технічної експлуатації систем водопостачання та каналізації населених пунктів України"

 

і перевищують вимоги

 

Н А К А З №190 від 27.06.2008 "Про затвердження Правил користування системами централізованого комунального водопостачання

та водовідведення в населених пунктах України ".

 

Судячи з назв наказів, виходить, що перший призначений для самого водоканалу, котрий постачає воду у місто. А другий - саме стосується мене як споживача. Бо, я не постачаю воду у населений пункт а підключаюсь до комунального міського водогону. Логічно? Що думаєте? Хто стикався з подібним і як розрулював???

У якої організації вимагати офіційного роз'яснення норм застосування законів чи наказів по водопостачанню?

Писав запити в санепідмку і гірхімпромнагляд - відписались, що не в їх компетенції...

 

* Чи цікаві комусь відповіді водоканалу на запити? Чи публікувати їх?

 

* * *

Був раніше у антимонопольному комітеті, консультувався по наведених питаннях. Заяву не писав, бо ще не давав запитів у водоканал на той час.

Сьогодні говорив з антимонопольниками, вони уже самі давали запит, із відповіді ясно, що промивка і хімбак аналіз не потрібні. Самої відповіді ще не бачив. Як отримаю на свій запит піду в антимонополку звіряти :)

Також, за словами антимонополки, мої відносини з водоканалом регламентуються не 190-стим, не 30-тим а 630 наказом (від 21 липня 2005р).

Іду шукати - читати цей наказ, пізніше відпишусь.

 

* * *

Повна назва документу № 630:

 

П О С Т А Н О В А

від 21 липня 2005 р. N 630

Київ

 

Про затвердження Правил надання послуг

з централізованого опалення, постачання холодної

та гарячої води і водовідведення та типового

договору про надання послуг з централізованого

опалення, постачання холодної та гарячої

води і водовідведення

 

Однак, у ньому жодного слова про підключення. Ясно, що нічого не ясно...

Змінено користувачем porterlv
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Був у антимонопольному, визнали, що нараховані послуги не правомірні, що наказ 190 відноситься до юридичних лиць а не до фізичних. Попросили довести що я фізична особа.

Тут починаються цирки... Питаюсь як це зробити? Приніс копії будпаспорта - не достатньо. Копія декларації про початок будівництва - вроді Ок але ще давайте до відку з податкової що ви не юр. Зауважив, що навіть будучи юрлицем мав би право на приватне житло - погодились, що з такої довідки толку не буде.

А саме цікаве, що самі не знають за яким документом мають відбуватись відносини водоканалу і фізичної особи при підключенні до міського комунального водогону...

Дупою чую, що ще прийдеться писати запит в міністерство...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Ну що, можете привітати мене з маленькою перемогою :)

Нижче фото відповіді антимонопольного. Промивка не є обов'язковою. З хібмаканалізом чітко не вказано, але певен що і він нав'язаний.

 

Цікаво, як тепер добитись свого від водоканалу?

Писати претензію, подавати до суду чи чекати завершення справи антимонопольного?

DSC04552.thumb.JPG.07027af2fd25d051464b837113634852.JPG

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо за освещение вопроса. Тоже интересна данная тема - у нас также у горводоканала бзык - заставляют счетчик воды ставить в колодце возле дороги. Вот сижу и думаю как я туда буду лазать - показания снимать? Надо с ними что-то делать!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо за освещение вопроса. Тоже интересна данная тема - у нас также у горводоканала бзык - заставляют счетчик воды ставить в колодце возле дороги. Вот сижу и думаю как я туда буду лазать - показания снимать? Надо с ними что-то делать!

 

А ты не лазь , ты просто жди пока они снимут ... когдато это их достанет ...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

alyak, як би не так... Тут питання в тому. Думаю, що вони напрягають semenuhagv за свої кошти на своїй території зруйнувати город (доріжку, бруківку, перенести мангал чи альтанку), вирити яму, облаштувати колодязь з люком і туди поставити лічильник.

Якщо пригадати, що вони будуть говорити про необхідність ліцензії на виконання робіт, то уявіть собі цінник такої затії :(

semenuhagv, напишіть їм інформаційний запит з вимогою пояснити такі вимоги. Згідно якого закону вони того хочуть і за чиї кошти плануть це робити.

 

Зловив себе на думці, що з відповіді антимонопольного не зрозуміло, чи потрібна ліцензія на прокладання трубопроводу по подвірку (чи може таке робити фізична особа самостійно)?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю, що вони напрягають semenuhagv за свої кошти на своїй території зруйнувати город (доріжку, бруківку, перенести мангал чи альтанку), вирити яму, облаштувати колодязь з люком і туди поставити лічильник.

 

Да нет у меня там еще ничего! Только начинаю стройку!

 

напишіть їм інформаційний запит з вимогою пояснити такі вимоги. Згідно якого закону вони того хочуть і за чиї кошти плануть це робити.

 

Сама скоро пойду туда на прием. Нашла в "правилах пользования" "счетчик устанавливается либо на границе раздела, либо в приспособленном помещении сразу после ввода в дом" . У меня как раз труба сразу в котельную входит.

Скорее всего они болятся, что на этом отрезке колодец-ввод в дом может быть дополнительная врезка. Ну так не вопрос - проверяйте. Чего меня сразу подозревать в немыслимых грехах.

Да по большому счету мне пофиг где будет колодец! Ну НЕ БУДУ я туда лазать каждый месяц! Хоть в их хоть в свой - не на то я училась.

Меня просто поразил ответ зама на мой вопрос. Я ему говорю: "мы ж вроде в Европу... Проект у меня есть польский адаптированный - там нарисовано полностью - счетчик в котельной. Как я буду в колодце снимать показания?." Ответ: "Мы так не делаем. Бабушки НА ПАЛКУ ПРИВЯЗЫВАЮТ ЛУПУ и каждый месяц дают показания во-время!". ВСЕ! Я была в ступоре! Ну теперь законы все изучила, отксерила и пойду с наглой рожей их опять доставать. Но я своего добьюсь.

Просто мне выдали тупые ТУ. Если я сейчас не сделаю к ним дополнение или не исправлю, то проект так и сделают. После ввода в эксплуатацию мне придется этот путь пройти снова. А так я хочу заставить их внести одно предложение - "после ввода в эксплуатацию дома установить счетчик в котельной согласно проекта".

За мой счет они особо ничего не хотят сделать.. У нас обязательна только ТУ, проект врезки и саму врезку в их сети. Колодец на моей стороне никому не нужен технически - у меня от их трубы до ввода в дом 15 м - дешевле трубу положить в трубу большего диаметра для перестраховки, чем городить колодец.

 

Добавлено через 3 минуты

не зрозуміло, чи потрібна ліцензія на прокладання трубопроводу по подвірку

 

А какая там лицензия? на "копать" ? Врезку у нас делает горводоканал. В прошлом году это было 650 грв. Все - труба присоеденена (ну и счетчик они там хотят) кран отсечной есть и все! Дальше копаете сами - у меня по прямой - да заводите в дом. Какие там могут быть лицензии? Это даже не канализация.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

должны быть акты ввода в эксплуатацию водопровода и канализации, они подписываются стоительной организацией, Вами и местным водоканалом. У кого нет лицензии на данный вид работ(как у вас) тому не подпишут просто эти документы, следовательно не дадут акты балансовой принадлежности водопроводных и канализационных сетей, следовательно не будет договора, следовательно и воды :)

это так в Киеве

по поводу установки счетика - в привалах написано в месте подсоединения ИЛИ по согласованию с "выробныком" на вводе в дом(спец приямок и тд), как правило согласовывают на вводе в дом для удобства.

проект на водопровод и канализацию делает проектант с лицензией и согласовывает со всеми структурами(газ, водоканал итд), а то что у вас есть "польский проект" это скорее всего просто схема водомерного узла

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Антимонопольний каже, що повідомлять про розгляд справи і викличуть мене. А далі ще не ясно.

Тимчасом, водоканал прислав два примірника договору з поправками на підпис, у ВІДКРИТОМУ звичайному листі. Про інші питання не згадується.

Поки нічого не роблю, чекаю виклику у антимонопольний...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Мейланув у антимонопольний - відповідь з міністерства прийшла не чітка, відправили лист уточнення, чекають на відповідь. Справа розглядатиметься +- в середині літа. Точна дата поки невідома...
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Ну що, любі друзі! Сьогодні було засідання колегії антимонопольного комітету.

Присутніми були юрист водоканалу, директор водозбуту та зам технічного (вроді) відділу.

Дебатували півтори години. Антимонопольний виявив порушення у тому, що ніде в законі не вказано, про обовязковість промивки - агналізу для ФІЗИЧНОЇ особи.

Виявилось, що інші водоканали таких послуг в обовязковому переліку не мають.

Водоканал провину не визнав, аргументи різні, в основному маніпуляції трактуванням закону та биття на те, що вони не монополісти, що аналіз можжуть робити інші, як і будівництво мереж, хто має відповідну ліцензію. Також, згадували, що я сам писав заяви, що мене не змушували. Що будинок ще не введений в експлуатацію ітд.

Водоканал штрафанули на 10 000 грн, зобовязали повернути мені кошти та припинити навязувати промивку - аналіз візичним особам в майбутньому.

З рішенням водоканал явно не згоден, можливе продовження в суді.

В кугуарах задавали дивні питання та питали чому я кіпішую після виконання робі і оплати а не зразу. Чому я до них раніше не підійшов. Як діти...

Копію рішення отримаю на днях поштою, обовязково опублікую пізніше.

На оскарження у суді мають два місяці.

 

Цікавинкою було те, що появився акт промивки, що не проводилась за моїм підписом, якого я не пригадую, не маю копії, копії якого не надали при письмових зверненнях. Звичайно, мені його не показали. А на зауваження, що відеонагляд не доказ - прийшлось нагадати заму технічного, що це буде вирішувати суддя.

 

Короче, поки не прощаюсь :)

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як і обіцяв, у долученні рішення колегії антимонопольного комітету.

Коротко:

- Скасувати неправомірні нарахування за ПРОМИВКУ, ХІМ-БАК АНАЛІЗ, ПРИЙОМКУ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ;

- ПОВЕРНУТИ незаконно стягнені кошти (за два роки = +- 120 000 грн. + пеня);

- штраф 10 000 грн.;

- на виконання чи оскарження 2 місяці.

 

Прикривається крута кормушка + попандос на круглу суму.

Очевидно буде суд. Шансів у водоканалу мізер. Проте, поки тему не закриваю... Через 2 місяці буде ясно. Відпишусь. :flag1:

P.S. - якщо я засохну, втоплюсь, впаду у глибокий рів чи мене переїде трактор - прохання вважати винним Львіводоканал :o

953567608_Picture001.thumb.jpg.3270aef571da50ba8d965d31c7cb9fc0.jpg

152079257_Picture002.thumb.jpg.7d3307c2980b28d7a57e46b2665856a7.jpg

8180354_Picture003.thumb.jpg.67024690ab539500fde96b8117bc1b0c.jpg

262266506_Picture004.thumb.jpg.85430bc891de8e894ac1619c6811f840.jpg

981812531_Picture005.thumb.jpg.9fd4a0f856aab68e260fab0765f0e727.jpg

85580502_Picture006.thumb.jpg.8d0656139fdab977787037bbfb04ca4a.jpg

1527741775_Picture007.thumb.jpg.aa2b3f877c39fbe558c4a20968782a5b.jpg

81265449_Picture008.thumb.jpg.837d486a3f665e2189e9bcb946356403.jpg

1640811775_Picture009.thumb.jpg.422ce851a92b8838bbcd8bb358e3f983.jpg

1482241251_Picture010.thumb.jpg.70656341c4f6f908e6711675663679c4.jpg

1696827072_Picture011.thumb.jpg.5f8176c7171335924b3bb8db3bc4bd72.jpg

1727866446_Picture012.thumb.jpg.f887a1412d1ef7afecf18d2d9926b93f.jpg

1100422166_Picture013.thumb.jpg.088ebfdc1b39779acc40282e4a74af2a.jpg

685999679_Picture014.thumb.jpg.4bf492292669310aaa89f2c7abad301b.jpg

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
Водоканал подав до суду, у понеділок перше слухання. Відпишусь по результатах.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Слухання відбулось з запізненням близько години. Антимонопольний клопотав про долучення мене як третьої сторони. Водоканал, звичайно, заперечував.

Аргументація антимонопольного чітка, суддя розглядає.

Водоканал (прогнозовано) клопотав про перенесення для ознайомлення, був забакланений суддею (бо мав можливість ознайомитись але не зробив цього).

Питання ребром не ставили, слухання перенесено на 20 жовтня.

Подаю додаткове клопотання про залучення третьою стороною самостійно.

 

Написав електронкою у кілька газет та телеканалів - поки ніхто не зацікавився :(

Відпишусь через місяць... Мабуть, вони не рохзуміють що справа стосується УСІХ хто підключається до водогону а не мене персонально.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Напередодні суду подав клопотання.

Представників водоканалу на суді не було. Почали із зачитування їх нового клопотання - про перенесення в звязку з неможливістю присутності їх юриста. Клопотання від імені керівника юрвідділу. На попередньому слуханні було зараестровано два представника (+ третій, керівник, що подав клопотання). В клопотанні згадано що один з них не може. Клопотпння відхилили, бо не ясно, чому не зявився хтось із двох інших :)

Розглянули моє клопотання про залучення та аналогічне від антимонопольного. Клопотання задовільнили, мене долучено як третю сторону.

Почали слухання по справі, заслухали антимонопольників.

Я повідомив про факт виконання робіт по проведенню комунікацій та врізці самим водоканалом.

По-при раніше згадані порушення водоканалу, виявилось, що роботи виконані по ТУ приймаються в експлуатацію безкоштовно. А, оскільки, водоканал сам виконував роботи і сам же їх у себе приймав, то оплата прийомки не обгрунтована і протиправна двіччі. Суддя зацікавилась. Маю додати пояснення та копії платіжок - кошторисів.

Наступне слухання 09.11.2015р.

Ніхто з журналістів не зацікавився.

Змінено користувачем porterlv
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Слухання по суті відбулось, тривало 1 годину й 20 хвилин. Було гаряче :)

Водоканал додав якісь матеріали, котрі по суті нічого не міняють (свідчать про можливість виконання баканалізу і прокладання іншими організаціями з ліцензіями). Водоканал тисне на те, що вони не монополісти, що використані норми правомірні, що вони не можуть працювати задурно. Що будинок не введений в експлуатацію, і тому я не фізична особа.

Антимонопольний тисне на використання водоканалом не діючих норм, на не використання діючих (і пох що будинок не зданий, оскільки взаконі вказано про намір а не лише факт здачі приватного житлового в експлуатацію, що ТУ видані фізичній особі, для приватного житловогобудинку).

 

Цікавий факт (про промивку хлором і присутність СЕС уже не йдеться): по застосованому водоканалом НЕ діючим положенню, промивка здійснюється користувачем проточною водою У ДОВІЛЬНІЙ КІЛЬКОСТІ по приладу обліку, а за його відсутності ПО ПРОПУСКНІЙ ЗДАТНОСТІ ТРУБИ ЗА ДОБУ. Що у мому випадку = 65 кубам = 1300 грн.

Тобто, навіть як суд програєм, ВИ МОЖЕТЕ наполягати на встановленні лічильника ВІДРАЗУ і зекономите купу бабла.

 

Також, я зауважив, що видані водоканалом ТУ є обовязковими до виконання для введення в експлуатацію, що у них вказано про водомірний вузол та не сказано про промивку чи баканаліз. Тобто, водоканал свідомо порушив вимоги ТУ прийнявши в експлуатацію водогін без лічильника (нажаль, цей факт мало впливає на суть справи "про скасування рішення АКУ").

 

Суд взяв перерву, наступне слухання 11,11,2015. об 11:00. Відпишусь.

Змінено користувачем porterlv
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, що, Добродії? Я Вас вітаю!

Засідання відбулось вчасно. Ще тохи поговорили - посперичались а далі рішення суду:

рішення АМКУ залишити чинним, вимоги водоканалу відхилити. Перемога.

 

Але, це ще не кінець... за 10 днів буде письмове рішення і 10 днів на апеляцію.

Котрою, водоканал, без сумніву, скористається...

 

Потрібно найти людей котрі підключали воду до приватного житлового будинку введеного в експлуатацію але теж платили за промивку і баканаліз.

Потрібна підтримка журналістів.

 

Поки не прощаюсь, відпишусь згодом.

Змінено користувачем porterlv
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да, уж. Очень интересно. В Киевводоканале (Киев) все эти схемы работают, и даже намного хуже. Подключить частный дом с оформлением документов и договора стоит от 100 тыс грн. и от полугода времени. Весь процесс от получение технических условий и до оформление договора на водопотребление ни имеет практически ничего общего с нормами законодательства. Театр абсурда, зазеркалье ! Но структура существует уже 15 лет, при любой власти, и приносит своим хозяевам огромные суммы неправомерной выгоды. Таких революционеров, как Вы, в Киеве еще не было, все платят - не понимая за что.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Scrub, хз як в києві, але дослідження АМКУ показало, що у інших містах водоканали не практикують навязування промивки і хімбаканалізу.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Киеве "протокол дослідження питної води" обязателен для оформления акт технической приемки водопровода. За промывку, перед заключением договора на водоснабжение, обязательно выставляется счет, и тоже исходя из диаметра трубопровода на врезке.

Под прекрытием "узкоспецифичности " и "высокотехнологичности" деятельности, водоканалы дурят людей по любому поводу. Мне как специалисту, это хорошо видно, и мне не хочется верить что так будет всегда. Надеюсь, что Вы, и такие как Вы, отстаивая законность во взаимоотношении "водоканал-абонент", смогут подкосить сложившеюся незыблемость позиций водоканалов, которые работают не для людей и обеспечения их нормальной жизнидеятельности, а фактически сравнимы с ОПГ. Кстати, если нужно давайте я выскажусь по каким-либо нормативно-техническим вопросам.

1.pdf

Змінено користувачем Scrub
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Scrub, нісібє фіга перелік!

І це для фізичних осіб??? Чи мо таки для юридичних?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для всех, без исключение абонентов, включая владельцев частных домов. Змінено користувачем Scrub
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Более новый список документов для утверждения в Киевводоканале акта приемки водопроводной сети в эксплуатацию:twisted: Мошенники !

1295284604_1(2).thumb.jpg.b656ee0e431c9dfe74ff3f3fda74d7ec.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Сьогодні отримав листа - водоканал просить поновити строк на апеляційне оскарження, оскільки рішення суду прийшло (відправлене) з затримкою. Аргументація опять тупа - вони не монополісти, я добровільно заплатив - вони не вимагали :)

Отже, буде апеляція. Що ж, запасайтесь поп-корном, пізніше відпишусь...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...