Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Какие этапы сдачи многоквартирного дома?

Max Power

Рекомендовані повідомлення

Добрый день, кто может подсказать поэтапно, как у нас строящийся дом превращается в сданный без рисков?

Что я имею в виду:

Есть дом, он строится, допустим земля имеет верное назначение и допустим документы в порядке.

Но это не значит, что дом будет сдан.

Потом, как понимать, что этот дом будет подключен не к времянке ,а можно будет заключить прямые договоры, на газ свет и тд?

Я хочу понять, вот этап 1 Стойка 2 Сдача дома 3 Прямые договоры?

Так или нет? кто заключает прямой договор? и на каком этапе дом по закону считается не сдан еще? Ведь если нельзя прямой договор заключить это может считаться дом сданный?

Я не проходил этих этапов поэтому не понимаю последовательность и риски. Если есть все разрешение может ли быть так, что прямой договор заключить не смогу, например, нет мощностей? Или это застройщик передает на баланс энерго или кто?

Спасибо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Етапи ви прописали вірно

2. Прямий договір заключає власник житла, але якщо забудовник зробив всі проекти, отримав всі ТУ і дозволи, оплатив приєднання. Тобто пройшов повну процедуру приєднання

3. Якщо є дозвіл на підключення це ще нічого не означає, і це ризик

4. Якщо забудовник не перепідключає зданий будинок до електромереж, а залишається на тимчасовому приєднанні, як будівельний майданчик, то оплата йде за комерційним тарифом. Багато будинків у Києві та області саме на такому тарифі і сидять.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Етапи ви прописали вірно

2. Прямий договір заключає власник житла, але якщо забудовник зробив всі проекти, отримав всі ТУ і дозволи, оплатив приєднання. Тобто пройшов повну процедуру приєднання

3. Якщо є дозвіл на підключення це ще нічого не означає, і це ризик

4. Якщо забудовник не перепідключає зданий будинок до електромереж, а залишається на тимчасовому приєднанні, як будівельний майданчик, то оплата йде за комерційним тарифом. Багато будинків у Києві та області саме на такому тарифі і сидять.

 

Спасибо за ответ, те . на сколько я понимаю, что одного разрешения не достаточно для того. И выходит, что либо застройщик подключает уже либо этого может никогда не произойти даже с разрешениями и тд.И те, кто купили там квартиры ничего сделать не смогут, если это не сделает сам застройщик? Но я так понимаю, должны быть какие-то документы у застройщика о том, что он уже передал дом ? И тогда только это будет сданный дом полностью.

Если я верно понимаю, то если застройщик все оплатил и получил все договоры, то тарифы уже будут жилые?

Змінено користувачем Max Power
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Этот вопрос наверное про Ирпень?

Там половина новостроек не сдана в эксплуатацию, люди живут с временными коммуникациями по высоким тарифам через застройщика.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
Этот вопрос наверное про Ирпень?

Там половина новостроек не сдана в эксплуатацию, люди живут с временными коммуникациями по высоким тарифам через застройщика.

 

Ну не буквально ,но в целом вы правы да. Скорее это про Ирпень, но такое не только там.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це не тільки про Ірпінь, це зараз скрізь, принаймні в Києво-Святошинському р-ні. Відслідкувати чи забудовник має всі належні документи можливо лише в обленерго, але чи захочуть з вами на цю тему там спілкуватись?..

Ми спершу співвласниками вияснили в обленерго стан справ по нашому будинку, виявилось, що проект затверджений є, а ТУ під цей проект вже втратили свою актуальність:pozor: Тому вже з забудовником і за його кошт! (тут історія в нас дуже ще позитивна, зазвичай забудовнику вже ця тема не цікава) спершу робили нові ТУ, вносили правки в проект у звязку з цим. Здавалось вже можна заклячати договір між ОСББ та обленерго... Спочатку саме ОСББ або інша обслуговуюча компанія має заключити прямий договір.

Але вилізла знову проблема. На початку будівництва забудовник не вніс оплату за кіловати, які виділяються на будинок при підключенні.

І знову нам пощастило, що забудовник оплатив цю квитанцію...

Далі настало нам щастя у вигляді прямих договорів.

Невеличка історія довжиною в 3 роки зі щасливим кінцем.

P.S. дана історія швидше виключення.

Власний досвід інвестування в новобудови Києво-Святошинського р-ну показав, що може пощастити тільки при вкладенні у перші будинки ЖК, хоча це не 100%

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І знову нам пощастило, що забудовник оплатив

Думаю заради вдячності можна озвучити забудовника - у наш час небагато їх порядних

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю заради вдячності можна озвучити забудовника - у наш час небагато їх порядних

 

Вони збудували лише один будинок в Києво-Святошинському р-ні,компанія з західної України зараз діяльності не ведуть, засновника немає в живих, тому і озвучувати немає кого.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...