Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

диаметр закладываемых гильз в каналы для камина и ТТ-котла

alkul

Рекомендовані повідомлення

Дошел до этапа перекрытия, и далее пойдет второй этаж. Подозреваю, что в процессе кладки вентканалов нужно заложить нержавеющие трубы в каналы каминной трубы и трубы будущего ТТ-котла. Однако до самого камина и котла еще далеко, я в них не разбирался, а вот гильзы нужно закладывать уже сейчас. Соответственно не могу определиться, а какой собственно диаметр труб самый распространенный?

 

PS Пересмотрел проект. Под трубу ТТ-котла предусмотрен канал 140x270мм, т.е. я так понимаю, труба будет либо 120, либо 130мм. Под каминную трубу в проекте канал 270x270мм. И нашел ссылки, что каминный дымоход не обязательно гильзовать.

Змінено користувачем alkul
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нажаль я при будівництві свого будинку не прослідкував за діаметрами вентканалів та димарів.Вони у мене 120мм в діаметрі:o. Тепер змушений у каміні-котлі встановлювати димосос.

По рекомендаціям виробників камінів та котлів димар повинен бути 200мм в діаметрі,краще круглий, і не меньше 8м висотою,утеплений, і це найкращі умови для природньої тяги. Рекомендую встановити саме такі гільзи з нержавійки.Шибером, який встановите за опалювальним приладом завжди відрегулюєте необхідний рівень тяги димогазів для найкращого горіння.

Розпочинатись гільза повинна 20 сантиметрів від підлоги, в дні встановіть кран для зливу конденсату, за краном прокладіть трубопровід зливу конденсату в каналізацію. Врізку приладу опалення можна зроби пізніше, прорізається неважко, це я робив у себе. Якщо вам відома висота врізки опалювального приладу можете відразу в гільзу встановити трійник для ТТ котла або каміна. Гільзуйте всі димові канали,конденсат буде у всіх каналах.:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нажаль я при будівництві свого будинку не прослідкував за діаметрами вентканалів та димарів.Вони у мене 120мм в діаметрі:o. Тепер змушений у каміні-котлі встановлювати димосос.

По рекомендаціям виробників камінів та котлів димар повинен бути 200мм в діаметрі,краще круглий, і не меньше 8м висотою,утеплений, і Гільзуйте всі димові канали,конденсат буде у всіх каналах.:beer:

 

Ну канал камина у меня с запасом (но пока не пойму что закладывать), а вот канал ТТ-котла оказался ограниченным 140мм. Пробежался поиском, обнаружил, 130мм встречается у котлов 14-18 кВт, а большинство 20-25кВт требуют 150мм. В принципе, для теплого дома 180м. как раз нужно в районе 14 кВт, так что в принципе вписываюсь, но без запаса. В итоге в канал ТТ закладываю 130мм, в канал камина 200мм ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На 130 диаметре будет нормально работать только пеллетный котел, с твердотопливным будут проблемы.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...