Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Релігія.

Ігор

Рекомендовані повідомлення

запрошую до толерантної бесіди людей віруючих, незалежно, до якої віри Ви належите, чи до якої конфесії. Бог Один, і нам немає чого Його ділити...

 

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не дивлячись на те, що за наказом Леніна, у ввесь час існування радянського союзу (зневажливо з маленької літери) Колядки та Щедрівки в Україні переслідувались, та систематично знищувались, культура Колядок збереглась, і непогано розвивалась, навіть за часів окупації.

Таким яскравим прикладом є щедрівка Миколи Леонтовича "Щедрик"

Запрошую до прослуховування:

 

 

А головне, ця щедрівка навіть стала всесвітнім символом Різдвяних свят, і виконується у всьому світі, в кожній країні на свій, особливий лад.

... і про це далі буде! :flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А если я верю в симуляцию нашей Вселенной и в то, что на самом деле мы не больше чем случайные программные ошибки в игре, созданной существами из других Вселенных.

 

Мне можно в эту тему? ;)

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А если я верю в симуляцию нашей Вселенной и в то, что на самом деле мы не больше чем случайные программные ошибки в игре, созданной существами из других Вселенных.

 

Мне можно в эту тему? ;)

 

Как бы и да и нет... Я специально разделил тему на подтемы... Здесь более о религиях, для верующих, а здесь для любознательных, сомневающихся, или для тех, кто ищет истину: https://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?p=4525342#post4525342

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

толерантная беседа о чём?

есть Бог, нету?

если нету то не о чём говорить, а если есть, то я лучше помолчу (цитата):D

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Каждый идет своим путем к Богу, или от него...

Я пришел к Богу, о чем здесь и собираюсь рассказать...:beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Каждый идет своим путем к Богу, или от него...

Я пришел к Богу, о чем здесь и собираюсь рассказать...:beer:

 

такс, сажусь в первый ряд

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

исче попкорн можно взять)

 

27545570_198009704277753_3181612573292106333_n.jpg?oh=de4216afe97e7505469e688b5784e49d&oe=5B254C82

 

ту є опис цієї картинки

 

juri-rust.livejournal.com/182158.html

 

правда чи ні незнаю...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

запрошую до толерантної бесіди людей віруючих, незалежно, до якої віри Ви належите, чи до якої конфесії. Бог Один, і нам немає чого Його ділити...

Ну вот... Вы так сразу определили, что один и сузили "незалежнiсть вiри та конфесії" до монотеизма, а то и вовсе до группы авраамических религий. : (

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну вот... Вы так сразу определили, что один и сузили "незалежнiсть вiри та конфесії" до монотеизма, а то и вовсе до группы авраамических религий. : (

 

Ну Уж нет. Ясоздал две темьі

... Для философии и науки отдельно, и для верующих отдельно :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ясоздал две темьі

... Для философии и науки отдельно, и для верующих отдельно :)

А чем верующий отличается от философа, как вы считаете?

И во что конкретно допускается верить именно в данной теме?

Спасибо.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут краще спілкуватись віруючим, котрі мають певний містичний досвід, і їм не потрібно філософствувати про те, чи є Бог, чи ні... А в тій другій темі, як раз і закликаю всіх бажаючи пофілософствувати... На різні теми, як релігійні, так і наукові... :)
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут краще спілкуватись віруючим, котрі мають певний містичний досвід, і їм не потрібно філософствувати про те, чи є Бог, чи ні... А в тій другій темі, як раз і заликаю всіх бажаючи пофілософствувати... На різні теми, як релігійні, так і наукові... :)

Еще один вопрос:

Если Вы сталкиваетесь с ситуацией при которой "мистический опыт" части верующих идет вразрез с догматами мейнстримных религий, то как классифицируете подобное явление? Спасибо.

 

Теология для меня профессиональное направление, не хобби. Интересуюсь не из любопытства.

Но так как не являюсь толерантным, воздержусь от комментариев. А тему Вашу почитаю.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені відразу проасіціювалось з теософією...

Блаватську, а саме Розвінчану Ізіду, свого часу дуже любив і зачитувався нею... але до тих пір, доки не прийшов до мене особистий містичний досвід, і я обіцяю тут його описати, однак мушу набратись хоробрості... це ж не так просто виставити на світ людський найсокровенніше, що відбулося в моєму житті і в моїй грішній душі...

 

Добавлено через 6 минут

Почну здаля...

Колись, молодим музикантом, колесив я по світу в пошуках заробітків, бо, коли розвалився Союз, музиканти в більшості нікому не були потрібні... і от я перевтомлений від важкої праці за кордрном (старший куди пішлють :) ) попадаю в автокатастрофу... машину можна було викинути в самому лісі, але я чомусь її став рятувати... виліз я з цієї автокатастрофи без жодного синяка чи подряпини... І це вже було сигналом задуматись, про своє місце в цьому світі, і як воно призначене мені Богом...

Я в стані смутку вивчив Біблію польською мовою, і все більше задумувався, для чого я тут, і ми всі для чого?...

 

Добавлено через 1 минуту

Потім мені почали снитися віщі сни... вони всі зрештою збулися наяву, але до цього розуміння на той час було ще далеко...

 

Добавлено через 2 минуты

Потім я почав ставати досить успішним бізнесменом, і віддалятись від Бога, але філософствувати по п"яні, особливо про релігію полюбляв...

Далі буде... біжу в лікарню дообстежитись...:beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Далі буде... біжу в лікарню дообстежитись...:beer:

Даже интересно стало, какие боком Брахман к мистическому опыту, и ваааще, шо такое мистический опыт....возвращайтесь, послушаем :shock:

п.с. у меня недавно был, позже расскажу

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

какие боком Брахман

Брахман есть Атман.

 

Задумался: а идолопоклонничество - это религия или нет?

Да.

Ну в смысле не самим идолам поклоняться конечно, а идол просто выступает как символ культа. Если непосредственно идолам - то это уже Кащенко выглядывает из-за угла, мол "не наш ли это клиент"... : )

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если непосредственно идолам - то это уже Кащенко выглядывает из-за угла, мол "не наш ли это клиент"... : )

 

По мнению исторических церквей (Древневосточные церкви, Православие, Католицизм, Лютеранство, Англиканство), идолопоклонство может быть и в христианстве и выражается в форме иконопочитания и/или поклонения религиозным изображениям (статуям, иконам и крестам) во время богослужений.

 

Будете спорить с "Православной Энциклопедией" под патронатом Патриарха Кирилла? :lol:

 

Добавлено через 3 минуты

PS: Я скорее атеист. И для меня поклонники Перуну - точно такие же люди, как и поклоняющиеся Иисусу.

 

А рассказывающие о "выглядывающем Кащенко" - как раз его клиенты.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Самий, - самий найважливіший для мене містичний досвід прийшов в 2008 році після повного банкрутства, - я став прощатись з життям, і мало, що мені бракувало закінчити життя самогубством, як поступили, досить багато моїх знайомих бізнесменів - банкрутів...

Тільки я став дуже дуже запивати, тобто надіявся втопити горе в горілці, і допивався до свинського стану, і пив по три тижні підряд, потім робив перерву, і знову брався за горілку...

Маючи чортирьох прекрасних діток, дозволити собі самогубство не міг, але вже й зупинити свої запої був не в стані...

І от одного ранку, після чергового трьохтижневого запою, я вже молився, щоб Бог розв"язав якось цю проблему, тобто це звучало так: "БОЖЕ, АБО ЗАБЕРУ МЕНЕ З ЦЬОГО СВІТУ, АБО ПРИПИНИ МОЇ МУКИ В ЯКИЙСЬ ІНШИЙ СПОСІБ, БО Я ВЖЕ НЕ МОЖУ ТЕРПІТИ..."

... до мене з під стелі спальні почало опускатись якесь різнобарвне, кольорове, прекрасне Сяйво, Воно приблизилось, огорнуло мене, і я опинився в світі Блаженства, безмежної Любові і Радості... мене нічого не турбувало, і я той момент знав про Все на світі, абсолютно все...

Скільки часу це продовжувалось, - не можливо сказати, здавалось, ніби вічність... Але прийшов момент, і це яскраве сяйво почало від мене віддалятись... а я приходячи до тями, розуміючи, де я знаходжусь, знаю, що зараз всі мої муки напливуть на мене з новою силою... тому кричав до цього Сяйва " Не покидай мене! Залишся зі мною!..." Однак Сяйво все віддалялось, і віддалялось, а я тільки збагнув, що маленький шматочок цього сяйва відірвався від Неба, і прилетів до мене, і заховався в мені... якось у потилиці...

Я прийшов до тями, розуміючи, чи не розуміючи, що ж це було... однак забув моментально, все що щойно знав...

Встав з лІжка... помився, поголився, і сів за кермо, ніби й не було трьох тижнів запою, і грама алкоголю в крові не залишилось, і запаху з рота, - ніякогісінького...

... і я поїхав до церкви молитись...

Якось взяв себе в руки, і почав займатись справами, і думати, як вийти з кризи...

... але це теж ще далеко не все.... далі буде...

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... до мене з під стелі спальні почало опускатись якесь різнобарвне, кольорове, прекрасне Сяйво, Воно приблизилось, огорнуло мене, і я опинився в світі Блаженства, безмежної Любові і Радості... мене нічого не турбувало, і я той момент знав про Все на світі, абсолютно все...

Скільки часу це продовжувалось, - не можливо сказати, здавалось, ніби вічність... Але прийшов момент, і це яскраве сяйво почало від мене віддалятись...

 

Можно сказать пришло самадхи, но вы его не приняли(почему-вопрос личный), алкоголь+молитва это метод достижения...а церковь тут причем?? Попы всех религий это бизнесюки от людских суеверий и безграмотности..

п.с.

Почитайте как Порфирий Иванов достиг самадхи...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можно сказать пришло самадхи, но вы его не приняли(почему-вопрос личный), алкоголь+молитва это метод достижения...а церковь тут причем?? Попы всех религий это бизнесюки от людских суеверий и безграмотности..

И да, и нет...

Тобто я впевнений, що сучасна церква, це суцільний бізнес, тому й не дуже люблю попів, священників...

... але і серед них є порядні люди, монахи, котрі вміють чути Бога, і розмовляти з людьми по Божому... але це не має жодного відношення до справжньої віри індивідуума... якось так.. :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Будете спорить с "Православной Энциклопедией" под патронатом Патриарха Кирилла? :lol:

 

раз ты упомянул нечистую, то заоффтоплю тебя и тему немного :D

 

27657481_1564610383652125_6206425869175147799_n.jpg?oh=fa44fec5acbf7472cc6f2ed48f296b4d&oe=5B13F034

 

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...