Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Проект по системе ВАСТУ

Юдин Денис

Рекомендовані повідомлення

Уважаемые Форумчане, как Вы относитесь к проектированию домов по системе ВАСТУ, стоит ли этим заниматься?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ведична архітектура - цікава частина людської всесвітньої історії.

В моєї "валізі" є три проекти, планувальні та архітектурні рішення в яких формувалися по принципам ВАСТУ.

Основні висновки:

1. Все залежить від Замовника. В моєму випадку це були люди, які комплексно займаються східними практиками - сім'я йогів, викладачи-лінгвісти східних мов і просто фанати ведичної культури.

2. ВАСТУ - це в першу чергу ділянка! Тому не кожний клаптик землі підійде - тут треба дуже ретельно!

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ведична архітектура - цікава частина людської всесвітньої історії.

ВАСТУ - це в першу чергу ділянка! Тому не кожний клаптик землі підійде - тут треба дуже ретельно!

а якщо ділянка вже є, і треба посадити будинок по ВАСТУ, або підкоректувати вже існуюче житло за принципом ВАСТУ, це реально?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а якщо ділянка вже є, і треба посадити будинок по ВАСТУ, або підкоректувати вже існуюче житло за принципом ВАСТУ, це реально?

 

якщо ділянка є - треба її перевіряти.

щодо корегування - з таким не стикався.

як на мене - від того, що в готових планувальних рішеннях переставити меблі, ВАСТУ не з'явиться...

ВАСТУ - то філософія в усьому, не тільки в стінах і меблях; дуже велика увага до сонця та сторон світу, інженерних рішень..

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо ділянка є - треба її перевіряти.

щодо корегування - з таким не стикався.

як на мене - від того, що в готових планувальних рішеннях переставити меблі, ВАСТУ не з'явиться...

ВАСТУ - то філософія в усьому, не тільки в стінах і меблях; дуже велика увага до сонця та сторон світу, інженерних рішень..

я вважаю що та система-філософія має право на існування, тим більше що вона існує від доісторичніх часів. але треба зважати на те, що вона зародилася в Азіі, де кліматичні умови відрізняються від наших, тому зонування по ВАСТУ може не співпадати з нашими вимогами до тепло-збереження. на приклад в нас зону вітальня-їдальня краще розташувати на південь, п.захід., щоб в зимку тепло і світ від сонця попадав у великі панорамні вікна на південному заході і підсвічував денну зону і зігрівав п.західній фасад, що суперечить кординально заповітам по ВАСТУ. також є різниця в поняттях ергономіки скажімо по Нойферту і по ВАСТУ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...