Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Порадьте комерційний пиріжок/або бус

Nobel

Рекомендовані повідомлення

Да.Несколько раз сталкивался.проблем не было.

Кстати, перерегистрацию делал у вас в Барышевке. Считается, что там меньше очередь\загрузка и можно все быстрее сделать.

 

З.Ы. Костя (Nobel), а Калину удалось продать?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З.Ы. Костя (Nobel), а Калину удалось продать?

ні, всі хочуть по дорученню...більше такої помилки, як з попередніми доручннями на авто не зроблю..до цих пір висять машини, які продав 6-8р назад

 

віддам тестю, нехай краще свій катається..якраз на днях поставлю ГБО

 

Добавлено через 1 минуту

Кстати, перерегистрацию делал у вас в Барышевке. Считается, что там меньше очередь\загрузка и можно все быстрее сделать.

по електронній черзі через особистий кабінет водія взагалі ніяких проблем, я з Фіатом був 3 рази в МВС...спочатку перереєстрацція, потім акт огляду, що вона вантажна, потім реєстрація пасажира...і то були часи пік з тими бляхами, черги по 300-400авто по 3 доби стояли...Через ел чергу прямо як з дипломатичним паспортом )))

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Яка резина зараз стоїть у Вас? Цікавить типу розмір? Заводом приписана 195*60*16, а ставлять 205*60*16. Цікаво як машина їде на таких))
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікаво як машина їде на таких))

Вы серьезно думаете почуствовать разницу? Особенно если на альтернативе никогда не ездили... :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Яка резина зараз стоїть у Вас? Цікавить типу розмір? Заводом приписана 195*60*16, а ставлять 205*60*16. Цікаво як машина їде на таких))

 

зимова була 195/65/16 Цешка

 

зараз 205/60/16 пасажирська...мягша, але то докатую, взяв її з легкосплавами..мені для вантажів не ок...

 

ставлять 215/60...то впритик...215/65/16 пробував, тре об арки

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Плюсы 205/60 перед 195/60:

- больше выбор, 195 - в основном коммерческая, жёстче

- чуть больше клиренс, чуть шире и выше - меньше травм от ям.

 

Одна из подаренных отцу машин - такой же короткий Добло чистый пассажир, поставил многоспицевое литьё от альфа-ромео с китайщиной 205/60 - вполне норм. Мотор 1.4 95 сил - тухлятина. Да и вообще машина в сравнении с каддиком(есть в работе 2013 1.6тди длинный груз) - небо и земля. Кадди как машина на голову выше. Но отец - пенсионер, ездит, нравится.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

небо и земля. Кадди как машина на голову выше. Но отец - пенсионер, ездит, нравится.

 

на нових каддіках не їздив, але пару знайомих мають 2006р 1,,9ТДІ..да, їде він цікавіше за добло..но по ходовці, по обєму і зручності посадки/керування...мій ДОбло на голову вищий

 

по ціні кавалків теж..необгрунтовано дорогі до Фольців..хоч і до Фіата не дешеві )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы серьезно думаете почуствовать разницу? Особенно если на альтернативе никогда не ездили... :)

 

Я ні. А ось форумчани та й підкажуть))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
буде газ..не будуть поїздки 20км

 

8350у.о. з двома комплектами коліс

Добра ціна. Вкотре роззираюсь, що б взяти (одного добліка виявилось замало))). І альтернатив не бачу. При пробігу 50 ткм в рік газ таки вирішує, обслуга недорога.

От тільки хочу намутити 120 кс і шестиступку, хоча водії кажуть, що й 95-ка норм. Але на дальняк невесело.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

одного добліка виявилось замало
А в мене сусід нещодавно продав дизельного Добліка (2006 р, 180 000 км) і купив бензинового Логана (першого покоління).

Сиджу і чухаю потилицю, що ж це було?

Що повинно статися, щоб зробити такий дауншифт?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для розміреної їзди вистачає 95сил без проблем..

 

А от кондиціонер то зло..Сиджу вже кашлчю і нежить..І це тільки вкл кондишин на мін

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
А в мене сусід нещодавно продав дизельного Добліка (2006 р, 180 000 км) і купив бензинового Логана (першого покоління).

Сиджу і чухаю потилицю, що ж це було?

Що повинно статися, щоб зробити такий дауншифт?

Там наревно був невдалий 1.3 мотор.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добра ціна. Вкотре роззираюсь, що б взяти (одного добліка виявилось замало))). І альтернатив не бачу. При пробігу 50 ткм в рік газ таки вирішує, обслуга недорога.

От тільки хочу намутити 120 кс і шестиступку, хоча водії кажуть, що й 95-ка норм. Але на дальняк невесело.

 

У мене 6ти ступка. По городу жопа їздити, коли ти в пробках. Перша дуже коротка, необхідно одразу на другу перемикатися, друга така тяговита. У мене був форд конект, так там першою можно було завжди обійтися))

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене 6ти ступка. По городу жопа їздити, коли ти в пробках. Перша дуже коротка...

 

Та это жесть вообще ) В моем форде на 6 передаче 2000 оборотов это всего лишь 80 км/ч :o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А шо за мотор?У нас же вроде Форды одинаковые,у меня на 6 передаче 2000 оборотов это где то 120.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2.4L Duratorq-TDCi (135/140PS)-Puma

 

Добавлено через 2 минуты

Передаточные числа MT82

1-я передача 5.441

2-я передача 2.839

3-я передача 1.721

4-я передача 1.223

5-я передача 1.000

6-я передача 0.794

мост 4.27

Диаметр колеса 703 мм ...... = 78 км/ч

 

Добавлено через 1 минуту

... на 6 передаче 2000 оборотов это где то 120.

 

У меня в хонде на 5 две тыщи это 120 :D

 

Добавлено через 1 минуту

Кроме того, еще и усиленная подвеска. Купил подшипник ступицы по вину, привез на СТО - не подходит :o Взял оригинал, поехал менять, продавец каже - ну тебе "повезло", одна машина на тысячу :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это у тебя серьёзный подход!Всё знать до мелочей!Я просто знаю что у меня мотор 2.2. и на трассе это самолёт.А в пробках да,хероватенько на 1 тыкатся.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Потестдрайвив добло нуово 1.4 бенз 95 кс - цей мотор ледве тягне порожнє авто. Я не знаю, як на ньому возити тону. Водій, котрий постійно їздить на добліку 1.4 75 кс сказав, що на новому їздити не буде. Новий добло значно важчий за попередника, і 20 доданих конячок не вирішують питання. Зрозумів, що має сенс лише 1.6 дизелем 105 кс, який бажано чпокнути до 120 ( в Європі продають цей мотор з такою прошивкою), та 1.4 t-jet 120 кс. Власне такі варіанти зараз і придивляюсь. Ще сподобався новий трафік 1.6 на 125 кс. Доволі жвавий і споживаня зменшили суттєво. Форд транзит кастом ще не дивився, але теж в фаворитах.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

нормально їздить той 1,4...що Ви розказуєте...і їздить навіть на газі...і з карєрів пісок тягає, і дрова..і ще купу всього

1,4 тджет звичайно цікавіший..але з заводу йшли з метаном (тут свої +/-) і їх ну дуже мало в Україні....+ додаткові дорогі кавалки у вигляді турбіни, пари додаткових датчиків, додаткового радіатора охолодження масло, який часто виносить мозок протіканням і т.д.

 

дизель - хіба новий з салону..новомодні дизеля ніколи б не брав з рук..

 

Видно водій балуваний...я в свій час їздив на всьому, що дають.....

 

Добло в карєрі..

 

IMG_20190725_094931_500.jpgi.gif

 

IMG_89598580e90df07a4886c521a3698b3f_V_500.jpgi.gif

 

IMG_3044712186fd40a9beb383e3f7c75e2a_V_500.jpgi.gif

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Люди добрые, а подскажите по большому бусу. Нужен Крафтер длинный/высокий. Бюджет на покупку забугром около 6000е. Можно чуть помятый. Шо смотреть куда копать?
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...