Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

як проектувати електрику зі стабілізатором і можливістю автономізації?

akhavr

Рекомендовані повідомлення

Поки у мене заливається фундамент, час подумати про планування електрики.

 

Зараз є два входи (від одного і того ж трансформатора):

  • 220В ~2.5КВт сумнівної якості - точка доступу + 3G CDMA modem регулярно виснуть
  • 380В, 8КВт такої ж якості, якщо не гірше

 

Треба - зрозуміти що закладати в план (будівництва та фінансовий) для того, щоб в будинку отримати надійний і чистий струм для компа, телевізора, газового котла, насоса і інших нагрівачів повітря.

 

Оскільки ситуація з регулярністю що газу, що електрики сумнівна, планується в подальшому поставити вітрогенератор/сонячні батареї/дизель/ядерну станцію :) для того, щоб менше залежати від настрою задньої лівої п'ятки інженеру РЕСу.

 

На що мені звернути увагу зараз, доки зводяться стіни і планується розводка електрики по дому?

 

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поки у мене заливається фундамент, час подумати про планування електрики.

 

Зараз є два входи (від одного і того ж трансформатора):

  • 220В ~2.5КВт сумнівної якості - точка доступу + 3G CDMA modem регулярно виснуть
  • 380В, 8КВт такої ж якості, якщо не гірше

 

Треба - зрозуміти що закладати в план (будівництва та фінансовий) для того, щоб в будинку отримати надійний і чистий струм для компа, телевізора, газового котла, насоса і інших нагрівачів повітря.

 

Оскільки ситуація з регулярністю що газу, що електрики сумнівна, планується в подальшому поставити вітрогенератор/сонячні батареї/дизель/ядерну станцію :) для того, щоб менше залежати від настрою задньої лівої п'ятки інженеру РЕСу.

 

На що мені звернути увагу зараз, доки зводяться стіни і планується розводка електрики по дому?

 

Дякую.

 

1-Ставим на входе в дом на каждую фазу стабилизаторы.

2-Делаем "ПРАВИЛЬНУЮ" разводку электрики(не садить 1 этаж на 1 автомат а 2 на 2:D и всё)

3-Можно отдельную линию резервного питания провести( можно не проводить,при правильном распредлении в щитовых можно будет переподключить)

4-На котёл безперебойник обязательно!!!!(а если позволяют финансы то немного добавив денег запитать и ТВ и насос и ворота и т.д.)

 

5-Солнечные батареи и ветряк можно поставить(главное понимать для чего и под какое оборудование)

 

Вам главное для себя расписать план по комнатам ,что где будет стоять и как будет работать. Составить перечень оборудования а потом думать о резерве.

Всё зависит от Вашего желания.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2-Делаем "ПРАВИЛЬНУЮ" разводку электрики(не садить 1 этаж на 1 автомат а 2 на 2:D и всё)

 

Тобто розвести їх по класам споживання?

 

3-Можно отдельную линию резервного питания провести( можно не проводить,при правильном распредлении в щитовых можно будет переподключить)

 

Не зовсім зрозумів... Звідки куди провести?

 

Вам главное для себя расписать план по комнатам ,что где будет стоять и как будет работать. Составить перечень оборудования а потом думать о резерве.

 

Отже правильним порядком буде такий:

  1. Визначити які прилади і якої потужності де будуть стояти
  2. Розподілити споживачів за класами (напр. насос може і "сиру" електрику з'їсти, а компу і котлу бажано "чисту") і кожному дати його клас
  3. На кожну вхідну фазу - по стабілізатору
  4. Звести все в єдиний план-схему
  5. Реалізувати

 

Так?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

 

 

Отже правильним порядком буде такий:

  1. Визначити які прилади і якої потужності де будуть стояти
  2. Розподілити споживачів за класами (напр. насос може і "сиру" електрику з'їсти, а компу і котлу бажано "чисту") і кожному дати його клас
  3. На кожну вхідну фазу - по стабілізатору
  4. Звести все в єдиний план-схему
  5. Реалізувати

Так?

1. И не только... Желательно понимать какие из устройств должны баботать в графике 24*365, какие с готовностью на включение в течении часа/суток, а какие могут и подождать пока дядя из РЭСа не расщедрится...

2. Любой электроприбор лучше работает при "правильном" токе как по чатоте, ак и по вольтажу. При просадке напряжения тот же насос может перегреться и приказть долго жить.

3. Или один трехфазный на весь дом, но не стоит забывать что сам стабилизатор может стабилизировать лишь то, что приходит. Если просто низкое напряжение, то достаточно простенького и медленого стабилизатора с шаговым механическим регулированием, если "сварка", то иногда и дорогой тиристорный не поможет.

4. В план-схеме не забыть определить место расположения ядерного реактора и захоронения радиоактивных отходов на участке..;)

5. Реализовывать исходя из планов возможной дальнейшей модернизации схемы. Перепроложить проводку даже к одной розетке в жилом доме после вселения - уже большая проблема...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поки у мене заливається фундамент, час подумати про планування електрики.

 

Зараз є два входи (від одного і того ж трансформатора):

  • 220В ~2.5КВт сумнівної якості - точка доступу + 3G CDMA modem регулярно виснуть
  • 380В, 8КВт такої ж якості, якщо не гірше

 

Треба - зрозуміти що закладати в план (будівництва та фінансовий) для того, щоб в будинку отримати надійний і чистий струм для компа, телевізора, газового котла, насоса і інших нагрівачів повітря.

 

Оскільки ситуація з регулярністю що газу, що електрики сумнівна, планується в подальшому поставити вітрогенератор/сонячні батареї/дизель/ядерну станцію :) для того, щоб менше залежати від настрою задньої лівої п'ятки інженеру РЕСу.

 

На що мені звернути увагу зараз, доки зводяться стіни і планується розводка електрики по дому?

 

Дякую.

 

У Вас должны быть ТУ от местного РЭСа, а там должно быть все указано

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Вас должны быть ТУ от местного РЭСа, а там должно быть все указано

 

Вибачте, але з яких пір в ТУ на електрику вказують типи та потужність стабілізаторів та план розводки електрики по будинку?

 

Здається Ви не зрозуміли мого питання.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вибачте, але з яких пір в ТУ на електрику вказують типи та потужність стабілізаторів та план розводки електрики по будинку?

 

Здається Ви не зрозуміли мого питання.

В ТУ указывется точка подключения, параметры подключения (220 или 380) и мощность подключения (то есть номинал вводного автомата). Или у Вас два ввода от РЭС?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В ТУ указывется точка подключения, параметры подключения (220 или 380) и мощность подключения (то есть номинал вводного автомата).

 

Буде значно простіше, якщо Ви і bortnik_oleg ще раз перечитаєте моє питання - мене цікавить як планувати електрику після вводу від РЕС.

 

Или у Вас два ввода от РЭС?

 

У мене більше однієї ділянки (поряд), більше одного акту землеволодіння і більше одного вводу РЕС. І хотілося б додати і джерела, незалежні від "єдиної енергосистеми".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Буде значно простіше, якщо Ви і bortnik_oleg ще раз перечитаєте моє питання - мене цікавить як планувати електрику після вводу від РЕС.

 

 

 

У мене більше однієї ділянки (поряд), більше одного акту землеволодіння і більше одного вводу РЕС. І хотілося б додати і джерела, незалежні від "єдиної енергосистеми".

 

 

Ести вы собираетесь устанавливать резервное питание, или какой нибуть другой источник питания, то все равно это должно быть отражено в ТУ, иначе потом будут неприятности.

 

 

Проэктирование, электромонтаж, электрощиты

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поки у мене заливається фундамент, час подумати про планування електрики.

 

Зараз є два входи (від одного і того ж трансформатора):

  • 220В ~2.5КВт сумнівної якості - точка доступу + 3G CDMA modem регулярно виснуть
  • 380В, 8КВт такої ж якості, якщо не гірше

 

Треба - зрозуміти що закладати в план (будівництва та фінансовий) для того, щоб в будинку отримати надійний і чистий струм для компа, телевізора, газового котла, насоса і інших нагрівачів повітря.

 

Оскільки ситуація з регулярністю що газу, що електрики сумнівна, планується в подальшому поставити вітрогенератор/сонячні батареї/дизель/ядерну станцію :) для того, щоб менше залежати від настрою задньої лівої п'ятки інженеру РЕСу.

 

На що мені звернути увагу зараз, доки зводяться стіни і планується розводка електрики по дому?

 

Дякую.

 

Необходимо в фундаменте заложить гильзу (труба асбестовая 100 мм) для кабеля резервного питания, а на вводном щите установить сетевой АВР

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ести вы собираетесь устанавливать резервное питание, или какой нибуть другой источник питания, то все равно это должно быть отражено в ТУ, иначе потом будут неприятности.

 

Дуже цікаві новини...

 

Згідно якого правового акту я маю відображати в ТУ "яке-небуть інше джерело струму"?

 

Наприклад, я приїзджаю на свою ділянку з мобільником. В ньому є аккумулятор - джерело струму. Мобільник має бути відображений в ТУ? Достатньо просто вказати кількість мобільників чи треба обов'язково вказувати всі номери?

 

О! Я приїзджаю на машині, в ній є генератор! Мій автомобіль теж має бути вказаний в ТУ? :o

 

Коротше, якщо цей маразм дійсно десь вимагається, я хотів би знати на підставі чого і приклади таких вимог (ситуація, обгрунтування, рішення якого досягли).

 

Буду вдячний за інформацію.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Необходимо в фундаменте заложить гильзу (труба асбестовая 100 мм) для кабеля резервного питания, а на вводном щите установить сетевой АВР

 

Тобто Ви пропонуєте пустити живлення від інвертора від аккумуляторів від вітрогенератора через АВР?

 

В якій послідовності тоді мають бути з'єднані АВР, стабілізатор струму від РЕСу і вітроелектрогенеруюча аккумуляторна станція?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Олег Бортник имеет в виду, что если у Вас електричество от РЕС, а кроме того еще какой то источник (ветряк, бензогенератор, солнечные батареи и т.д.), должны быть ТУ, обеспечивающие безопасность сетей РЕС, что бы ваш "альтернативный" ток не пошел в сети общего пользования, и там плохого чего ни будь не произошло...
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто Ви пропонуєте пустити живлення від інвертора від аккумуляторів від вітрогенератора через АВР?

 

В якій послідовності тоді мають бути з'єднані АВР, стабілізатор струму від РЕСу і вітроелектрогенеруюча аккумуляторна станція?

 

на самом деле всё очень просто!;)

 

bortnik_oleg-----Ести вы собираетесь устанавливать резервное питание, или какой нибуть другой источник питания, то все равно это должно быть отражено в ТУ, иначе потом будут неприятности.

Вы сами хоть понимаете то что Вы написали:lol:

 

akhavr---определитесь с вводом в дом с нагрузками и оборудованием!

 

когда определитесь посоветуем,подскажем,разпределим и т.д.;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Олег Бортник имеет в виду, что если у Вас електричество от РЕС, а кроме того еще какой то источник (ветряк, бензогенератор, солнечные батареи и т.д.), должны быть ТУ, обеспечивающие безопасность сетей РЕС, что бы ваш "альтернативный" ток не пошел в сети общего пользования, и там плохого чего ни будь не произошло...

 

8 лет устанавливаю солнечные батареи и с РЕС ничего не согласовывал. НА ОСНОВАНИИ ЧЕГО????????

Где указание,приказ,нормы,госты, ЗАКОНЫ...?????

Давайте не фантазировать а есть реали жизни.

 

Ведь ни кто не проверяет как в доме идёт разводка по электрике????8-)

А тут солнечные батареи и ветряки-нужно согласовать:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Олег Бортник имеет в виду, что если у Вас електричество от РЕС, а кроме того еще какой то источник (ветряк, бензогенератор, солнечные батареи и т.д.), должны быть ТУ, обеспечивающие безопасность сетей РЕС, что бы ваш "альтернативный" ток не пошел в сети общего пользования, и там плохого чего ни будь не произошло...

 

У мене є в мобільному джерело електроенергії - аккумулятор. Я регулярно його підзаряджаю від "електрики від РЕС".

 

Питання - згідно з якого правового акту я маю вказувати цей мобільний в ТУ?

 

Hint: якщо джерела будуть гальванічно розв'язані, то яка нафіг різниця РЕСу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене є в мобільному джерело електроенергії - аккумулятор. Я регулярно його підзаряджаю від "електрики від РЕС".

 

Питання - згідно з якого правового акту я маю вказувати цей мобільний в ТУ?

 

Hint: якщо джерела будуть гальванічно розв'язані, то яка нафіг різниця РЕСу?

 

Почитайте ПУЭ и Правила. И не надо утрировать до мобильного телефона, если речь идет об промышленом источнике энергии. А согласование с РЭСом происходит во избежания перетока энергии и для безопасности работников РЭСа при работах.

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Почитайте ПУЭ и Правила.

 

Я чайник. Зі свистком. Дайте будь-ласка повну назву документу і реєстраційний номер?

 

И не надо утрировать до мобильного телефона, если речь идет об промышленом источнике энергии.

 

У автомобільного генератора потужність немаленька. З якого рівня починається "промислове джерело енергії"? У вказаних Вами документах є визначення цього терміну?

 

А согласование с РЭСом происходит во избежания перетока энергии и для безопасности работников РЭСа при работах.

 

Цю граничну умову я зрозумів, дякую. І не збираюсь живити струмом публічну мережу. А те, що відбувається за лічільником - не справа РЕСу, а моя приватна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я чайник. Зі свистком. Дайте будь-ласка повну назву документу і реєстраційний номер?

 

 

 

У автомобільного генератора потужність немаленька. З якого рівня починається "промислове джерело енергії"? У вказаних Вами документах є визначення цього терміну?

 

 

 

Цю граничну умову я зрозумів, дякую. І не збираюсь живити струмом публічну мережу. А те, що відбувається за лічільником - не справа РЕСу, а моя приватна.

 

После получения ТУ выполняется проэкт. Проэкт (как внутрянка так и наружка ) подается в РЭС для получения решения по проэкту.

Если вас интересуют нормативные документы, то могу выложить в понедельник (на работе гляну).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дуже цікаві новини...

 

Згідно якого правового акту я маю відображати в ТУ "яке-небуть інше джерело струму"?

 

Наприклад, я приїзджаю на свою ділянку з мобільником. В ньому є аккумулятор - джерело струму. Мобільник має бути відображений в ТУ? Достатньо просто вказати кількість мобільників чи треба обов'язково вказувати всі номери?

 

О! Я приїзджаю на машині, в ній є генератор! Мій автомобіль теж має бути вказаний в ТУ? :o

 

Коротше, якщо цей маразм дійсно десь вимагається, я хотів би знати на підставі чого і приклади таких вимог (ситуація, обгрунтування, рішення якого досягли).

 

Буду вдячний за інформацію.

 

РЕС не цікавить що там у Вас після лічильника. Можливо РЕСи і мали б цікавитись, та їм не до таких дрібниць

Джерело струму необхідно вказувати в ТУ якщо Ви збираєтесь продавати елекроенергію - за законом споживач має таке право.

Стосовно автономізації - можу показати мій проект технічного завдання електрикам.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если вас интересуют нормативные документы, то могу выложить в понедельник (на работе гляну).

 

Так, цікавлять. Буду вдячний.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

РЕС не цікавить що там у Вас після лічильника. Можливо РЕСи і мали б цікавитись, та їм не до таких дрібниць

Джерело струму необхідно вказувати в ТУ якщо Ви збираєтесь продавати елекроенергію - за законом споживач має таке право.

 

Ага, власне ситуація таки знаходиться в рамках адекватності. Дякую.

 

Стосовно автономізації - можу показати мій проект технічного завдання електрикам.

 

Було б цікаво :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Було б цікаво :)

 

Можу надіслати поимейлу, однак без пояснювальної записки буде важко розібратись.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можу надіслати поимейлу, однак без пояснювальної записки буде важко розібратись.

 

А через персональні повідомлення на форумі? Додайте і записку, якщо не секретна..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А через персональні повідомлення на форумі?

 

Персональні повідомлення не дозволяють прикріплювати файли.

 

Додайте і записку, якщо не секретна..

 

Записка не секретна, просто її ще не існує на носіях.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...