Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Двері в котельню металопластvs метал.

-electron-

Рекомендовані повідомлення

Задався запитанням які двері ставити в котельню з вулиці. Котельня скоріш за все ТТ, тому за дровенятами доведеться гасати щодня.

Є два варіанти або метал з утепленням ватою. Але боюсь промерзання.

Або металопласт. Але там по суті все полотно дверей це піна між двома листами пластику. Тобто стійкість до взлому майже нульова.

Хотілось би почути досвід форумчан які в кого двері.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Двери должны открываться только наружу. Угоревший клиент упершись лбом в двери должен выпасть на свежий воздух.

В остальном на Ваше усмотрение. Обычно такую дверь отк. и закр. ногами.

Руки заняты дровами.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
які двері ставити в котельню з вулиці

також зараз над цим задумався.

Спочатку також хотів сендвіч, але його ударонестійкість...

скоріш за все МП, знизу сендвіч до 30-40 см

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 6 місяців потому...

Вирішили таки брати МП.

Але от якого виробника?

Є WDS 120та створка за 9000, або Veka 105 створка (на одну нижче) за 13000, Або Rehau за ты ж 13 000.

Задумався. Може в когось є двері цих виробників? Цікаво які відгуки?

105 Века в мене на терасі від дорогого виробника вже двічі регулювалась за півтора року, при чому її майже не відкривали. ДОсвіду з ВДС в мене немає.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

скорее всего дело не в дверях, а в фурнитуре!

І там і там сама дорога. 3 точкові замки з доводкою не від циліндра, а від ручки. Др Хан, Вінкхаус і тд.

Загалом цікаво чи варто розглядати ВДС? А то дружина за економію. Я трішки побоююсь так економити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поставьте техническую дверь от WinLock. металл. лист с двух сторон, молотковая покраска, за лист 1 мм толщиной 2900-3000 грн, можно толще 1,2мм или 1,5мм. В полотне есть ребра жесткости из прямоугольной трубы.

Минвата в полотне, коробка есть утепленная или нет. Можете сами задуть туда пену. При желании можете с внутренней стороны установить МДФ накладку.

Думаю такая дверь прослужит дольше, чем МП.

 

winlock.com.ua/internet-magazin-ru/?filter=%7B%22type%22%3A3%7D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну економія вже не аж настільки.;)

До речі метал який дивиться на південь, взимку буде щодня то нагріватись сонцем, то вночі промерзати. Читав на інших форумах що за таких умов на металевих дверях доволі непогано утворюється кірка льоду. Зараз заїду подивлюсь яка ціна утепленого металу одразу з накладками. Але чує моє серденько, що різниця буде мізер з МП.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 роки потому...
Вирішили таки брати МП.

Але от якого виробника?

Є WDS 120та створка за 9000, або Veka 105 створка (на одну нижче) за 13000, Або Rehau за ты ж 13 000.

Задумався. Може в когось є двері цих виробників? Цікаво які відгуки?

105 Века в мене на терасі від дорогого виробника вже двічі регулювалась за півтора року, при чому її майже не відкривали. ДОсвіду з ВДС в мене немає.

Добрий вечір, скажіть будь ласка які двері поставили? Також стою перед вибором МП дверей, вхідних, WDS значно дешевше rehau

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий вечір, скажіть будь ласка які двері поставили? Також стою перед вибором МП дверей, вхідних, WDS значнро дешевше rehau

 

В мене 5 дверей Века й одні wds века краще. WDS топова гірша за якістю ніж на один рівень нижча века.

Шукайте нормальний завод який те все збере.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...