Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Осторожно, Djentelmen!

Serg_Nikol

Рекомендовані повідомлення

Голосом Прокоп Свиридовича Серко:- а как там вопрос с дЕньгами?

 

Обещать - еще не жениться...:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Обещать - еще не жениться...:D

 

Вибачте, Вам часто обіцяли... Мовчу, мовчу, мовчу...:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ігор, напишіть мені адреси об'єктів, де можна залишити гроші. Я заїду та заплачу. Киньте мені потім на картку,або на розрахунковий рахунок у укрексімбанку. Знаю Вас як порядну людину. Не маю жодного сумніву у фінансовому врегулюванні. І забудьте про цю спробу допомогти. Досить.
  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Коронная фраза рукожопов! :lol:

 

з.ы.Я знал что кто-то её напишет тут.

 

Где за Вашим умом/руками можно очередь занимать?Ж-)

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если Вы готовы вернуть деньги, но Вам не удобны те адреса, которые Вы знаете, предложу еще Харьковский, Троещину, Дарницу, Березняки, Печерск, Подол, Отрадный, пл.Победы, Борщаговку. Скажите, куда и когда Вам удобно заехать, и я дам точный адрес и предупрежу руководство.

 

Цей тиждень "розписаний" погодинно. Нажаль, не буду поряд з озвученими вами адресами. Можу запропонувати - Макарів, Глеваху, Безрадичі, Шпитьки, Козелець, Пущу Водицю або Остер - це для мене зручні адреси для передачі грошей. ;) Наступний тиждень ще не планував...

Как это знакомо...

Наверно Джентельмен на вертолете перемещается, если из предложенных ТС восьми адресов , ну ни как нет возможности завезти деньги.:D:D:D

" Не верю" (с)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Які до біса "декілька ребер" в армуванні? Маячня.

Такі.Rehau-Basic-Web.thumb.jpg.bd607bb200d4bc077481c7b029b7b3cb.jpg Там по фото петли на импосте (по моему). Берется саморез 6*60 и все решается.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Такі.[ATTACH]446872[/ATTACH] Там по фото петли на импосте (по моему). Берется саморез 6*60 и все решается.

 

так цей профіль "2" зігне!!! якщо так закрутити шуруп "1"

 

attachment.php?attachmentid=446875&stc=1&d=1435821482

 

і знову будуть двері "висіти" :-(

 

чи якісь інші закони хфізики будуть утримувати профіль в сталій формі "П" ?

prof.JPG.94e85b1effb6a4eedc7434e6e624c8c8.JPG

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я відгукнувся на тендер пана Сергія, як завжди, не з метою неймовірного заробітку, а з метою саме ДОПОМОГТИ співфорумчанину..

Це була ваша рокова помилка. Хочеш допомогти- допоможи безкоштовно.

Хочешь виконати роботу-одразу пора*** скільки ця робота по факту може потягнути коштів... можливо замовник одразу б почав шукати якогось кулібіна з кувалдою...)

 

У нас так кажуть: "Якщо ти доторкнувся до чиєїсь виконаної роботи, вона автоматично стає вже твоєю"(((

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так цей профіль "2" зігне!!! якщо так закрутити шуруп "1"

 

чи якісь інші закони хфізики будуть утримувати профіль в сталій формі "П" ?

 

Зачем вы закрутили саморез изнутри?

По моему на предыдущем фото явно видно направление с какой стороны крутить надо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зачем вы закрутили саморез изнутри?

По моему на предыдущем фото явно видно направление с какой стороны крутить надо.

 

вибачаюсь :-(

а яка різниця з якої сторони саморіз буде вкручений в "П" профіль, там його нічого не утримує від згинання всередину! :-)

 

attachment.php?attachmentid=446878&stc=1&d=1435822566

prof2.JPG.591728822df5ab619bc6c09c7f555782.JPG

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вибачаюсь :-(

а яка різниця з якої сторони саморіз буде вкручений в "П" профіль, там його нічого не утримує від згинання всередин..

 

Если там профиль как для гипсокартона то да, если что то крепче, будет держать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если там профиль как для гипсокартона то да, если что то крепче, будет держать.

 

який там профіль (гіпоскартонний 0,25-0,6мм) ми можем тільки вгадувати :-)

а міцніший то якої товщини має бути, та й все рівно це кулібнічество....

а що неможна завіс переставити трохи вище нижче, тільки отвори старі буде видно, чи там є ще якісь нюанси в кріпленні?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можу запропонувати - Макарів, Глеваху, Безрадичі, Шпитьки, Козелець, Пущу Водицю або Остер - це для мене зручні адреси для передачі грошей.

 

По закону жанра я, наверное, должен ответить на очередное "дивное" предложение? По-моему, если объекты, за которые Вы взялись, находятся в Киеве, и оплата Вашей работы производилась наличными на месте, то и возвращать деньги вполне логично в Киеве и наличными, а не переводом монгольских тугриков на юг Мозамбика?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ігор, напишіть мені адреси об'єктів, де можна залишити гроші. Я заїду та заплачу. Киньте мені потім на картку,або на розрахунковий рахунок у укрексімбанку. Знаю Вас як порядну людину. Не маю жодного сумніву у фінансовому врегулюванні. І забудьте про цю спробу допомогти. Досить.

Щиро дякую, Вікторе.

Ми щойно узгодили з паном Сергієм (у телефонній розмові) всі питання, в тому числі і повернення коштів. Сьогодні-завтра заїду в один з магазинів та поверну кошти за мінусом вартості нової завіси.

Все.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вот никак не пойму. А чего вы на Игоря набросились? Человек готов вернуть деньги. Ну случилась нескладуха- у всех бывает. И на старуху бывает проруха. У меня, например, были какие-то мелкие пожелания. Игорь приезжал и все,что надо было делал. Ничего плохого, кроме хорошего-))) о нем как о специалисте сказать не могу.Пора прекратить эту бодягу.
  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вот никак не пойму. А чего вы на Игоря набросились? Человек готов вернуть деньги. Ну случилась нескладуха- у всех бывает. И на старуху бывает проруха. У меня, например, были какие-то мелкие пожелания. Игорь приезжал и все,что надо было делал. Ничего плохого, кроме хорошего-))) о нем как о специалисте сказать не могу.Пора прекратить эту бодягу.

Таки вже завтра завезу гроші пану Сергію - не встигаю сьогодні :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гроші повернув.

... и забыть о нашей встрече, как о страшном сне...

Пане Сергіє, бажаю Вам кольорових та лише позитивних сновидінь.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...