Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Наш будинок (Львівська обл.)

zrim

Рекомендовані повідомлення

Ось і ми розпочали будівництво . Попередньо - ще в осени було проведено світло , вибраний проект .

23.03.2010 розпочали копати траншеї під фундамент , а на слідуючий день класти блоки (брались вживані) .

 

Перший блок ! а потім другий , ........

IMG_4619_p.thumb.jpg.8084992290b5bfe86f074ac23f3f9794.jpg

IMG_4618p.thumb.jpg.03738c3ad1014df8fd6ba8f44c3ef310.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось і ми розпочали будівництво . Попередньо - ще в осени було проведено світло , вибраний проект .

23.03.2010 розпочали копати траншеї під фундамент , а на слідуючий день класти блоки (брались вживані) .

 

Перший блок !

 

Вітаю з початком!

А який проект обрали. Робили прив'язку до місцевості (урахування сторін світу, рельєфу, властивостей грунта, рівня грунтових вод і.т.і...)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

прийміть і мої вітання!

хорошого вам настрою,приємних проблем і забагато фінансового ресурсу)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

проект взяли у доброго знайомого , будинок я бачив , а збудований він приблизно на такій самій місцевості . Розміщення врахували так щоб було побільше світла на ділянці , тай самі кімнати також не будуть на північній стороні . Копали на 1,2 м. , шутер пішов десь після 50-60 см. вчора 25,03,2010 закінчили класти блоки . Тепер 2 дні перерви (потрібно навести порядок навколо ) , а в понеділок 29 березня якщо дозволе погода робимо армуючий пояс . Сьогодні забивають трубу на воду , пізніше викладу фото .

2009-10-18_121615.thumb.jpg.049ef37bfce5071e4616586907150505.jpg

2009-10-18_121737.thumb.jpg.85cf0544e9c764abe735491f2daf3d5e.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

прийміть і мої вітання!

хорошого вам настрою,приємних проблем і забагато фінансового ресурсу)

велике спасибі :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вітаю з початком. Успіхів.

А кран скільки бере (маю на увазі кошти)?

 

кран знайшов 150 грн - 1 год

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

щойно з будмайданчика - забили трубу на воду - 1600 грн + колонка (колонку дав батько ) , а так вартість її 500 грн
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

проект взяли у доброго знайомого , будинок я бачив , а збудований він приблизно на такій самій місцевості . Розміщення врахували так щоб було побільше світла на ділянці , тай самі кімнати також не будуть на північній стороні . Копали на 1,2 м. , шутер пішов десь після 50-60 см. вчора 25,03,2010 закінчили класти блоки . Тепер 2 дні перерви (потрібно навести порядок навколо ) , а в понеділок 29 березня якщо дозволе погода робимо армуючий пояс . Сьогодні забивають трубу на воду , пізніше викладу фото .

 

Є декілька зауважень до проекту!

1. На першому поверсі відсутнє місце для розміщення прихожої (мебель) те, що у Вас називається прихожою 4 - це є тамбор і роздягатися чи вдягатися там досить не зручно

2. На дугому поверсі слід замінити двері в гардеропну на розсувні або передбачити їх відкриття назовню

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

проект взяли у доброго знайомого , будинок я бачив , а збудований він приблизно на такій самій місцевості . Розміщення врахували так щоб було побільше світла на ділянці , тай самі кімнати також не будуть на північній стороні . Копали на 1,2 м. , шутер пішов десь після 50-60 см. вчора 25,03,2010 закінчили класти блоки . Тепер 2 дні перерви (потрібно навести порядок навколо ) , а в понеділок 29 березня якщо дозволе погода робимо армуючий пояс . Сьогодні забивають трубу на воду , пізніше викладу фото .

 

Чи достатня ширина вхідних дверей 900. Меблі....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось і ми розпочали будівництво . Попередньо - ще в осени було проведено світло , вибраний проект .

23.03.2010 розпочали копати траншеї під фундамент , а на слідуючий день класти блоки (брались вживані) .

 

Перший блок ! а потім другий , ........

 

Якщо не секрет - де ви будуєтесь? Я щось не побачив.

А так - бажаю успіхів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є декілька зауважень до проекту!

1. На першому поверсі відсутнє місце для розміщення прихожої (мебель) те, що у Вас називається прихожою 4 - це є тамбор і роздягатися чи вдягатися там досить не зручно

2. На дугому поверсі слід замінити двері в гардеропну на розсувні або передбачити їх відкриття назовню

 

1 . гардеробна буде на місці котельної (дверей в котельну не буде) , а котел буде стояти в кімнатці за гаражом

2. ок - будем розглядати цей варіант

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чи достатня ширина вхідних дверей 900. Меблі....

також будем переглядати

 

велике спасибі за поради !!! :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так ми земляки, 30 км., це не відстань:)

А цей зелений багатоповерховий будинок мені щось нагадує. Це часом не біля об"їздної Стрия?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...