Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Груба для отоплення будинку

samson.ua

Рекомендовані повідомлення

Є питання по печі, чи то по грубі, не дуже в них розбираюсь. Цікавить такий варіант щоб зробити стіну в якій буде груба/піч яка при необхідності буде отоплювати будинок. Повинна бути компактна і не сильно збільшувати товщину стіни. Бачив таке у знайомого - дуже класна штука, закинув дрова - стіна прогрілась і тримає тепло дуже довго. Не треба ніяких лежанок, поверхонь для готування їжі і т.д. Просто стіна в якій вбудована піч.

 

Терміного треба толковий пічник для консультацій. Сама тема мого будівництва тут www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?p=4327446

 

Там же є і ескіз проекту, несуча стіна планувалась із газоблоку D400-300мм, але можливо замінити на цеглу, щоб можна було цю грубу зробити у стіні і вона б вся прогрівалась?

 

Ще є нюанс, у кутку біля груби буде камін, кутовий, буквально за пару метрів... може не варто паритись з грубою і будувати стіну з газоблоку, а вже вкластись у нормальний камін з повітряним обігрівом (знизу під фунтаментом є підвід повітря під камін) ?

:unknown::unknown::unknown:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

samson.ua,

Ще є нюанс, у кутку біля груби буде камін, кутовий, буквально за пару метрів... може не варто паритись з грубою і будувати стіну з газоблоку, а вже вкластись у нормальний камін з повітряним обігрівом (знизу під фунтаментом є підвід повітря під камін) ?

Вы уж -определитесь ,что хотите. А может и так. А затем дверку со стеклом, поставите.

3248400-703e23a7cf21e606b5d4978290ce5159.jpg.b10b439ec9da0209052fb0a6f794df5b.jpg

P1010679.thumb.JPG.b351ed474329600c0fa6e9c4482611f7.JPG

1978682370_001(2).thumb.jpg.c25659fc906420f3ae193c980dd0933c.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

samson.ua,

 

Вы уж -определитесь ,что хотите. А может и так. А затем дверку со стеклом, поставите.

 

Дякую за інфу. Сьогодні був в деяких магазинах які продають каміни і ТП котли - вирішив піч не робити. Буду купувати камін в якому повітря нагріватиметься по принципу конвекції. Всеодно користуватис цим буду рідко, в крайньому разі так планую :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всеодно користуватис цим буду рідко, в крайньому разі так планую

Ваши слова -да Богу - в уши. В пролом году -работал в У ВАс в Хотиве. На улице на костре -есть готовили. В месте с хозяцвами. Вкусно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Буду купувати камін в якому повітря нагріватиметься по принципу конвекції. Всеодно користуватис цим буду рідко, в крайньому разі так планую

В помощь. www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=209720. www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=195333. www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=213178. Автор тем -просто молодец.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 8 місяців потому...

Після довгих роздумів і прикидання цін замовив Шидель :) Вийшло дорожче на 3-4 тис за якісну сталь, зате виріб практично готовий для використання і не переживатиму за довгу службу.

Камінну топку візьму напевно romotop, ще не вибрав модель.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...