Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Твердотопливные котлы, теплоаккумуляторы, бойлеры косвенного нагрева Termico

Termico

Рекомендовані повідомлення

На правах рекламы до 04.06.2016

Доброго времени суток!

 

Рады представить посетителям и участникам форума СтроимДом продукцию торговой марки "Termico". Мы украинский производитель отопительного оборудования, а именно: пиролизных котлов, твердотопливных котлов, теплоаккумуляторов и бойлеров косвенного нагрева. Вся продукция изготавливается на заводе в г. Прилуки (Черниговская область). Отправка по всей территории Украины. Приглашаем партнеров к сотрудничеству!

 

Рады представить свою продукцию:

 

1. Пиролизные котлы

 

Линейка пиролизных котлов Termico представлена моделями 12, 15, 25, 35, 60 кВт.

 

Основные преимущества пиролизных котлов Termico:

1. Подтвержденная и проверенная работа на дровах с влажностью до 40%;

2. КПД до 90% на сухом топливе;

3. Короткий выход на пиролиз. Всего 15 минут, чтобы выйти на режим;

4. Качественная шамотная футеровка из жаропрочной керамики;

5. Горение 12 часов на одной загрузке дров.

Фото:

 

piroliz.jpg

 

 

2. Твердотопливные котлы

 

Твердотопливные котлы серии У - фронтального горения. Представлены моделями 14, 20, 26, 35 кВт.

 

Основные преимущества:

- энергонезависимость;

- эффективное сжигание топлива (катализация процесса горения);

- наличие футеровки;

- возможность доукомплектовать бункером и пеллетной горелкой;

- универсальный блок дымохода.

Фото:

 

u.jpg

 

 

Твердотопливные котлы серии У2 верхнего и нижнего горения. Представлены моделями 12 и 18 кВт.

 

Основные преимущества:

- купольная система теплообменника;

- эффективность нижнего горения (нижнее горение происходит двухсторонним способом, потоки воздуха и огня обволакивают загрузку топлива и горят по специальным каналам, а не сквозь всю закладку!);

- работа в режиме верхнего горения - до 8-12 часов;

Фото:

 

u2.jpg

 

 

Основные преимущества твердотопливных котлов длительного горения Termico:

1. Вместительная камера загрузки

2. Возможность работы в режиме верхнего горения при установке автоматики

3. Эффективное сжигание топлива (катализация процесса горения)

4. Длительное горение на одной загрузке дров (до 8-12 часов)

5. Возможность установки автоматики и турбовентилятора

6. Возможность в последствии установки пеллетной горелки и бункера

7. Возможность непрерывной работы котла

8. Купольная система теплообменника

9. Очень простая и быстрая чистка

10. Эффективность нижнего горения (нижнее горение происходит двухсторонним способом , т.е потоки воздуха и огня обволакивают загрузку дров и горят по специальным каналам, а не сквозь всю закладку дров)

 

3. Теплоаккумуляторы

 

Теплоаккумуляторы 250, 300, 350, 400, 570, 680, 790, 900, 1040, 1500, 2000, 3000 литров.

Все теплоаккумуляторы покрыты бакелитом.

Возможность индивидуального подбора теплоаккумулятора (наличие теплоизоляции, змеевиков, бака ГВС, ТЭНа).

Просчитать стоимость подходящего теплоаккумулятора можно на сайт при помощи калькулятора - termico.com.ua/rasschitat-stoimost

Фото:

 

TA.jpg

 

 

4. Бойлеры косвенного нагрева

 

Бойлеры косвенного нагрева 250, 300, 350, 400, 570, 680, 790, 900, 1040 литров. Возможность установки 1 либо 2 теплообменников из нержавеющей стали, ТЭНов различной мощности.

Основные преимущества бойлера косвенного нагрева Termico:

1. Внутри емкость покрыта эмалированным покрытием, которое обеспечивает долговечность и работу с любой водой. Покрытие гарантирует высокую санитарную безопасность.

2. Теплообменники изготовлены из нержавеющей стали, имеют увеличенное сечение и обеспечивают минимальные потери при циркуляции воды.

3. Высококачественная теплоизоляция из 100 мм. из вторично-вспененного пенополиуретана, защищенного синтетическим чехлом и крышкой из стеклопластика обеспечивает минимальные теплопотери и имеет красивый внешний вид.

Фото:

 

bkn.jpg

 

Внимание! Специальное предложение для пользователей СтроимДом! При заказе любого оборудования через сайт termico.com.ua при упоминании форума СтроимДом - скидка 5%.

 

Termico - сохраним тепло и уют в Вашем доме!

Наш сайт termico.com.ua/

 

Контактные телефоны:

+38 067 329 22 11

+38 093 329 22 11

+38 050 329 22 11

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 роки потому...

придбав ваш котел КДГ 20 та ТА 1000 у 17-ому, тільки закінчив монтаж та пробний запуск. Загальні враження:

- котел не готовий для простого монтажу та запуску - потрібно прикласти багато зусиль для доробки.

Поясню:

- дивно, але вхідні та вихідні патрубки у котла та ТА різного розміру 2" та 11/2" - логіка не зрозуміла.

- з-під усіх ущільнювачів димить, прийшлося, у деяких випадках - намагатися регулювати, у деяких "тупо підкладати щось", а у деяких - болгаркою спилювати лишніх до 5 мм сталі До того ж навіси всіх дверок - це щось, такого примітивізму я давно не бачив навіть у вітчизняних виробників (теж вимушений був "шаманити" щоб не "болталися")

- абсолютно не продумано питання теплозбереження, котел при топці "світиться", вся верхня поверхня нагрівається вище 100 гр, задня поверхня, там де водяна сорочка - не ізольована - а навіщо, то ж до стіни, те саме і з дном котла - прийдеть все доробляти самотужки.

- під час 2 пробних запусках не вдалося налаштувати автоматику для роботи з ТА - логіка роботи автоматики не підходить (або я ще поки не розібрався)

- про 90 % ККД я би промовчав - при намагані підтримувати температуру у 70 грС - температура вихідних газів вище 160 грС - мабудь не вірно розрахований теплообміник, так і сам Холмов говорить про 75 %.

- відсутній комплект чистки - теж додаткові витрати.

На мою думку котел КДГ не коштує заявлених коштів - коли він ще був 18600 - можливо.

Залишилося стійке враження - повна відсутність роботи проектувальника та конструктора - досвідчений зварник д. Вася та його син вебдизайнер - ось і вся технічна команда Терміко.

Вибачте за різкість, але коли я монтував, то будинок наслухався більш різких висловів.

На сайті написано про три роки гарантії - цікаво на що?

І як у вас вирішене питання про технічне супроводжування вашого обладнання? - чи продали, та забули:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

придбав ваш котел КДГ 20 та ТА 1000 у 17-ому, тільки закінчив монтаж та пробний запуск. Загальні враження:

При Т.А. на 1000 литров, мощность котла 32 кВт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

При Т.А. на 1000 литров, мощность котла 32 кВт.

справа не в тому, що якось не відповідає, пишуть 25 л/1 кват, але не менше.

Справа в роботі автоматики.

Щоя спостерігав: по замовчувані (заводські установки) насос вмикається при досягненні 35 грС і вимикається на 3 грС менше, тоб-то 32. Але 3-х ходовий клапан котла налаштований на 50-55 грС, тоб-то, при затухані системи насос маслає впусту - на котел, нічого корисного не отримуємо, краще його вимкнути.

Спробував поміняти налаштування - насос на 50 грС. І ось тут началась "свистопляска". Це ще перші спроби у вихолодженому будинку (6-8 грС). Насосв вмикнувся при 50 грС і у 3-х ходовому зустрівся з холодною +8. Він не знав, що з ним коїться, так і я теж. Спочатку вирішив, що в системі повітря.... поки трішечки не прогілося - не заспокоїлося.

Мені здається, що було би вірним таке налаштування: вмикається насос на 40-45, а вимикається на 50.

Справа в тому, що це в мене перший ТПК, тому не маю ніякого досвіду в його автоматизації, в мене схема опалення схожа на тему "Отопление кубика" - тоб-то ТПК+ЕК+ТА1000.

Вибачте за сумбурність.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Справа в роботі автоматики.

А зачем котлу при работе на ТА вообще нужна автоматика? Его дело на максимальных показателях, максимально быстро нагреть Т.А.

А насосом котла +2 датчика может управлять дополнительно купленная дешевая коробочка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

при намагані підтримувати температуру у 70 грС - температура вихідних газів вище 160 грС

160 нормально. При меньшей температуре дымгазов появятся проблемы с дымоходом.

А зачем котлу при работе на ТА вообще нужна автоматика?

Так ее щас практически к каждому котлу в довесок дают. :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Его дело на максимальных показателях, максимально быстро нагреть Т.А.

я так і думав, але автоматика і має витримати ці максимальні умови.

А насосом котла +2 датчика может управлять дополнительно купленная дешевая коробочка.

вибачте, що ви маєте на увазі?

160 нормально. При меньшей температуре дымгазов появятся проблемы с дымоходом.

проблеми з димогоном при цьому вже закінчилися, конденсат пішов відразу з початком топки, будинок ще дуже холодний.

Так ее щас практически к каждому котлу в довесок дают.

мабуть так, КГ Електорік 24н

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
Я теж приєднався до "щасливих покупців" продукції Терміко - замовляв ТА. Попередньо двічі обговорювали з менеджером, як мають бути розміщені входи-виходи. По факту прийшов стандартний ТА, добре що хоч того розміру. Сваритись, відправляти назад не було бажання і можливості - наступали холода. Поставили і підключили... Доступа до ТЕНа тепер нема і не буде, термометри показують не туди... По якості дам 3+, жахливий утеплювач з кусків поролону розвалюється на ходу, дірки в дермантиновому чохлі не попадають на свої місця, ножки з різьбою приварені несиметрично. Побоююсь, що й сама бочка зварена криворуким "Майстром", тому більше 70 С не грію. Товар такої якості не коштує заплачених коштів, однозначно не рекомендую Терміко.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в мене більше претензій до котла КДГ - 20 - абсолютно відсутній інженерний підхід, відчуття, що випуском цих приладів займається тато - гарний зварник та його син- ІТ - шнік та вебдизайнер. ТА 1000 замовляв ще позаторік, без утеплювача - сам зробив. Змонтував непогано - все вмістилося, все видно (при нагоді сфоткаю). Сьогодні протопив вже на 75 С (воду в ТА розігрів до 70 С), тиск піднявся до 2,2 бара - витримало.

Хоча це мій перший досвід "спілкування" з ТПК та ТА, але "осадок" вже залишився. Хоча, як ви кажете

Сваритись, відправляти назад не було бажання і можливості

і в мене також. Тож озброївся "напильником" та доводжу все потроху "до ума".

Як я розумію, наші "виробники" хочуть дуже швидко "відбити та заробити", а це погіршує якість, і реального впливу на таких виробників я не бачу, нажаль. Мало того така монетарна політика зовсім зводить на нівець сенс використання твердого палива.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Забув дописати про ще одну проблему. Фарба, якою вкрита внутрішня поверхня ТА через місяць експлуатації почала сипатись. Ці маленькі шматочки відповідно забивають трьохходовий клапан, що веде до перегріву котла. Тепер раз на місяць знімаю і чищу клапан. Влітку буду ставити фільтра між ТА і клапаном. Дякую Терміко за безцінний досвід!
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 роки потому...

Вот это маркетинг и продвижение)

Хотел почитать какой классный термико кдг с заявлениями 85-89% КПД, а увидел только как опускают менеджера)

Круто, чё ещё сказать

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...