Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Питання по склохолсту та ремонтному флізеліну

Naya

Рекомендовані повідомлення

Шановні форумчани, точно знаю, що тут багато хороших спеціалістів, тому прошу консультації по таких матеріалах, як ремонтний флізелін та склохолст.

 

Є підозра, що деякі наші стіни точно даватимуть тріщини, а також можуть бути тріщини на стелі. (Стеля - ГКЛ). Довго ми думали який варіант вибрати для внутрішніх робіт по оздобленню й наткнулися на ці матеріали.

Але є питання:

Що таки краще використовувати: флізелін чи склохолст?

Який їх вплив на здоров"я (от є нав"язлива думка, що мікрочастинки зі склохолста можуть вдихатися, чи це я надумую собі?)

Наскільки я зрозуміла, то склохолст ще треба шпаклювати, а флізелін уже одразу можна фарбувати?

Якщо використовувати, то якої щільності має бути флізелін/склохолст для стелі/стін?

Дякую :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановні форумчани, точно знаю, що тут багато хороших спеціалістів, тому прошу консультації по таких матеріалах, як ремонтний флізелін та склохолст.

 

Є підозра, що деякі наші стіни точно даватимуть тріщини, а також можуть бути тріщини на стелі. (Стеля - ГКЛ). Довго ми думали який варіант вибрати для внутрішніх робіт по оздобленню й наткнулися на ці матеріали.

Але є питання:

Що таки краще використовувати: флізелін чи склохолст?

Який їх вплив на здоров"я (от є нав"язлива думка, що мікрочастинки зі склохолста можуть вдихатися, чи це я надумую собі?)

Наскільки я зрозуміла, то склохолст ще треба шпаклювати, а флізелін уже одразу можна фарбувати?

Якщо використовувати, то якої щільності має бути флізелін/склохолст для стелі/стін?

Дякую :)

Миллиард раз отвечалось.Искать в Поиске-куча одинаковых тем.Теперь понимаю,как задолбали одни и те же вопросы,тех мастеров,что тут появились на 2-3года раньше меня.:-o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

malyarman, ну якщо вам особисто приходиться відповідати в мільярд перший раз, то пройдіть мимо...

Може по пошуку й видає багато різних тем з надцятьма сторінками, але серед цієї всієї неактуальної мені на даний момент інформації знайти саме те, що мене зараз цікавить досить важко...

А якщо мільярд раз говорилося, то може ссилочкою кинете, де є конкретна відповідь на моє питання...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Например тут:www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=28510&highlight=%F1%F2%E5%EA%EB%EE%F5%EE%EB%F1%F2+%E8%EB%E8+%F4%EB%E8%E7%E5%EB%E8%ED

Введите в Поиске,например "Стеклохолст или флизелин" и не ленитесь покопаться в высветившихся темах.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...