Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Дешева хата руками тата

брат

Рекомендовані повідомлення

вітаю паньство.

роздуми...для чого наші люди при ссср і навіть зараз будують замки з півметровими стінами, якби будували менші будинки то замість одного збудували б два. і дітиб не били один одному морду за батьківський спадок.

 

я вже давно думаю про будівництво дешевої хати. фактично я маю хату але хочу створити тему для допомоги іншим людям.

вже майже два роки я працюю в сша на будівництві правда дуже скоро йду на іншу роботу,дальнобойщик.

тому я знаю дуже всього багато про будівництво в америці, і саме про будівництво в штаті флорида. бо напевно то єдиний штат де зовнішні стіни будуються з бетоних блоків. що більш нам рідніше по нашій ментальності. бо в інших штатах все будується з дерева та фанери.

колись я читав сторінку на форумі одного росіянина який сам собі збудував невеликий будинок. помоєму 7 на 9 метрів. і йому собівартість матеріалів получилась близько 10 тис доларів. він виставив на сайті кошторес.

в україні є серйозна житлова проблема. я навіть скажу більше. молоді сімї розпадаються через житлові проблеми.

на даний момент на сході україни багато людей втратили житло.

багато наших людей живе в гуртожитках. мені завжди було шкода тих людей.

тому проблема житла,а особливо ДЕШЕВОГО житла є дуже актуальна.

моя сторінка має багато цілей.

перше . всі розуміють що від складності і площіхати сильно залежить ціна. тому нам треба придумати площею 60-80 квадратів. люди живуть в гуртожитках 15 кв. квартири 40-50кв. тому така хата нормальна.

друге . треба знайти архітектора який намалює проект. щоблюдина могла собі його скачати. і на цьому зєкономити і спростити собі життя.

третє. треба юридична допомога.

четверте. треба скласти кошторес и дешевих постачальників в регіоні. я наприклад можу з цим допомогти в рівненському регіоні.

 

 

я зможу допомогти з консультаціями і принципом будови в америці. я важаю що нам є що повчитися в американських будівельників.

 

я думаю що люди в одному регіоні мають обєднатися і створити кооперативи . будувати 10 будинків разом завжди дешевше чим 10 окремо. в контракті прописати заборону продажу хати на 5-10 років. щоб вберегтись від комерції і шпікулянтів.

 

бажано викупити землю і перевести під будівництво. забути про 10 соток города біля хати. бо якщо це перевести в долари то можна за ці гроші 10 років їжу в магазині купувати а то і більше.

 

на рахунок цін то можу сказати що однокімнатна квартира в рівне 25 тис. у львові ще більше. тому якщо хата і земля стануть до 20 тис то буде добре. а якщо найти дешево землю то ще й дешевше. звичайно якщо власник майже все сам буде робити

 

нам в темі не треба видумати велосипед. просто треба всі знання про дешеве будівництво звести в одну тему. від себе добавлю досвід американського будівництва плюс я спец покорпусним меблям.

 

потім треба буде вийти на високі чини щоб якось так зробити щоб людина яка має проект "економ хата" тому зелена дорога або хоч салатова)))

 

значить щоб трохи вас втішити то скажу що і в америці є своя бюрократія. тут документи для початку будівництва хати коштують приблизно 15 тис доларів. а потім ще після закінчення ще немало. під час будівництва хати ти маєш пройти близько 30-40 інспекцій. наприклад в фундамент арматуру поклав-інспекція. бетон залив-інспекція. стіни звів інспекція. крокви поставив інспекція. фанеру на кришу поклав-інспекція. і так далі... взяток неберуть. щось неправильно зробив-розбирай. бо непідпише бумагу. наприклад тут є стандарт на висоту сходинки. якщо ти її зробив вищою від стандарту хоч на сантиметр то розбирай. і нікого неколише що то твоя хата і ти собі що хочеш то робиш. тут навітьб вікно в хаті поміняти і то треба дозволи, наймати спец компанію, пройти інспекцію. зразу скажу що америка велика і в кожному штаті все по своєму.

тут будівельники як правило мають вузьку спеціалізацію. тому хату будують приблизно 10 бригад. і в американській стройці я замітив такі основи. перше це швидкість будівництва. і все що з тим звязано. тобто має бути інструмент. і приспособлення. якщо щось вимагає довгого часу то такий варіант відкидають.

друге це ціна хати. і наслідком того є досить строгі стандарти. наприклад тут ніхто небуде робити двері шириною 33 інча якщо в магазині є тільки 32 інча.

 

нажаль я незможу зараз показати як тут будують одну хату від а до я. бо вактично вже з стройкою закінчив. але я буду регулярно заїзжати на будови щоб добавляти корисні фото.

 

скоро я буду дальнобойщиком тому буду мати багато часу для теми

 

Добавлено через 10 минут

забув сказати що я тут на будові ставив внутрішні стіни з дерева звичайно. робили дахи. ставив вікна і двері. встановлявав кухні. тут кажуть кабінети. фундамент і зовнішні бетоні стіни в основному ставлять мексиканці. гіпсокартоном тоже вони обшивають. на рахунок швидкості то помоєму хату від а до я будують до трьох місяців. я за півтора року брав участь в будівництві приблизно 15 -20 хатів. сама дорога хата була приблизно півтора міліона. житлова площа пмриблизно 800 кв а разом з гаражем і басейном близько 1100-1200. доречі будували її москвичу, просто щоб він 2 рази в рік приїхав відпочити. так що кажуть америка гнила а самі тут хати будують. ладно про політику мовчу.вирвалось....

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вітаю паньство.

р

на рахунок цін то можу сказати що однокімнатна квартира в рівне 25 тис. у львові ще більше. тому якщо хата і земля стануть до 20 тис то буде добре. а якщо найти дешево землю то ще й дешевше. звичайно якщо власник майже все сам буде робити

 

Тему можно закрывать.

Я тоже люблю помечтать.........

но не так сильно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я тоже люблю помечтать.........

но не так сильно.

Если земля на Ривненщине и хата 60 квадратов - можно попробовать поместиться. Мне кажется в наших реалиях фантастика не цена, а кооператив из 10ти желающих.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если земля на Ривненщине и хата 60 квадратов - можно попробовать поместиться. Мне кажется в наших реалиях фантастика не цена, а кооператив из 10ти желающих.

Наблюдаю за своей сестрой.

Просто по наследству достался дом около 60 со всеми коммуникациями и землёй. То есть земля и дом ДАРОМ.

Реконструкция и перепланировка уже 20. (крыша, полы, перекрытия, перегородки, окна и пр. мелочь).

При том что много делается своими руками.

Стоимость материалов никто не отменял. Ни в Харькове ни в Ровно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наблюдаю за своей сестрой.

Просто по наследству достался дом около 60 со всеми коммуникациями и землёй. То есть земля и дом ДАРОМ.

Реконструкция и перепланировка уже 20. (крыша, полы, перекрытия, перегородки, окна и пр. мелочь).

При том что много делается своими руками.

Стоимость материалов никто не отменял. Ни в Харькове ни в Ровно.

 

Коли хата руками тата, то поверьте, выходит намного дешевле..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На мой взгляд нужно перенимать саму систему и строить "по возможностям, а не по "хотелкам" . Доходы в Украине ниже, поэтому для многих те бюджетные "картонные коробки" американские не по зубам.

Да и общество как правило состоит из эгоистов...каждый себе скважину бурит, септик колдует, электричество тянет и думает шо хорошо когда есть всё "своё"....

Проекты домов из польши-европы, где зарплаты в разы выше...

Если совокупный доход семьи 5 тыс грн...по сути это проект 60 квадратов и в зависимости от местных материалов и пожаланий застройщика ,саман, арболит, бу камень, бу кирпич...и много труда. А ведь не хочеться такое...

Кажеться что не может жеж быть что за последние 50 лет мы так и не вышли на уровень когда можно построить "как у них...у белых людей"...

Но примеры строительства "по средствам" есть на форуме и по моему их всё больше и всё меньше у тех кто уже построил комплексов по поводу "не модно, не по европейски...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Реконструкция и перепланировка уже 20. (крыша, полы, перекрытия, перегородки, окна и пр. мелочь).

Хе... так "закопать" 100 кусков не проблема. А вот если подумать и спуститься с небес в 10 килобаксов можно много чего настроить. Не так давно обсуждался дом-шалаш, там человек пытался в 10 килогривен влезть, вродь как насчитали что не влезет, но процентов на 20-30.

Американцы прошли свой путь и обеспечили людей жильем. Их опыт ценен но у нас не повторим, т.к другие породы деревьев, другие леса, другой климат, традиции,... но считать и строить нужно.

А вообще у нас в строительстве происходит то, что Генри Форд описал 100 лет назад: если трамвайная компания поднимает цены на проезд, их называют стяжателями, но если та же трамвайная компания выкупает местную электростанцию, поднимает цену на электричество, а исходя из новой цены удорожает проезд, все соглашаются - электричество ж дорогое.

У нас цены на традиционные стройматериалы практически монополизированы и завышены в несколько раз.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если земля на Ривненщине и хата 60 квадратов - можно попробовать поместиться. Мне кажется в наших реалиях фантастика не цена, а кооператив из 10ти желающих.

наприклад 5 -10 сімей військовослужбовців можуть це зробити. коли я бачив в яких коморах живуть майори то встидно стало за україну.ну і я не кажу що кооператив то головне. головне для початку дати людям надію на те що реально збудувати недорогу хату

 

Добавлено через 11 минут

Хе... так "закопать" 100 кусков не проблема. А вот если подумать и спуститься с небес в 10 килобаксов можно много чего настроить. Не так давно обсуждался дом-шалаш, там человек пытался в 10 килогривен влезть, вродь как насчитали что не влезет, но процентов на 20-30.

Американцы прошли свой путь и обеспечили людей жильем. Их опыт ценен но у нас не повторим, т.к другие породы деревьев, другие леса, другой климат, традиции,... но считать и строить нужно.

А вообще у нас в строительстве происходит то, что Генри Форд описал 100 лет назад: если трамвайная компания поднимает цены на проезд, их называют стяжателями, но если та же трамвайная компания выкупает местную электростанцию, поднимает цену на электричество, а исходя из новой цены удорожает проезд, все соглашаются - электричество ж дорогое.

У нас цены на традиционные стройматериалы практически монополизированы и завышены в несколько раз.

 

правильно кажете на рахунок того що можна і сто тисяч закопати. як на мене то таші люди занадто вибагливі до матеріалів і принципів будівництва.

 

коротко опишу як тут роблять наприклад .кухонну кімнату. звели стіни . обштли гіпсокартоном. без звукоїзоляції. потім зашпаклвали шурупи і стики.тоді встановили тубочки. потім їх обклеїли бумагою. і з спеціальних пістолетів нанесли фактуру на стіну. покрасили стіну валіками або пультами. тоді поклали плитку чи ламінат. зверніть увагу що під тумбочки підлога не кладеться. і за тумбочками венеціанку не наносять так як то роблять в нас.

тут нема такого поняття як шафа купе. що мені як мебляру неприємно. при зведені внутрішніх стін завчасно роблять ніші -гардероби. в них ставлять полки на подобі як в холодильнику . з металу. двері ставлять з тисненого мдф по принципу як в тролейбусі. то все настільки дешеві матеріали що україна б позаздрила.

я тоже як тільки приїхав то плвався щото за стройка. що то за якість. от в україні оце стройка. короче тепер майж повністю поміняв думку. по

 

Добавлено через 9 минут

я тоже як тільки приїхав то плювався щото за стройка. що то за якість. от в україні оце стройка. короче тепер майже повністю поміняв думку. в нас люди мають таку ментальність що роблять як навіки. і потім все житя підтримують це. а чи не краще зробити все швидко і дешево. щоб потім мав гроші не в хату вкладати а в венецію поїхати. народ треба міняти менталітет. я краще буду жити в хрущовці 23 метри чим в особняку на 70 квадратів. мої сусіди в хрущовці і ми рівноправні. а особняки один перед одним ростуть. як казав помоєму преображенский-разруха начинается в головах.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

спасибо за тему, тема полезная! сам мониторю сейчас как построить 2 этажный дом выгодно без излишеств и нормальный более-менее для отдыха в марта по ноябрь. Пока решил что можно второй этаж в виде мансарды сделать с 3 комнатами и санузлом, хотя вначале хотелось без мансарды 2 этажа.

 

правильно кажете на рахунок того що можна і сто тисяч закопати. як на мене то таші люди занадто вибагливі до матеріалів і принципів будівництва.

так и есть, тут есть тема где человек спрашивал можно ли начинать стройку при 50000$, а в ответ аля- "даже не заийкася" :D

 

Кстати ещё по подключении к газу- под Киевом это стоило от 20.000 грн. и то помню мы скидывались до этого по 5000 итого минимум 25000 грн. если не 30, а это естественно по курсу 8 за доллар получалось 3-4 к.у.е. если посчитать сколько можно электроэнергии на эти деньги купить то мне кажется газ просто не нужен при такой цене, тем более сам газ ведь тоже не бесплатен и после подключения платить придётся..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Проблема дешевого житла взагалі актуальна у світі. Чилі, у Південній Америці також не вийняток. У них на темі дешевого жила зробили собі всесвітню славу архітектори з бюро "Елементаль". Здавалося б як можна поєднати професійні архітектурні форми з бюджетними матеріалами і примітивною схемою збирання будівлі? А можна.

У 2008 році це бюро отримало одну з найпрестижніших архітектурних премій світу - Золотого лева Венеційського бієнале саме за масові проекти дешевого житла для Чилі. Сайт бюро - за посиланням. Там є відео і візуалізації. Цього року вони беруть участь в TEDGlobal 2014 в Ріо Де Жанейро.

 

Саме ці будинки, що нижче - отримали міжнародну премію у Венеції.

 

(ссылка на изображение устарела)

 

(ссылка на изображение устарела)

 

(ссылка на изображение устарела)

 

(ссылка на изображение устарела)

 

(ссылка на изображение устарела)

 

(ссылка на изображение устарела)

 

(ссылка на изображение устарела)

 

(ссылка на изображение устарела)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще один їх проект - будинок на 30 м2 з СІП панелей. Є можливість модульного розширення будівлі.

 

(ссылка на изображение устарела)

 

(ссылка на изображение устарела)

 

(ссылка на изображение устарела)

 

(ссылка на изображение устарела)

 

(ссылка на изображение устарела)

 

Відео тут: vimeo.com/10611798

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 місяців потому...
Саме ці будинки, що нижче - отримали міжнародну премію у Венеції.

Премию за трёхэтажный гараж из шлакоблока? В ГК итак люди живут.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...