Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

паркет занадто сильно всохся :(

Andriy_lviv

Рекомендовані повідомлення

Декілька років тому робив ремонт дочці у квартирі,там де був дерев'яний паркет такий як у початку теми то там були проблеми,він дуже скоро знищувався,царапини,через півроку почав скрипіти місцями.Тоді вартість за м\кв була 650 грн плюс фанера і монтаж.А там де стоїть ламінат по 300 грн ніяких проблем.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да вот что я понял за свою стройку - никакого дерева и металла. Дерево живёт своей жизнью при космической цене. А металл ржавеет. И то и то требует постоянного внимания. Стараюсь обходится без них. Плитка и ламинат, если по теме.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

детальніше дослідив паркет. всихання є рівномірним, по всій площі. ближче до батарей чи плитки ( теплої підлоги ) чуть більше.

отже, це не залежить від того, що труби опалення йдуть під паркетом.

вони в подвійному ізоляторі, так ще й у стяжці і над ними фанера 1,2 см.

 

мій висновок - проблема у паркеті. він недосушений з фабрики. або його розпаковували з целофану і одразу клали. я цей момент не пригадую.

зараз на вулиці вологість 80-90%. у мене є система рекуперації повітря.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

детальніше дослідив паркет. всихання є рівномірним, по всій площі. ближче до батарей чи плитки ( теплої підлоги ) чуть більше.

отже, це не залежить від того, що труби опалення йдуть під паркетом.

вони в подвійному ізоляторі, так ще й у стяжці і над ними фанера 1,2 см.

 

мій висновок - проблема у паркеті. він недосушений з фабрики. або його розпаковували з целофану і одразу клали. я цей момент не пригадую.

зараз на вулиці вологість 80-90%. у мене є система рекуперації повітря.

 

Зато как любят обвинчть именно хозяина квартиры. А то что паркет недосушенный было видно сразу. Правильно высушенное дерево "замирает" расширение и сужение минимальные. Да, если его положить на горячую поверхность, то оно усохнется еще и очень сильно. Но у вас реально сохнет ФСЕЕЕЕЕ!!!! И я не встречал производителей, которые скажут - да, мы недоделали и недовели продукт до норм! Это наша вина - готовы компенсировать! Все утверждают что делают идеально качественный товар!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Теж не розумію, як при таких гарних умовах, як у мене, паркет по всій площі може всохнутись так сильно. Десь більше, десь менше. У трьох кімнатах +- однаково.

Ні в кого такого всихання критичного не бачив, щоб з-за паркету виднілась фанера. Як його експлуатувати тепер? Шпарина + фаска роблять дірку...вигляд жахливий. Ще й просвічується світла фанера під темним паркетом. У дірі збиратиметься бруд, вологість.

Широкі шпарини не всюди, але ближче до батарей зустрічаються. В інших місцях шпаринки вужчі, але є.

 

Ось вхідні дані:

  • В квартирі +18+19° стабільно.
  • Є система рекуперації (2 рекуператори), які приводять повітря в норму.
  • На вулиці вологість висока.
  • Після отримання, лежав і вкладався за 2-3 тижні.
  • Труби опалення під стяжкою завернуті в подвійну теплоізоляцію.
  • Під стяжкою 3 см пінопласт. Фанера 12 мм.
  • Знизу - квартира.
  • Стяжка 8 сантиметрів від плити.
  • Котел гріє на 30°. Рідко 40°.
  • Паркет накритий тонким картоном.

 

Думаю, для мене тепер єдиний вихід - це шпаклювання.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Andriy_lviv яка відстань і що знаходиться між трубами в подвійній ізоляції і паркетом?

 

Добавлено через 3 минуты

Розкласти з пачок,добавити опалення трошки,нехай так полежить з місяць,відсортувати і монтувати,не надіятись на чудо бо це дерево.:)

 

Паркет ще в жовтні поскладав в кімнаті в квартирі, укладка планується не швидше червня, чи є шанс що він краще висохне і не буду менший ризик всихання як у автора теми? Чи навпаки можливе "псування" паркету.

Розмір 100х700мм, дуб. Стоїть палетований, стягнутий стяжками, трохи накрив плівкою. Квартира суха. Через зиму опалення не працює, температура не повинна опуститися нижче +5.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Паркет ще в жовтні поскладав в кімнаті в квартирі, укладка планується не швидше червня, чи є шанс що він краще висохне і не буду менший ризик всихання як у автора теми? Чи навпаки можливе "псування" паркету.

Розмір 100х700мм, дуб. Стоїть палетований, стягнутий стяжками, трохи накрив плівкою. Квартира суха. Через зиму опалення не працює, температура не повинна опуститися нижче +5.

Перш за все потрібно чітко виконувати вказівки виробника,це він отримав матеріальну вигоду.На рахунок "псування" під час акліматизації слушне зауваження бо воно можливе через властивості деревини.Приклеяна та прибита до фанери паркетина деформується меньше ніж та що вільно лежить,це факт.Проте приклеяна може

всохнутись і будуть описані в темі проблеми.Якщо бути справедливим то я не зустрічав таких техумов на цільнодерев'яний паркет де виключено всихання або набухання та відсутність зміни габаритних розмірів(шпар).Скоріше це вимога споживача в сьогоденні,бо заплативши такі гроші хочеться результату а його нема.Прикро.Всіх з Різдвом!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

100 мм занадто широкий, особливо при тангенціальному розпилі. При сезонній деформації до 1% маємо до 1 мм на планку.

В квартирі ніхто не живе, тому вологість сильно впала і дерево почало всихатись. Як варіант тримати вологість до 50%. Теплоізоляція на трубах опалення не дає 100% ізоляції, якась частина тепла нашріває стяжку і фанеру і паркет.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

100 мм занадто широкий, особливо при тангенціальному розпилі. При сезонній деформації до 1% маємо до 1 мм на планку.

В квартирі ніхто не живе, тому вологість сильно впала і дерево почало всихатись. Як варіант тримати вологість до 50%. Теплоізоляція на трубах опалення не дає 100% ізоляції, якась частина тепла нашріває стяжку і фанеру і паркет.

У друзів такий же ж паркет, але лакований по місці. Немає ніяких шпар. Все чітко припасовано.

IMG-c830779912d5bf3dcc6cfbf86f7eebf8-V.jpg

а у мене жо:

IMG-f34284ef085cf55503d59ca9f1471ae9-V.jpg

 

У мене паркетини були лаковані і тоновані десь на фабриці. В квартиру вже попали готові і їх просто набили на фанеру.

Можливо, у цьому корінь зла?

Дуже сподіваюсь, що весною все прийде в норму.

 

Не хотілось би шпаклювати тріщини

Змінено користувачем Andriy_lviv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У друзів такий же ж паркет, але лакований по місці. Немає ніяких шпар. Все чітко припасовано.

IMG-c830779912d5bf3dcc6cfbf86f7eebf8-V.jpg

а у мене жо:

IMG-f34284ef085cf55503d59ca9f1471ae9-V.jpg

 

У мене паркетини були лаковані і тоновані десь на фабриці. В квартиру вже попали готові і їх просто набили на фанеру.

Можливо, у цьому корінь зла?

Дуже сподіваюсь, що весною все прийде в норму.

 

Не хотілось би шпаклювати тріщини

У вас что паркет просто прибит к фанере? Судя потому что за пол отопительного сезона он ссохся на столько сильно, то усыхания будет длиться года три. На вашем месте я б его не шпатлевал, так как он с фасками. Как по мне самое оптимальное решение, это купить масло (скорее всего он им обработан) под цвет паркета и натереть его, добавиться влагостойкость и уйдут светлые пробелы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Паркет лакований, тонований.

А як ідея почекати до весни, а потім всі критичні місця заліпити герметиком під колір?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А як ідея почекати до весни, а потім всі критичні місця заліпити герметиком під колір?

а к продавцу с рекламацией?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Продавець каже, що матеріал був якісним, просушеним.

Укладчик каже, що не винен, що матеріал усохся.

В даному випадку, судячи з теми, винен я.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Продавець каже, що матеріал був якісним, просушеним.

Укладчик каже, що не винен, що матеріал усохся.

В даному випадку, судячи з теми, винен я.

 

Если за проэкт отвечают двое, виноватого не найти! - закон мерфи!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Продавець каже, що матеріал був якісним, просушеним.

а надавить письменной претензией и образцами заявлений в налоговую итд и славой в интернете не?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А смысл давить? И на кого?

Кто измерял влажность паркета? Кто измерял влажность стяжки?

Есть этому какие-то подтверждения?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На вулиці вологість висока.

Здесь важна не относительная, а абсолютная влажность: 80% при -10° это очень сухой воздух 0.002 кг/м3, запуская его в квартиру и нагревая до 19° вы получаете влажность 12%, а должно быть 50%

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А смысл давить? И на кого?

Кто измерял влажность паркета? Кто измерял влажность стяжки?

Есть этому какие-то подтверждения?

это вопросы к продавцу

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

зараз на вулиці вологість 80-90%

 

Сейчас на улице зима. А чем холоднее воздух, тем меньше влаги он способен удерживать. Достаточно нагреть входящий с улицы якобы насыщеный влагой воздух, как он тут же превращается в суперсухой. А в нежилой квартире воде испаряться неоткуда, еду там не готовят, не моются, не дышат, наконец.

Говорят вам, попробуйте померять влажность внутри помещения. Стопудово окажется, что она существенно ниже нормы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С высокой долей вероятности древесину не досушили, но как это проконтролировали? Измеряли ли влажность перед отгрузкой/укладкой? И есть ли этому какое-то подтверждение? + еще сейчас действительно существенно упала влажность в помещениях - вот и результат.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...
Сейчас на улице зима. А чем холоднее воздух, тем меньше влаги он способен удерживать. Достаточно нагреть входящий с улицы якобы насыщеный влагой воздух, как он тут же превращается в суперсухой. А в нежилой квартире воде испаряться неоткуда, еду там не готовят, не моются, не дышат, наконец.

Говорят вам, попробуйте померять влажность внутри помещения. Стопудово окажется, что она существенно ниже нормы.

 

Пройшла осінь, зима. Скоро травень, ситуація не покращилась.

Як радите вирішувати проблему видимих замків у паркеті?

Майстри, що укладали паркет, радять 2 способа:

або заліпити отвори герметиком в колір паркета

або зашпаклювати отвори.

 

IMG-20190103-212630.jpg IMG-20190103-212710.jpg IMG-20190103-213509.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Як успіхи? є тріщини?

З приходом весни тріщини зменшились дещо.

Зараз займаюсь іншими роботами. Коли дійде до усуненні недоліків паркету - відпишусь детальніше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
З приходом весни тріщини зменшились дещо.

Зараз займаюсь іншими роботами. Коли дійде до усуненні недоліків паркету - відпишусь детальніше.

Вы так и не созрели померять влажность в помещении?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы так и не созрели померять влажность в помещении?

А що це дасть?

Вона змінюється динамічно, щотижня. Якщо не з погодою, то з увімкненням приладів, теплої підлоги та батарей.

Впливати на її стабільний стан важкувато.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...