Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Какое оборудование для видеонаблюдения выбрать?

Kalyan89

Рекомендовані повідомлення

Я поставил ссылку на камеру вдоль фасадного забора. Удобно.

Смотрю телек. Залаяла собака на улице, переключился с пульта и посмотрел че там.)

 

Эта система работает только с IP или также с AHD камерами?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Главное, чтобы в это время пол Бразилии не смотрело че там :)

Да пусть смотрят. Я ж не камеру в женской бане зашарил. :)

А если серьезно, то камера с "серой" ссылкой и работает только в моей подсети.

 

Эта система работает только с IP или также с AHD камерами?

 

Только ip.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да пусть смотрят. Я ж не камеру в женской бане зашарил. :)

А если серьезно, то камера с "серой" ссылкой и работает только в моей подсети.

Так вопрос не только в Бразилии или бане.

Это не всем интересно.

А вот ботнет сеть на девайсах с интернетом (камеры в т.ч.) -это очень актуально.

А потом у людей трафик выпростает, скорость падает, при работе в браузере постоянно выскакивает каптча с предложением «С вашего адреса поступает много запросов, подтвердите что вы не робот, отметьте все светофоры на картинке»...

И серый айпишник не всегда помеха..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
Спасибо! А что ещё кроме камер нужно?

 

Добавлено через 4 минуты

 

Посмотрела цену на камеру, она больше 20 тыс.грн. !!!! Это общественная покупка, такую сумму не соберут(((((. Есть что-то более бюджетное?

 

Камери відеоспостереження вибираються в останню чергу. Спочатку треба визначитися що ви хочете побачити ззовні на вулиці, на якій віддалі з якою якістю. Чи хочете розпізнати обличчя, на якій віддалі? Чи треба мати можливість прочитати номер машини, на якій віддалі вдень і якій вночі, чи зберігати це в відеоархів, протягом якого часу? Чи є на цьому стовпі живлення? Чи є там ліхтар який світить вночі? Чи хтось буде дивитися їх online чи тільки звертатися як до відеоархіву? Чи плануєте додавати в майбутньому ще камери? Це такі основні питання перед вибором системи.

 

Добавлено через 8 минут

Wi-fi видеопанель, накладная, видимая, в законе? :) Думаю да. Осталось придумать антивандальный вариант установки.

 

Є антивандальні домофонні камери, принаймі в Хіка і Дахуа

Перше що в пошуку попалося DS-KB2421-IM, є по кілька варіантів в кожного виробника.

 

Добавлено через 4 минуты

Здравствуйте, ребята.

Чтобы не засорять форум, решила задать свой вопрос здесь. Какое оборудование подобрать для видеонаблюдения на лестничной площадке? Задача следующая. Нужна передача видео на смартфон (2устройства), с камеры или видеоглазка. Даже не знаю как лучше, по сигналу от датчика движения или емкостной датчик установить. Все же есть соседи, будет открываться тамбур, соответственно лишний раз дергаться не охота.

Нужна просто трансляция видео, без записи. Может существует спец домофон или что-то еще?

Подскажите пожалуйста, как быть?

 

На сходовій клітці краще ставити вандалостійку куполку, з хорошим кутом огляду. Щоб не заморочуватися з реєстратором ставте таку, яка має всередині SD картку + хмарний доступ до відео. Reolink на одну камеру дає здається безкоштовний аккаунт. Тут опис www.ixbt.com/live/smarthome/reolink-rlc-410w-naruzhnaya-ip-kamera-s-mikrofonom.html. В них є і куполки.

 

Добавлено через 39 минут

Если спрятать силовой кабель в металлорукав ( в вентканале)- этого будет достаточно чтобы избежать возможного пробоя? К сожалению избежать соседство силового и слаботочного кабелей нет возможности, разве что отказаться от видеонаблюдения. Кстати мне будут тянуть оптоволокно интернета по тому же пути. Так они сказали, что соседство оптоволокна с 220В их не пугает.

 

Я думал что цифре (от IP камер) никакие наводки не должны влиять. Может я был неправ.

 

1. Оптичний кабель не має ніяких наводок від силового, від слова "взагалі". Камер з оптичним виходом не зустрічав, є компактні медіаконвертори, але треба всепогодний кожух, тощо, буде дорого.

2. В цій задачі перше суттєве порушення ДБН - прокладка кабелів в вентканалі п 4.43 У вентиляційних каналах і шахтах прокладання кабелів і проводів не допускається. Ця вимога не розповсюджується на порожнини за непрохідними і підвісними стелями, що використовуються в якості вентиляційних каналів (ДБН В.2.5-23:2010.)

Вже хоч кабель давайте нгд-шний

3. По суті питання чи можна прокладати паралельно слабострумні і електричні кабелі. По стандартам має бути віддаль 100мм між ними. На практиці екранована вита пара допоможе. Відеопотік з камери це кілька мегабіт, навряд чи ви будете ставити Avigilon-івські камери на 32Мпікселя. Тому навіть 100Мб мережі Вам достатньо для відео. А це менші частоти і відповідно менша чутливість до зовнішніх завад. Але так як Ви плануєте зовнішні камери то бажано кабель зовнішньої прокладки в стійкій оболонці. Але екранований кабель краще, тільки якщо у Вас є правильне заземлення в будинку/квартирі, інакше ризик що будуть "горіти" камери. Ну і відповідно RJ45 з заземленням і комутатор із заземленням портів, а не пластикова коробочка. Ще краще правильна патч-панель. В Хагера є така для їх мультимедіа щитів.

4. З власного досвіду: переважно наводки на слабострумний кабель виникають в місцях де стоять потужні електродвигуни: ліфтові шахти, потужні вентустановки. А пробій силового кабелю 220В і витік електрики - це якісь фантазії. Може бути обрив якщо неправильно прокладений кабель в грунт. Це в ПУЕ і ДБН описано як робити. Пробій буває в кабелів більше 1000В. Для уникнення нагріву ввідного кабелю беріть його з запасом, не купуйте "усечёнку", ставте відповідний автомат і буде все Ок. Для грунта взагалі рекомендується броньований кабель. Металорукав згниє за пару років в землі. Та і у вентшахті вологість буде. Краще в трубу для технічної води кабель давати. Захист від гризунів, перетягнути можна на відміну від гофри чи металорукава.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Да пусть смотрят. Я ж не камеру в женской бане зашарил. :)

А если серьезно, то камера с "серой" ссылкой и работает только в моей подсети.

 

 

 

Только ip.

 

К любой системе, которая имеет выход в интернет

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Шановні, треба ось таку камеру прикрутити на дах будинку - щоб дивилася на прилеглу територію.

 

IP-камера Hikvision DS-2CD2020F-I (4мм)

rozetka.com.ua/hikvision_ds_2cd2020f_i_4/p699189/

 

 

До неї є карта пам'яті, та усе щоб забезпечити роботу , у тому числі автономну - акумулятор, відповідна плата.

 

Запис відео - на карту пам'яті.

 

З огляду на те, що камера буде розташована дуже високо - треба якось передбачити можливість переглядати інформацію з карти пам'яті.

 

Якщо я заведу у будинок від камери спостереження кабель інтерфейсу 10/100BASE-TX Ethernet, Я БУДУ МАТИ МОЖЛИВІСТЬ, ВИКОРИСТОВУЮЧИ НОУТБУК, ПЕРЕГЛЯДАТИ ЗМІСТ КАРТИ ПАМ'ЯТІ ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановні, треба ось таку камеру прикрутити на дах будинку - щоб дивилася на прилеглу територію.

 

IP-камера Hikvision DS-2CD2020F-I (4мм)

rozetka.com.ua/hikvision_ds_2cd2020f_i_4/p699189/

 

 

До неї є карта пам'яті, та усе щоб забезпечити роботу , у тому числі автономну - акумулятор, відповідна плата.

 

Запис відео - на карту пам'яті.

 

З огляду на те, що камера буде розташована дуже високо - треба якось передбачити можливість переглядати інформацію з карти пам'яті.

 

Якщо я заведу у будинок від камери спостереження кабель інтерфейсу 10/100BASE-TX Ethernet, Я БУДУ МАТИ МОЖЛИВІСТЬ, ВИКОРИСТОВУЮЧИ НОУТБУК, ПЕРЕГЛЯДАТИ ЗМІСТ КАРТИ ПАМ'ЯТІ ?

 

Так. Потрібен звичайний комп ютерний кабель. Підключайте до свого роутера і ок

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановні, треба ось таку камеру прикрутити на дах будинку - щоб дивилася на прилеглу територію.

 

IP-камера Hikvision DS-2CD2020F-I (4мм)

rozetka.com.ua/hikvision_ds_2cd2020f_i_4/p699189/

 

 

До неї є карта пам'яті, та усе щоб забезпечити роботу , у тому числі автономну - акумулятор, відповідна плата.

 

Запис відео - на карту пам'яті.

 

З огляду на те, що камера буде розташована дуже високо - треба якось передбачити можливість переглядати інформацію з карти пам'яті.

 

Якщо я заведу у будинок від камери спостереження кабель інтерфейсу 10/100BASE-TX Ethernet, Я БУДУ МАТИ МОЖЛИВІСТЬ, ВИКОРИСТОВУЮЧИ НОУТБУК, ПЕРЕГЛЯДАТИ ЗМІСТ КАРТИ ПАМ'ЯТІ ?

 

Конечно будете, главное, чтобы камера была подключена к сети Интернет или,кабелем. Вот только камера, которую Вы выбрали не будет выполнять задачи. Если еще есть возможность возврата - верните и купите другую. поясню, в модели DS-2CD2020F-I (4мм) подсветка всего до 30 метров, а если вешать камеру высоко вверху - Вы мало что видеть вокруг будете начью. Да и сама модель очень старенькая, уже есть лучшие варианты, например revel.com.ua/catalog/cilindricheskie-ip-videokamery/dh-ipc-hfw4231tp-s-s4/ . Да, дороже, но хоть толк будет

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановні, треба ось таку камеру прикрутити на дах будинку - щоб дивилася на прилеглу територію.

 

IP-камера Hikvision DS-2CD2020F-I (4мм)

rozetka.com.ua/hikvision_ds_2cd2020f_i_4/p699189/

 

 

До неї є карта пам'яті, та усе щоб забезпечити роботу , у тому числі автономну - акумулятор, відповідна плата.

 

Запис відео - на карту пам'яті.

 

З огляду на те, що камера буде розташована дуже високо - треба якось передбачити можливість переглядати інформацію з карти пам'яті.

 

Якщо я заведу у будинок від камери спостереження кабель інтерфейсу 10/100BASE-TX Ethernet, Я БУДУ МАТИ МОЖЛИВІСТЬ, ВИКОРИСТОВУЮЧИ НОУТБУК, ПЕРЕГЛЯДАТИ ЗМІСТ КАРТИ ПАМ'ЯТІ ?

 

Доброго времени. Очень советовал бы камеру получше, 1,3-2МП слабо для большой высоты и тем более для уличных камер. С ИК подсветкой так же сейчас параметр не такой уж актуальный с нынешними типами камер и их характеристиками по светочувствительности. Лучше брать камеры где в цвете 0,008 и ниже люкс реальный параметр, в таком случае даже при слабом источнике света от фонаря можно наблюдать весьма хорошую картинку ночью даже в цвете. На многих объектах сейчас ИК подсветку даже выключаем в параметрах камеры при установке.

 

Рекомендовал бы модель от Dahua DH-IPC-HFW2431SP-S-S2 (2.8 ММ). Серия недорогих камер, но так сказать золотая середина по функционалу и характеристикам

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2MP маловато. 5МP набор из 4 камер и регистратора стартует от 5000 грн aliexpress.ru/item/32858871853.html?spm=a2g0o.cart.0.0.396c3c00T0AglM&mp=1&_ga=2.93308890.674647057.1605192143-549241669.1577453097&_gac=1.259614200.1605192159.CjwKCAiA17P9BRB2EiwAMvwNyBzSgKNeIjhFr4QA-VBa58kLGWNsJzmSF6IKATaj8edOp-dFcBLK3hoCg80QAvD_BwE
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2MP маловато. 5МP набор из 4 камер и регистратора стартует от 5000 грн

 

Як на мене, то нема жодного сенсу купувати на цей час аналогові камери. Це вже навіть не вчорашній день.

 

Хоча, якщо з позиції щоб щось було, то може і є сенс викинути невеликі гроші.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як на мене, то нема жодного сенсу купувати на цей час аналогові камери. Це вже навіть не вчорашній день.

 

Хоча, якщо з позиції щоб щось було, то може і є сенс викинути невеликі гроші.

 

Со времен последней дискуссии на эту тему практически ничего не изменилось. На мелкие проекты аналог попрежнему акутален.

 

Добавлено через 1 минуту

2MP маловато. 5МP набор из 4 камер и регистратора стартует от 5000 грн aliexpress.ru/item/32858871853.html?spm=a2g0o.cart.0.0.396c3c00T0AglM&mp=1&_ga=2.93308890.674647057.1605192143-549241669.1577453097&_gac=1.259614200.1605192159.CjwKCAiA17P9BRB2EiwAMvwNyBzSgKNeIjhFr4QA-VBa58kLGWNsJzmSF6IKATaj8edOp-dFcBLK3hoCg80QAvD_BwE

 

С алиэкспрессом бы в этой области не связывался.. были случаи

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ребята - на улицу минимум 8Мп при не малом угле обзора... Если важна детализация. Лучше - больше.

Моё ИМХО основанное на сотнях установленных камер.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2MP маловато. 5МP набор из 4 камер и регистратора стартует от 5000 грн aliexpress.ru/item/32858871853.html?spm=a2g0o.cart.0.0.396c3c00T0AglM&mp=1&_ga=2.93308890.674647057.1605192143-549241669.1577453097&_gac=1.259614200.1605192159.CjwKCAiA17P9BRB2EiwAMvwNyBzSgKNeIjhFr4QA-VBa58kLGWNsJzmSF6IKATaj8edOp-dFcBLK3hoCg80QAvD_BwE

Та ну, вы серьезно??? а качество вы себе представляете? а гарантию? а как потом использовать будете? ну поставили камеры, а дальше что? ни характеристик нормальных, но какая прогорамма / приложение. А "увиит" ли здесь ваш смартфон эту камеру. Вопросы потом кому? Люди, это же ваша безопасность! ну как можно быть уж до такой степени экономными?

 

Добавлено через 3 минуты

Посоветуйте пожалуйста PoE регистратор на 6 камер.

И какой винчестер нужен?

 

Рег подбирайте исходя из того, чьи у вас камеры. Бренд какой?

Жесткий диск берите Western Digital Purple

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Рег подбирайте исходя из того, чьи у вас камеры. Бренд какой?

Жесткий диск берите Western Digital Purple

 

спасибо! Камеры Duhua

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А какие отзывы по камере "IP SpeedDome Hikvision DS-2DE2A404IW-DE3 (2.8-12 мм)", планируется использовать с ИК прожектором. Спасибо.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікава ваша думка з приводу бажання запхнути пару таких камер у вантажний бус.

12 вольт, нічна зйомка, вай фай, слот для карти ... Що це потрібно ?

 

Чимало лежить у бусі обладнання та інструмента - потрібно щоб був якийсь контроль.

 

aliexpress.ru/item/33035768219.html?spm=a2g0v.12010612.8148356.1.417c6462D56hXg&sku_id=67320030458

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікава ваша думка з приводу бажання запхнути пару таких камер у вантажний бус.

 

Чимало лежить у бусі обладнання та інструмента - потрібно щоб був якийсь контроль.

 

aliexpress.ru/item/33035768219.html?spm=a2g0v.12010612.8148356.1.417c6462D56hXg&sku_id=67320030458

 

задача какая? контроль за сотрудниками или от кражи

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Усе разом.

 

Для сотрудников должно быть эффективно, от кражи бесполезно, вытащат вместе с оборудованием... если смогут открутить

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

если смогут открутить

 

Зробити так, щоб не можна було відкрутити - для нас посильне завдання.

По зовнішньому діаметру камери ми можемо зробити невеликий металевий стакан - зняти буде майже неможливо.

Розбити, звісно, - можна, але то не велика втрата - якщо карта залишиться неушкодженою.

 

Не зрозумілим залишається лише питання використання відео з подібної камери - у якості доказової бази для слідства.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не зрозумілим залишається лише питання використання відео з подібної камери - у якості доказової бази для слідства.

 

Особо не рассчитывайте на то видео - у всех же маскарад.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

всех же маскарад.

 

Мене цікавлять юридичні аспекти справи - наскільки законно встановлювати цю камеру у салоні автомобіля , чи вона сертифікована в Україні ?

 

***

Трохи перебільшено, але і такий варіант не виключений.

 

Зупиняє поліція.

 

- Якого біса ви мене зупинили ?

- А що це у вас шановні у салоні ? Джерело незаконного високоякісного знімання інформації ?

- Як це незаконного ?

- А ви нам сертифікат відповідності покажіть, або зараз складаємо акте, на евакуатор - як речовий доказ, та кримінальну справу - навздогін.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...