Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Стодола

Gonchik

Рекомендовані повідомлення

Хочется простого конструктива но в то же время интересного интерьера.

Давайте поговорим.

www.projektyzwizja.pl/projekty-domow/ekonomiczny-4a,rzuty

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочется простого конструктива но в то же время интересного интерьера.

Давайте поговорим.

www.projektyzwizja.pl/projekt...iczny-4a,rzuty

простой, не значит плохой, я за такую архитектуру. Но в случае этого проекта, мансардный этаж, вернее его площадь - более ущербная за счет скатов, оптимально высота стены в 160см, здесь вижу значительно меньше и ширина самого пролета мала

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

простой, не значит плохой, я за такую архитектуру. Но в случае этого проекта, мансардный этаж, вернее его площадь - более ущербная за счет скатов, оптимально высота стены в 160см, здесь вижу значительно меньше и ширина самого пролета мала

У меня ситуация такая - заказал эскизный проект и теперь не могу заставить себя по нему строить - не хочу столько денег закапывать. Мне и этот слишком большой. Антресоль скорее как изюминка, чем реально будет нужна.

Просто все что вижу маленькое - решения а-ля z500 и архона.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня ситуация такая - заказал эскизный проект и теперь не могу заставить себя по нему строить - не хочу столько денег закапывать. Мне и этот слишком большой. Антресоль скорее как изюминка, чем реально будет нужна.

Просто все что вижу маленькое - решения а-ля z500 и архона.

Согласен с вами, но это был поиск), по недостатками того проекта, что вы выше выложили, комнатки детские по 10 метров, думаю все же маловаты, возможно одну из спален перенести на мансарду.

пятно застройки - прямоугольник, в общем рационально как в плане СМР, так и по площади

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не хватает туалета в гостевой зоне. Те, что есть - как бы уже в интимной.

Мансарда лишняя. И, как уже было сказано выше - маленькие спальни.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочется простого конструктива но в то же время интересного интерьера.

Давайте поговорим.

www.projektyzwizja.pl/projekty-domow/ekonomiczny-4a,rzuty

 

Проект стильний, планувальна схема нормальна. Дім на любителя, дуже багато специфічних рішень. Це і вхід одразу у вітальню, і віднесені далеко спальні. Будинок, схоже, відпочинковий. Приїхали на вихідні, потусувались, поїхали. Також вра***те що такі прості форми потребують складних конструктивних рішень (маю на увазі проробку вузлів) та високої якості робіт. Наприклад - дах без звісів, широке розсувне вікно.

 

Тобто таке рішення вимагає певного світогляду та підходу при проектуванні та будівництві.

 

Колись робив подібний проект, враховуючи наші реалії. Нажаль так ескізом і залишився.

5349237_orig.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня участок с фасадом на север - северо-восток. 25*60.

Вроде бы автор именно так и ориентирует свой проект. Но тогда южная сторона дома получается глухая, как и западная. Вся активность на восток/юго-восток.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

простой, не значит плохой, я за такую архитектуру. Но в случае этого проекта, мансардный этаж, вернее его площадь - более ущербная за счет скатов, оптимально высота стены в 160см, здесь вижу значительно меньше и ширина самого пролета мала
Судя по плану и уклону в 45 там 125см, но ничто не мешает ее скорректировать и в 160см. Делов то -35см ширины антресольной комнаты.

Ущерба площади на втором этаже не вижу в данной концепции. Первый достаточно заполнен, а второй дополнительный, и часто так правильнее.

Ширина пролета, да, мала. Но это поляки, у них все малогабаритно, по сравнению с нами.

Выступ кухни на эскизных планах не согласован со вторым уровнем, я б увеличил до этой ширины все здание а не лепил бы +0,6м только ради кухни.

Не понятен гараж под общей мансардной кровлей.

Идея интересная но не додумали, как мне кажется.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у меня за основу взят простенький проект

https://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=198116

 

всё очень просто, размеры можно пропорционально изменять, высоту стен сделать повыше, можно устроить антресольный или же мансардный этаж.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Еще вариант стодолы:

www.projektyzwizja.pl/projekty-domow/z-pomyslem-3

Большое остекление на южную сторону пугает и прельщает одновременно.

Участок 25 по фасаду на 60 глубины. Поросший мелкой пока (3-5 метров) сосной. Деревья планируем оставить, проредив. Жить будут 2-3 человека.

Может кто-то имеет на примете похожие варианты?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочется простого конструктива но в то же время интересного интерьера.

Давайте поговорим.

www.projektyzwizja.pl/projekty-domow/ekonomiczny-4a,rzuty

 

классный проект для того, кто имеет свое мнение :rolleyes:

я бы такое себе построила

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 6 місяців потому...

Поиски проекта для двоих продолжаются. Фасад северный.

www.dobredomy.pl/projekt/ametystII/

Коридор оч. не нравится, конечно, но вцелом подходит. Вместо мелких спален на первом планируется одна с гардеробной. Гостинно-кухонная зона будет удлинена на метр-полтора. На антресоли будет небольшой с/у.

Критикуем, не стесняемся)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Коридор оч. не нравится

 

такой для двоих без коридоров не подойдет?

вместо кабинета гардеробную.

ну и по размерам можно ужаться )

plan_mend_1st.thumb.png.daf983ec74789df0225ab440e369e04f.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Делали для одного из форумчан вот такое бунгало на 120 м2... по низкой стороне 2,6 по высокой (вдоль несущей) 3,9м, то шо хотите снаружи - стодола - внутри бимба (обьём и тд).Достаточно экономичный в реализации. Антресоль или мезанин тоже возможны. Такое же можно реализовать с шедовой крышей (ещё выше по одной стороне и ниже по другой..

1251881072_1.thumb.jpg.98da887a1b6c2937549d1b12acc4960f.jpg

IMG_20141119_133648.thumb.jpg.ba9d3f730ba21dbe7bc2a1d931a5c5f1.jpg

IMG_20141119_133616.thumb.jpg.0d1ca9ed56d9ebfdc5e638e6db99b4bb.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Еще такой вариант в стиле минимал

Денис, речь идет о недорогом в реализации, до 14-ти метров по ширине фасадной части, доме с двумя спальнями и большой кухней гостинной для двоих людей и двух авто. С антресолью (вот не нравится мне чисто одноэтажный дом, хочется какой-то изюминки) или просто высоким потолком в гостинно-кухонной части.

Ростя и Tansss меня поняли, Вы не совсем.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С антресолью (вот не нравится мне чисто одноэтажный дом, хочется какой-то изюминки) или просто высоким потолком в гостинно-кухонной части.

 

Ааа, ну если вам с антресолью или с высокими потолками над кухней гостиной, то вам к Владимиру Чернушевичу на ютуб. У него все такие проекты. В каждом обзоре дома он представляет планировку.

Как пример

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ааа, ну если вам с антресолью или с высокими потолками над кухней гостиной, то вам к Владимиру Чернушевичу на ютуб.
От тільки у нього і ні в кого більш. :)

 

Найнетиповіщі та найнестандартниіші рішення. Я б назвав їх невпорядкованними. Воно має симпатичний вигляд у кожному окремому елементі, але в цілому виглядає по різному: екстер'єр більш меньш цілісний, стильний, а інтер'єр - геть "гуляє". Окремо - гарна піч, окремо - гарні сходи, окремо - гарний вид на ганок, але все разом поєднано якось дивно. Підпорки якісь, вигризи, ніші, кути і на все це накладається тонкі стіні та перегородки, бо зав'язано все на концепцію опалення від пічі, тому тонке. Через це страждає акустика та планування зводиться до клітинної схеми з піччю. Доречі стеля, як правило, теж низька крім там де друге світло.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Денис, речь идет о недорогом в реализации, до 14-ти метров по ширине фасадной части, доме с двумя спальнями и большой кухней гостинной для двоих людей и двух авто. С антресолью (вот не нравится мне чисто одноэтажный дом, хочется какой-то изюминки) или просто высоким потолком в гостинно-кухонной части.

Ростя и Tansss меня поняли, Вы не совсем.

ясно, тогда может вот такой вариант...?

estragon.thumb.jpg.5a4a681602bd5c20294c49cc8841ff11.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 8 місяців потому...

Пошуки тривають. Придбана нова ділянка. Південний фасад 22.7 метри, 46 в глибину. Від новочесності скотився в бік практичності)

Міркую щодо такого варіанту:

www.dobredomy.pl/projekt/hawanaIII/lustro/

Будинок спроектований для широкої по фасаду ділянки, я ж хочу розташувати його вздовж. Зробивши гараж двомісним із заїздом з фасаду. Це збільшить довжину на 2.6-3 метри.

Також хочу видовжити основну брилу будинку на метр-два, з тим, щоб по східній (та на якій розташовано вхід) частині розмістити в гостьовому санвузлі душ, а по спальній стороні замість трьох маленьких спорудити три такі:

1) великий мастебедрум з гардеробною (або бодай місткою вмонтованою шафою) і ванною і це все відділити.

2) середніх (14-16) розмірів спальня для дитини.

3) невеличкий спальний анекс (6-9), просто відокремлене спальне місце.

Обгрунтую чому саме анекс, хоча можна обійтись розкладним диваном у вітальні. Коли кладеш спати когось з гостей в такий спосіб (вітальня), то доки ці гості не прокинуться ти не годен навіть кави випити у власному домі.

Опалення планується електричне + камін.

Вітальня виходить на північ, і я розумію, що це не кращий варіант, проте вона у мене і зараз на північ і якось не особливо потерпаємо.

Отже друзі - прошу коментарів.

І ще. На скільки критичне зазначене мною збільшення будинку в довжину (4-5 м.)? Я про фундамент.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
Можете подивитися на сайті АРХОНУ www.archon.com.ua Тут є багато нетипових проектів в різних стилях
Або допоможіть людині підібрати конкретний проект під ого ТЗ, або не пишіть рекламні дописи, які нікому не потрібні. Цей розділ не для комерції, читайте правила будь ласка.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...