Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

мансардные окна

Nata_liya

Рекомендовані повідомлення

Всім доброго дня!

 

Потрібно 4 мансардних вікна (одне в санвузол, одне на другий поверх біля сходів і по одному в дві спальні), обираємо між Велюксом та Ротою. Відкривання по центральній осі не хочемо - щоб не битись головою об ці вікна, коли вони відкриті (бо середина вікна десь буде на рівні до 2-х метрів). Цікавить чи хтось на форму може продати такі вікна і зробити знижку :Rose:... Розміри орієнтовно 74(78)*118. Поки що дивимось в бік моделей Рота Р7, начебто озвучувана ціна була близько 400євро за вікно, без оклада, велюкс з повним відкриттям нарахували 18 тисяч гривень за вікно. Вікна вже потрібні були "на вчора"... Допоможіть, будьь ласка, порадою, хто може :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В этом разделе задаём сложные вопросы, получаем умные ответы.

 

Тендеры, цены, скидки, поставщики находятся тут: www.stroimdom.com.ua/forum/forumdisplay.php?f=87

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зрозуміло - я просто сподівалась отримати коментарі в плані якого з цих двох виробників краще обрати і конкретно може якісь моделі б хто порекомендував, але ок. Дякую. Мені треба видалити цю тему?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

просто сподівалась отримати коментарі в плані якого з цих двох виробників краще обрати

Это лидеры рынка. Оба хороши. Обратите внимание на индивидуальные особенности окон, которые вам больше по душе. На основании этого и делайте свой выбор.

 

Добавлено через 1 минуту

я просто сподівалась отримати коментарі

я могу помочь вам их поставить правильно. что бы вложенная инвестиция на весьма недешёвые девайсы не нивелировалась косорукими и/или незнающими ничего и не читающими инструкции, строителями.

 

выкладывайте фото процесса, подскажем

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Вeлюкса нeмає вікон що б відповідали Рото 7й сeріі. В них є панорамні вікна з

відкриванням по вeрхній осі, цe більшe аналог Рото 8і сeріі.

У вашому випадку, якщо сeрeдина вікна будe на висоті 2м, то кращe взяти вікно з цeнтральною віссю відкривання, бо при такій висоті ризикуєтe нe дістати до ручки.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зрозуміло - я просто сподівалась отримати коментарі в плані якого з цих двох виробників краще обрати і конкретно може якісь моделі б хто порекомендував

Візьміть Fakro :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Візьміть Fakro :)

От їх не хочу :)

 

Добавлено через 1 минуту

Это лидеры рынка. Оба хороши. Обратите внимание на индивидуальные особенности окон, которые вам больше по душе. На основании этого и делайте свой выбор.

 

Добавлено через 1 минуту

 

я могу помочь вам их поставить правильно. что бы вложенная инвестиция на весьма недешёвые девайсы не нивелировалась косорукими и/или незнающими ничего и не читающими инструкции, строителями.

 

выкладывайте фото процесса, подскажем

Дякую, буду мати на увазі Вашу пропозицію :). А за 50 км від Києва по Житомирській трасі Ви зможете виїхати на встановлення 4-х вікон (або 3-х вікон і одного люка)?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А за 50 км від Києва по Житомирській трасі Ви зможете виїхати на встановлення 4-х вікон (або 3-х вікон і одного люка)?

Та без проблем

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...