Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Альянс Патріотів Україна

alex_1612

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня, шановні форумчани, прошу допомоги у вирішенні слідуючого питання. Сьогодні був дзвінок на мій телефон працівника фонду Альянс Патріотів Україна, з проханням поговорити з моєю дружиною (вона ФОП, як і я). Я представився її представником і вислухав прохання про допомогу. На ел.адресу прийшов пакет документів drive.google.com/file/d/167oLrfKIj5wMJcQkvZ7FXvoxFnCt5QwR/view?usp=drivesdk

Дайте пораду, може хтось стикався з даним фондом або як перевірити правдивість інформації, дякую.

 

Посилання на сайт blagfondapu.wixsite.com/blagfondapucomua/programi

 

Як дізналися за ФОП та мій телефон, питання не піднімаю, діяльність ведемо не один рік.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не скажу за этот фонд, но я принципиально приехал в офис таких попрошаек на Васильковской после очередного звонка (ну явно бизнес такой, причем сидящие в том офисе все на зарплате и ох какой не малой...им хоть себе насобирать, прикрываются громкими названиями и патриотизмом- пройдохи!)

У нас завод, я работаю тех.директором...живу ХУЖЕ! руководителей этого попрошайничного фонда. Мои работники могут только обзавидоваться, теплый офис...куча телок на телефонах, аромат кофе...

Мы только сами своим помогаем. Хватит КОРМИТЬ ДАРМОЕДОВ!!!

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні було десь до десятка різних вхідних з кстару, пока ігнорую, завтра подивимось
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...