Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сюда , Ровенчани!!!

shodyveletyk

Рекомендовані повідомлення

Гуляв сьогодні по місту і випадково зустрів Ігоря, взяв номер, можливо комусь пригодиться - 0671925438 Ігор (відповість скоріш за все його дружина)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім доброго вечора ! Планую робити фасад . Цікавить де можна купити по ціні нище риночної фасадну вату 100мм і всі інші необхідні комлектуючі. Потрібно буде приблизно 260 кв.м. По ваті схиляюсь більше всього до Техноніколя , але розгляну всі варіанти. Дякую
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...

Щиро вітаю усіх Ровенчан нашого форуму з Наступаючим 2016 роком і Різдвом Христовим.

FI3Hb0NLKNs.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Привіт земляки. Розібрав в селі на дачі клуню є купа ракушняка рваного чи як його ще називають. Хочу збудувати забор з нього. Може хто зорієнтує по цінах, що це нині буде коштувати. Можливо поетапно, риття траншеї (вручну) скільки нині за мп чи м3? армування? бетонування (планую взяти готовий в міксері цікавить укладка його за куб . ну і сама кладка скільки нині за мп чи м2? Дякую всім хто відгукнеться . А може хто і зголоситься?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня, можливо хтось має контакти установщиків мансардних вікон.

Хто робить дах, ті і займаються установкою вікон.:)

096-977-1693 Олег

Питайте, чи вільні, щоб вкласти це питання.

 

Добавлено через 3 минуты

Привіт земляки. Розібрав в селі на дачі клуню є купа ракушняка рваного чи як його ще називають. Хочу збудувати забор з нього. Може хто зорієнтує по цінах, що це нині буде коштувати. Можливо поетапно, риття траншеї (вручну) скільки нині за мп чи м3? армування? бетонування (планую взяти готовий в міксері цікавить укладка його за куб . ну і сама кладка скільки нині за мп чи м2? Дякую всім хто відгукнеться . А може хто і зголоситься?

А якого ж розміру була та клуня?

Тут сусід з ракушки зробив собі паркан, солідний такий, то там 2х фур не вистачило ракушняка. Ну і ціна більше 10 в уо. Скільки робота коштує, не питав. Вони ще блоки різали на цеглинки станком.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вони ще блоки різали на цеглинки станком.

Ну в мене не блоки а рваний природний камінь, по ходу з місцевого карєру. Клуня не маленька була. та й забор я непланую дуже високий робити та й то тільки від дороги - 30м (може 40). Цікавить у що обійдеться, може сам деякі етапи зроблю для економії.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так якщо поетапно і економно то зробіть самі. Щодо бетону то краще однозначно взяти міксером, економія 100 грн на кубі між робити амому і купити не варта тих зусиль як на мене. А по цінам поточним спитайте на рівненській барахолці там і контакти і ціни будуть.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Земляки порадьте підшукую собі штукатурів на будинок і "сарай"

по обємам 160м2 - "сарай" 450м2 - будинок

Єдине що не знаю до чого схилитись чи то ручна чи то машинна ... ???

ну і координати ?)

 

теріторіально - Кузнецовськ

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну в мене не блоки а рваний природний камінь, по ходу з місцевого карєру. Клуня не маленька була. та й забор я непланую дуже високий робити та й то тільки від дороги - 30м (може 40). Цікавить у що обійдеться, може сам деякі етапи зроблю для економії.

Можна фото каміння? У Вас напевне "ізвестняк", з ним звичайно легше працювати ніж з базальтом чи гранітом, але укладка все одно влетить в копійку. В минулому році базальт під розшивку - 650 грн за квадратний метр (одна сторона), заливання фундаменту - 500 грн за куб (це з мішанням бетону, встановленням опалубки і армуванням). Копання екскаватором обійдеться десь 600 - 800 грн і то після нього поправляти доведеться самому. Можливо Ви вже говорили з кимось, скільки за мурування просять?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можливо Ви вже говорили з кимось, скільки за мурування просять?

Ще не питався хотівтак би мовити підкуватись на форумі в питаннях ціни. але бачу що не густо. Може Ви й праві що це вапняк. я не дуже в цьому сильний, нажал фото не має

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зекономити можна якщо робити самому (і навчитись чогось заодно).

Минулого року я бутобетонний фундамент під сарай сам робив. 7 на 5 метрів глибина - 70см. Копання - 1,5 дня, заливка того, що в землі - 2 дні. Мурування зверху - незнаю скільки зайняло, довго звичайно, бо у вільний час і хотілось щоб красиво було

IMG_6887_800.jpgi.gif

IMG_7021_800.jpgi.gif

залишилось багато каміння після цього то ще таку підпорну стіночку зробив (і ще одна в процесі)

IMG_7513_800.jpgi.gif

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...
Доброго дня! Порадьте, хто займається монтажем твердопаливних котлів та коминів до них.Дякую, дійсно потрібно
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня! Порадьте, хто займається монтажем твердопаливних котлів та коминів до них.Дякую, дійсно потрібно
0977420930 Вадім, скажете від Олексія , що сходами займається
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 11 місяців потому...
Всім привіт, шукаю майстрів переробити покрівлю (тече в деяких місцях), встановити водозливне обладнання. Також потрібно зробити сходи з 1 на 2 поверх, думаю що краще монолітні. Рівне. Новий Двір.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

068-512-53-93 Роман робить криши можеш сказати від Віті з городища, за сходи нічого не скажу
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім привіт, шукаю майстрів переробити покрівлю (тече в деяких місцях), встановити водозливне обладнання. Також потрібно зробити сходи з 1 на 2 поверх, думаю що краще монолітні. Рівне. Новий Двір.

По сходам звертайтесь до мене .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 8 місяців потому...
  • 3 роки потому...
всім приіт. цікавлять фасадні роботи. Стіни з газоблоків. Утеплення не потрібно. Затягнути армувальну сітку, та фініш бараник. 1,5 поверхи (мансардний) десь 200м2. Може хто кого порядить. і зорієнтує що зараз по вартості обійдеться робота і матеріали. Територіально Здолбунів.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...