Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ввод в эксплуатацию дома 2018 (жилого, садового, дачного) - Декларация о готовности

apxitektop

Рекомендовані повідомлення

Наскільки я поняв, після проведеної реконструкції старого будинку (по будівельному паспорту, з документом на право власності) після завершення робіт та введення в експлуатацію можна не реєструвати право власності на реконструйований будинок?

 

Можна, якщо в цьому для Вас є якась користь (податки, держслужба и т.п.).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

apxitektop, подскажите, в графе "Загальна площа нежитлових будівель об’єкта, кв. метрів", указывается площадь вспомогательных строений (литера Б из тех паспорта)? Например, площадь сарая.

 

Если сарай не построен (есть только фундамент), нужно его указывать?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

apxitektop, подскажите, в графе "Загальна площа нежитлових будівель об’єкта, кв. метрів", указывается площадь вспомогательных строений (литера Б из тех паспорта)? Например, площадь сарая.

 

Если сарай не построен (есть только фундамент), нужно его указывать?

 

Вносяться дані про площу капітальних об'єктів (крім власне будинку).

Якщо об'єкт не збудовано, то він не може бути прийнятий в експлуатацію.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня!

 

А у Вас реєстрація чи знову повернення?

 

Якщо реєстрація і це не м. Київ, то від 1 до 7 днів можуть вносити в базу на сайті...

 

Дякую. Знову відмова в реєстраціїї:sad:

Перша відмова було обгрунтована тим, що декларація була заповнена згідно з ТП на будинок, а друга з тим, що згідно Буд.паспорту. Тепер незнаю що робити. Складність систуації в тому, що Буд.паспорт виданий в 2016р. називавається: "Будівництво житлового будинку, господарських будівель та споруд". Але на плані розміщено лише будинок, без гаражу та сараю. При усному звернені до співробітників ГАСКу стосовно необхідності внесення гаражу та сараю в БПаспорт у відповідь отримали, що виданий паспорт дозволяє будувати і будинок, і споруди. Побудували: будинок, гараж, сарай. Отримали ТП. Тепер, зновуж таки усно, у ГАСКу кажуть, що гараж і сарай самозабудова але подавайте тільки на будинок і введете тільки будинок. Але декларацію не реєструють. Походив по різним типу "громадським організаціям", що безкоштовно надають правову допомогу, але все зводиться до прайсу відносно квадратних метрів. Якщо можете проконсультувати мене в подальших діях - буду дуже вдячний.

І ще одне, у 2016 БПаспорт видав міський ГАСК , що обслуговував місто і район, а тепер мене обслуговує районний, згідно децентралізації.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую. Знову відмова в реєстраціїї:sad:

Перша відмова було обгрунтована тим, що декларація була заповнена згідно з ТП на будинок, а друга з тим, що згідно Буд.паспорту. Тепер незнаю що робити. Складність систуації в тому, що Буд.паспорт виданий в 2016р. називавається: "Будівництво житлового будинку, господарських будівель та споруд". Але на плані розміщено лише будинок, без гаражу та сараю. При усному звернені до співробітників ГАСКу стосовно необхідності внесення гаражу та сараю в БПаспорт у відповідь отримали, що виданий паспорт дозволяє будувати і будинок, і споруди. Побудували: будинок, гараж, сарай. Отримали ТП. Тепер, зновуж таки усно, у ГАСКу кажуть, що гараж і сарай самозабудова але подавайте тільки на будинок і введете тільки будинок. Але декларацію не реєструють. Походив по різним типу "громадським організаціям", що безкоштовно надають правову допомогу, але все зводиться до прайсу відносно квадратних метрів. Якщо можете проконсультувати мене в подальших діях - буду дуже вдячний.

І ще одне, у 2016 БПаспорт видав міський ГАСК , що обслуговував місто і район, а тепер мене обслуговує районний, згідно децентралізації.

 

Зможу. Але потрібно бачити документи.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Документи:

 

134.thumb.jpg.654874fb82178aca9deef429cb611589.jpg

Перша декларація.

101.thumb.jpg.3eef2dfbd73aeb2ab47c8f36037ec971.jpg

Перша відповідь.

140.thumb.jpg.2066d2acfad8b81bcbbe56869b46b0eb.jpg

Друга декларація.

102.thumb.jpg.d7c15b8f2b14fc6f325c17b52e2702b4.jpg

Друга відповідь.

 

1594412455_.jpg.a8d9a5fcb36e4a28db80aad843176ce8.jpg

Буд.паспорт

 

В якому вигляді, які документи та куди монджа їх скинути.

Змінено користувачем apxitektop
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В якому вигляді, які документи та куди монджа їх скинути.

 

Написав Вам у приватні повідомлення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні подав через ЦНАП Декларацію про готовність до екплуатації.

Беручи до уваги, що чека про відправлення поштою Повідомлення про початок будівництва немає, датою подання зазначив дату вручення рекомендованого листа з Повідомленням посадовій особі ДАБІ (є квітанція про вручення).

Побачимо, який буде результат. 10 роб.днів...

 

Сьогодні перезвонили з місцевого ДАБІ та попросили зробити зміни...

- у пункті 1 (Інформація про об'єкт) інформація надана мною у рядках не співпадає з роз'ясненнями у дужках під рядками...

- у пунктах 1, 2 та 4 відсутні поштові індекси до наданих адрес

- у пункті 5 (Инфо про документ що посвідчує право власності) потрібно додати інформацію про витяг з Держ.реєстру речових прав (на додаток до посилання на Договір купівлі-продажу ділянки) з інформацією про номер запису про право власності, реєстраційний номер об'єкта нерухомості, цільове призначення, площу...

- вартість основних засобів повинна бути вказана у тис.грн, але з трьома цифрами після коми (ХХХХ,000 тис.грн)

 

Зробили, віднесли... На "очній" ставці сказали по додаткові зміни:

- у пункті 1 (Інформація про об'єкт) прибрати посилання на Буд.паспорт

- у пункті 7 (Характеристики об'єкта) замість "0" у Загальній площі нежитлових будівель поставити "-"

 

Зробили, віднесли... І знов потрібні зміни!!!

- у пункті 5 (Инфо про документ що посвідчує право власності) після номеру Договору купівлі-продажу ділянки вписати ПІБ Нотаріуса, та його посаду (приватний нотаріус ...)

- у пункті 5 (Инфо про документ що посвідчує право власності) не просто вписати індексний номер витягу, а зазначити що це саме ІНДЕКСНИЙ НОМЕР, хоча цей номер вже був присутній...

 

Завтра понесемо знов... Будемо вважати що це буде четверта подача. :flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні перезвонили з місцевого ДАБІ та попросили зробити зміни...

- у пункті 1 (Інформація про об'єкт) інформація надана мною у рядках не співпадає з роз'ясненнями у дужках під рядками...

- у пунктах 1, 2 та 4 відсутні поштові індекси до наданих адрес

- у пункті 5 (Инфо про документ що посвідчує право власності) потрібно додати інформацію про витяг з Держ.реєстру речових прав (на додаток до посилання на Договір купівлі-продажу ділянки) з інформацією про номер запису про право власності, реєстраційний номер об'єкта нерухомості, цільове призначення, площу...

- вартість основних засобів повинна бути вказана у тис.грн, але з трьома цифрами після коми (ХХХХ,000 тис.грн)

 

Зробили, віднесли... На "очній" ставці сказали по додаткові зміни:

- у пункті 1 (Інформація про об'єкт) прибрати посилання на Буд.паспорт

- у пункті 7 (Характеристики об'єкта) замість "0" у Загальній площі нежитлових будівель поставити "-"

 

Зробили, віднесли... І знов потрібні зміни!!!

- у пункті 5 (Инфо про документ що посвідчує право власності) після номеру Договору купівлі-продажу ділянки вписати ПІБ Нотаріуса, та його посаду (приватний нотаріус ...)

- у пункті 5 (Инфо про документ що посвідчує право власності) не просто вписати індексний номер витягу, а зазначити що це саме ІНДЕКСНИЙ НОМЕР, хоча цей номер вже був присутній...

 

Завтра понесемо знов... Будемо вважати що це буде четверта подача. :flag1:

 

Частина вимог обґрунтована, якщо подавали після 28.04.2018 року (зокрема, у зв'язку із зміною форми декларації), а частина - ні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Частина вимог обґрунтована, якщо подавали після 28.04.2018 року (зокрема, у зв'язку із зміною форми декларації), а частина - ні.

Згоден що частково так, а частково - ні...

Дійсно подавав після 28.04 використовуючи нову форму...

Але буквоїдство виснажує... :o

 

- у пункті 1 (Інформація про об'єкт) інформація надана мною у рядках не співпадає з роз'ясненнями у дужках під рядками... - необгрунтовано. ніде не зазначено, що в межах одного пункту має бути зв'язок між поданою інформацією, та поясненнями до цього пункту у формі.

 

- у пунктах 1, 2 та 4 відсутні поштові індекси до наданих адрес - необгрунтовано. немає коментарів, що адреси повинні надаватися у поштовому форматі із зазначенням поштового індексу

 

- у пункті 5 (Инфо про документ що посвідчує право власності) потрібно додати інформацію про витяг з Держ.реєстру речових прав (на додаток до посилання на Договір купівлі-продажу ділянки) з інформацією про номер запису про право власності, реєстраційний номер об'єкта нерухомості, цільове призначення, площу... - обгрунтовано, що повинно бути посилання на Витяг з реєстру майнових прав.. запит про надання іншої інформації з Витягу (номеру запису про право власності, реєстраційний номер об'єкта нерухомості, цільове призначення, площу) не є обгрунтованим. У формі не зазначено необхідність чи обов'язковість надання такої інформації

 

- вартість основних засобів повинна бути вказана у тис.грн, але з трьома цифрами після коми (ХХХХ,000 тис.грн) - не є обгрунтованим. Формат подання суми коштів не зазначено у формі

 

- у пункті 1 (Інформація про об'єкт) прибрати посилання на Буд.паспорт - обгрунтовано. Ця інформація не потребується для надання

 

- у пункті 7 (Характеристики об'єкта) замість "0" у Загальній площі нежитлових будівель поставити "-" - обгрунтовано. за відсутності нежитлових будівель даний пункт не заповнюється

 

- у пункті 5 (Инфо про документ що посвідчує право власності) після номеру Договору купівлі-продажу ділянки вписати ПІБ Нотаріуса, та його посаду (приватний нотаріус ...) - не є обгрунтованим. тому що за номером договору, та датою/часом його реєстрації можливо отримати інформацію про нотаріуся, який цого посвідчив...

 

- у пункті 5 (Инфо про документ що посвідчує право власності) не просто вписати індексний номер витягу, а зазначити що це саме ІНДЕКСНИЙ НОМЕР, хоча цей номер вже був присутній... - то таке...

 

PS: Зважаючи на те, що я не юрист, усі мої коментарі та зауваження до процесу подання Декларації я надаю як IMHO...

Змінено користувачем apxitektop
Не використовуйте червоний колір, будь ласка
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вносяться дані про площу капітальних об'єктів (крім власне будинку).

Якщо об'єкт не збудовано, то він не може бути прийнятий в експлуатацію.

Дякую. Якщо крім фундаменту сарая нічого нема, то потрібно поставити "-" ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую. Якщо крім фундаменту сарая нічого нема, то потрібно поставити "-" ?

 

Так, ставити прочерк.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Завтра понесемо знов... Будемо вважати що це буде четверта подача. :flag1:

В четвер занесли Декларацію (вчетверте), сьогодні (в понеділок) Декларація вже занесена до реєстру та "світиться" її номер...

Чекаємо на підписаний оригінал через ЦНАП. :good:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В четвер занесли Декларацію (вчетверте), сьогодні (в понеділок) Декларація вже занесена до реєстру та "світиться" її номер...

Чекаємо на підписаний оригінал через ЦНАП. :good:

 

Оригіналу не буде. Лише номер в реєстрі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Оригіналу не буде. Лише номер в реєстрі.

Тобто ДАБК та ЦНАП мене ввели в оману, кажучи що підписану Декларацію я отримаю через 10 днів? А Держ.реєстратор також мене попросив принести документ зареєстрованої Декларації, який я не отримаю?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто ДАБК та ЦНАП мене ввели в оману, кажучи що підписану Декларацію я отримаю через 10 днів? А Держ.реєстратор також мене попросив принести документ зареєстрованої Декларації, який я не отримаю?

 

Як саме вони Вас введи в оману??

З 10.06.2017 року паперових примірників повідомлень та декларацій більше немає (окрім поданих Вами до ДАБІ).

Про реєстратора - без коментарів... Попросіть в нього посилання на норму, яка цього вимагає.

 

Документ, що відповідно до вимог законодавства засвідчує прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта, не вимагається у разі, коли реєстрація такого документа здійснювалася в Єдиному реєстрі документів.

 

У такому разі державний реєстратор відповідно до наданих заявником у відповідній заяві відомостей про реєстраційний номер документа, що відповідно до вимог законодавства засвідчує прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта, обов’язково перевіряє наявність реєстрації такого документа в Єдиному реєстрі документів, відсутність суперечностей між заявленими правами та відомостями, що містяться в цьому Реєстрі.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як саме вони Вас введи в оману??

З 10.06.2017 року паперових примірників повідомлень та декларацій більше немає (окрім поданих Вами до ДАБІ).

Про реєстратора - без коментарів... Попросіть в нього посилання на норму, яка цього вимагає.

 

Документ, що відповідно до вимог законодавства засвідчує прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта, не вимагається у разі, коли реєстрація такого документа здійснювалася в Єдиному реєстрі документів.

 

У такому разі державний реєстратор відповідно до наданих заявником у відповідній заяві відомостей про реєстраційний номер документа, що відповідно до вимог законодавства засвідчує прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта, обов’язково перевіряє наявність реєстрації такого документа в Єдиному реєстрі документів, відсутність суперечностей між заявленими правами та відомостями, що містяться в цьому Реєстрі.

 

Невеличкий апдейт...

В минулу п"ятницю від ДАБК отримал лист-повідомлення про зареєстровану Декларацію про завершення будівельних робіт з номером в реєстрі, та подав документи держ.реєстратору для реєстрації права власності:

- Номер Декларації про завершення будівництва (з повідомлення від ДАБК)

- Паспорт будинку (від БТІ)

- Документи що є підставою для первинної реєстрації нерухомого майна (Договір купівлі-продажу земельної ділянки, витяг з реєстру про право власності на ділянку)

Додатково сплачено сервісні збори на суму приблизно 500 грн.

Термін виконання - 5 робочих днів.

Чекаю наступного понеділка...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Датою подання - є дата подання:)

Не дата вручення, не дата присвоєння вхідного номеру, не дата реєстрації, не дата передачі до ЦНАП, ні жодна інша дата.

 

Формально, зазначення будь-якої іншої дати, крім дати подання, є наведенням недостовірних даних у декларації.

Самого первого уведомления или которое приняли?Если да, то как они могут ее проверить? У них как и у кучи гос контор баз за лет 5 тому уже нет или есть какие то обрывки.

 

Добавлено через 6 минут

хм. я подавал через сайт ДАБИ. Уведомление о том, что попало кудато пришло только через две недели. даже три. В день подачи вообще никаких подтверждений от робота, что я отправил что-то кудато. только один скрин сделал. Но что там, от кого и кому-не понятно. только внизу системная дата моего компа

[ATTACH]616075[/ATTACH]

Если Вам еще актуально, уведомление о принятии с входным номером приходит на майл который Вы указали при регистрации.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если Вам еще актуально, уведомление о принятии с входным номером приходит на майл который Вы указали при регистрации.

 

вопрос в дате

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наскільки я поняв, після проведеної реконструкції старого будинку (по будівельному паспорту, з документом на право власності) після завершення робіт та введення в експлуатацію можна не реєструвати право власності на реконструйований будинок?

Не понял, какая может быть реконструкция по строй паспорту?Реконструкция вроде как делается исключительно по проекту?

 

Добавлено через 2 минуты

вопрос в дате

Ну так мейл же приходит в нем и дата есть и копия уведомления в pdf

 

Цим листом повідомляємо, що Ваша заявка на отримання

адміністративної послуги "Повідомлення про початок будівельних робіт щодо об’єктів, будівництво яких здійснюється на підставі будівельного паспорту" від ......2018 року

прийнята в роботу Департаментом держархбудінспекції у Київській області.

Вхідний номер № ...........

Ми додамо усіх зусиль, щоб розглянути Ваші документи якнайшвидше.

Дякуємо, що скористалися сервісом електронних послуг

З повагою

Департамент держархбудінспекції у Київській області.

Или приходит другой мейл в котором написано про косяки при сдаче.Я первый раз подписывал своей подписью чужое уведомление.Не проканало.

 

Цим листом повідомляємо, що Ваша заявка на отримання

адміністративної послуги "Повідомлення про початок будівельних робіт щодо об’єктів, будівництво яких здійснюється на підставі будівельного паспорту" від ......2018 року

не прийнята в роботу з технічних причин.

Просимо Вас ще раз пройти процедуру подання документів та звернути

увагу на інструкції.

Дякуємо, що скористалися сервісом електронних послуг.

З повагою

Департамент держархбудінспекції у Київській області.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Самого первого уведомления или которое приняли?Если да, то как они могут ее проверить? У них как и у кучи гос контор баз за лет 5 тому уже нет или есть какие то обрывки.

 

Те, яке зареєстрували.

Реєстр веде ДАБІ України.

А "локальні" ДАБІ все чудово знаходять, як мінімум з 2010 року.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Те, яке зареєстрували.

Реєстр веде ДАБІ України.

А "локальні" ДАБІ все чудово знаходять, як мінімум з 2010 року.

А по какому именно признаку Вы определили о каком именно уведомлении в данном случае идет речь? Если на самое первое уведомление пришел ответ с отказом,его получается тоже зарегистрировали?Я Вам могу привести личный пример.У меня есть письмо счастья от ГАСКа еще 2012г.Я им его показал и попросил найти в базе т.к. отказ был не правомерным и об этом говорил инспектор во время проверки на участке.После проверки он слезно обещал, что все в порядке и уведомление будет зарегистрировано в базе,но ....не сделал.ГАСК этой халатности не отрицает и предлагает пройти все снова.

Как бы получается фикция.Я подаю уведомление и через неделю декларацию.На лицо задокументированная попытка прогнать самострой.:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А по какому именно признаку Вы определили о каком именно уведомлении в данном случае идет речь? Если на самое первое уведомление пришел ответ с отказом,его получается тоже зарегистрировали?Я Вам могу привести личный пример.У меня есть письмо счастья от ГАСКа еще 2012г.Я им его показал и попросил найти в базе т.к. отказ был не правомерным и об этом говорил инспектор во время проверки на участке.После проверки он слезно обещал, что все в порядке и уведомление будет зарегистрировано в базе,но ....не сделал.ГАСК этой халатности не отрицает и предлагает пройти все снова.

Как бы получается фикция.Я подаю уведомление и через неделю декларацию.На лицо задокументированная попытка прогнать самострой.:)

 

1. В мене проблеми з тим, яке саме повідомлення зареєстровано, поки не виникало.

2. Так, не раз були ситуації, коли з повідомленням все ОК, але в бащу не внесли, і якщо воно було подано, наприклад, до Інспекції, то Департамент його в реєстр вже не може внести. Але все вирішувалося законно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

шановні гуру, підскажіт по одному питанню,

отримав усі документи на присвоення адреса, віддав державному реестратору на реестрацію, в технічному поспотрі написано що будинок дачний, і в бті кажуть що ще потрібно перевести його в жилий для того щоб можна було там прописатись, і ця процедура коштуе біля 4500 грн, а в інтернеті знаходжу що із 2015 року це робиться безкоштовно ... як правильно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

шановні гуру, підскажіт по одному питанню,

отримав усі документи на присвоення адреса, віддав державному реестратору на реестрацію, в технічному поспотрі написано що будинок дачний, і в бті кажуть що ще потрібно перевести його в жилий для того щоб можна було там прописатись, і ця процедура коштуе біля 4500 грн, а в інтернеті знаходжу що із 2015 року це робиться безкоштовно ... як правильно?

 

Звіт коштує грошей, а процедура - прийняття рішення - безкоштовна.

Щодо актуальної вартості звіту - не підкажу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...