Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Vaillant VU INT 306/5+VIH R150+VRC 470+VR 61 + Danfoss 088U0096 FHM-C6 як правильно?

Ayusik

Який варіант оптимальніший? ( в посту нижче)  

1 користувач проголосував

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня.

 

Прошу спеців форуму підказати та дати рекомендації по оптимальній схемі підключення того що вже куплено, а саме:

 

1. Vaillant VU INT 306/5+VIH R150+VRC 470+VR 61

 

2. 088U0096 FHM-C6 Компактний змішувальний вузол

 

3. Поворотний 3-х-ход клапан НРВ + Електропривiд АМВ 162 230В 120сек

 

Котел вибирався з погодозалежною автоматикою для оптимізації витрат газу. По рекомендації досвідченого форумчаника, було куплено змішувальний вузол та 3х зодовий кран з сервоприводом.

Зараз, людина яка монтуватиме мені опалення, дає 3 варіанти по монтажу цього добра:

 

- 1й - через гідрострілку + насос циркуляції + 3х ходовий з сервоприводом через VR61 на теплі поли, а після нього змішувальний вузол (в ньому ще один трохходовий кран з можливістю в ручну регулювати температуру контура ТП) - при цьому варіанті мені потрібно докупити гідрострілку та насос.

 

- 2й - викинути (читати залишити у себе або продати) VR 61 та 3-х-ход клапан з електроприводом, і без гідрострілки монтувати.

 

- 3й - замість змішувального вузла ТП поставити простий насос та 3-х-ход клапан з електроприводом, і без гідрострілки монтувати.

 

в другому та третьому варіантах - я розумію що накупляв лишнього, на чималу сумму, і тому вони мене трохи бентежать.:o

в першому варіанті - є якась боязнь, як будуть працювати 2 зх ходових клапана на контурі ТП , спочатку з електроприводом через VR61 + Calor matic, а після нього той що на змішувальному вузлові з ручним регулюванням температури.

 

Дуже хочется змонтувати правильно, щоб було і комфортно і економно, і по максимум використати те за що вже заплачено немалі кошти.:oops:

 

Дуже сподіваюся на Вашу підказку. :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня.

 

Прошу спеців форуму підказати та дати рекомендації по оптимальній схемі підключення того що вже куплено, а саме:

 

1. Vaillant VU INT 306/5+VIH R150+VRC 470+VR 61

 

2. 088U0096 FHM-C6 Компактний змішувальний вузол

 

3. Поворотний 3-х-ход клапан НРВ + Електропривiд АМВ 162 230В 120сек

 

Котел вибирався з погодозалежною автоматикою для оптимізації витрат газу. По рекомендації досвідченого форумчаника, було куплено змішувальний вузол та 3х зодовий кран з сервоприводом.

Зараз, людина яка монтуватиме мені опалення, дає 3 варіанти по монтажу цього добра:

 

- 1й - через гідрострілку + насос циркуляції + 3х ходовий з сервоприводом через VR61 на теплі поли, а після нього змішувальний вузол (в ньому ще один трохходовий кран з можливістю в ручну регулювати температуру контура ТП) - при цьому варіанті мені потрібно докупити гідрострілку та насос.

 

- 2й - викинути (читати залишити у себе або продати) VR 61 та 3-х-ход клапан з електроприводом, і без гідрострілки монтувати.

 

- 3й - замість змішувального вузла ТП поставити простий насос та 3-х-ход клапан з електроприводом, і без гідрострілки монтувати.

 

в другому та третьому варіантах - я розумію що накупляв лишнього, на чималу сумму, і тому вони мене трохи бентежать.:o

в першому варіанті - є якась боязнь, як будуть працювати 2 зх ходових клапана на контурі ТП , спочатку з електроприводом через VR61 + Calor matic, а після нього той що на змішувальному вузлові з ручним регулюванням температури.

 

Дуже хочется змонтувати правильно, щоб було і комфортно і економно, і по максимум використати те за що вже заплачено немалі кошти.:oops:

 

Дуже сподіваюся на Вашу підказку. :beer:

 

Котел-гідрострілка- прмий контур радіаторів і змішувальний триходовий клапан с електроприводом від 61 модуля.

 

Змішувальник вузол від коллектора відокремити і спробувати продати.

 

Ось як виглядае ваша обвязка

482837716_2014-11-1209_39_56.thumb.jpg.da0ed7ff0724dab4a5c9c4bca627f199.jpg

20141112_093913.thumb.jpg.19d204b760eb637d0b61d4f8d605d30b.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Котел-гідрострілка- прмий контур радіаторів і змішувальний триходовий клапан с електроприводом від 61 модуля.

 

Змішувальник вузол від коллектора відокремити і спробувати продати.

 

Ось як виглядае ваша обвязка

 

а звідки, тут відбирається температура ТП, або теплоносія в контурі ТП?

Я так розумію що необхідна температура на радіатори і ТП окремо, задається calorMatcом. Датчик температури теплоносія , що піде на радіатори в котлові, а де датчик температури встановлюється на ТП?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а звідки, тут відбирається температура ТП, або теплоносія в контурі ТП?

Я так розумію що необхідна температура на радіатори і ТП окремо, задається calorMatcом. Датчик температури теплоносія , що піде на радіатори в котлові, а де датчик температури встановлюється на ТП?

 

на подачі в теплу підлогу, на фото нижче насосаТП

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Ось як виглядае ваша обвязка

 

Красиво у вас получается, минимум труб, нет путаницы, все четко и ясно из самих фото.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Красиво у вас получается, минимум труб, нет путаницы, все четко и ясно из самих фото.

тем и живем, спасибо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дуже сподіваюся на Вашу підказку. :beer:

 

А ось схема того, що на фото у Сергія...

1380452514_5.thumb.jpg.c76d312ab2be153e7b96d70ee3ba738e.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доречі, при даній схемі підключення (планую в себе ) чи потрібно ставити на радіатори термоголовки? Чи добавлять вони комфорту? чи небулуть заважати автоматиці, правильно працювати?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доречі, при даній схемі підключення (планую в себе ) чи потрібно ставити на радіатори термоголовки? Чи добавлять вони комфорту? чи небулуть заважати автоматиці, правильно працювати?

Так обов'язково...

Просто один радіатор, якийсь залишити без термоголовки, щоб була циркуляція теплоносія...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...