Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Практичний досвід із встановленням ролетів?

mayevski

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня,

 

хочу встановити на вікна і скляні двері ролети з електроприводом і централізованим опусканням. Хтось може порадити надійного постачальника ролетів з електроприводом в Києві? І які зараз орієнтовні ціни?

 

Єдину тему, що була в форумі про ролети, читав. Мене більше цікавить аспект "де взяти".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вікна вже встановлені. Ролети з електричними приводами і ручним керуванням плануємо ставити на слідуючому тижні. Якщо все буде гаразд, зможу порекомендувати цю компанію. Якщо зроблять халтуру, ясна річ, не рекомендуватиму...

Дуже хочу, щоб було таки гаразд...

Будуюсь на Нивках. Так що буде неважко й подивитись.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

когда будете заказивать по интересуйтесь чьё производство желательно фірми Алютех а то есть куча фирм которие продают ролети с украинскими пласмасками, направляюшими ,потом ини на морозе лопаються и ничего не работает
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня,

 

хочу встановити на вікна і скляні двері ролети з електроприводом і централізованим опусканням. Хтось може порадити надійного постачальника ролетів з електроприводом в Києві? І які зараз орієнтовні ціни?

 

Єдину тему, що була в форумі про ролети, читав. Мене більше цікавить аспект "де взяти".

 

Добрый день, Евгений.

Я работаю в компании Алютех. Вы можете подъехать к нам в офис, я вам все покажу и расскажу. Тем более если хотите на электро приводе, есть много вариантов автоматизации.

Так же побдерем надежного партнера, который продаст и поставит.

мой тел. 8(067)5365587

Олег.

 

Рустам +1 :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Олег, может подскажите или порекомендуете Ваших коллег "Алютеховцев" в Донецке?

Обзвон примерно 10-ти фирмочек дал не очень хороший результат. Люди не только не делали встроенных ролет, но даже не знают что так МОЖНО делать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день, Евгений.

Я работаю в компании Алютех. Вы можете подъехать к нам в офис, я вам все покажу и расскажу. Тем более если хотите на электро приводе, есть много вариантов автоматизации.

Так же побдерем надежного партнера, который продаст и поставит.

мой тел. 8(067)5365587

Олег.

 

Рустам +1 :)

 

 

Это ж их ставить нужно сразу после установки окон? Если уже ремонт сделан - поздно? ((

 

И ещё вопрос: у вас случайно нет двигателей для ворот, ворота не гаражные, а те которые на въезде на территорию? Заколебалси искать ((

 

:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Sass, як успіхи із встановленням ролетів? В яку ціну вийшло?

 

Нажаль, ще не можу похвалитись встановленими ролетами. Сьогодні вони лише їх завезли. А встановлювати будуть в п"ятницю та суботу. Тоді спробую викласти фотки і розповісти, що воно таке вийшло.

Щоб не ліпити ролети на стіну (просто мені так не дуже подобається), я ще під час будування зробив такі собі ніши над вікнами та дверима (балконними) на глибину облицювальної цегли. Тобто псля монтажу коробки мають виступати сантиметри на три, що мене не так дратує.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приблизно так це виглядає до встановлення ролет. Правда зараз вже є і відливи. Фотка трохи застаріла.

S0044090.JPG.c86b69b7f90b6a6d87c1d1e05932ee88.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приблизно так це виглядає до встановлення ролет. Правда зараз вже є і відливи. Фотка трохи застаріла.

 

У нас будуть зовнішні коробки з ряду причин. А чи Ви не підкажете приблизну вартість такого вікна, як у Вас на фотографії? Бо нам порахували з електроприводом і вийшло біля $500 на вікно, а вікна (в середньому) такого ж розміру як у Вас на фотографії. Я тепер і розмірковую, шукати інших чи всюди буде приблизно така сама ціна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені здається, що ціна на приблизно однакову якість скрізь приблизно однакова. Щоправда у компаній накшталт ТЕККО прайси всеж значно вищі. Я робив вікна практично в максимальній комплектації: там і профіль кольору махагон, і шроси (перетинки), і купа ступенів свободи, і відливи, і антимоскітні сітки, і ролети з екструдованого алюмінію, і приводи електричні + ручні. Начебто все перелічив. Може щось і забув. Так от за такий лівер приблизно по 800 баксів доведеться викласти. Вважаю, що дуже недешево. Але мені порекомендували цю контору люди, яким я довіряю. Я дивився й інші контори. Виходив або на значно більші цифри, або приблизно на схожі. Вибрав цих. А там - життя покаже.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я правильно зрозумів, що у Вас вікна і ролети входили в один кошторис?

Просто у нас вікна вже зроблені (і непогано), а ролети інша контора міряла/пропонувала. Тепер намагаюся середню ціну ролету визначити, щоб зрозуміти - 400 євро за ролети на одне вікно з електроприводом (це повна ціна з монтажем) - це дорого чи не дуже.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Саме так. Я і одне і друге замовляв в одній конторі.

Доречі, сьогодні вже почали складати ролети. Сподіваюсь, що за вихідні все буде встановлено. Тоді викладу фотки.

Виявилось, що для остаточного монтажу треба, щоб було внутрішнє оздоблення. Бо оті кляті кінцевики для ручних приводів мають кріпитись на стіну і довжина кардану залежить від товщини стіни...

Так що домовились, що зараз їх ставлять як є, короби ззовні закручують на саморізи. А вже після внутрішніх робіт допрацюють і поставлять заклепки замість саморізів.

Стільки цікавого по ходу...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як і обіцяв, викладаю фотки того, що виходить з ролетами. Робота ще триває. Але мені важко передати мої відчуття, коли ця штука автоматично поїхала вниз, а потім вгору... Начебто і сам інженер... І нічого тут особливого... Але дивитись міг би годинами. От що своя хата з нами робить.

S0224412.JPG.57996052fdc39a857a75dd909f11caff.JPG

S0234415.JPG.f9dbcdb2c8de57e2c625e0cd4c99ebbb.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...