Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Поточні реалії купівлі і розмитнення авто з Німеччини на власній шкірі

Сергей_84

Рекомендовані повідомлення

При інших варіантах готуватись до підняття ціни.

Згоден, але презумпцію невинуватості ще не відмінили :)

Чому я повинен доводити, що я чесний?

Мене змушують купувати авто тільки у дилерів за безготівковий рахунок, де явно вищі ціни.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Згоден, але презумпцію невинуватості ще не відмінили :)

 

Презумпция невиновности работает только в Уголовном праве, растаможка же - Административное, т.е. вы обязаны доказывать.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Презумпция невиновности работает только в Уголовном праве, растаможка же - Административное, т.е. вы обязаны доказывать.

У меня там смайлик в конце фразы был. Конечно же, о презумпции невиновности я упомянул немного в другом контексте.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

 

І тут подумалось: юристи, а як ви подивитесь на те, щоб вам зробили систему опалення і ніяких гараній не давали? Оплата суто за намагання зробити вам цю систему?:rolleyes::)

 

....

Але ще буду консультуватись...

 

:lol: а за 1000 у. е. сверху он точно отобъет переплату. Хорошая информация.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...

Був дещо здивований яка кількість знайомих мені людей,друзів, минулих та майбутніх замовників прочитала цю тему, відповідно у всіх при зустрічах і в особистих повідомленнях виникали питання різного роду: які загальні витрати? скільки обійшлась? чи вигідно? чому не американець? як тобі взагалі авто?,як обслуговування? чи не страшно купувати преміум з високим пробігом? яка витрата? чому не кватро?

З кимось довго спілкувався і відповідав, комусь коротко, обіцяючи звести всі ці питання і дати відповіді в темі.

Під кінець року нарешті знайшов в собі натхнення підрахувати всі витрати, що поніс на купівлю і загальну вартість авто, а зараз знайшов час на те, щоб опублікувати.

Почну з витрат, а в наступних повідомленнях дам відповіді на інші питання і по самому авто, за 7 місяців вже сформовано повноцінне бачення.

 

1. Вартість авто в Німеччині 17300 євро (нетто без ПДВ)

2. Мито 10% 1955 євро (митниця оцінила авто в 19550)

3. Акциз 295 євро

4. ПДВ 4360 євро

5. Страховка в Німеччині, документи, червоні номери, експортна декларація 250 євро

6. Плата митному брокеру в Україні 180 євро (200 доларів)

7. Витрати на поїздку на 2 людей на 2 ночі і 3 дні : 650 євро

8. Сертифікат відповідності: 90 євро

9. Вартість стоянки авто 1 тиждень на митниці+ вартість постановки на облік в МРЕВ , номери на авто 50 євро

10. Пенсійний фонд 700 євро

 

Всього виходить: 25830 євро.

 

По самому авто:

Audi A6 C7 avant 2016 рік, рестайлінг. 2.0 TDI 190 HP 7-g S-tronic

Пробіг 146 тисяч

підігрів сидінь і керма.

Автономний підігрівач салону і двигуна Eberspaecher (по простому вебасто)

Проекційний дисплей на лобовому склі

Активний асистент полос

Зчитування дорожніх знаків

Максимальна навігація з 3G та Wifi роутером, 2 роки оновлення карт google безкоштовно, затори при купівлі ліцензії (не дізнавався вартість)

Тач панель

Камера і парктронік по колу.

Голосове управління

Сидіння: спортивні з поперековою підтримкою , механіка. Тканина.

 

 

За 7 місяців і 15000 км з витрат заміна масла і 2 фільтрів (масла і повітря)

2000 грн :) Я розумію, що звучить смішно,але факт.

Масло Motul, фільтри MANN. В оригіналі стоять mahle/kneht. Типу оригінальне масло VW за 1000 грн не ризикнув лити.

Ще зимня резина 600 євро.

На весну планую замінити салонний фільтр і паливний і є думки замінити масло в коробці раніше строку, бо режим їзди з частими заторами по Києву.

 

По витраті палива далі.....

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

По витраті палива ситуація як завжди залежить від режиму їзди.

Найбільша витрата у мене виходить в Житомирі при режимах їзди по місту по 2-5 км в одну сторону. В середньому в районі 7,5-9 л.

Більше 9 л витрати я ще не бачив,як би не їздив.

По Києву в жостких заторах (ценр, вечірні мости) виходить біля 7,5,максимум 8.

 

По Києву в звичайному режимі з невеликою кількістю заторів 6-7,5

 

Важливий момент: це витрата палива в основному в холодну пору року. І ще один момент: я при температурі від +5 і нижче на 10-20 хвилин вмикаю Вебасто для прогріву салону +воно саме при заведенні двигуна вмикається і гріє його. І я підозрюю ці дані не потрапляють в середню витрату. Тому реально витрачається більше палива.

 

Траса зі швидкістю 60-80 4,1 л/100

Бориспіль-Житомир вночі на круїзі 100 - 4,5 л/100

Київ-Житомир на круїзі 125 -- 5,5 л/100

Київ-Житомир на круїзі 150 -- 7 літрів/100

 

за весь час їзди автомобіля від початку експлуатації (німець жодного разу не скидував довготривалу витрату) витрата 6,6 л/100 при середній швидкості 35 км/год.

 

2.0 TDI стоїть в цілому такий же як на інших авто групи VAG,але у інших він здебільшого дефорсований через слабші коробки і внутрішню політику. Думаю на легших авто з меншими л.с. витрата буде меншою на 0,5-1 л.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 10 місяців потому...
Больше года прошло, поделитесь впечатлениями.

Довольны покупкой?

Получили ли ожидаемое удовольствие, комфорт?

Стоит менять условно Astra, Passat, A4 на A6 ?

В іншій темі спитали про враження...відповідаю.

 

Наразі пробіг 188 тисяч, по Україні пройшла 42 тисячі. Строк- півтора роки.

Головне враження: ніяких емоцій машина не викликає. Ні суперпозитивних ні негативних, якось аж трішки засмутився.

Можливо очікування від авто були трохи завищеними,все таки Е-клас німецької трійки, а по факту..

Звичайно в першу чергу порівнював її з автомобілем,на якому 8 років їздив Opel Astra J Sport tourer. Авто, яке як новим так і б/у в 3 рази дешевше.

На свою Астру до цих пір дивлюсь на парковці і є позитивна емоція від її вигляду, на Ауді дивлюсь, просто серйозне стримане чорне авто.

 

1. У всіх оглядах говорять про преміальні матеріали.. Чесно, не помітив, просто дещо більше мякого пластику (не розглядаю наворочені версії з обшивкою шкірою всього, що можна)

Суто тактильно великої переваги преміуму над С-класом Опеля не помітив, хіба що ситуативно...Взяти ту ж Інсігнію, особливо не відрізняється від А6 по матеріалам.

2. Управління кермом кайфове, легке, приємне, з наростаючим зусиллям на швидкості. тут залік. За бажання можна перевести в Спорт і воно наллється важкістю. Навіть не пригадаю чи їздив на авто з таким комфортним кермом.

3. Комфорт підвіски. За півтора року наче відчуття приємні, все досить комфортно, на ямах не пробиває, не бубонить,сильно не трясе , їде плавно, але якось очікувалось більшого ...напевне більшоого дасть лише пневма.

Управління досить гостре і зважаючи навіть на розмір в 5 м різкі маневри на дорозі робити досить просто і впевнено, не страшно. Габаритів не відчуваю взагалі. До цього авто мало довжину 4,76 м. За 8 років звик.

4. Двигун 2.0 TDI Перші місяці здавався ракетою після атмосферного 1.6. Але потім все ж таки прийшло розуміння, що хотілося б сил 270-300, щоб на швидкості вище 120 більш впевнено робити маневри, так як доволі часто їжджу по трасам.

3.0 TDI версії на 270 к.с був би в самий раз. А 320-сильний у А6 Олроуд...це просто космос))

І взагалі я боявся трактора, думав буде дирчати, тарахтіти, вібрувати, жах. Але по факту шумоізоляція моторного відсіку і збалансованість двигуна така, що я його майже не чую.Навіть на розгоні за рахунок ранніх перемикань все відбувається тихіше, ніж в бензинках,які ревуть на високих обертах . Цей момент вразив і порадував.

5. s-tronic (або по простому DSG) мокра на 7 передач. Як на мене зважаючи на пробіг нормальна коробка, особливих "пинків", "тичків" не відчуваю, досить плавна і просто нереально швидка,в спортрежимі просто ураган, дай боже ще пару десятків тисяч пропрацює без ремонтів

6. Ергономіка. Нічого етакого у порівнянні з Опелем не помітив... все на своїх місцях, зручно.Правда вибір радіостанцій не дуже зручний. Про що говорять оглядачі в ідеальній ергономіці VW?

А от керування гучністю на центральному тонелі біля ручки перемикання коробки передач-це геніальний винахід . Навіть забув як це керувати звуком на кермі. Права рука завжди лежить на підлокітнику і до ручки звуку 10-15 см...

7. Шумоізоляція. Я б не назвав її ідеальною, можливо навіть хорошою не назву...так, на 4-. Але на швидкостях за 150, блжиче до 200 реально в авто тихо, їдеш як на 100. Ну і подвійне бокове скло-це бомба. Ніяких аеродинаміних шумів і ізоляція від дороги. Астра в цьому аспекті відпочиває.

8. По дрібницям,які дратують.

Відкриття дверей реально кайфовіше,мякше,легше,ніж у Астри, але закриття....всіх чотирьох досить гучне, в астрі тихий хлопок, тут помітний стук. Ну як так? Чому? Астра була розроблена в 2009 році, А6 в 2011..

Фольксвагенівські клавіші керування склопідйомниками досить жорсткі, довго звикав, так до кінця і не звик. Сідаю в астру і зовсім інша справа))

Висновок.

Реально після володіння Ауді я не розумію чому люди хаять Опель, можливо просто чули від когось, якому ще хтось колись розповів, що опель- лайно і іржавіє?

Стосовно питання: "чи варто змінювати авто нижче класом на А6". Суперечливо.Я точно не отримав в 3 рази більше плюсів від такої зміни, хоча вартість в 3 рази вища за попереднє авто.Але ні трішки не жалкую.

Умовний б/у Пасат дешевше А6 в схожих комплектаціях і пробігах на 7-10 доларів, гольф на 8-11 доларів. По суті вартість авто .

ІМХО

Якщо для людини, щоб виділити таку суму не треба збирати її роками, відмовляти у деяких задоволеннях своїй сімї і собі , а просто жити в своє задоволення, то можливо воно того і варте, деякі елементи комфорту будуть отримані . Але якщо людина з останніх грошей купує або навіть бере в борг, то я вважаю це повним маразмом, це точно того не варте заради понтів перед пацанами.

Наприклад, собі купити Ауді замість Пасата/Гольфа , а дружина і далі буте кататись на маршрутках, хоча на різницю цілком могла б їздити на власному , хоч і б/у авто. Якщо звісно у неї є таке бажання...

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

1. У всіх оглядах говорять про преміальні матеріали.. Чесно, не помітив, просто дещо більше мякого пластику (не розглядаю наворочені версії з обшивкою шкірою всього, що можна)

 

Маркетинговая лабуда для неокрепшых умов. Помню все обзоры Lancer X тошнили "дубовым пластиком". На самом деле он конечно дубовый, спору нет, но за 12 лет ни одного сверчка в отличии от всех шкод и прочих бмв. И логичный вопрос - ну насовалибы в бюджетную тачку какого-то дермантина с ущербом качеству - что это дало бы кроме доп грохота в салоне.

 

Эргономика офигенная. Авто простое и надежное. И еще - за 12 лет визуально авто не надоело вообще, ни в салоне, ни снаружи - это имхо важно. Когда мицу обновили аутлендер с XL на новую платформу, салон сделали какойто стремный, вот прям ужос, кто их надоумил хз. Лучше бы реально подняли планку по материалам и прочим шумоизоляциям вместо разработки нового УГ.

 

Поэтому конечно не упоминать об особеностях - не правильно, кому-то может прям критично пластики и т.п., и конечно в премиум тачках должны быть материалы соответствующие, но то как зачастую расставляются акценты - чистый маркетинг. Мало кто копает в суть.

 

Поэтому если глобально - я выбираю авто визуально и функционально. Тогда нет потребности менять раз в пол года, потому что надоело. Если не заходит визуально или технические хотелки не учтены - будет поиск новой игрушки. :) Вот в Х5 новом спинка задних сидух все также не регулируется или есть варианты комплектаций где добавили то что давно есть в более бюджетных тачках, например? Реально функциональный косяк для меня.

 

Добавлено через 5 минут

Стосовно питання: "чи варто змінювати авто нижче класом на А6".

 

Ну нормально поднимать уровень, все таки один раз живем. Прийдется переплачивать в 2 раза за повышение уровня на 20%. :rolleyes: Рынок.

Змінено користувачем loader
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По обслуговуванню...за 1,5 роки і 42 тисячі пробігу

1. Одна заміна масла і фільтрів за приблизно 2000 грн на рядовому СТО (+- точно не памятаю)

2. Заміна паска генератора і натяжного ролика( для власного спокою) 2000 грн на рядовому СТО

3. Велике ТО на 17000 грн (всі матеріали( в тому числі мої) і роботи) на Порше Захід на 180 тисячах км :

1) заміна масла і фільтрів (масло офіціалів, фільтри МАNN привіз сам)

2) заміна передніх колодок (колодки привозив сам, виробник оригінала)

3) планова заміна масла в зчепленні на 180 т( масло моє, оригінал)

4) заміна масляного піддону зони зчеплення. Мені не сподобалось запотівання по периметру , офіціали порадили замінити прокладку, але гарантії не давали, тоді я прийняв рішення замінити весь пластиковий піддон, його могло повести плюс версія піддону в продажу була з літерою М (у мене стояв К ,уявляєте скільки варіантів Ауді вже перепробувало і видозмінило за 9 років?)

це була найдорожча витрата (піддон мій+заміна= 5500 грн)

5) заміна паливного фільтра

6) заміна вугільного фільтра салону

Взагалі людино-година на Ауді 1100 грн, на VW якщо не помиляюсь 700-800 грн.

 

Все, нічого не ламалось, з ладу не виходило. По факту 50 коп на кілометр.

за тисяч 10-15 буду змінювати ГРМ, дещо раніше регламенту,як і на всіх авто... Регламент 210 тисяч...німецький.

 

PS Найкомфортніша опція в автомобілі- WEBASTO, точніше Eberspecher. Все інше не має такого великого значення в комфорті, ніж натиснути клавішу і через 15 хвилин в -15-20 сісти в тепле авто з прогрітим дизельним двигуном. Власники дизелів розуміють, що простою роботою на холостих так швидко авто в такий мороз не прогріти. ну і для двигуна теплий пуск на багато краще холодного

Був момент, коли через нестачу палива вилізла якась помилка і Вебасто заблокувалось( а я 3 рази намагався увімкнути і заблокував наглухо), то в мороз дизель дуже важко було прогрівати, особливо якщо їхати на малі відстані. В цьому плані паршивий двигун для зимніх коротких поїздок.

Вимушений був купити Васю-діагноста, бо зняття блокування вебасто можливе лише в ньому або на фірмовому СТО. Класний інструмент, раджу всім власникам VAG, доступно більшість можливостей фірмового діагностичного приладу.

Змінено користувачем Сергей_84
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...