Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Инструмент Электрика

ЭлектроМеханиК

Рекомендовані повідомлення

Не одноразово стикався на форумі з тим, що авто виконавця робіт чи його відсутність у нього, інтепретують не в тому руслі як слід. То геть зовсім не вірно))
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А царапина на заднем бампере, катит?

 

Нет ,

надо что-бы морда была разбита в смятку, и перемотана синей изолентой .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нет ,

надо что-бы морда была разбита в смятку, и перемотана синей изолентой .

 

Или тёмным скотчем!!!)))))))))))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нет ,

надо что-бы морда была разбита в смятку, и перемотана синей изолентой .

 

Это у мастера?:lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Инструмент слаботочника, даже не электрика ))) Уровень2

 

відео перелистав перемотками без звуку, завтра гляну зі звуком, щось на відео весь "модний" інстремент а стіл з піддону і якоїсь металоконструкції...:pozor:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

відео перелистав перемотками без звуку, завтра гляну зі звуком, щось на відео весь "модний" інстремент а стіл з піддону і якоїсь металоконструкції...:pozor:

 

Понты блогера. Весь Хилти абсолютно новый. Монтажный пистолет с кулечками и недавно вышедший на рынок. Настоящий инструмент выглядит совсем не так. У меня всё еще газовый монтажный Хилти и на электро не меняю.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так в ролике выданный для съемок инструмент. Потом его надо вернуть, ибо другим блоггерам тоже надо что-то снимать.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Понты блогера. Весь Хилти абсолютно новый. Монтажный пистолет с кулечками и недавно вышедший на рынок. Настоящий инструмент выглядит совсем не так. У меня всё еще газовый монтажный Хилти и на электро не меняю.

 

в мене газовий пістолет Toua GSN 50

 

але монтаж мереж і т д то для мене хоббі і додатковий заробіток

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в мене газовий пістолет Toua GSN 50

але монтаж мереж і т д то для мене хоббі і додатковий заробіток

 

Да с тобою, брат, все и так ясно-понятно))))) Молодчина, любишь себя.

Посмотрел и я внимательно видео. То, что инструмент новый - брехня. Видно и царапины, и следы штукатурки. Другое дело, что инструмент в полном порядке, а не засраны и не в говне. Это уже уважение к себе, в первую очередь. Видать кому-то это в диковину.

А на счёт столешницы? Так пацан перед своим гараже разложился, в дорогу, так сказать. Как для слаботочников, то весьма и весьма недурно упакованы. Мой респект и уважуха.

Ставлю на то, что видео не постановочное, реальные монтажники.:beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С монтажным который действительно работал
перчатки одевать нужно! ))

 

Добавлено через 1 минуту

Так в ролике выданный для съемок инструмент. Потом его надо вернуть, ибо другим блоггерам тоже надо что-то снимать.
это стеб?

На канале много видео, где они работают этим инструментом. Или надо как с авто, что бы инструмент в «гавно» , что бы жалость заказчика вызывать? )))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

О, раз вспомнили про монтажные пистолеты, есть несколько вопросов к их пользователям:pardon::

  1. В панель перекрытия гвоздь действительно забивает? А кабель потом нормально держится?
  2. Если сравнивать с прфоратором, как соседи реагируют(если, предположим, тянем трассы по потолку и бить надо реально много)?
  3. Насколько быстрее с пистолетом крепить кабель, опять же, в сравнении с перфоратором и по потолку?
  4. Во сколько по расходникам обходится одна "точка" крепежа, хотя бы ориентировочно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

О, раз вспомнили про монтажные пистолеты, есть несколько вопросов к их пользователям:pardon::

  1. В панель перекрытия гвоздь действительно забивает? А кабель потом нормально держится?
  2. Если сравнивать с прфоратором, как соседи реагируют(если, предположим, тянем трассы по потолку и бить надо реально много)?
  3. Насколько быстрее с пистолетом крепить кабель, опять же, в сравнении с перфоратором и по потолку?
  4. Во сколько по расходникам обходится одна "точка" крепежа, хотя бы ориентировочно?

 

в панель перекриття можна сказати що незабиває, 1 з 10 шт.

 

цвяхи гне або викрошує саму панель, так само як і в якісно зроблені монолітні колони в будинку теж гне і інколи викрошує, але вже менше ніж в панель перекриття, цвяхи спецальні усилині.

 

 

 

ось якщо перекриття монолітно залите то нормально, по характеристиках знаходив що цвях витримує 70-80 кг, перевіряв 130+ кг витримав нормально, довжина цвяху 17-19 мм діам 3,05мм

 

по шуму, так 1 постріл, а перф товче та й товче.

 

одягнув навушики і захисні окуляи і вперед :)

 

по швидкості монтажу кабелів по стелі не скажу не робив такого , кабелі прокладаю в металевих лотках obo betterman які кріплю до стелі через кріплення на хім анкер або анкер дюбель.

кріпив короба obo betterman і аско на цегляну стіну зі штукатуркою , то цвяхи 40 мм, то бажано щоб були отвори в коробакх під цвяхи а то від ударів тріскає короб.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

О, раз вспомнили про монтажные пистолеты, есть несколько вопросов к их пользователям:pardon::

  1. В панель перекрытия гвоздь действительно забивает? А кабель потом нормально держится?
  2. Если сравнивать с прфоратором, как соседи реагируют(если, предположим, тянем трассы по потолку и бить надо реально много)?
  3. Насколько быстрее с пистолетом крепить кабель, опять же, в сравнении с перфоратором и по потолку?
  4. Во сколько по расходникам обходится одна "точка" крепежа, хотя бы ориентировочно?

 

1.Забивается. Держится. (плохо крепится бетон с камнями, гвоздь уходит в сторону)

2. Шума меньше , быстрее

3. В разы быстрее

4. 1,5-2,5 грн (зависит от гвоздей)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@Новодел,

Что могу добавить ещё. Применение монтажного пистолета очень сейчас широко используется при монтаже огнестойких линий, где необходимо крепить металлические скобы достаточно часто, чаще чем простая электрика, и при этом, не имея практически особых механических нагрузок на крепеж. Например кабель типа 1*2*0,8 весом на порядок ниже силового, должен крепится шагом не более 30см, и что немаловажно, металлическая скоба не должна передавливать сам кабель. Ну и цена выполнения противопожарных работ очень высока, поэтому применение этого инструмента очень даже себя оправдывает.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1.Забивается. Держится. (плохо крепится бетон с камнями, гвоздь уходит в сторону)

2. Шума меньше , быстрее

3. В разы быстрее

4. 1,5-2,5 грн (зависит от гвоздей)

 

На відео трохи невдалий інструмент як для електромонтажу як на мене, хоча у сам такий купив:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Хилти GX120 сила удара 100-120 ньютон, по новостроям где монолит залит, валит гвоздями усиленными 22мм. 1 из 10 промах, главное правильные площадки и пистолет ровно удерживать. По панелям много холостых но тоже можно работать если широкие ремешки применять.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На відео трохи невдалий інструмент як для електромонтажу як на мене, хоча у сам такий купив:)

А що в ньому невдалого?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А що в ньому невдалого?

 

1. Важкий і незручний, я б сказав то дуже відчувається.

2. Не дешеві їх електромонтажні кріплення.

3. Питання по надійності.

4. "Специфічний сервіс DeWalt

5. Питання по бойку який вартує 3000грн, і я так і не зрозумів чи він йде як розхідний матеріал, чи просто міняється в разі коли поломається. І до речі його вистачає на 3000 ударів, що взагалі ні про що, так як однокімнатна квартира то 300-400 пострілів))

P.S та взагалі його позиціювання у Штатах то пістолет по ГК конструкціям, ну ніяк не електромонтажний інструмент. Ну а так, спокусився ціною за комплект) ну поки стріляє, хай стріляє))

Саме найкраще сподобався Spit Pulsa P800, но він газовий і офіційно не представлений в Україні. Якось так.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Важкий і незручний, я б сказав то дуже відчувається.

2. Не дешеві їх електромонтажні кріплення.

3. Питання по надійності.

4. "Специфічний сервіс DeWalt

5. Питання по бойку який вартує 3000грн, і я так і не зрозумів чи він йде як розхідний матеріал, чи просто міняється в разі коли поломається. І до речі його вистачає на 3000 ударів, що взагалі ні про що, так як однокімнатна квартира то 300-400 пострілів))

P.S та взагалі його позиціювання у Штатах то пістолет по ГК конструкціям, ну ніяк не електромонтажний інструмент. Ну а так, спокусився ціною за комплект) ну поки стріляє, хай стріляє))

Саме найкраще сподобався Spit Pulsa P800, но він газовий і офіційно не представлений в Україні. Якось так.

 

Я хочу Вас заспокоїти, гарний вибір. У газовому більше мінусів.

По бойку не скажу, поки до 2000 цвяхив відстріляв, наріканнь немає ( за 3000 не чув, Ви перший від кого чую).

Вартість цвяхів мене влаштовує, швидкість роботи перекриває всі інші недоліки.

Єлектромонтажні кріплення у всіх таких виробників недешеві. Використовуємо монтажну/перфолєнту, площадки під стяжки з єпіцентру (дешево), хілтієвські площадки на ура (дорожче), метелеви скоби для гофри, пластиковий короб нормально кріпиться. Як на мене, то дуже корисний інструмент.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
Где в Киеве можно реставрацию сверла для подрозетника Distar Бетон 72мм сделать ? новые напаять .
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Где в Киеве можно реставрацию сверла для подрозетника Distar Бетон 72мм сделать ? новые напаять .

 

на форумі є dtools

 

https://www.stroimdom.com.ua/forum/member.php?u=76920

 

 

Откуда

Полтава 0501838080

 

 

може він Вам допоможе.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Помню как то обсуждалось здесь что где то в Киеве наваривали , если ничего не путаю .
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Помню как то обсуждалось здесь что где то в Киеве наваривали , если ничего не путаю .

новатор на куреневке

www.novator.net.ua

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...