Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Фундамент під піч на насипному грунті

Вомбат

Рекомендовані повідомлення

Хочу в верандочці поставити піч. Складність в тому, що в мене будинок піднятий на метр від землі, тобто цоколь засипаний піском і обкладений камнем. Веранда - то прибудова 3 на 3 метра, фундамент - стовпчастий, підлога з цегли кислотостійкої викладена, буду заміняти потім на стяжку.

Власне, тому і питання - який фундамент треба залити під піч до заливки стяжки. Враховуючи, що там грунт насипний - пісок.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Враховуючи, що там грунт насипний - пісок.

Насипний пісок мабуть поверх грунту...

А фундамент доведеться заглибити нижче рівня промерзання грунту.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для печі?

Я би не ризикнув експерементувати,а Ви як хочете.

В мене ситуація подібна,лише будинок не піднятий.Розібрав підлогу до грунту,заглиблювати буду на 70 см.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Минимум полметра армированного бетона

 

...Сразу решил залить плиту под барбекю, так, на всякий случай.

...

но все же были сомнениия, а так как плита вопрос серьёзный потом не сделаешь, то лучше потратить еще время.

 

abb361a579d1.jpg

 

Связал решетку

 

 

Залил бетоном

 

d761fce0fadd.jpg

 

Плита ни в коем случае не связана с фундаментом.

 

Пятый год стоит, экономить не стоит, посчитайте вес материала на печь.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочу в верандочці поставити піч. Складність в тому, що в мене будинок піднятий на метр від землі, тобто цоколь засипаний піском і обкладений камнем. Веранда - то прибудова 3 на 3 метра, фундамент - стовпчастий, підлога з цегли кислотостійкої викладена, буду заміняти потім на стяжку.

Власне, тому і питання - який фундамент треба залити під піч до заливки стяжки. Враховуючи, що там грунт насипний - пісок.

Залити 4 , 6 (в залежності від розміру печі) свай . Сваї повинні виходити на 20см нижче чистової підлоги. Потім вкласти чоча б 100мм утеплювача так, щоб він був своєю верхньою частиною на рівні свай , і виходив за межі майбутньої плити на 100мм. по периметру. зверху залити 20см. бетону плиту з просторовим армуванням. І на останок обложити плиту 100мм. утеплювачем по периметру , зєднавши його з нижнім.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та ну, фігачити на метр бетону? Для печі?

 

может тоже столбчатый сделать, как и у самой пристроечки? Бахнуть 4 лунки мотобуром, опалубку с рубероида, арматурку, бетончик....

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Судя по всему песок уже осел и утрамбовался под собственным весом

Сделайте ферму по размеру печи из швеллера 10 см. Забейте в грунт толстую арматуру по углам. Выровняйте ферму по горизонту и приварите ее к арматуре. Залейте бетон внутрь фермы. Она будет несъёмной опалубкой. Внутри можете ж дополнительно заармировать бетон. Получите плиту. На ней можете строить печь.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Забейте в грунт толстую арматуру по углам. Выровняйте ферму по горизонту и приварите ее к арматуре.

Избушку на куриных ножках видел,но печь...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Избушку на куриных ножках видел,но печь...

Видимо надо кое что уточнить.

Сама ферма лежит на земле.

На ней строится печь.

А арматура для страховки. Чтобы основание н не двигалось в горизонте.

Куриных ног там нет и в помине.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Какая арматура в землю?

Это по какой технологии так рекомендуют?

хотя бы так:

Залити 4 , 6 (в залежності від розміру печі) свай . Сваї повинні виходити на 20см нижче чистової підлоги. .

И то толку больше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сама ферма лежит на земле.

До земли ещё метр песка...Если всё равно копать,почему не копнуть ещё немного глубже?При наличии швелера может и да,но если его покупать варить и прочее,то целесообразнее просто залить котлован бетоном.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А не можна армовану плиту сантиметрів 20 залити і всьо? Там пісок знизу, промерзання не страшне геть.

Нащо скільки бетона валити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А не можна армовану плиту сантиметрів 20 залити і всьо? Там пісок знизу, промерзання не страшне геть.

Нащо скільки бетона валити?

 

Я залил плиту толщиной 25 см. С пространственным каркасом под камин-мангал. Но... Я был уверен что у меня нормально утрамбованный песок + мангал примыкал к капитальной кирпичной стене. Вы даёте мало данных, ответственный человек вам подсказывать не станет боясь ошибиться.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А не можна армовану плиту сантиметрів 20 залити і всьо? Там пісок знизу, промерзання не страшне геть.

Нащо скільки бетона валити?

Можна , але Ви не зможете зпрогнозувати наскільки і в яку сторону вся конструкція може просісти . При тому що , фундамент печі обовязково потрібно утеплювати , а то , тупо піч буде гріти фундамент, і все що під ним.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в яку сторону вся конструкція може просісти

Конструкція печі та кількість цегли тримається в таємниці...не виключено,що її взагалі можна скласти на підлозі.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А не можна армовану плиту сантиметрів 20 залити і всьо? Там пісок знизу, промерзання не страшне геть.

Нащо скільки бетона валити?

Я вообще предлагаю 10 сантиметров, но в опалубке из швеллера. Но большие специалисты в комментариях тут меня вряд-ли поймут.

Швеллер нужен в виде армо пояса чтобы плита по краям сохраняла целостность. Далее идёт несколько рядов кирпичной кладки. А она есть самонесущая конструкция.

Для утепления снизу используем пеностекло в кирпичной кладке.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Концепція помінялася кардинально:shock:

Тепер вирішив робити піч безпосередньо на землі. Ну, та яка не підсипалася і давно втрамбована. Отже, геологія: 30 см. грунту, потім йде пісок. Це колишнє русло Дніпра.

Думаю, можна ж зняти грунт, залити фундамент в 30 см, а потім класти піч?

Справа в тому, що я хочу біля печі побудувати тепличку зі склопакетів. А з північного боку зробити зону відпочинку, щоб восени можна було топити цю піч (заодно обігрівати теплицю) і для відпочинку. Тому на плиту планую ще змурувати невеличкі приміщення по бокам для зберігання сільгосп інвентаря, заодно будуть опорою для даху теплиці.

Ну якось так...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...