Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Тепла підлога на баконі

vsesat

Рекомендовані повідомлення

Добрий день!

Починаю робити ремонт в квартирі в новобудові. Постало питання щодо теплої підлоги на балконі, чи є в ній потреба ?

 

Балкон перший час буде не засклений, бо на це не першочергове, і тому на це немає поки грошей, але вподальшому точно будемо склити.

 

Яку тепла підлога буде дешевше обходитись в користуванні, електрична чи водяня ?

 

Чи можна робити водяну теплу підлогу, якщо балкон не буде засклений перший час, чи позамерзають труби з водою зимою ?

 

Чи будуть сусіди знизу склити свій балкон не знаю.

На своєму балконі буду ставити або плитку або ламінат.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Ваших вопросах половина ответов сразу.

Если балкон будет зимой эксплуатироваться, то смысл есть. На такую площадь проще и правильнее электро.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не раджу. За два роки жодного разу не включав.

Якщо будете обьєднувати балкон з кімнатою,-тоді ще можна.

Краще зробіть теплу підлогу в ванну і туалет, електричну з електричним регулятором на задану температуру

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий день!

Починаю робити ремонт в квартирі в новобудові. Постало питання щодо теплої підлоги на балконі, чи є в ній потреба ?

 

Балкон перший час буде не засклений, бо на це не першочергове, і тому на це немає поки грошей, але вподальшому точно будемо склити.

 

Яку тепла підлога буде дешевше обходитись в користуванні, електрична чи водяня ?

 

Чи можна робити водяну теплу підлогу, якщо балкон не буде засклений перший час, чи позамерзають труби з водою зимою ?

 

Чи будуть сусіди знизу склити свій балкон не знаю.

На своєму балконі буду ставити або плитку або ламінат.

 

Якщо буде плитка, то плануйте електричну теплу підлогу. Поки вагаєтесь, принаймні, подбайте про кабель живлення для підключення теплої підлоги.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...