Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Будинок коло старого будинку

Roma_Z

Рекомендовані повідомлення

Вже якось створював тему про добудови старого будинку, но дальше розмов діло не пішло. Зараз знову загорілися добудовою старого будинку.

Будинок 60м2, стіни дранка (рейки з глиною), фундамент 50-55см, з цегли, каміння буда і ще різного всякого, ( не ахні але за роки не дав тріщини ні на будинкові ні на фундаменті). Дранка обкладена цеглою + я утеплив будинок 10см пінопластом з усіх сторін, тільки крім тої де хочу добудовуватися, і фундамент теж утеплено.

Так як проживати нема де то хочеться щось зробити коло старого, вирішили прибудувати до будинку ще частину будинку (4*9м), але зробити її на окремому фундаменті но безпосередньо коло старого фундаменту.

План накидано в пейні, без ніяких точних розмірів, но зараз є тільки такий. Значить фундамент нового коло старого, на ньому виганяю з газоблоків стіни першого поверху і другого але не повноцінного поверху. Накриття з металочерепиці, накривається весь будинок, але центр безпосередньо на новій будівлі, в разі бажання в майбутньому руйнувати старе, то хоч щоб частина була накрита. Плануються кімната та кухня на першому поверсі, сходи на другий і дві кімнати під дахом на другому поверсі + буде ще і горище над старою будівлею. По боках обшити осб плитою.

 

По малюнкам, 1 це те що є (зеленим це вікна та двері), на другому позначено червоним що хочу добудувати і де, на третьому вид з переду, 4-й це другий поверх і розміщення сходів.

 

Ну якось так я це собі уявляю. Чи має право на життя така конструкція, з яким проблемами я зіштовхнуся? буду вдячним за любі коментарі та критику.

1.thumb.png.b14d0946dbf7a0d26f0be24d16150a7b.png

2.thumb.png.4b8e2eb250ad68679dddd290549e807f.png

3.thumb.png.637e1f7aac63e68999d12b93e5c628bd.png

4.thumb.png.0798362e1115ef414713c935ee3d9a1f.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...