Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Допоможіть виявити мікротріщину.

Черпак

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня, підскажіть будь-ласка, можливо є метод, щоб виявити місце витоку води. Опишу ситуацію: новобудова, 3 роки тому бригада зробила сантехніку, 2-х конт. котел, радіатори. 2 зими отопляв, небуло ніяких проблем, а перед новим роком(2020) в сусіда піді мною частина стіни набралась вологою і невеликою калюжою зібралась з низу. В каридорі в мене вода була перекрита, осінню запустив котла і перекрив воду(так-як не живу в ній). Коли я спустив воду в себе з радіаторів то і вода перестала текти в сусіда приблизно через 2 год(в котлі тиск не падав). Майстер зняв у сусіда натяжну стелю і я включів у себе воду, щоб виявити на його потолку місце можливого витоку води(у мене уже труби скриті стяжка+плитка) і на цей раз відкрив кран на коридорі, щоб був постійний тиск але уже пройшло 5 днів а в нього потолок сухий. І ще та стінка по якій текла вода з іншого боку немає сусідів-там ліфт. Можливо в когось була схожа ситуація або ж є знаючі люди, порадьте як можна виявити місце витоку води. Дякую.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для начала определите, точно ли у вас есть утечка. Опресуйте трубы. В течении часа давление упадёт в ноль.

Но меня смущает: за два часа перестало капать, как закрыли и пять суток не начинает капать, как открыли.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за відповідь, напишіть будь-ласка, як це "Опресуйте трубы", так як я в цьому питанні нульовий.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за відповідь, напишіть будь-ласка, як це "Опресуйте трубы", так як я в цьому питанні нульовий.

Встановіть манометр.

Дайте тиск закрийте кран. Через певний час подивіться чи не впав тиск на манометрі. Добре опресовувати повітрям. Воно скоріше через тріщини тікає.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Встановіть манометр.

Дайте тиск закрийте кран. Через певний час подивіться чи не впав тиск на манометрі. Добре опресовувати повітрям. Воно скоріше через тріщини тікає.

 

Это где ставить? В "радіатори"или в "каридорі"? Ты прям диагност по сообщению.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую всім за поради, буду викликати спеціаліста, а то я зрозумів, що нічого в сантехніці не розумію)
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...