Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

7188 грн/1т. куб. м. Новые тарифы на газ.

левша

Рекомендовані повідомлення

Какого хрена жители страны, которым местный газ принадлежит согласно Конституции, должны платить по 300 долларов за куб?

 

Якщо газ належить жителям країни, то потрібно його продати і поділити виручку порівну між усіма, а не продавати задешево лише тим кому він потрібен.

Бо виходить, що ті, кому він не потрібен взагалі, не отримають свою частку з видобутку.

 

PS До речі, 200 квадратів-це таки розкіш, хто б що не говорив і як би комусь не хотілось прибіднитись , бо 95% країни не можуть собі дозволити і 100. При чому це розкіш не тільки у нас, а і в більшості країн Європи.

 

Мій замовник (дружина-наша форумчанка)) показав свій будиночок на 150 квадратів швейцарцям (на фото), то вони ахали і охали, що це ж дуже дорогий будинок за їхніми мірками...дивувались як вони з дружиною змогли собі такий збудувати в такій бідній країні. Зараз дружина працює в Швейцарії на керівній посаді в головному офісі, про будинок і мова не йде, навіть квартиру нереально там купити, хоча дохід за нашими мірками космічний.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

что то вы давно в своей теме не отмечались :-(

 

В политичке интереснее. А в экономичке еще больше.

Круче только в эмиграции.

 

А про село писать особо нечего, я просто "из него" пишу. Как-то соберусь с настроением да напишу как сезон прошел, и вообще как живется.

 

Кратко - все по плану, я всем доволен, но как всегда - есть нюансы.

 

Читаю тут про нищету в селах, сказать нечего (под спойлером нудный скучный текст)

 

 

Давно видимо люди в селах не были. У подавляющего большинства и телевизоры 47-50"+, и смартфоны, и вот проводили интернет (я так получилось был инициатором и локомотивом процесса), так просто сразу, сходу 40% домов подключились. Вот еще не было линии даже, а уже 40% домов на тех улицах где зашел провайдер оплатили по 1700 грн. за подключение, значит и есть что подключать (ноуты, планшеты, смарты).

 

Байки про нищих людей в селе из того что я вижу - всего лишь байки. Кстати у меня на улице остался один человек с ВАЗом. Все остальные уже на немецком автопроме конца 90х, кое-кто на приличных евробляхах 6-8+ тыс.

 

Если что тупо обычное село в Черкасской области, и абсолютно обычная улица, я дом покупал тут в 2011 году за 7 тыс. баксов, то есть это не элитная улица.

 

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если что тупо обычное село в Черкасской области, и абсолютно обычная улица, я дом покупал тут в 2011 году за 7 тыс. баксов, то есть это не элитная улица.

Интересно какие цены сейчас, но тут уже это будет офтоп, если не сложно опишите и эту составляющую в своей теме

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо газ належить жителям країни, то потрібно його продати і поділити виручку порівну між усіма, а не продавати задешево лише тим кому він потрібен.

Бо виходить, що ті, кому він не потрібен взагалі, не отримають свою частку з видобутку.

 

PS До речі, 200 квадратів-це таки розкіш, хто б що не говорив і як би комусь не хотілось прибіднитись , бо 95% країни не можуть собі дозволити і 100. При чому це розкіш не тільки у нас, а і в більшості країн Європи.

 

Мій замовник (дружина-наша форумчанка)) показав свій будиночок на 150 квадратів швейцарцям (на фото), то вони ахали і охали, що це ж дуже дорогий будинок за їхніми мірками...дивувались як вони з дружиною змогли собі такий збудувати в такій бідній країні. Зараз дружина працює в Швейцарії на керівній посаді в головному офісі, про будинок і мова не йде, навіть квартиру нереально там купити, хоча дохід за нашими мірками космічний.

 

Про то, что надо делить между всеми согласен.

Про метраж дома, нет. Четверть времени езжу за рулём по Европе. Дом два этажа примерно 8 на 8 для провинциальной Европы норма, плюс подвал и пристройка. Пусть швейцарцы на ноют, а то им фоток накидаю местных.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пусть швейцарцы на ноют, а то им фоток накидаю местных.

Ну я в 98м включил бойлер после 8ми утра в Лондоне, думал меня хозяйка убьет, спас только языковой барьер и на то время детская психика не пострадала :-)

 

 

Хотя дом был квадратов под 200, весь второй этаж 4 спальни сдавался студентам

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...Байки про нищих людей в селе из того что я вижу - всего лишь байки. Кстати у меня на улице остался один человек с ВАЗом. Все остальные уже на немецком автопроме конца 90х, кое-кто на приличных евробляхах 6-8+ тыс....

 

Покатать Вас например по Черниговщине для другой картинки? :-))

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пусть швейцарцы на ноют, а то им фоток накидаю местных.

 

Будинок той на 150 квм на моє бачення досить скромний, що їх так здивувало не знаю, але власнику схильний довіряти.

Думаю,якщо їм показати будинки твого району , вони подумають, що не в тій країні народились.

 

А взагалі , стосовно розкоші дивує Відень... Самий центр, бутіки, найдорожчі марки світу, а навколо ніщебродські за нашими мірками автомобілі, як в звичайному областному центрі України. І час від часу трапляється тесла чи порше. Зате у нас в Києві і хвилини не проїдеш, щоб якийсь субсидійщик на новому РР не проїхав.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну я в 98м включил бойлер после 8ми утра в Лондоне, думал меня хозяйка убьет, спас только языковой барьер и на то время детская психика не пострадала :-)

 

 

Хотя дом был квадратов под 200, весь второй этаж 4 спальни сдавался студентам

 

Есть такое, НО, я уже писал выше, они могут себе позволить все, что хотят по доходам, это лишь привычка экономить.

 

Добавлено через 2 минуты

Думаю,якщо їм показати будинки твого району , вони подумають, що не в тій країні народились.

Да уже мода на масштабы прошла, никто теперь не хочет их покупать :-))))

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да уже мода на масштабы прошла, никто теперь не хочет их покупать )))

Интересно какая сейчас статистика по площадям в среднем по больнице

Но как то в разделе: Как мы строим дома и делаем ремонты

Новых строек в этом году по пальцам пересчитать (((

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Покатать Вас например по Черниговщине для другой картинки? :-))

 

Я потому под спойлер и спрятался шонинада! ))))

А если серьезно, то оно как бы и я прав, и ты прав, и он прав. (с) какой-то умный человек

Все це складно.

 

Потому что определенно кто хочет работать - тот работает. Никому не мешают вырастить тонну смородины и заработать пять копеек. То же самое с чесноком, розами, зеленью, молоком, сыром и т.д. и т.п. (до Киева с Черниговщины не миллион световых лет).

 

У меня в селе трудоспособные все при деле, так или иначе, а не при деле те кого и плетью работать не заставишь.

 

Одни кого мне в селе реально жалко это пенсионеры, особенно те что без детей, или те о ком дети хорошо не заботятся, вот в этом случае и правда всех этих льгот и субсидий даже мало. Потому что медицина, лекарства, пожилой возраст, здоровье.

 

Такие вот наблюдения, из жизни так сказать.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

никто теперь не хочет их покупать :-))))

Дурних немає..:)

А дуже багато замовників взагалі жаліються, що не збудували одноповерховий будинок на 100-140 кв, бо діти все одно ні за що жити з ними в цьому "щасті" не хочуть, а купа кімнат просто стоїть на режимі антизамерзання.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прошу прощения за мои эмоциональные посты. Я не «публичный патриот», но честно переживаю за людей и страну и хочу лишь, чтобы все было правильно. Я проживу и при 8 за куб и при 20, но вот многих мне искренне жалко. Платить не могут, а то, что имеют, сейчас продать не возможно, плюс субсидию забрали. Мужиков взрослых и ленивых не жалко, жалко пожилых, женщин без мужей, больных людей. Такая прослойка очень большая.
  • Лайк 17
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Интересно какая сейчас статистика по площадям в среднем по больнице

Но как то в разделе: Как мы строим дома и делаем ремонты

Новых строек в этом году по пальцам пересчитать (((

 

По моїй статистиці за минулий рік в роботі : 40% 1 поверхові 100-140, 60%-двоповерхові( половина з них до 150 квадратів)

 

Добавлено через 6 минут

Прошу прощения за мои эмоциональные посты. Я не «публичный патриот», но честно переживаю за людей и страну и хочу лишь, чтобы все было правильно. Я проживу и при 8 за куб и при 20, но вот многих мне искренне жалко.

 

У мене є 2 двоюрідні сестри, одна менша живе в Каневі, інша старша в Німеччині. Молодша жаліється на життя, що грошей їй з чоловіком не вистачає на комуналку, їжу і т.п. Старша регулярно пересилає щось на допомогу.

І тут вона бачить в фейсбуці фото молодшої після манікюру і нарощування нігтів. Вона у мами питає: "шо за на... це ж коштує грошей?" А та їй відповідає: "так вона кожен тиждень понтові манікюри робить і по перукарням ходить , каже , що тий їй кошти даєш щоб вона гарно виглядала". Після цього старша ні копійки не переслала, тільки мамі і тільки під контроль.

 

Мораль: не бідкайся про тих, хто цього ніколи не оцінить.

Ти й далі будеш для тих, за кого переживаєш, буржуєм-куркулем з величезним будинком, що накрав десь грошей, бо стільки заробити неможливо чесною працею.

:beer:

  • Лайк 11
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне приятно с Вами общаться, мы разные и мнения у нас разные и ошибаться мы все можем, но мы друг друга уважаем и умеем выслушать, жалко, что весь форум не такой и фейсбук не такой и страна не такая. Умели бы уважать друг друга, все было бы проще :-(
  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если что тупо обычное село в Черкасской области

У подавляющего большинства и телевизоры 47-50"+, и смартфоны, и вот проводили интернет (я так получилось был инициатором и локомотивом процесса), так просто сразу, сходу 40% домов подключились.

Що це за космосело таке? Я в пригороді Черкас живу, то у нас дротовий інтернет вже пів року не можуть провести - нема достатньої кількості абонентів. Авто - в основному совавтопром, гроби на колесах. Сусіди по вулиці тримають двох корів, стадо гусей, курі, працюють ще й на роботі десь - щось я в них особливих доходів не бачу...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що це за космосело таке? Я в пригороді Черкас живу, то у нас дротовий інтернет вже пів року не можуть провести - нема достатньої кількості абонентів. Авто - в основному совавтопром, гроби на колесах. Сусіди по вулиці тримають двох корів, стадо гусей, курі, працюють ще й на роботі десь - щось я в них особливих доходів не бачу...

 

Разве две коровы, стадо гусей, куры это все признак нищеты?

Я не утверждаю что это село олигархов, я исключительно написал о том что сам вижу, про телевизоры знаю потому что каждому помогал купить по оптовой цене в Киеве, ну и потому что "посоветуй модель, ты же разбираешься". Про интернет тоже знаю потому что организовывал заход провайдера в село. Про машины - глазами это вижу, как несколько соседей за два года с тазов пересели на старый, но немецкий автопром.

 

А ну да, одно не сказал - за 300-350 грн. в день на уборку урожая в сезон (клубники, смородины) - найти людей нереально, от слова совсем, и это связано с тем, что, все у кого руки на месте уже выращивают те же культуры, и они соберут свой урожай, и сдадут свою ягоду оптом.

 

Вот последний месяц много людей просто три-четыре раза в неделю ездят на базары - розы, саженцы разные и т.д., и все у них получается, а вы говорите "космосело". Я вообще давно не видел здоровых людей без денег если они не лентяи. Конечно эти деньги не "тысячи евро в месяц как у немцев", но и мы не немцы, бмв с мерседесами не делаем.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Це ключове :) . А то плач Ярославни про те що на будинки в 200 квадратів не дають субсидію вже надоїв.

 

Плач не про наявність субсидії.

А про те як визначається хто куркуль.....

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Разве две коровы, стадо гусей, куры это все признак нищеты?

ну чомусь у господарів великих будинків, з дорогими машинами і відпочинками за кордоном, нема на задньому дворі гусей, курей та корів.

І більшість людей тримають/доглядають худобу не від того що їм це подобається, а тому що нема можливості піти і купити її вже готовою (про якористь м*яса я не говорю, зрозуміло що домашнє ліпше).

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну чомусь у господарів великих будинків, з дорогими машинами і відпочинками за кордоном, нема на задньому дворі гусей, курей та корів.

І більшість людей тримають/доглядають худобу не від того що їм це подобається, а тому що нема можливості піти і купити її вже готовою (про якористь м*яса я не говорю, зрозуміло що домашнє ліпше).

В двоюрідного брата в селі в череді залишилось 10 ДЕСЯТЬ КАРЛ корів. Таких через 3. Раніше було теж три, але по 5060 голів. Плюс ті голови які дити влітку пасли поза чередою. Поголів'я скоротилось в 6-7 раз. Не хочуть люди за копійки здавати молоко. На горіхах, насіння гарбуза за рік більше заробляють.

 

Мене все більше цікавить запитання звідкіля масло береться?

 

 

Так що скоро худоба залишиться тільки в фанатів, які не можуть без неї уявити свого життя. Їм поф на рентабельність, то спосіб життя такий.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Разве две коровы, стадо гусей, куры это все признак нищеты?

В іншій країні - звісно ні. Забув, сусід, до речі, ще й колекціонер антикваріату. В нього у дворі два вінтажних авто стоять, їм вже років по 30-40.

А ну да, одно не сказал - за 300-350 грн. в день на уборку урожая в сезон (клубники, смородины) - найти людей нереально, от слова совсем, и это связано с тем, что, все у кого руки на месте уже выращивают те же культуры, и они соберут свой урожай, и сдадут свою ягоду оптом.

Власне, відповідь у Вашому пості. А хто не вирощує - той не буде кидати постійну оботу заради тижня додаткових заробітків.

Я теж пишу про те, що бачу кожного дня. І я не бачу геть заробітків у селі. Але бачу, як вирізають на дрова навколишні посадки. Возять ті дрова причіпами на совейському хламі, який вже на ладан дихає. Нє, не без того, що є й такі, які гарно заробляють (по сільським міркам, звісно). Але таких - меншість.

 

Добавлено через 3 минуты

Так що скоро худоба залишиться тільки в фанатів, які не можуть без неї уявити свого життя. Їм поф на рентабельність, то спосіб життя такий.

Да, вирощують для себе, щоб мати нормальне м"ясо. В мене сусіди так дві свинки тримали - сало ще між своїх продавали, м"ясо - ніколи, тільки свіжиною пригощали, як кололи. Я теж тримаю вдома курей саме на м"ясо для дітей - в мене немає іншого виходу, де я куплю нормальне м"ясо? Хіба козу на базарі, і то не завжди вона там є.

 

Добавлено через 3 минуты

Мене все більше цікавить запитання звідкіля масло береться?
Ми збиваємо вручну - нам кожного тижня по 9 літрів молока продають сусіди-багачі, колекціонери антикваріату.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В двоюрідного брата в селі в череді залишилось 10 ДЕСЯТЬ КАРЛ корів. Таких через 3. Раніше було теж три, але по 5060 голів. Плюс ті голови які дити влітку пасли поза чередою. Поголів'я скоротилось в 6-7 раз.

теща живе в селі в Черкаській обл. яке до 98 року мало найбільшу ферму чи на район чи на область, вже не пам*ятаю. Зараз від ферми ода цегла залишилася, а людей у яких є корови на пальцях рук можна перерахувати. Дорого тримати,годувати, а молоко копійки коштує. Ми як там то беремо 20грн за 3л. В черкасах на ринкові 15грн за 1л.

 

Добавлено через 1 минуту

Ми збиваємо вручну - нам кожного тижня по 9 літрів молока продають сусіди-багачі, колекціонери антикваріату.

і на виручку їздять відпочивати, тільки не за кордон а на город за сіном/соломою.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо газ належить жителям країни, то потрібно його продати і поділити виручку порівну між усіма, а не продавати задешево лише тим кому він потрібен.

Бо виходить, що ті, кому він не потрібен взагалі, не отримають свою частку з видобутку.

....

Мій замовник (дружина-наша форумчанка)) показав свій будиночок на 150 квадратів швейцарцям ...дивувались як вони з дружиною змогли собі такий збудувати в такій бідній країні.

ИМХО, в продолжении бреда .... жителям страны принадлежат и леса, и нефть ... в конце концов я не пользуюсь льготным тарифом на электроэнергию (він не потрібен взагалі) ... куда мне обращаться для получения компенсации в денежном эквиваленте? ))) :D:D:D

 

Дайте украинцу зарплату швейцарца и он будет платить коммуналку как в Швейцарии, будет питаться такой же качественной едой, получать качественные услуги, отдыхать в Европе ... поверьте на слово, когда украинцы почувствуют качественную жизнь они забьют на постройку частных домов, будут жить в 1-2к квартирах и путешествовать по миру.;)

 

Flash правильно заметил, в Европе в принципе экономят природные ресурсы, точно так же как ОАЭ, в ванной отеля наклейка с просьбой "экономить воду" + лейка, с которой вода "не течет" по украинским меркам :grin: ... Другими словами, у людей с достатком иная философия жизни, а не потому, что не могут себе позволить.

... один говорил- я могу себе позволить по зарплате топить, как хочу и чем хочу, я просто экономлю, если это возможно свои деньги.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

і на виручку їздять відпочивати, тільки не за кордон а на город за сіном/соломою.
Ну да, у них же і мотоблок є, тому подорожують постійно. Я ж кажу - олігархи прямо...
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Дайте украинцу зарплату швейцарца и он будет платить коммуналку как в Швейцарии, будет питаться такой же качественной едой, получать качественные услуги, отдыхать в Европе ... поверьте на слово, когда украинцы почувствуют качественную жизнь они забьют на постройку частных домов, будут жить в 1-2к квартирах и путешествовать по миру.;)

 

Flash правильно заметил, в Европе в принципе экономят природные ресурсы, точно так же как ОАЭ, в ванной отеля наклейка с просьбой "экономить воду" + лейка, с которой вода "не течет" по украинским меркам :grin: ... Другими словами, у людей с достатком иная философия жизни, а не потому, что не могут себе позволить.

 

 

Насмішили. :lol: Абсолютна більшість тих, хто будує 2-3 поверхові будинки в селі з парканами по 3 м - то люди, які роками заробляють у Європі, зокрема в Італії по 15 років. Вони прекрасно бачили як живуть європейці, але не перейняли від їхнього образу життя зовсім нічого. Навіть їхні хатинки, тим більше паркани - геть не схожі на житло звичайного європейця.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тим більше паркани - геть не схожі на житло звичайного європейця.

А в нас в селах (та й в містах, за великим рахунком) паркан - то необхідність. От я не загородив парканом ділянку зі сторони копанки (так, трохи сітки поставив, із залишків), то в мене там і рибу приходять без спросу ловлять іноді, і діти лазять, а головне - постійно якесь сміття валяється. Поруч дорога, по якій ходять раз в п"ятирічку. Як воно там опиняється - для мене загадка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...