Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

водафон обманывает своих абонентов тарифа интернет безлим

igorrius

Рекомендовані повідомлення

Снимают 214.

Правильно. Пополнение счета и сразу снимают всё что есть. Из-за этого давно отказался. Даже не стал выяснять почему. Я сам 100 причин придумаю объяснить красиво что очень деньги нужны.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Ну, других альтернатив все равно нет

Да ладно. Кроме Киевстара есть еще Лайселл как минимум. А МТС в топку. Толку с того интернета, если за то чтобы им пользоваться надо еще доплачивать (если нужен интернет на компьютере, например). Это самый жлобский провайдер в Украине с московским менеджментом.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...
Вот и меня водафон захотели развести, короче: смартфон всегда лежит рядом, мобильный интернет в нем выключен, т.к. постоянно подключен к wi-fi роутеру. Тут приходит SMS мол списали 5грн за 100Мб, захожу в расходы - за декабрь это уже второй раз! Нафига смартфону самому лазить? Написал им - сегодня же пообещали вернуть, будьте внимательны
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это прикол? платить за дерьмовую скорость за 150 гривен? я просто перейду на киевстар(который недолюбливаю) и за те же деньги буду получать отличную скорость, а не это подобие
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Киевстара тоже московские корни. Но не такие безбашенные. У них просто лимит трафика на безлимитных тарифах. Ну и сами тарифы недешевые. А так вполне ничего. Загонов что за раздачу надо платить нету.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это прикол? платить за дерьмовую скорость за 150 гривен?

Это мне? Я плачу ~400грн в год за звонки (год без абонплат) и пару раз в год если я где-то далеко в дебрях на рыбалке хочу узнать погоду, то включаю мобильный инет и оно списывает 5 грн в сутки за 100мб, а тут они решили под шумок у меня списывать через день... Кстати вернули быстро и ещё с понтом потому что я давний клиент, а списали они якобы по тарифам, хотя ни IP ничего предоставить по трафику не смогли и в андроид логах тоже все пусто

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прочёл ветку. Посмеялся. У меня на водафоне самая старая симка и поэтому номер не отключаю. Просто выбрал самый дешёвый тариф для безлимитных звонков только в их сети. без и-нета. Что-то около 250грн в год. А 4G меня более чем устраивает на киевстаре. За 95грн/мес:lol: у меня 150 халявных минут на других операторов/стационарные телефоны и реально приличный интернет. Тому что он приличный наверняка способствует громадная вышка в примерно 2км от дома, верх которой виден со двора. Правда при этом на шкале мтс высвечивается...G... В общем если у меня сейчас отрубают кабель (что за год случается раза 3-4 максимум на сутки), то семья этого особо не замечает. Да, торренты приходится отключать... Я включаю раздачу на смарте и жена спокойно смотрит ютубчик на телеке, сын учится в зуме, а я листаю строимдом на десктопе. Очень жалею что три года назад, когда приобрёл этот акционный пакет, не перевёл на него и остальных членов семьи. Поэтому сейчас гораздо более скромные пакеты для супруги и сынишки обходятся дороже... Самое приятное, что если забываю первого числа оплатить, то могу пользоваться связью ещё месяц в беспроцентный кредит. Оператор напомнит, что нужно бы пополнить счёт где-то через недельку...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прочёл ветку. Посмеялся. У меня на водафоне самая старая симка и поэтому номер не отключаю. Просто выбрал самый дешёвый тариф для безлимитных звонков только в их сети. без и-нета. Что-то около 250грн в год. А 4G меня более чем устраивает на киевстаре. За 95грн/мес:lol: у меня 150 халявных минут на других операторов/стационарные телефоны и реально приличный интернет. Тому что он приличный наверняка способствует громадная вышка в примерно 2км от дома, верх которой виден со двора. Правда при этом на шкале мтс высвечивается...G... В общем если у меня сейчас отрубают кабель (что за год случается раза 3-4 максимум на сутки), то семья этого особо не замечает. Да, торренты приходится отключать... Я включаю раздачу на смарте и жена спокойно смотрит ютубчик на телеке, сын учится в зуме, а я листаю строимдом на десктопе. Очень жалею что три года назад, когда приобрёл этот акционный пакет, не перевёл на него и остальных членов семьи. Поэтому сейчас гораздо более скромные пакеты для супруги и сынишки обходятся дороже... Самое приятное, что если забываю первого числа оплатить, то могу пользоваться связью ещё месяц в беспроцентный кредит. Оператор напомнит, что нужно бы пополнить счёт где-то через недельку...

Дивно ,що не змінили вам абонплату,як часто вони роблять

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Часто проблеми не з оператором, а налаштуваннями телефонів. А ще є непогана штука як оплата на рік вперед, у мене водафонсупернетстарт2019 оплачений на рік вперед, на рахунку 12.49 грн висить з серпня після підключення уікеду коли були в Турції, ніхто на них не зазіхає. Основний момент, нема коштів на рахунку, нічого напарювати й списувати, закінчився пакет - доплачуй або без послуги. А ще є бонуси які при необхідності міняєш на хвилини або інтернет.

Є питання по підключенню уікенду, в Борисполі він не підключився, хоча до цього підключався:(, а в Турціїї зрозуміло, що списалось за мобільний інренет бо прийщлось зайти в мій водафон щоб все ж підключити уікенд. Та й риба з ними.

А взагалі всі оператори тим чи іншим чином заробляють на непотрібних послугах і на умовах прописаних наношрифтом під зірочкою. Але тут таке, або читайте, або не користуйтесь.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А взагалі всі оператори тим чи іншим чином заробляють на непотрібних послугах і на умовах прописаних наношрифтом під зірочкою. Але тут таке, або читайте, або не користуйтесь.

У МТС ці умови навіть не прописані, тому читати нічого й ніде. Вас обберуть в будь-якому випадку, навіть якщо ви ще не знаєте як - вони вже знають. МТС забув як страшний сон. Не встиг поповнити рахунок - менше ніж за добу по нулях, бо вже за щось списало. А номер гарний був... 5765555, щось типу такого. У інших операторів настільки це не поширено. Хоча, звісно, спроби бувають - не без цього.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У МТС ці умови навіть не прописані, тому читати нічого й ніде. Вас обберуть в будь-якому випадку, навіть якщо ви ще не знаєте як - вони вже знають. МТС забув як страшний сон. Не встиг поповнити рахунок - менше ніж за добу по нулях, бо вже за щось списало. А номер гарний був... 5765555, щось типу такого. У інших операторів настільки це не поширено. Хоча, звісно, спроби бувають - не без цього.

 

А у інших прописано кров'ю менеджерів чи засновників?

У мене на KS (другий, допоміжний номер) гроші списуються взагалі по незрозумілому принципу, все парять мені більш дорогий пакет з 10 Г інтернету який мені взагалі на тому номері не потрібен.

Зараз у водафон підключив акційний пакет "з водафон усі свої"до 28.02.2021, так що KS буде тепер до березня сосати лапу, тільки на вхідні дзвінки.

 

Ще до речі, досвід з Іспанії, придбали місцеву сімку в 3G роутер з 10 Г інтернету, зрозуміло що все не використали, через рік кум з тим роутером користувався в Іспанії без проблем, і ще щось лишилось і думаю що буде працювати. Тобто там ти купуєш об'єм і користуєшся поки не використаєш, а у нас треба не треба оплачуй і на наступний місяць не використане згорає, ось де в нас основне кидалово.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

KS в мене теж лапу сосе. Теж москалі - що з них взяти. Але не такі борзі, як МТС.

Тому я на лайфі. Загони в них теж бувають, звісно, але рідко й дрібні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

КС такий же надувальщик, як і інші:

- контракт з додатковою сімкою - урізали інтернет з 3 Гіг в день до 40 на місяць і це без будь-яких попереджень, до 12 числа інет ще був, а з 12 і до кінця місяця ссав лапу...

- на передплаті вони люблять умикнути лишніх 10 грн. у ніч нарахування нового обсягу послуг, просто замісць нарахування спишуть 10 грн. за нібито самовільний вихід деяких програм у інтернет акурат з 00 годин і до 3-00, причому можна взагалі вимкнути телефон, а КС все одно скаже що програми можуть вмикати телефон і виходити в інтернет, таке було 3-чі на рік, зараз просто не тримаю коштів на номері і поповнюю тоді, коли обсяг наданих послуг вже скінчився...:lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

KS в мене теж лапу сосе. Теж москалі - що з них взяти. Але не такі борзі, як МТС.

Тому я на лайфі. Загони в них теж бувають, звісно, але рідко й дрібні.

 

Так водафон Україна вже у азербайжанців, якщо не помиляюсь з листопада 2019 р. Лайф турецький. Київстар таки кацапський.

У лайфа мене покриття не влаштовувало, тому KS був придбаний свого часу із-за необхідності великої кількості звінків на абонентів цієї мережі а пакетних у водафон не вистачало, вирішив трохи зекономити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так азербайджаецями володіють росіяни. І досвід не проп'єш - Приват як взував клієнтів за Бєні, так і продовжує взувати будучи державним.

Я кс придбав через інет в селі бо лайф там лише 2ж. Але зараз є антена і модем і інет ловить лайф. Тому кс лише на вхідні коли лайф в модемі.

Лайф 20 Гб за 60 грн, кс за 6 Гб біля 100 грн. Але це прозоро й зрозуміло. Мене поки кс не взував. Сусіда взував - але в нього контракт від контори був. Лайф на роумінгу взув одного разу - коли телефон поза зоною за кордоном автовідповідач йде як переадоесація міжнародного дзвінка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Т. Лайф на роумінгу взув одного разу - коли телефон поза зоною за кордоном автовідповідач йде як переадоесація міжнародного дзвінка.

 

Це якраз пов'язано з налаштуваннями телефону і специфікою роботи мобільного звязку, оператор тут ні до чого.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Однажды меня Мтс отымел на 2500грн, затем на 1000, типа, за интернет которым я естественно не пользовался.

А все из-за того, что собираясь в поездку бросил на счёт вместо 500грн 5000грн.

Вернуть или перекинуть деньги кому-то было невозможно вот они и воспользовались.

Суки, но доказать ничего не смог, тупо отключил услугу.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Однажды меня Мтс отымел на 2500грн, затем на 1000, типа, за интернет которым я естественно не пользовался.

А все из-за того, что собираясь в поездку бросил на счёт вместо 500грн 5000грн.

Вернуть или перекинуть деньги кому-то было невозможно вот они и воспользовались.

Суки, но доказать ничего не смог, тупо отключил услугу.

 

ну за 3500 можно было и в офис прокатиться, зная вашу "вредность" не в обиду, то могли бы и шороха навести. распечатки попросить. свой трафик показать

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Откуда вам-то знать про мою вредность? :unknown:

 

Полдня провёл на Левобережной, толку ноль!

Они мне распечатки с выходом в инет по времени и гигам

Три пачки распечаток и что?

Блин, рассказывали, что мол смартфон жены так сам обновлялся каждый раз и тп лабуду.

Не, эти воры так грамотно подкованы, что самому идти нельзя, а у меня времени как всегда в обрез.

Адвокаты предложили услуги, но цена вопроса. :grin:

Пришлось плюнуть, нервы дороже.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За 20 років користування Київстаром ЖОДНОГО разу безпричинно не зникали гроші з рахунку ні у мене ні у сім'ї.
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За 20 років користування Київстаром ЖОДНОГО разу безпричинно не зникали гроші з рахунку ні у мене ні у сім'ї.

Абы шо ляпнуть?

При чем здесь КС?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

При чем здесь кс с вашим 20-летним стажем?

Абы шо против сказать?

Так у меня и по кс и по юмси писюн больше вашего и вопросов более чем!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вам тонко намекают , что на жуликах свет клином не сошелся. И продолжать платить им деньги это... не очень умно даже при наличии большого "писюна".
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вернули быстро и ещё с понтом потому что я давний клиент, а списали они якобы по тарифам, хотя ни IP ничего предоставить по трафику не смогли и в андроид логах тоже все пусто

10 вернули, но сегодня ночью опять списали два раза по 5 за интернет, что за бл...? Смартфон брешет?

1.thumb.jpg.6a12e247bc383546cf1d3b44c63a4e4a.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...