Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Натур продукт

юра 86

Рекомендовані повідомлення

из каких сортов винограда?

 

В основному Ізабела

 

Добавлено через 2 минуты

И где находится?

 

Закарпаття.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

цікаво, прошу на пробу Ізабели 5л в броньку

В якій тарі пересилаєте?

Де можна відгуки глянути? Не хотілося б і себе, і знайомих травити хімією, вибачте :)

Як зв"язатися?

Скільки є?

Якщо будуть бажаючі з Києва, для здешевлення пересилки можу отримати замовлення, та роздати в районі метро Берестейська

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

цікаво, прошу на пробу Ізабели 5л в броньку

В якій тарі пересилаєте?

Де можна відгуки глянути? Не хотілося б і себе, і знайомих травити хімією, вибачте :)

Як зв"язатися?

Скільки є?

Якщо будуть бажаючі з Києва, для здешевлення пересилки можу отримати замовлення, та роздати в районі метро Берестейська

 

Про хімію, або будь які порошки 99%,даже води нема.Чисте натуральне вино.Надійно пересилати в пластикових бутилках.В прошлому році відправляв на Київ но отзивів так і нема то була переписка в лічці,я вам вишлю а ви напишете отзиви. Вино то такий продукт хтось любить солодке,хтось напів солодке,хтось взагалі без цукру,на любителя.100літрів е.тел напишу в лічку

 

Добавлено через 2 минуты

я бы тоже пару литров на пробу взял.Новой почтой наложкой

 

Пара то скільки.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Які ємкості пластику? Нові чи б/у? Інтаймом висилаєте?

 

З під води мінеральної 1.5л.Вишлю,сьогодні або завтра мае мені приїхати турбіна,буду їхати забирати за одно можу відправити Інтаймом або Новою поштою тільки без наложеного,получите попробуете а кошти скинете на карточку.Я вам вірю:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

відправити Інтаймом або Новою поштою тільки без наложеного

Добрий день.Відправте "Новою",скільки вийде по пляшках,вони є і 2-х літрові,коло 5-6-7 літрів.Накладним не треба,дайте номер карточки і скажіть скільки-зразу переведу повною передплатою.А то хоч сусіди,але трохи май далекі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З під води мінеральної 1.5л.Вишлю,сьогодні або завтра мае мені приїхати турбіна,буду їхати забирати за одно можу відправити Інтаймом або Новою поштою тільки без наложеного,получите попробуете а кошти скинете на карточку.Я вам вірю:beer:

 

Если бутылки не облизывали:), то и я возьму, написал в личку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З під води мінеральної 1.5л.Вишлю,сьогодні або завтра мае мені приїхати турбіна,буду їхати забирати за одно можу відправити Інтаймом або Новою поштою тільки без наложеного,получите попробуете а кошти скинете на карточку.Я вам вірю:beer:

ОК. Тогда 3 литра сухого. Координаты пишу в личку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

господа, отпишитесь плз в теме по факту дегустации :)
Завтра або післязавтра буде їхати знайомий в Киів.вул Новопирогівська,Мерседес таможня,осталось літрів 50+-
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Получил - понравилось, можно брать :flag1:

Запах!!! Бомба.

Вкус мне понравился. Жене чуть горьковатый. Балувана:O:.

Если учесть то, что натур-продукт. Полезный:). Рекомендую.

Еще топикстартер скромнющий. Денег не просит:lol:.

Просил № карты, только после дегустации.

Жду в личку:beer:.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

господа, отпишитесь плз в теме по факту дегустации

Думав що перший напигу відгук,не вийшло.

Якщо враховувати 40 грн. за літр,то 1\3 можна віддати тільки за запах.

Вино дегустував разом з цінителем винів-дружиною.Випив 20-30 грам.і вже був відчував.Як для мене 9.5 з 10,жінка оцінила вище.Велика різниця з магазинними "шмордяками",навіть порівнювати з "дьюти-фри" тоже гріх.

Що ще кинулося в очі-заповнені до відказу!При відкриванні тяжко не розлити.Запаковував посилку тоже сам,не Нова пошта.Разів 5 просив номер карточки куда перевести гроші за 8 літрів.Сказав що тільки після дегустації.Я такого не то що не зустрічав-навіть не чув що таке буває!!!

Якщо хтось хоче заказати-поспішіть.Моя чистосердечна порада.Так як жінка взяла "півторуху" до подружок,мінімум каністру закажуть.Тим більше що винороба-юра 86 вона вже звідкись знає.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вкус мне понравился. Жене чуть горьковатый. Балувана:O:.

не знаю, как долго дегустировала Ваша жена, но есть мнение, что она Вам крикнула "горько!", а Вы неправильно её поняли :D

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не знаю, как долго дегустировала Ваша жена, но есть мнение, что она Вам крикнула "горько!", а Вы неправильно её поняли :D

 

так довго що ще замовили 6-8л.:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Натур продукт (вино домашне)червоне,сухе

Ну ежели успеете до 25.12 отправить,то приму 3х1.5л только красного сухого...

Реквизиты в личке.:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім хто замовляв відправив.Не відправив тільки VAD84 так як він не вказав номер телефона.В лічку не заходить а посилку може чекае,дайте номер телефона якщо не передумали
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім хто замовляв відправив.Не відправив тільки VAD84 так як він не вказав номер телефона.В лічку не заходить а посилку може чекае,дайте номер телефона якщо не передумали

 

Дайте № тлф.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ризикнув, та й одразу замовив 10 л, оскільки з телефонної розмови інтуїтивно відчув до Юри довіру, та й гроші він до моменту дегустації категорично не хотів приймати :)

скажу зразу: я не гурман. Але ні я, ні дружина зовсім не пожалкували: смак! запах - взагалі, ДУХИ!!! :good:

давно шукав саме таке, дуже давно. Рекомендую скоштувати!!!

Прохання до Юри: кожного року при старті продажу, як першому публічному замовнику :) , ставити за мною в резерв 10л та надати знати про готовність до відправки, так би мовити, "бронька на 10л з нового врожаю на наступний рік" :beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...