Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Брудна вода зі свердловини, допоможіть порадою!

PPA

Рекомендовані повідомлення

В продовження моєї теми:

з виконавцями домовився дочекатися тепла, прийшло тепло, але все ніяк не доходили руки.Але нарешті! :)

Шановний Мамай, порекомендував робити відеоспостереження. Можливості зробити його у професіоналів в менене було.Вирішив зробити відеозонд власними руками Ж-)

І цими вихідними приїхали нарешті мої буровики. Зняли насос, і я спустив туди чудо-виріб

Хоч я і не спеціаліст, але після промивки труби(вмикали насос так би мовити на рециркуляцію, вихідну трубу в обсадну назад), я побачив що кілька стиків течуть :( Як і сказа Мамай шукати проблему в районі 30 метрів глибини

Можливо, хтось більш кваліфікований гляне моє відео(виклав на Фекс. нет, розмір близько 600МБ), і підтвердить мою думку

 

На відео це 10,11, а особливо 12!! стик, на відео 4:20, 4:50, 5:20!!!

ще в другій частині відео, коли піднімали камеру на цьому стиці аж видно як біжить водичка, а також на самому дзеркалі води видно "хвилі" від цих струмків :(

Будь ласка, не пожалкуйте час і місце, зкачайте, дуже цікавить Ваша думка

 

Посилання:

fex.net/732614474765

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В продовження моєї теми:

з виконавцями домовився дочекатися тепла, прийшло тепло, але все ніяк не доходили руки.Але нарешті! :)

Шановний Мамай, порекомендував робити відеоспостереження. Можливості зробити його у професіоналів в менене було.Вирішив зробити відеозонд власними руками Ж-)

І цими вихідними приїхали нарешті мої буровики. Зняли насос, і я спустив туди чудо-виріб

Хоч я і не спеціаліст, але після промивки труби(вмикали насос так би мовити на рециркуляцію, вихідну трубу в обсадну назад), я побачив що кілька стиків течуть :( Як і сказа Мамай шукати проблему в районі 30 метрів глибини

Можливо, хтось більш кваліфікований гляне моє відео(виклав на Фекс. нет, розмір близько 600МБ), і підтвердить мою думку

 

На відео це 10,11, а особливо 12!! стик, на відео 4:20, 4:50, 5:20!!!

ще в другій частині відео, коли піднімали камеру на цьому стиці аж видно як біжить водичка, а також на самому дзеркалі води видно "хвилі" від цих струмків :(

Будь ласка, не пожалкуйте час і місце, зкачайте, дуже цікавить Ваша думка

 

Посилання:

fex.net/732614474765

 

Ну что тут сказать

Течет по соединениям хотя швы вроде от других и не отличаются визуально

А поднять эту обсадную трубу никак нельзя?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну что тут сказать

Течет по соединениям хотя швы вроде от других и не отличаются визуально

А поднять эту обсадную трубу никак нельзя?

 

я так розумію, це не ремонтується, тільки нова свердловина :(

 

Спеціально для тих в кого не має можливості зкачати відео, ось скріншот самого кримінального з'єднання

1219911442_11.thumb.jpg.6c3be81a10462666fdc3e5710c94aa8c.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я так розумію, це не ремонтується, тільки нова свердловина :(

 

Спеціально для тих в кого не має можливості зкачати відео, ось скріншот самого кримінального з'єднання

[ATTACH]617119[/ATTACH]

 

Я не спец в этом, но как по мне, это вина бурильщиков и значит они должны както устранять

Пусть внутрь пихают еще одну обсадную меньшего диаметра, причем за свой счет

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не спец в этом, но как по мне, это вина бурильщиков и значит они должны както устранять

Пусть внутрь пихают еще одну обсадную меньшего диаметра, причем за свой счет

 

"Впихнуть" вопрос не решит, подтекание останется. Нужно герметизировать "кровоточащие" стыки, а это очень труднореализуемая задача...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Впихнуть" вопрос не решит, подтекание останется. Нужно герметизировать "кровоточащие" стыки, а это очень труднореализуемая задача...

 

А если "рассверлить" скважину и поставить трубу старого диаметра залив периметр гидроизолирующим раствором?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Можливо комусь буде корисно:

 

зробив зонд з китайської 2мп камери ~800грн:

ru.aliexpress.com/item/BESDER-Aluminum-Metal-Waterproof-Outdoor-Bullet-IP-Camera-720P-960P-1080P-Security-Camera-CCTV-4PCS-ARRAY/32655713613.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.3da233edvMlXyK

 

вона чудово входить в 75 каналізаційну трубу, купив Остендорф 0,5 м

 

блок живлення:

led-lenta.com.ua/shop/141/desc/blok-pitanija-m-120-12

 

80 метрів фінмарківської пари і капронові нитки

 

все це через свіч під'єднав до ноута і все

IMG_20180513_155752.thumb.jpg.3a3cdfe33c1653d2cf43e76f120dd608.jpg

 

А стосовно вирішення самої проблеми: після напружених діалогів з бурильниками, дішли до того, що завтра починають робити нову свердловину:Yahoo!:

Сподіваюсь, що повністю за їх рахунок з матеріалами включно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А стосовно вирішення самої проблеми: після напружених діалогів з бурильниками, дішли до того, що завтра починають робити нову свердловину:Yahoo!:

Сподіваюсь, що повністю за їх рахунок з матеріалами включно

 

Удачи\\\\\\

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можливо комусь буде корисно:

 

зробив зонд з китайської 2мп камери ~800грн:

Терер можна в прокат здавати... Не дорого

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доставлена Вами проби води не містить глини. Осад закисного заліза є наслідком підливу у бучакський водонос (з вмістом заліза ~0,3 ~ 0,5 мг/л) води четвертинних відкладів (вміст заліза ~1,8 ~2,5 мг/л).

Шукайте свищі в трубі або прослаблене різьбове з`єднання, ймовірніше, до глибини ~ 35 м.

Мало того що Ви не побачите чистої води - створюється джерело забруднення довкілля.

 

Уважаемый Мамай, задам вопрос в этой теме. Скважина на глубину 35 метров в Межречье (это между Осещиной и Хотяновкой Вышгородского района Киевской области), показатель железа в воде был 0,6, визуально вода не желтела в бутылках неделями. Через год после бурения картина изменилась, железо в воде увеличилось, вода желтеет практически сразу, налет на сантехнике, запах сероводорода, анализ не делали. Может ли быть такая же ситуация, как у ТС - повреждение соединения труб?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Терер можна в прокат здавати... Не дорого

 

"проводимо відеобстеження свердловин любої складності.

Якісна апаратура, досвідчені оператори"

:lol:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может ли быть такая же ситуация, как у ТС - повреждение соединения труб?

 

В мене ця проблема була одразу після здачі свердловини.

Доречі, "подивившись" на з'єднання своєї обсадної труби, я зрозумів що деякі стики текли з самого початку, але самі якось затягнулися.Бо вони булі брудні, але зараз сухі. Можливо мої бурильники, тягнули з надією, що затягнеться саме, але цього не сталося. Тому я думаю, щоб труба була ціла а потім трісла, це наврядчи, але я не бурильник і не Мамай

щоб не гадати візміть і подивіться:) , як я камерою, будете знати напевно

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене ця проблема була одразу після здачі свердловини.

Доречі, "подивившись" на з'єднання своєї обсадної труби, я зрозумів що деякі стики текли з самого початку

 

Я так розумію що труба у Вас якась "не така" як в основному ставлять на скважини НПВХ синього кольору? Не могли б Ви на цьому детальніше зупинитись - щоб форумчани мали науку і не піймались.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не могли б Ви на цьому детальніше зупинитись - щоб форумчани мали науку і не піймались.

 

Труба поліпропіленова сіра д110 товщина 7,2 довжина 3м. Дуже схожа на каналізаційні, що мене на початку дуже злякало. Але знявши оголовок, побачив її товщину заспокоївся:D

Зараз за такими характеристиками пошук навіть і не знаходить цих труб

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Труба поліпропіленова сіра д110 товщина 7,2 довжина 3м. Дуже схожа на каналізаційні, що мене на початку дуже злякало. Але знявши оголовок, побачив її товщину заспокоївся:D

Зараз за такими характеристиками пошук навіть і не знаходить цих труб

 

А соединение там какое?

Клей, пайка, резинка, резьбы?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене ця проблема була одразу після здачі свердловини.

Доречі, "подивившись" на з'єднання своєї обсадної труби, я зрозумів що деякі стики текли з самого початку, але самі якось затягнулися.Бо вони булі брудні, але зараз сухі. Можливо мої бурильники, тягнули з надією, що затягнеться саме, але цього не сталося. Тому я думаю, щоб труба була ціла а потім трісла, це наврядчи, але я не бурильник і не Мамай

щоб не гадати візміть і подивіться:) , як я камерою, будете знати напевно

 

К появлению железа в воде были морально готовы, но анализ первоначальный приятно удивил, все остальное было в норме, превышение по железу небольшое, вода не желтела совершенно. Сейчас подошли к установке водоочистки, но и раньше возникал вопрос, почему изменился состав воды, просачиваются ли другие горизонты и нормально ли это.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...
"проводимо відеобстеження свердловин любої складності.

Якісна апаратура, досвідчені оператори"

:lol:

 

Ваша пропозиція ще в силі? Напевне скористаюся, бо в мене така сама ситуація.

Скиньте в якісь координати для звязку у приват.

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...