Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Американський Homelink -як використати?

serg179

Рекомендовані повідомлення

Добрий день.А хтось вирішив ,простими методами, як подружити американський homelink з нашими воротами? Поділіться інформацією ,будь ласка.

Зрозуміло що потрібен зовнішній приймач , але як взнати частоту роботи homelink саме в моєму авто?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий день.А хтось вирішив ,простими методами, як подружити американський homelink з нашими воротами? Поділіться інформацією ,будь ласка.

Зрозуміло що потрібен зовнішній приймач , але як взнати частоту роботи homelink саме в моєму авто?

 

Добрый! В инструкции должна быть указана частота. Но в основном у американцев 40 МГц, с такими приемниками сложности. Европейцев настраиваем без проблем.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Машини після 2010 року випуску ми "прив'язували". Напишіть, можна у приватні, марку, рік, і яку автоматику пробуєте "посадити" на хоумлінк
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Докладаю:).

Є два авто з homelink в зеркалі заднього виду .Мазда cx 9 , 18р.в. і 20р.в.

Обидві американки.Хоулінк у них на різні частоти.Та що 20 року прописалась на Gant автоматику без проблем.А от та що 18 року не захотіла.Вивчення питання в неті показало що там ,скоріш за все, частота 315мгц.Було придбано приймач на таку частоту.І , все вийшло:good:.Ціна приймача і пульта до нього аж 187 і 90 грн.

Отже по порядку: потрібен отакий приймач:

ohrana.ua/dostup/priemnik-du-220v.html

І отакий брелок до нього :

ohrana.ua/dostup/brelok-k-du-220v-ab-plastik.html

1.переводимо приймач у режим : працює поки натиснута кнопка пульта.

2.Запихаємо приймач в корпус воротної автоматики і підключаємо живлення до 220 вольт .

3.Вихід приймача підключаємо до контакту автоматики -до якого може підкючатись виносна кнопка керування.

4.Далі прописуємо пульт до приймача- натискаємо кнопку на платі приймача на 2-3 сек.Світлодіод засвітиться .Потім жмемо кнопку (наприклад червону) на пульті -світлодіод заморгає і погасне.Пульт прописано.Тепер якщо нажимаємо на пуль приймач клацає своїм реле.Якщо все правильно підключено то врота мають працювати від нового пульта так як і з "рідним" : відкр,стоп,закр.

5.Переходимо в авто до homelink.

Спочатку обнуляємо його: натискаємо крайні кнопки (тобто 1 і 3) і тримаємо 10-15 сек.Світлодіод на зеркалі швидко заморгає -кнопки можна відпускати.

6.Копіюємо наш пульт в homelink.натискаємо одночасно кнопку на зеркалі і на пульту (червону в нашому випадку ) і тримаємо поки індикатор на зеркалі не заморгає спочатку повільно а потім швидко- все відпускаємо .Все має працювати.

 

ЗІ.Оскільки мені вислали 2 комплекти .То можу одним комплектом поділитись з форумчанами для перевірки свого homelink -чи підходить чи ні.Можу відіслати ново поштою "бєзвозмєздно" а ви потім іншому і т.д.Якщо такі знайдуться.

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
Докладаю:).

Є два авто з homelink в зеркалі заднього виду .Мазда cx 9 , 18р.в. і 20р.в.

 

Вітаю!

В мене теж американець, Ford Fusion 17 року, хоумлінку в моїй комплектації немає, але після вашої теми думаю докупити:flag1: думаю, що там теж 315 мгц

Воріт в мене двоє, на автоматиці Came. Треба брати два приймачі і один брелок? Як думаєте - це все можна подружити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вітаю!

В мене теж американець, Ford Fusion 17 року, хоумлінку в моїй комплектації немає, але після вашої теми думаю докупити:flag1: думаю, що там теж 315 мгц

Воріт в мене двоє, на автоматиці Came. Треба брати два приймачі і один брелок? Як думаєте - це все можна подружити?

 

А навіщо докупати систему на 315,якщо можна взяти одразу під частоти які треба?

Зауваження: якщо пульти каме синього кольору, то прописати Ви їх не зможете. Чорні/сірі - без проблем.

Думаю у Вас не максимально нафарширований форд, тому пару заглушок замість кнопок знайти можна. Можливо є сенс просто розпаяти пульт, придбати на шроті пару кнопок схожого дизайну, вивести ці кнопки замість заглушок?

Ну, треба буде додати ще понижуюче реле для живлення пульта.

Це вже якщо так кортить щось стаціонарне у авто поставити. Замість пульта-брелока для ключів

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А навіщо докупати систему на 315,якщо можна взяти одразу під частоти які треба?

Зауваження: якщо пульти каме синього кольору, то прописати Ви їх не зможете. Чорні/сірі - без проблем.

Думаю у Вас не максимально нафарширований форд, тому пару заглушок замість кнопок знайти можна. Можливо є сенс просто розпаяти пульт, придбати на шроті пару кнопок схожого дизайну, вивести ці кнопки замість заглушок?

Ну, треба буде додати ще понижуюче реле для живлення пульта.

Це вже якщо так кортить щось стаціонарне у авто поставити. Замість пульта-брелока для ключів

 

Пульти один сірий, один чорний:)

Ідея непогана, треба подумати над реалізацією, щоб пристойно виглядало:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вітаю!

В мене теж американець, Ford Fusion 17 року, хоумлінку в моїй комплектації немає, але після вашої теми думаю докупити:flag1: думаю, що там теж 315 мгц

Воріт в мене двоє, на автоматиці Came. Треба брати два приймачі і один брелок? Як думаєте - це все можна подружити?

Думаю що можна - чому ні? Я в автоматиках не спеціаліст , якщо у Каме є куди підключити кнопку степ бай степ то і той приймач можна.Можу на пробу дати погратись.

 

Ось так Homelink у Форді виглядає зсередини - антена сейьозна :good:.

І зовні.

Навіть в такому виді це значно зручніше ніж брелок.Користуюсь-насолоджуюсь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...

Навіть в такому виді це значно зручніше ніж брелок.Користуюсь-насолоджуюсь.

 

Та хто ж сперечається?! Єдиний нюансик такий, крииииихітний. Немає у машині встановленої системи хоумлінк. У автора запитання. Ну от зовсім немає. Навіть на пів-шишечки не встановлений.

Тобто щоб користуватися - треба спочатку його встановити. А щоб встановити - треба придбати. Така от катавасія.

Тому, з оглядки на заплановані витрати і необхідні роботи по встановленню системи я і запропонував розпаяти пульт. Розмістити його десь за фальшрешіткою, кнопки у салон.

А так - зручний хоумлінк. Коли він є

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та хто ж сперечається?! Єдиний нюансик такий, крииииихітний. Немає у машині встановленої системи хоумлінк. У автора запитання. Ну от зовсім немає. Навіть на пів-шишечки не встановлений.

Тобто щоб користуватися - треба спочатку його встановити. А щоб встановити - треба придбати. Така от катавасія.

Тому, з оглядки на заплановані витрати і необхідні роботи по встановленню системи я і запропонував розпаяти пульт. Розмістити його десь за фальшрешіткою, кнопки у салон.

А так - зручний хоумлінк. Коли він є

 

Вже знайшов на розборці, 300-500 грн, це сонцезахисний козирьок з пультом, проводка вже є, міняєшь і готово :flag1:

 

Добавлено через 4 минуты

Думаю що можна - чому ні? Я в автоматиках не спеціаліст , якщо у Каме є куди підключити кнопку степ бай степ то і той приймач можна.Можу на пробу дати погратись.

 

 

Навіть в такому виді це значно зручніше ніж брелок.Користуюсь-насолоджуюсь.

 

Дякую, обов`язково звернусь :)

А дальність прийому Хоумлінку більше ніж з брелка?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вже знайшов на розборці, 300-500 грн, це сонцезахисний козирьок з пультом, проводка вже є, міняєшь і готово :flag1:

 

Бімба! Думав буде дорожче

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вже знайшов на розборці, 300-500 грн, це сонцезахисний козирьок з пультом, проводка вже є, міняєшь і готово :flag1:

 

Добавлено через 4 минуты

 

 

Дякую, обов`язково звернусь :)

А дальність прийому Хоумлінку більше ніж з брелка?

 

На рідний Гантовський -трохи більша.

На приймач сторонній 315 МГц трохи менша ніж стандартно з рідними пультами.

Тож 315 підключив до антени в лампі.

А на рідний гант доставив авто антену "штыревую телескопическую" (прямо на корпус приводу" і підібрав довжину на макс прийом.Вийшло з обох авто десь приблизно метрів 60- вринципі достатньо щоб заїзжати без зупинки.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отже по порядку: потрібен отакий приймач:

ohrana.ua/dostup/priemnik-du-220v.html

 

У Китайцев по спецификации -10 градусов на сей девайс.

Пережил крещенские морозы? Или пробовать брать 12V модификацию.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Китайцев по спецификации -10 градусов на сей девайс.

Пережил крещенские морозы? Или пробовать брать 12V модификацию.

Навіть не звернув увагу на це.В морози жодного не штатного поводження не було- користувались навіть частіше ніж зазвичай.

Хотів і сам брати 12в - бо розумію що там бж конденсаторний - але у мене в автоматиці є тільки 24 тому забив .Будєм посмотрєть.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Штатний Хоумлінк запрацював з автоматикою Саме, без додаткових приймачів. Ціна питання - 330 грн.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Штатний Хоумлінк запрацював з автоматикою Саме, без додаткових приймачів. Ціна питання - 330 грн.

 

Авто до 2014 року з Америки - лотерея. Скільки налаштовували - десь половина "їсть" каме, половина ніяк не хочк. Після 2014 - майже всі ставали нормально. Ну, крім синіх пультів. Але і там є вихід.

330 грн - реально шара! Так розумію що продавець трохи "не в темі" вартості девайсу

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Штатний Хоумлінк запрацював з автоматикою Саме, без додаткових приймачів. Ціна питання - 330 грн.

 

А можно для тупых. Он что на 2-х частотах передает?

У меня в Came AF-43S 432Мгц приемник.

Придет Sunvisor с жипа 12 года попробую конечно.

 

Ну Came-овский синий пульт тоже двухчастотный. Кстати он у нас только синий, а на сайте Came там веселка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А можно для тупых. Он что на 2-х частотах передает?

У меня в Came AF-43S 432Мгц приемник.

Придет Sunvisor с жипа 12 года попробую конечно.

 

Ну Came-овский синий пульт тоже двухчастотный. Кстати он у нас только синий, а на сайте Came там веселка.

 

На синьому інший алгоритм шифрування.

Через це його можна прописати тільки у нові плати керування.

Пульти дводіапазонні, а от приймачі внутрішні - або на 433.92, або на 868.

Тобто пульт, переведений у режим "тільки 868" Ви не зможете прописати через приймач 433.92 (AF-43S)

Не знаю чому у нас тільки сині пульти нового зразка. Ну, у автоматиці ATS сірі.

На семінарі, коли італійці презентували новинки, вони нам показували різнокольорові пульти. Ще тоді запеклі дебати точилися щодо "буде чи не буде користуватися попитом".

Треба буде запитати про різні кольори

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Авто до 2014 року з Америки - лотерея. Скільки налаштовували - десь половина "їсть" каме, половина ніяк не хочк. Після 2014 - майже всі ставали нормально. Ну, крім синіх пультів. Але і там є вихід.

Козырек с Jeep Liberty 2012, как родной встал на европеец Jeep Cherokee 2012. Обучился от оригинального китайского CAME TOP 432NA.

С денежкой не так весело, как у коллег. Ценник на штатовской разборке 30$ и 50$ shipping. Здесь на разборках не нашел, машинка мелкосерийная.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Обучился от оригинального китайского CAME TOP 432NA.

 

В оригинальный пульт CAME TOP 432NA итальянский, а не китайский.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В оригинальный пульт CAME TOP 432NA итальянский, а не китайский.

 

На картинке в Али сзади ничего не было написано. А в посылке пришел с надписью Made in italy. Ну я и не возражал. :)

Сейчас в Украине куча сайтов этими пультами, как оригиналами за 300 гривен торгуют.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На картинке в Али сзади ничего не было написано. А в посылке пришел с надписью Made in italy. Ну я и не возражал. :)

Сейчас в Украине куча сайтов этими пультами, как оригиналами за 300 гривен торгуют.

 

Понял, китайцам всё равно что написать на упаковке)).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Теж була подобна задача - автоматика Gant IZ 1200 та Homelink у дзеркалі заднього виду, яке купив у США и доставив у машину 2018-року вже тут - тобто фактично маємо американський Homelink.

 

Пульт до Gant IZ 1200 с червоним діодом, не програмується у Homelink, бо захищений.

 

Перепробував різні варіанти програмування сам, потім пробував запросити форумчан, щоб додали приймач новий, але вони не знайшли часу нажаль. У результаті купив додатковий блок (24v) з вже запрограмованим пультом за 1299 гривень, надіслали інструкцію як підключити - всього 4 контакти розкидати по одній клемній колодці - і все, тепер насолоджуюся. Монтаж зайняв хвилин 5, власноруч.

Приймач хоч і зі штатною маленькою антеною і у корпусі Gant-та лишився встановлений, але відкриває за метрів 40 - так само як і рідний Gant-ський пульт.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...